Lijst van Power Play op Radio Luxemburg in 1979: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (Vincent heeft de pagina Lijst van Power Play in 1979 hernoemd naar Lijst van Power Play op Radio Luxemburg in 1979 zonder een doorverwijzing achter te laten) |
||
(14 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Deze platen waren in 1979 [[Power Play]] op [[Radio Luxemburg]]. | Deze platen waren in 1979 [[Power Play]] op [[Radio Luxemburg]]. | ||
==Engelstalige service== | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! Datum !! Artiest !! Titel | ! Datum !! Artiest !! Titel | ||
|- | |- | ||
| 6 januari | | 6 januari || The Jacksons || ''Destiny'' | ||
|- | |- | ||
| 13 januari | | 13 januari || Blondie || ''Heart of Glass'' | ||
|- | |- | ||
| 20 januari | | 20 januari || Ronnie Jones || ''Groovin''' | ||
|- | |- | ||
| 27 januari | | 27 januari || Gary's Gang || ''Keep On Dancin''' | ||
|- | |- | ||
| 3 februari | | 3 februari || The Dooleys || ''Honey I'm Lost'' | ||
|- | |- | ||
| 10 februari | | 10 februari || Baccara || ''Devil Sent You to Lorado'' | ||
|- | |- | ||
| 17 februari | | 17 februari || The Real Thing || ''Can You Feel the Force'' | ||
|- | |- | ||
| 24 februari | | 24 februari || The Players Association || ''Turn the Music Up'' | ||
|- | |- | ||
| 3 maart | | 3 maart || Bell and James || ''Livin' It Up (Friday Night)'' | ||
|- | |- | ||
| 10 maart | | 10 maart || Voyage || ''Let's Fly Away'' | ||
|- | |- | ||
| 17 maart | | 17 maart || Peggy Scott || ''You've Got It All'' | ||
|- | |- | ||
| 24 maart | | 24 maart || The Beach Boys || ''Here Comes the Night'' | ||
|- | |- | ||
| 31 maart | | 31 maart || Wings || ''Goodnight Tonight'' | ||
|- | |- | ||
| 7 april | | 7 april || Mike Oldfield || ''Guilty'' | ||
|- | |- | ||
| 14 april | | 14 april || Bombers || ''Everybody (Get Dancin')'' | ||
|- | |- | ||
| 21 april | | 21 april || Ultimate || ''Ritmo De Brazil'' | ||
|- | |- | ||
| 28 april | | 28 april || ABBA || ''Does Your Mother Know'' | ||
|- | |- | ||
| 5 mei | | 5 mei || Earth, Wind & Fire with The Emotions || ''Boogie Wonderland'' | ||
|- | |- | ||
| 12 mei | | 12 mei || Anita Ward || ''Ring My Bell'' | ||
|- | |- | ||
| 19 mei | | 19 mei || The Dooleys || ''Wanted'' | ||
|- | |- | ||
| 26 mei | | 26 mei || Shabby Tiger || ''Tell Him to Move Over'' | ||
|- | |- | ||
| 2 juni | | 2 juni || Patrick Hernandez || ''Born to be Alive'' | ||
|- | |- | ||
| 9 juni | | 9 juni || KISS || ''I Was Made for Lovin' You'' | ||
|- | |- | ||
| 16 juni | | 16 juni || Tom Robinson Band || ''Never Gonna Fall in Love Again'' | ||
|- | |- | ||
| 23 juni | | 23 juni || Supertramp || ''Breakfast in America'' | ||
|- | |- | ||
| 30 juni | | 30 juni || Thieves || ''400 Dragons'' | ||
|- | |- | ||
| 7 juli | | 7 juli || B.A. Robertson || ''Bang Bang'' | ||
|- | |- | ||
| 14 juli | | 14 juli || Kirsty MacColl || ''They Don't Know'' | ||
|- | |- | ||
| 21 juli | | 21 juli || The Boomtown Rats || ''I Don't Like Mondays'' | ||
|- | |- | ||
| 28 juli | | 28 juli || Bill Lovelady || ''Reggae for It Now'' | ||
|- | |- | ||
| 4 augustus | | 4 augustus || Ian Dury and The Blockheads || ''Reasons to Be Cheerful, Part 3'' | ||
|- | |- | ||
| 11 augustus | | 11 augustus || The Crusaders || ''Street Life'' | ||
|- | |- | ||
| 18 augustus | | 18 augustus || American Echoes || ''Las Vegas'' | ||
|- | |- | ||
| 25 augustus | | 25 augustus || Herman Brood & His Wild Romance || ''Saturday Night'' | ||
|- | |- | ||
| 1 september | | 1 september || City Boy || ''The Day the Earth Caught Fire'' | ||
|- | |- | ||
| 8 september | | 8 september || Michael Jackson || ''Don’t Stop ’til You Get Enough'' | ||
|- | |- | ||
| 15 september 1979 || | | 15 september<ref name="uitzending19790920-20">{{citation|title=Rob Jones - Rob Jones show|date=20 september 1979|time=20:09-20:56|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 18 april 2022</ref> || Cheap Trick || ''Ain't That a Shame'' | ||
|- | |- | ||
| 22 september | | 22 september || Blondie || ''Dreaming'' | ||
|- | |- | ||
| 29 september | | 29 september || Buggles || ''Video Killed the Radio Star'' | ||
|- | |- | ||
| 6 oktober | | 6 oktober || Secret Service || ''Oh Susie'' | ||
|- | |- | ||
| 13 oktober | | 13 oktober || ABBA || ''Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight)'' | ||
|- | |- | ||
| 20 oktober | | 20 oktober || The Ramblers || ''The Sparrow'' | ||
|- | |- | ||
| 27 oktober | | 27 oktober || || | ||
|- | |- | ||
| 3 november | | 3 november || || | ||
|- | |- | ||
| 10 november | | 10 november || || | ||
