The Dawn of The Ross Weekend (Radio Caroline): verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(7 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
'''The Dawn of The Ross Weekend'' was een radio evenement van [[Radio Caroline]]. De uitzending kwam live op 7 en 8 september 2024 live van de [[MV Ross Revenge]] in Blackwater River (UK). De presentatie werd verzorgd door deejays uit de jaren 80: [[Carl Kingston]], [[Chris Pearson]], [[Dave Richards]], [[John Dwyer]], [[John Ford]], [[Kevin Turner]], [[Paul McKenna]], [[Peter Philips]], [[Susan Charles]] en [[Tommy Rivers]]. | '''The Dawn of The Ross Weekend'' was een radio evenement van [[Radio Caroline]]. De uitzending kwam live op 7 en 8 september 2024 live van de [[MV Ross Revenge]] in Blackwater River (UK). De presentatie werd verzorgd door deejays uit de jaren 80: [[Carl Kingston]], [[Chris Pearson]], [[Dave Richards]], [[John Dwyer]], [[John Ford]], [[Kevin Turner]], [[Paul McKenna]], [[Peter Philips]], [[Stevie Lane]], [[Susan Charles]] en [[Tommy Rivers]]. | ||
==Uitzendschema== | ==Uitzendschema== | ||
Regel 466: | Regel 466: | ||
|- | |- | ||
| Elton John || ''I'm Still Standing'' | | Elton John || ''I'm Still Standing'' | ||
|} | |||
===19:00-20:00<ref name="uitzending20240907-19">{{citation|title=Peter Philips|date=7 september 2024|time=19:00-20:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 17 september 2024</ref>=== | |||
{| class="wikitable" | |||
!Artiest | |||
!Titel | |||
|- | |||
| Spear Of Destiny || ''Never Take Me Alive'' | |||
|- | |||
| Level 42 || ''Micro-Kid '' | |||
|- | |||
| The Farmer's Boys || ''?'' | |||
|- | |||
| The Farmer's Boys || ''Soft Drink'' | |||
|- | |||
| Paul Young || ''Come Back and Stay'' | |||
|- | |||
| Billy Paul || ''Me and Mrs. Jones'' | |||
|- | |||
| The Righteous Brothers || ''You've Lost That Lovin' Feelin''' | |||
|- | |||
| Rufus || ''You Got The Love'' | |||
|- | |||
| The Doobie Brothers || ''Disciple'' | |||
|- | |||
| Culture Club || ''Hello Goodbye'' | |||
|- | |||
| Simon & Garfunkel || ''A Hazy Shade of Winter'' | |||
|- | |||
| Gil Scott-Heron || ''No Exit'' | |||
|- | |||
| Dire Straits || ''Money For Nothing'' | |||
|- | |||
| Van Morrison || ''Astral Weeks'' | |||
|- | |||
| Gregory Isaacs || ''Night Nurse'' | |||
|- | |||
| The Style Council || ''Have You Ever Had It Blue'' | |||
|- | |||
| Mike Oldfield || ''Top France'' | |||
|- | |||
| ? || ''?'' | |||
|- | |||
| Elmore James || ''Dust My Broom'' | |||
|- | |||
| Level 42 || ''Lessons In Love'' | |||
|- | |||
| Madonna || ''Holiday'' | |||
|- | |||
| Mr. Mister || ''Broken Wings'' | |||
|- | |||
| Weird Al Yankovic || ''Like a Surgeon'' | |||
|- | |||
| Starship || ''Nothing's Gonna Stop Us Now'' | |||
|- | |||
| Robert Palmer || ''?'' | |||
|- | |||
| Petula Clark || ''?'' | |||
|- | |||
