For Those Who Like To Groove (AVRO / AKN) draailijsten van 1991 / Playlist 1991: verschil tussen versies
(8 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 143: | Regel 143: | ||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| | |xx || morenas || hazme sonar (peter vriends remix) | ||
|- | |||
|xx || driza bone || real love | |||
|- | |||
|xx || moby || go | |||
|} | |} | ||
Regel 206: | Regel 210: | ||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
|xx || salt'n pepa || lets talk about sex universal club instrumental || | |xx || salt'n pepa || lets talk about sex universal club instrumental | ||
|- | |||
|xx || sugar bullet || rise | |||
|- | |- | ||
|xx || | |xx || degrees of motion || do you want it right now | ||
|- | |- | ||
|xx || | |xx || Ronald Molendijk || for those who like to groove | ||
|- | |- | ||
|xx || | |xx || brersoul || surrender | ||
|- | |- | ||
|xx || | |xx || erasure || ship of fools | ||
|- | |- | ||
|xx || | |xx || brersoul || flow (z-wave) | ||
|- | |- | ||
|xx || | |xx || bleep & booster || genki bells | ||
|} | |} | ||
Regel 283: | Regel 289: | ||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| | |xx || Yoyo Honey || Groove On (Perfecto Mix) | ||
|- | |||
|xx || Devastating || Wherever You Are Right Now | |||
|- | |||
|xx || Midi Rain || Eyes (Depth Charge Dub) | |||
|- | |||
|xx || LFO || Love is the message (beware of the bass mix) | |||
|} | |} | ||
Regel 352: | Regel 364: | ||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| | |xx || Kim syms || too blind to see it (dub - not hurley) | ||
|- | |||
|xx || R.E. || let's hold on (to the love we have) | |||
|- | |||
|xx || 49ERS || move your feet | |||
|- | |||
|xx || Monica De Luxe || Love On My Mind | |||
|} | |} | ||
Regel 423: | Regel 441: | ||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| | |xx || yasmin || sacrifice (Silky 70's Mix) | ||
|- | |||
|xx || jamie principle || You're All I've Waited 4 (Hurley's 12" House Mix) | |||
|- | |||
|xx || jamie principle || You're All I've Waited 4 (Hurley's Dubstrumental) | |||
|- | |||
|xx || yasmin || Sacrifice (The Rectified Mix) | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 13 mei 2024 om 17:37
For Those Who Like to Groove (AVRO / AKN) draailijsten van 1991 / Playlist 1991
Alle DJ Sets kun je hier beluisteren!
18 november 1991[bewerken]
Presentator: Robin Albers
Episode #001
20:00-21:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Geen uitzendgegevens bekend |
21:00-22:00 uur:
Presentator: Robin Albers
Mixer: Marcel Bakker AKA Marcello (iT)
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | F.U.S.E. | From Our Minds To Yours |
02 | System 7 | Listen |
03 | Quazar | Thundermountain |
04 | Alice D In Wonderland | Two Captains On A Ship |
05 | Robert Armani | Ambulance |
06 | Speedy J | Pull Over |
07 | The Gateway Experience | Twin Freaks |
08 | Lennie D Ice | We Are I.E. |
09 | Sadomasy & DJ One | Body Motion |
10 | Congress | Better Grooves |
11 | Odysee of Noises | Troya |
12 | Model Citizen | Minority Views |
13 | Beatboxx Feat. Chazzy - | Keep On Jumpin' (Egotrip Mix) |
14 | Candido | Jingo (Todd Terry Remix) |
15 | One Tribe | What Have You Done (Is This All) (Club Mix) |
16 | Re/Vision Vol 2 | Go Bop |
17 | SL2 | DJ's Take Control |
18 | Intellect | Hypnotising (Hardcore Mix) |
19 | The True Underground Sound Of Rome | Gladiators |
20 | Simon Set | Criminal |
25 november 1991[bewerken]
Presentator: Robin Albers
Episode #002
20:00-21:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Geen uitzendgegevens bekend |
21:00-22:00 uur:
Presentator: Robin Albers
Mixer: Robin Albers AKA Jaydee (First Impression)
Deze aflevering kun je hier beluisteren
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | DJ Professor & Francesco Zappal | We Gotta Do It (Full Rub) |
02 | F.U.S.E. | Substance Abuse |
