Polderpopparade van 25 december 1980: verschil tussen versies

Uit Radiopedia
Roel (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met 'De Polderpopparade van 25 december 1980, uitgezonden door de TROS op Hilversum 3.<ref name="Hitkrant">{{citation|date = 1 januari 1981 | title = Hitkrant|publisher=Hitkrant}}</ref> {| class="wikitable" ! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' |- | || 25 december 1980 || '''' |- | 1 || Luv' || ''My Number One'' |- | 2 || De Electronica's || ''De vogeltjesdans'' |- | 3 || Sakia & Serge || ''Mama He's a Soldier Now'' |- | 4 || Hepie & Hepie ||…'
 
Roel (overleg | bijdragen)
Complete lijst volgens de Joepie
Regel 1: Regel 1:
De [[Polderpopparade]] van 25 december 1980, uitgezonden door de  [[TROS]] op [[Hilversum 3]].<ref name="Hitkrant">{{citation|date = 1 januari 1981 | title = Hitkrant|publisher=Hitkrant}}</ref>
De [[Polderpopparade]] van 25 december 1980, uitgezonden door de  [[TROS]] op [[Hilversum 3]].


{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel'''
! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel'''
|-
|  ||  25 december 1980 || ''''
|-
|-
| 1 || Luv' || ''My Number One''
| 1 || Luv' || ''My Number One''
|-
|-
| 2 || De Electronica's || ''De vogeltjesdans''
| 2 || Sakia & Serge || ''Mama He's a Soldier Now''
|-
|-
| 3 || Sakia & Serge || ''Mama He's a Soldier Now''
| 3 || De Electronica's || ''De vogeltjesdans''
|-
|-
| 4 || Hepie & Hepie || ''Ik lig op m’n kussen stil te dromen''
| 4 || Hepie & Hepie || ''Ik lig op m’n kussen stil te dromen''
|-
|-
| 5 || ? || ''?''
| 5 || André Hazes || ''Het is koud zonder jou''
|-
|-
| 6 || André Hazes || ''Het is koud zonder jou''
| 6 || Spargo || ''Sometimes''
|-
|-
| 7 || Spargo || ''Sometimes''
| 7 || De Aal || ''Un barg die hè un krul in de steert''
|-
|-
| 8 || De Aal || ''Un barg die hè un krul in de steert''
| 8 || Baba || ''My Malaysia''
|-
|-
| 9 || ? || ''?''
| 9 || Doris D. & the Pins || ''Shine Up''
|-
|-
| 10 || Doris D. & the Pins || ''Shine Up''
| 10 || Mieke || ''Dromenland''
|}
|}



Versie van 2 aug 2025 15:30

De Polderpopparade van 25 december 1980, uitgezonden door de TROS op Hilversum 3.

Nr. Artiest Titel
1 Luv' My Number One
2 Sakia & Serge Mama He's a Soldier Now
3 De Electronica's De vogeltjesdans
4 Hepie & Hepie Ik lig op m’n kussen stil te dromen
5 André Hazes Het is koud zonder jou
6 Spargo Sometimes
7 De Aal Un barg die hè un krul in de steert
8 Baba My Malaysia
9 Doris D. & the Pins Shine Up
10 Mieke Dromenland

Referenties