| Percy Faith || ''Crunchy Granola Suite'' | |||
|- | |||
| The Beatles || ''Yellow Submarine'' | |||
|- | |||
| Genesis || ''For Absent Friends'' | |||
|} | |||
===20:00-21:00<ref name="uitzending20240907-20">{{citation|title=Peter Philips|date=7 september 2024|time=20:00-21:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 17 september 2024</ref>=== | |||
{| class="wikitable" | |||
!Artiest | |||
!Titel | |||
|- | |||
| Def Leppard || ''Rock Of Ages'' | |||
|- | |||
| Eurythmics || ''No Fear, No Hate, No Pain (No Broken Hearts)'' | |||
|- | |||
| The Alan Parsons Project || ''Don't Answer Me'' | |||
|- | |||
| Daryl Hall & John Oates || ''Out of Touch'' | |||
|- | |||
| Van Halen || ''Hot for Teacher'' | |||
|- | |||
| Latin Quarter || ''Radio Africa'' | |||
|- | |||
| Men Without Hats || ''The Safety Dance'' | |||
|- | |||
| The Moody Blues || ''The Voice'' | |||
|- | |||
| Mr. Mister || ''Broken Wings'' | |||
|- | |||
| ABC || ''When Smokey Sings'' | |||
|- | |||
| Paul Simon || ''Graceland'' | |||
|- | |||
| The Mission || ''Tower Of Strength'' | |||
|- | |||
| Pat Benatar || ''We Live For Love'' | |||
|} | |||
===21:00-22:00<ref name="uitzending20240907-21">{{citation|title=Stevie Lane - Overdrive|date=7 september 2024|time=21:00-22:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 17 september 2024</ref>=== | |||
{| class="wikitable" | |||
!Artiest | |||
!Titel | |||
|- | |||
| Lonnie Mack || ''Double Whammy aka Wham!'' | |||
|- | |||
| Van Halen || ''Panama'' | |||
|- | |||
| Eric Clapton || ''Forever Man'' | |||
|- | |||
| Santana || ''Spirit'' | |||
|- | |||
| Rare Earth || ''If I Die'' | |||
|- | |||
| Kayak || ''The Poet and the One Man Band'' | |||
|- | |||
| The Alan Parsons Project || ''Some Other Time'' | |||
|- | |||
| Coney Hatch || ''First Tome For Everything'' | |||
|- | |||
| Russ Ballard || ''Once a Rebel'' | |||
|- | |||
| The Charlie Daniels Band || ''Still In Saigon'' | |||
|- | |||
| Doc Holliday || ''Don't Sop Loving Me'' | |||
|- | |||
| Stevie Nicks || ''Think About It'' | |||
|- | |||
| Heart || ''Straight On'' | |||
|- | |||
| The Allman Brothers Band || ''In Memory of Elizabeth Reed'' | |||
|} | |||
==Tracklist 8 september 2024== | |||
===06:00-07:00<ref name="uitzending20240908-06">{{citation|title=John Dwyer|date=8 september 2024|time=06:00-07:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 18 september 2024</ref>=== | |||
{| class="wikitable" | |||
!Artiest | |||
!Titel | |||
|- | |||
| a-ha || ''Cry Wolf'' | |||
|- | |||
| The Romantics || ''Talking In Your Sleep'' | |||
|- | |||
| Anne Murray || ''Now And Forever (You And Me)'' | |||
|- | |||
| Christopher Cross || ''All Right'' | |||
|- | |||
| Strawberry Switchblade || ''Who Knows What Love Is?'' | |||
|- | |||
| Stephen Bishop || ''It Might Be You'' | |||
|- | |||
| Katrina & The Waves || ''Que Te Quiero'' | |||
|- | |||