03 | Evasion | Slave To The Rave |
04 | Tricky Disco | Disco 130 |
05 | Joey Beltram | Energy Flash |
06 | Joey Beltram | The Reflex |
07 | Party Atmosphere | Native Feel (Dope Mix) |
08 | The Essentials | Tonight's The Night (Bass Mix) |
09 | Is That It? | No Name (Drum-A-Pella) |
10 | The Gateway Experience | Twin Freaks |
11 | K.C.C. | Euro-X-Press (Main Nu Groove) |
12 | Fierce Ruling Diva | Trance Europe Express |
13 | Outlander | TZ1 A1 |
14 | Plez | Can't Stop (Acid Rain Forest Mix) |
15 | Speedy J | Pull Over |
16 | Y-Decibel | J. B. on Dope (Ralk Mix) |
17 | E-Dancer | Pump The Move |
18 | Rising High Collective | Fever Called Love (Original Mix) |
19 | DJ's Rule | Get Into Music (Potent Sub Dub) |
20 | Claudia Chin | Passion |
21 | Mato Grosso | Thunder (Marco Biondi Remix) |
2 december 1991[bewerken]
Presentator: Robin Albers
Episode #003
20:00-21:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
xx | morenas | hazme sonar (peter vriends remix) |
xx | driza bone | real love |
xx | moby | go |
21:00-22:00 uur:
Presentator: Robin Albers
Mixer: Dimitri Kneppers (RoXY)
Deze aflevering kun je hier beluisteren
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Cocodance | Angels of Love (The Angel Sings Mix) |
02 | One Tribe | Inimitable Attitude |
03 | Cedric Winkleburger & The Yellow Blueberries | Take It Easy |
04 | Blow | Cutter (Razor Boy & Mirror Man Mix) |
05 | Is That It? | State of Mind |
06 | Timebase Feat. Kromozone | Fireball |
07 | ? | ? |
08 | Inner City | Let It Reign (Reese Vocal Trip) |
09 | Carl Cox | I Want You (Forever) (The State of the Arts Mix) |
10 | World | Zultan |
11 | Robert Armani | Ambulance |
12 | Numbers & Feelings | So Lonely (Beautiful Kilimanjaro Work) |
13 | Alice D in Wonderland | Time Problem |
14 | MK | Burning (Original Vibe Mix) |
15 | East Side Beat | Ride Like The Wind (Extended Version) |
16 | Haywire | Let Me Be Your Fantasy (No Fantasy Phase) |
17 | Bowa | Different Story |
18 | Jomanda | Got A Love For You (Cassonova Instrumental) |
19 | Quazar | Revolution |
9 december 1991[bewerken]
Presentator: Robin Albers
Episode #004
20:00-21:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
xx | salt'n pepa | lets talk about sex universal club instrumental |
xx | sugar bullet | rise |
xx | degrees of motion | do you want it right now |
xx | Ronald Molendijk | for those who like to groove |
xx | brersoul | surrender |
xx | erasure | ship of fools |
xx | brersoul | flow (z-wave) |
xx | bleep & booster | genki bells |
21:00-22:00 uur:
Presentator: Robin Albers
Mixer: Ronald Molendijk (Nighttown)
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Bassheads | Is There Anybody Out There? |
02 | Booming Support | Bass Orgasm |
03 | Sil | Windows |
04 | Baia Imperiale & DJ Raf | I Can't Stop |
05 | Claudia Chin | Passion |
06 | Digital Excitation | Dream Party (Straight FM Mix) |
07 | 2 Fabiola | The Milky Way |
08 | Futurhythm | Injection |
09 | Speedy J | Pull Over |
10 | Cybersonik | Backlash |
11 | The Gateway Experience | Twin Freaks |
12 | Clivilles & Cole | Pride (Let's Go Chanting Mix) |
13 | Massive Sounds | She Say Kuff |
14 | P.W.M. | Get Yourself Together (Down Town Mix) |
15 | Carl Cox | I Want You (Forever) (Full On Mix) |
16 | 1st Prodject | Right Before |
17 | Fuck The Industry and Motherfuck Radio, Man! | This Is Bug |
18 | Booming Support | Rode Schoentjes |
19 | Reese | Funky Funk Funk |
20 | The Shamen | Possible Worlds (Stick Mix) |
21 | Yello | Stalakdrama |
16 december 1991[bewerken]
Presentator: Robin Albers
Episode #005
20:00-21:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
xx | Yoyo Honey | Groove On (Perfecto Mix) |
xx | Devastating | Wherever You Are Right Now |
xx | Midi Rain | Eyes (Depth Charge Dub) |
xx | LFO | Love is the message (beware of the bass mix) |
21:00-22:00 uur:
Presentator: Robin Albers