|- | |- | ||
| 17 november | | 17 november<ref name="uitzending19791123-23-">{{citation|title=Bob Stewart|date=23 november 1979|time=23:00-23:27 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 18 mei 2016</ref> || Blondie || ''Union City Blue'' | ||
|- | |- | ||
| 24 november | | 24 november || || | ||
|- | |- | ||
| 1 december | | 1 december<ref name="uitzending19791205-21-">{{citation|title=Barry Alldis - Disco Computer Chart Top 30|date=5 december 1979|time=21:00-21:47 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 18 mei 2016</ref> || Paul McCartney || ''Wonderful Christmas Time'' | ||
|- | |- | ||
| 8 december | | 8 december || || | ||
|- | |- | ||
| 15 december | | 15 december || || | ||
|- | |- | ||
| 22 december | | 22 december || || | ||
|- | |- | ||
| 29 december | | 29 december<ref name="uitzending19791231-">{{citation|title=Stuart Henry|date=31 december 1979|time=|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 18 mei 2016</ref> || Labi & Jackie || ''One World Song'' | ||
|} | |||
==Nederlandstalige service== | |||
{| class="wikitable" | |||
! Datum !! Artiest !! Titel | |||
|- | |||
| 1 december<ref name="uitzending19791202-">{{citation|title=Frans van der Drift - Luxemburg Top 20|date=2 december 1979|time=19:00-20:00 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 30 oktober 2021</ref> || Julio Iglesias || ''Quiereme'' | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 15 jul 2022 om 07:12
Deze platen waren in 1979 Power Play op Radio Luxemburg.
Engelstalige service[bewerken]
Datum | Artiest | Titel |
---|---|---|
6 januari | The Jacksons | Destiny |
13 januari | Blondie | Heart of Glass |
20 januari | Ronnie Jones | Groovin' |
27 januari | Gary's Gang | Keep On Dancin' |
3 februari | The Dooleys | Honey I'm Lost |
10 februari | Baccara | Devil Sent You to Lorado |
17 februari | The Real Thing | Can You Feel the Force |
24 februari | The Players Association | Turn the Music Up |
3 maart | Bell and James | Livin' It Up (Friday Night) |
10 maart | Voyage | Let's Fly Away |
17 maart | Peggy Scott | You've Got It All |
24 maart | The Beach Boys | Here Comes the Night |
31 maart | Wings | Goodnight Tonight |
7 april | Mike Oldfield | Guilty |
14 april | Bombers | Everybody (Get Dancin') |
21 april | Ultimate | Ritmo De Brazil |
28 april | ABBA | Does Your Mother Know |
5 mei | Earth, Wind & Fire with The Emotions | Boogie Wonderland |
12 mei | Anita Ward | Ring My Bell |
19 mei | The Dooleys | Wanted |
26 mei | Shabby Tiger | Tell Him to Move Over |
2 juni | Patrick Hernandez | Born to be Alive |
9 juni | KISS | I Was Made for Lovin' You |
16 juni | Tom Robinson Band | Never Gonna Fall in Love Again |
23 juni | Supertramp | Breakfast in America |
30 juni | Thieves | 400 Dragons |
7 juli | B.A. Robertson | Bang Bang |
14 juli | Kirsty MacColl | They Don't Know |
21 juli | The Boomtown Rats | I Don't Like Mondays |
28 juli | Bill Lovelady | Reggae for It Now |
4 augustus | Ian Dury and The Blockheads | Reasons to Be Cheerful, Part 3 |
11 augustus | The Crusaders | Street Life |
18 augustus | American Echoes | Las Vegas |
25 augustus | Herman Brood & His Wild Romance | Saturday Night |
1 september | City Boy | The Day the Earth Caught Fire |
8 september | Michael Jackson | Don’t Stop ’til You Get Enough |
15 september[1] | Cheap Trick | Ain't That a Shame |
22 september | Blondie | Dreaming |
29 september | Buggles | Video Killed the Radio Star |
6 oktober | Secret Service | Oh Susie |
13 oktober | ABBA | Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight) |
20 oktober | The Ramblers | The Sparrow |
27 oktober | ||
3 november | ||
10 november | ||
17 november[2] | Blondie | Union City Blue |
24 november | ||
1 december[3] | Paul McCartney | Wonderful Christmas Time |
8 december | ||
15 december | ||
22 december | ||
29 december[4] | Labi & Jackie | One World Song |
Nederlandstalige service[bewerken]
Datum | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 december[5] | Julio Iglesias | Quiereme |
Referenties[bewerken]
- ↑ Rob Jones - Rob Jones show, Radio Luxemburg, 20 september 1979, opname geraadpleegd op 18 april 2022
- ↑ Bob Stewart, Radio Luxemburg, 23 november 1979, opname geraadpleegd op 18 mei 2016
- ↑ Barry Alldis - Disco Computer Chart Top 30, Radio Luxemburg, 5 december 1979, opname geraadpleegd op 18 mei 2016
- ↑ Stuart Henry, Radio Luxemburg, 31 december 1979, opname geraadpleegd op 18 mei 2016
- ↑ Frans van der Drift - Luxemburg Top 20, Radio Luxemburg, 2 december 1979, opname geraadpleegd op 30 oktober 2021