| Shalamar || ''Dancing In the Sheets'' | |||
|- | |||
| Bruce Hornsby and the Range || ''Every Little Kiss'' | |||
|- | |||
| The Clash || ''Rock the Casbah '' | |||
|- | |||
| Joe Jackson || ''Breaking Us In Two'' | |||
|- | |||
| Sérgio Mendes || ''Alibis'' | |||
|- | |||
| Thomas Dolby || ''She Blinded Me With Science'' | |||
|- | |||
| Howard Jones || ''You Know I Love You Don't You'' | |||
|} | |||
===07:00-08:00<ref name="uitzending20240908-07">{{citation|title=John Dwyer|date=8 september 2024|time=07:00-08:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 18 september 2024</ref>=== | |||
{| class="wikitable" | |||
!Artiest | |||
!Titel | |||
|- | |||
| Michael Sembello || ''Maniac'' | |||
|- | |||
| Billy Joel || ''You're Only Human (Second Wind)'' | |||
|- | |||
| Julian Lennon || ''Too Late For Goodbyes'' | |||
|- | |||
| Huey Lewis & The News || ''Heart And Soul'' | |||
|- | |||
| Starship || ''We Built This City'' | |||
|- | |||
| Patti LaBelle || ''Oh, People'' | |||
|- | |||
| Hollywood Beyond || ''What's the Colour of Money'' | |||
|- | |||
| Naked Eyes || ''Promises, Promises'' | |||
|- | |||
| Pretenders || ''Back On the Chain Gang'' | |||
|- | |||
| Chris Rea || ''Let It Loose'' | |||
|- | |||
| a-ha || ''Take On Me'' | |||
|- | |||
| Todd Rundgren || ''Bang the Drum All Day'' | |||
|} | |||
===08:00-09:00<ref name="uitzending20240908-08">{{citation|title=John Dwyer|date=8 september 2024|time=08:00-09:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 18 september 2024</ref>=== | |||
{| class="wikitable" | |||
!Artiest | |||
!Titel | |||
|- | |||
| Lou Rawls || ''Stop Me From Starting This Feeling'' | |||
|- | |||
| Dionne Warwick || ''Heartbreaker'' | |||
|- | |||
| The Greg Kihn Band || ''Jeopardy'' | |||
|- | |||
| Ray Parker Jr. || ''Ghostbusters'' | |||
|- | |||
| The Go-Go's || ''Our Lips Are Sealed'' | |||
|- | |||
| Matthew Wilder || ''Break My Stride'' | |||
|- | |||
| The Limit || ''Say Yeah'' | |||
|- | |||
| Asia || ''Heat of the Moment'' | |||
|- | |||
| John Miles || ''Song For You'' | |||
|- | |||
| Christopher Cross || ''Arthur's Theme (Best That You Can Do)'' | |||
|- | |||
| Bertie Higgins || ''Key Largo'' | |||
|- | |||
| It's Immaterial || ''Driving Away From Home (Jim's Tune)'' | |||
|- | |||
| The Cars || ''Shake It Up'' | |||
|- | |||
| Wax || ''Right Between the Eyes'' | |||
|- | |||
| Mezzoforte || ''Garden Party'' | |||
|} | |} | ||
Versie van 18 sep 2024 09:36
'The Dawn of The Ross Weekend was een radio evenement van Radio Caroline. De uitzending kwam live op 7 en 8 september 2024 live van de MV Ross Revenge in Blackwater River (UK). De presentatie werd verzorgd door deejays uit de jaren 80: Carl Kingston, Chris Pearson, Dave Richards, John Dwyer, John Ford, Kevin Turner, Paul McKenna, Peter Philips, Stevie Lane, Susan Charles en Tommy Rivers.