Mixer: Dimitri Kneppers (RoXY)
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Two | To The Moon |
02 | Sutats | Ain't No Words (Mix 2 - No Words) |
03 | Forgemasters | Pump Me |
04 | Sweet Exorcist | Collins Tamborim |
05 | E-Type | Are You An E Type? |
06 | Rhythm Weird | Beware Of The Dog |
07 | Model Citizen | Minority Views |
08 | Rhythim Is Rhythim | It Is What It Is |
09 | Shut Up & Dance | Dance For The Police Come (Remix) |
10 | D'Angel | Rolling Thunder |
11 | Chapter 1: Beyond Good And Evil EP | Just Say Yo! |
12 | Ben D'Rivera | Invidia |
13 | The Diceman | Quad |
14 | Robert Owens | I'll Be Your Friend (Original Def Mix) |
15 | Joi | Desert Storm |
16 | Mappa Mundi | Urbi Et Orbi |
17 | Chief Mis Chief | New Horizon |
18 | MI 7 | Show I |
19 | Fiction | Fantasy World (Funky Cutting Mix) |
20 | Infra-Red | When Luv's The Feeling (Remix) |
21 | Pleasure Pump | Over and Over |
22 | Meyoume | It's Yuh Big |
23 | Automation | Espionage (Remix) |
23 december 1991[bewerken]
Presentator: Robin Albers
Episode #006
20:00-21:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
xx | Kim syms | too blind to see it (dub - not hurley) |
xx | R.E. | let's hold on (to the love we have) |
xx | 49ERS | move your feet |
xx | Monica De Luxe | Love On My Mind |
21:00-22:00 uur:
Presentator: Robin Albers
Mixer: Michel de Hey AKA M.A.C. De Hey
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | M.Doc | Are U Wid It? (Hurley's Dub) |
02 | Ralphi Rosario | You Used To Hold Me (Acapella) |
03 | 49-ers | Move Your Feet (Extended Underground Mix) |
04 | Clivilles & Cole | Pride (Let's Go Chanting Mix) |
05 | ? | ? |
06 | One Tribe | What Have You Done (Is This All) (Club Mix) |
07 | Speedy J | Something For Your Mind |
08 | Invisible Men | Skin Up And Dance |
09 | Mainx | 88 To Piano |
10 | Sonic Solution | Get On The Move |
11 | Urban Rhythm | Feel It Baby All Nite (Rhythm Section Mix) |
12 | The Untouchables | Dance To The Rhythm |
13 | Intellect | Hypnotising (Hardcore Mix) |
14 | Yvette | Pump Me |
15 | Exposure | Fulminic |
16 | E-Dancer | Pump The Move |
17 | 1st Prodject | Right Before (Original Mix) |
18 | Tronikhouse | Up Tempo |
19 | E-Dancer | Feel The Mood (Marty Hardy Mix) |
20 | Carl Cox | I Want You (Forever) (Full On Mix) |
21 | E-Dancer | Speaker Punishing (The Dirty Mix) |
22 | Jimmy Crash | Crash Course |
23 | Intellect | Throw Your Hands Up (Legging Mix) |
24 | Armando | 100% Of Disin' You |
30 december 1991[bewerken]
Presentator: Robin Albers
Episode #007
20:00-21:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
xx | yasmin | sacrifice (Silky 70's Mix) |
xx | jamie principle | You're All I've Waited 4 (Hurley's 12" House Mix) |
xx | jamie principle | You're All I've Waited 4 (Hurley's Dubstrumental) |
xx | yasmin | Sacrifice (The Rectified Mix) |
21:00-22:00 uur:
Presentator: Robin Albers
Mixer: Michel & Gradus(Tomorrowland, Rotterdam)
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Glamco Productions | It's Nice To Have Money |
02 | Price 2 Pounds | Curiosity (Wake Up Version) |
03 | The Untouchables | I'm For Real |
04 | React 2 Rhythm | Intoxication (Clubfield Mix) |
05 | Mental Overdrive | Electric Sunrise |
06 | Nico | The Vision |
07 | The Hypnotist | Night Of The Living E Heads |
08 | Lloyd Owes Me A Packet | The Pounder |
09 | 4 Slots For Bill | Focus |
10 | Breakout's Vol. II | Compression (Original Mix) |
11 | Format | Ya Can't Stop Me |
12 | Liquid Art | Frequency Response |
13 | DHS | The Difference |
14 | Speedy J | Pull Over (First Remix) |
15 | DHS | The House Of God (X-Energy Mix) |
16 | Rave Masters | Gods Of Techno |
17 | Quadrophonia | Find The Time (Second Wave Mix Part 1) |
18 | CLS | Can You Feel It (In House Dub) |
Draailijsten / Playlist For Those Who Like to Groove[bewerken]
Externe link[bewerken]
Referenties[bewerken]