Radio Luxemburg Top 20 (UK) van 14 augustus 1966: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 14 augustus 1966 door de Engelstalige service van Radio Luxemburg (Engels)|Radio Luxembu...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 6: | Regel 6: | ||
| 1 || The Troggs || ''With a Girl Like You'' | | 1 || The Troggs || ''With a Girl Like You'' | ||
|- | |- | ||
| 2 || | | 2 || The Beatles || ''Eleanor Rigby'' | ||
|- | |- | ||
| | | 2 || The Beatles || ''Yellow Submarine'' | ||
|- | |- | ||
| | | 3 || Los Bravos || ''Black Is Black'' | ||
|- | |- | ||
| | | 4 || Chris Montez || ''The More I See You'' | ||
|- | |- | ||
| | | 5 || Dave Berry || ''Mama'' | ||
|- | |- | ||
| | | 6 || Chris Farlowe || ''Out of Time'' | ||
|- | |- | ||
| | | 7 || The Beach Boys || ''God Only Knows'' | ||
|- | |- | ||
| | | 8 || Elvis Presley || ''Love Letters'' | ||
|- | |- | ||
| | | 9 || The Lovin’ Spoonful || ''Summer in the City'' | ||
|- | |- | ||
| | | 10 || Cliff Richard || ''Visions'' | ||
|- | |- | ||
| | | 11 || Petula Clarck || ''I Couldn’t Live Without Your Love'' | ||
|- | |- | ||
| | | 12 || Alan Price Set || ''Hi-Lili, Hi-Lo'' | ||
|- | |- | ||
| | | 13 || Dustty Springfield || ''Goin’ Back'' | ||
|- | |- | ||
| | | 14 || Georgie Fame || ''Get Away'' | ||
|- | |- | ||
| | | 15 || The Kinks || ''Sunny Afternoon'' | ||
|- | |- | ||
| | | 16 || The Mamas & the Papas || ''I Saw Her Again'' | ||
|- | |- | ||
| | | 17 || Napoleon XIV || ''They’re Coming to Take Me Away, Ha-Haaa!'' | ||
|- | |- | ||
| | | 18 || Bob Dylan || ''I Want You'' | ||
|- | |- | ||
| 20 || Frank Sinatra || ''Strangers | | 19 || David & Jonathan || ''Lovers of the World Unite'' | ||
|- | |||
| 20 || Frank Sinatra || ''Strangers In The Night'' | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 17 okt 2023 om 19:26
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 14 augustus 1966 door de Engelstalige service van Radio Luxemburg.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | The Troggs | With a Girl Like You |
2 | The Beatles | Eleanor Rigby |
2 | The Beatles | Yellow Submarine |
3 | Los Bravos | Black Is Black |
4 | Chris Montez | The More I See You |
5 | Dave Berry | Mama |
6 | Chris Farlowe | Out of Time |
7 | The Beach Boys | God Only Knows |
8 | Elvis Presley | Love Letters |
9 | The Lovin’ Spoonful | Summer in the City |
10 | Cliff Richard | Visions |
11 | Petula Clarck | I Couldn’t Live Without Your Love |
12 | Alan Price Set | Hi-Lili, Hi-Lo |
13 | Dustty Springfield | Goin’ Back |
14 | Georgie Fame | Get Away |
15 | The Kinks | Sunny Afternoon |
16 | The Mamas & the Papas | I Saw Her Again |
17 | Napoleon XIV | They’re Coming to Take Me Away, Ha-Haaa! |
18 | Bob Dylan | I Want You |
19 | David & Jonathan | Lovers of the World Unite |
20 | Frank Sinatra | Strangers In The Night |