Uitzendschema
7 september 2024
Tijd | Presentatie |
---|---|
06:00-09:00 | Kevin Turner |
09:00-12:00 | Carl Kingston |
12:00-14:00 | Paul McKenna |
14:00-16:00 | Dave Richards |
16:00-18:00 | Stuart Vincent |
18:00-21:00 | Peter Philips |
21:00-22:00 | Overdrive |
8 september 2024
Tijd | Presentatie |
---|---|
06:00-09:00 | John Dwyer |
09:00-12:00 | Tommy Rivers |
12:00-14:00 | Chris Pearson |
14:00-16:00 | John Ford |
16:00-18:00 | Susan Charles |
18:00-20:00 | 80's Everyone |
Tracklist 7 september 2024
06:00-07:00[1]
Artiest | Titel |
---|---|
The Fortunes | Caroline |
John Lennon | Imagine |
Pretenders | Back on the Chain Gang |
The Kinks | Come Dancing |
Heaven 17 | Come Live With Me |
The Style Council | Long Hot Summer |
Eurythmics | Who's That Girl |
Level 42 | The Sun Goes Down (Living It Up) |
Elton John | I'm Still Standing |
Depeche Mode | Everything Counts |
Fox | The Love Ship |
Duran Duran | Rio |
Daryl Hall & John Oates | Maneater |
Blondie | Call Me |
Queen | Crazy Little Thing Called Love |
07:00-08:00[2]
Artiest | Titel |
---|---|
Rod Stewart | What Am I Gonna Do (I'm so in Love with You) |
The Moody Blues | Blue World |
Pet Shop Boys | West End Girls |
Seals and Crofts | Summer Breeze |
Spandau Ballet | 'Communication |
The Police | De Do Do Do, De Da Da Da |
The Rolling Stones | Harlem Shuffle |
Paul Young | Come Back and Stay |
Electric Light Orchestra | All Over the World |
Orleans | Still the One |
Asia | Don't Cry |
The Human League | Don't You Want Me |
The Jam | Beat Surrender |
Robert Plant | Big Log |
08:00-09:00[3]
Artiest | Titel |
---|---|
David Bowie | Let's Dance |
Feargal Sharkey | A Good Heart |
George Harrison | Give Me Love (Give Me Peace on Earth) |
Survivor | Eye of the Tiger |
New Order | Blue Monday |
Don Henley | Johnny Can't Read |
Eagles | Tequila Sunrise |
Godley & Creme | Wedding Bells |
Midge Ure | If I Was |
Peter Cetera | Glory of Love |
Pink Floyd | Another Brick In The Wall, Pt. 2 |
The Specials | Ghost Town |
Siouxsie and the Banshees | Dear Prudence |
Thompson Twins | Hold Me Now |
09:00-10:00[4]
Artiest | Titel |
---|---|
Christopher Cross | Never Be the Same |
Donald Fagen | New Frontier |
Elvin Bishop | Fooled Around and Fell in Love |
Billy Joel | Leave a Tender Moment Alone |
Sanford Townsend Band | Smoke from a Distant Fire |
Pablo Cruise featuring Ty Taylor | Love Will Find A Way |
Little River Band | Help Is On Its Way |
Bruce Hornsby and the Range | The Valley Road |
Jimmy Buffett | Margaritaville |
Fleetwood Mac | Sara |
Free | Little Bit Of Love |
Jakata | Golden Girl |
10:00-11:00[5]
Artiest | Titel |
---|---|
Lindisfarne | Meet Me On The Corner |
Looking Glass | Brandy (You're a Fine Girl) |
Los Lobos | Will the Wolf Survive? |
Maria Muldaur | Midnight at the Oasis |
Michelle Shocked | Anchorage |
Leonard Cohen | Suzanne |
Michael Patto ?? | So Much For a Loving ?? |
The Ozark Mountain Daredevils | Jackie Blue |
Chicago | Does Anybody Really Know What Time It Is? |
America | You Can Do Magic |
Ambrosia | Biggest Part of Me |
Boz Scaggs | JoJo |
Chaka Khan | Through the Fire |
Dave Mason | We Just Disagree |
11:00-12:00[6]
Artiest | Titel |
---|---|
Gordon Lightfoot | If You Could Read My Mind |
Hamilton, Joe Frank & Reynolds | Fallin' in Love |
Ben E. King | Supernatural Thing |
Classics IV | Spooky |
Incognito | Everyday |
Cornelius Brothers & Sister Rose | Too Late To Turn Back Now |
The Dells | It's All Up To You |
Journey | Don't Stop Believin' |
José Feliciano | I Wanne Be Where Where You Are |
Four Tops | I Just Can't Get You Out Of My Mind |
Margaret & Bobby | I' ll Hold You |
Tower Of Power | So Very Hard to Go |
Chicago | Beginnings |
12:00-13:00[7]
Artiest | Titel |
---|---|
Billy Ocean | Caribbean Queen (No More Love On the Run) |
The Isley Brothers | It's a Disco Night (Rock Don't Stop) |
Tom Petty | Free Fallin' |
Sweet | Love Is Like Oxygen |
The Beach Boys | Lady Lynda |
Sister Sledge | Thinking Of You |
Led Zeppelin | Ramble On |
America | You Can Do Magic |
The Rolling Stones | Miss You |
Jaki Graham | Round and Around |
Squeeze | Pulling Mussels (From the Shell) |
The Doobie Brothers | Minute By Minute |
Kool & The Gang | Fresh |
Boston | Feelin' Satisfied |
13:00-14:00[8]
Artiest | Titel |
---|---|
Yes | Owner of a Lonely Heart |
Daryl Hall & John Oates | Out of Touch |
Eric Clapton | Lay Down Sally |
Earth, Wind & Fire | That's the Way of the World |
Naked Eyes | Promises, Promises |
Steely Dan | FM |
David Bowie | Golden Years |
Supertramp | Goodbye Stranger |
Rod Stewart | The First Cut Is the Deepest |
Pete Townshend | Let My Love Open the Door |
Icehouse | Hey, Little Girl |
Genesis | A Trick of the Tail |
The Cars | Drive |
14:00-15:00[9]
Artiest | Titel |
---|---|
Paul McCartney | The Man |
Toto | Africa |
Daryl Hall & John Oates | Adult Education |
Elton John | I Guess That's Why They Call It The Blues |
The Style Council | My Ever Changing Moods |
Joe Jackson | Steppin' Out |
Jackson Browne | Lawyers in Love |
Cyndi Lauper | Time After Time |
Fleetwood Mac | Come a Little Bit Closer |
John Mellencamp | Pink Houses |
15:00-16:00[10]
Artiest | Titel |
---|---|
Talk Talk | It's My Life |
The Cars | Heartbeat City |
Don Henley | The Boys Of Summer |
Sade | The Sweetest Taboo |
China Crisis | Working With Fire And Steel |
Commodores | Nightshift |
Huey Lewis & The News | If This Is It |
The Fixx | One Thing Leads To Another |
Tracey Ullman | They Don't Know |
Re-Flex | The Politics of Dancing |
Wang Chung | Dance Hall Days |
Dire Straits | Industrial Disease |
16:00-17:00[11]
Artiest | Titel |
---|---|
Clarence Clemons | Rock 'N' Roll DJ |
Chicago | Hard to Say I'm Sorry |
Toto | Georgy Porgy |
The Doobie Brothers | It Keeps You Runnin' |
Bob Seger | Ain't Got No Money |
REO Speedwagon | Take It On the Run |
Prefab Sprout | Cars and Girls |
Paul McCartney | Pipes Of Peace |
The Tubes | Prime Time |
George Benson | Love X Love |
Eagles | Take It to the Limit |
Carly Simon | Hello Big Man |
17:00-18:00[12]
Artiest | Titel |
---|---|
Foreigner | Hot Blooded |
Fleetwood Mac | Empire State |
The Edgar Winter Group | Free Ride |
Don Henley | Dirty Laundry |
Focus | Harem Scarem |
Steve Miller Band | Fly Like An Eagle |
Genesis | Abacab |
Gino Vannelli | Brother To Brother |
Donald Fagen | Ruby Baby |
Nils Lofgren | Shine Silently |
Randy Crawford | Rio De Janeiro Blue |
18:00-19:00[13]
Artiest | Titel |
---|---|
Reparata & The Delrons | Captain of Your Ship |
Bruce Springsteen | I'm Goin' Down |
Van Morrison | Into the Mystic |
U2 | I Still Haven't Found What I'm Looking For |
The Beatles | I've Got A Feeling |
The Ides Of March | Vehicle |
Steve Miller Band | Jet Airliner |
Aerosmith | Pink |
New Riders of the Purple Sage | On My Way Back Home |
The Zombies | She's Not There |
Genesis | Firth of Fifth |
Blues Image | Ride Captain Ride |
Genesis | Home by the Sea |
Propaganda | Dr. Mabuse |
Topper Headon | Monkey on My Back |
All About Eve | In The Clouds |
Billy Idol | White Wedding |
The Police | Spirits In The Material World |
Elton John | I'm Still Standing |
19:00-20:00[14]
Artiest | Titel |
---|---|
Spear Of Destiny | Never Take Me Alive |
Level 42 | Micro-Kid |
The Farmer's Boys | ? |
The Farmer's Boys | Soft Drink |
Paul Young | Come Back and Stay |
Billy Paul | Me and Mrs. Jones |
The Righteous Brothers | You've Lost That Lovin' Feelin' |
Rufus | You Got The Love |
The Doobie Brothers | Disciple |
Culture Club | Hello Goodbye |
Simon & Garfunkel | A Hazy Shade of Winter |
Gil Scott-Heron | No Exit |
Dire Straits | Money For Nothing |
Van Morrison | Astral Weeks |
Gregory Isaacs | Night Nurse |
The Style Council | Have You Ever Had It Blue |
Mike Oldfield | Top France |
? | ? |
Elmore James | Dust My Broom |
Level 42 | Lessons In Love |
Madonna | Holiday |
Mr. Mister | Broken Wings |
Weird Al Yankovic | Like a Surgeon |
Starship | Nothing's Gonna Stop Us Now |
Robert Palmer | ? |
Petula Clark | ? |
Percy Faith | Crunchy Granola Suite |
The Beatles | Yellow Submarine |
Genesis | For Absent Friends |
20:00-21:00[15]
Artiest | Titel |
---|---|
Def Leppard | Rock Of Ages |
Eurythmics | No Fear, No Hate, No Pain (No Broken Hearts) |
The Alan Parsons Project | Don't Answer Me |
Daryl Hall & John Oates | Out of Touch |
Van Halen | Hot for Teacher |
Latin Quarter | Radio Africa |
Men Without Hats | The Safety Dance |
The Moody Blues | The Voice |
Mr. Mister | Broken Wings |
ABC | When Smokey Sings |
Paul Simon | Graceland |
The Mission | Tower Of Strength |
Pat Benatar | We Live For Love |
21:00-22:00[16]
Artiest | Titel |
---|---|
Lonnie Mack | Double Whammy aka Wham! |
Van Halen | Panama |
Eric Clapton | Forever Man |
Santana | Spirit |
Rare Earth | If I Die |
Kayak | The Poet and the One Man Band |
The Alan Parsons Project | Some Other Time |
Coney Hatch | First Tome For Everything |
Russ Ballard | Once a Rebel |
The Charlie Daniels Band | Still In Saigon |
Doc Holliday | Don't Sop Loving Me |
Stevie Nicks | Think About It |
Heart | Straight On |
The Allman Brothers Band | In Memory of Elizabeth Reed |
Tracklist 8 september 2024
06:00-07:00[17]
Artiest | Titel |
---|---|
a-ha | Cry Wolf |
The Romantics | Talking In Your Sleep |
Anne Murray | Now And Forever (You And Me) |
Christopher Cross | All Right |
Strawberry Switchblade | Who Knows What Love Is? |
Stephen Bishop | It Might Be You |
Katrina & The Waves | Que Te Quiero |
Shalamar | Dancing In the Sheets |
Bruce Hornsby and the Range | Every Little Kiss |
The Clash | Rock the Casbah |
Joe Jackson | Breaking Us In Two |
Sérgio Mendes | Alibis |
Thomas Dolby | She Blinded Me With Science |
Howard Jones | You Know I Love You Don't You |
07:00-08:00[18]
Artiest | Titel |
---|---|
Michael Sembello | Maniac |
Billy Joel | You're Only Human (Second Wind) |
Julian Lennon | Too Late For Goodbyes |
Huey Lewis & The News | Heart And Soul |
Starship | We Built This City |
Patti LaBelle | Oh, People |
Hollywood Beyond | What's the Colour of Money |
Naked Eyes | Promises, Promises |
Pretenders | Back On the Chain Gang |
Chris Rea | Let It Loose |
a-ha | Take On Me |
Todd Rundgren | Bang the Drum All Day |
08:00-09:00[19]
Artiest | Titel |
---|---|
Lou Rawls | Stop Me From Starting This Feeling |
Dionne Warwick | Heartbreaker |
The Greg Kihn Band | Jeopardy |
Ray Parker Jr. | Ghostbusters |
The Go-Go's | Our Lips Are Sealed |
Matthew Wilder | Break My Stride |
The Limit | Say Yeah |
Asia | Heat of the Moment |
John Miles | Song For You |
Christopher Cross | Arthur's Theme (Best That You Can Do) |
Bertie Higgins | Key Largo |
It's Immaterial | Driving Away From Home (Jim's Tune) |
The Cars | Shake It Up |
Wax | Right Between the Eyes |
Mezzoforte | Garden Party |
Referenties
- ↑ Kevin Turner, Radio Caroline, 7 september 2024, opname geraadpleegd op 14 september 2024
- ↑ Kevin Turner, Radio Caroline, 7 september 2024, opname geraadpleegd op 15 september 2024
- ↑ Kevin Turner, Radio Caroline, 7 september 2024, opname geraadpleegd op 15 september 2024
- ↑ Carl Kingston, Radio Caroline, 7 september 2024, opname geraadpleegd op 15 september 2024
- ↑ Carl Kingston, Radio Caroline, 7 september 2024, opname geraadpleegd op 15 september 2024
- ↑ Carl Kingston, Radio Caroline, 7 september 2024, opname geraadpleegd op 15 september 2024
- ↑ Paul McKenna, Radio Caroline, 7 september 2024, opname geraadpleegd op 15 september 2024
- ↑ Paul McKenna, Radio Caroline, 7 september 2024, opname geraadpleegd op 16 september 2024
- ↑ Dave Richard, Radio Caroline, 7 september 2024, opname geraadpleegd op 16 september 2024
- ↑ Dave Richard, Radio Caroline, 7 september 2024, opname geraadpleegd op 16 september 2024
- ↑ Stuart Vincent, Radio Caroline, 7 september 2024, opname geraadpleegd op 16 september 2024
- ↑ Stuart Vincent, Radio Caroline, 7 september 2024, opname geraadpleegd op 17 september 2024
- ↑ Peter Philips, Radio Caroline, 7 september 2024, opname geraadpleegd op 17 september 2024
- ↑ Peter Philips, Radio Caroline, 7 september 2024, opname geraadpleegd op 17 september 2024
- ↑ Peter Philips, Radio Caroline, 7 september 2024, opname geraadpleegd op 17 september 2024
- ↑ Stevie Lane - Overdrive, Radio Caroline, 7 september 2024, opname geraadpleegd op 17 september 2024
- ↑ John Dwyer, Radio Caroline, 8 september 2024, opname geraadpleegd op 18 september 2024
- ↑ John Dwyer, Radio Caroline, 8 september 2024, opname geraadpleegd op 18 september 2024
- ↑ John Dwyer, Radio Caroline, 8 september 2024, opname geraadpleegd op 18 september 2024