Lijst van Het Steenen Tijdperk uitzendingen op Radio 1 in 2003: verschil tussen versies
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 570: | Regel 570: | ||
|- | |- | ||
| Sandy Coast || ''I see your face again'' | | Sandy Coast || ''I see your face again'' | ||
|} | |||
18 mei 2003, aflevering 85: het jaar 1969. Presentatie Jeffrey Willems.<ref name="uitzending20030518-">{{citation|title=Jeffrey Willems - Het steenen tijdperk|date=18 mei 2003|time=06:00-07:00|publisher=AVRO / Radio 1}}, opname geraadpleegd op 10 juni 2022</ref> | |||
{| class="wikitable" border="1" cellpadding="2" | |||
!Artiest | |||
!Titel | |||
|- | |||
| Elvis Presley || ''Long black limousine'' | |||
|- | |||
| Simon & Garfunkel || ''The boxer'' | |||
|- | |||
| Manfred Mann || ''Ragamuffin man'' | |||
|- | |||
| Herman’s Hermits || ''My sentimental friend'' | |||
|- | |||
| Jefferson || ''The colour of my love'' | |||
|- | |||
| Gary Lewis & the Playboys || ''Rhythm of the rain'' | |||
|- | |||
| Glenn Campbell || ''Galveston'' | |||
|- | |||
| The Beatles || ''Get back'' | |||
|- | |||
| The Vogues || ''Earth angel'' | |||
|- | |||
| Sergio Mendes & Brasil ‘66 || ''Pretty world'' | |||
|- | |||
| Mary Hopkin || ''Goodbye'' | |||
|- | |||
| Four Tops || ''What is a man'' | |||
|- | |||
| Bobby Goldsboro || ''I’m a drifter'' | |||
|- | |||
| Noel Harrison || ''The windmills of your mind'' | |||
|- | |||
| Peggy Scott & Jo Jo Benson || ''I want to love you baby'' | |||
|- | |||
| Brooklyn Bridge || ''Welcome me love'' | |||
|- | |||
| Tom Jones || ''Help yourself'' | |||
|} | |} | ||
Versie van 10 jun 2022 06:30
Van 7 oktober 2001 t/m 31 augustus 2003 had het Radio 2 programma Het Steenen Tijdperk op de zondagochtend tussen 06:00 en 07:00 uur een broertje op Radio 1. Iedere uitzending begon met een nummer van Elvis Presley.
5 januari 2003, aflevering 66: het jaar 1960. Presentatie Jeffrey Willems.[1]
Artiest | Titel |
---|---|
Elvis Presley | The fool (take 1) |
Paul Anka | Lonely boy |
Santo & Johnny | Teardrop |
Jerry Lordan | I'll stay single |
Willy Alberti | Marina |
Spencer Ross | Tracey's theme |
Cliff Richard | Travellin' light |
Elmer Bernstein | Staccato's theme |
Royal Teens | Believe me |
Ricky Nelson | Mighty good |
Chet Atkins | One mint julep |
Fleetwoods | Mr Blue |
Webb Pierce | No love have I |
Ernie Fields | In the mood |
Connie Francis | Among my souvenir |
Fabian | Friendly world |
Jan & Kjeld | Tiger rag |
Andy Williams | The village of St. Bernadette |
Conway Twitty | Oh Danny boy |
12 januari 2003, aflevering 67: het jaar 1961. Presentatie Jeffrey Willems.[2]
Artiest | Titel |
---|---|
Elvis Presley | I believe in he man in the sky |
Dodie Stevens | Yes I’m lonesome tonight |
Sam Cooke | Chain gang |
Matt Monro | Portrait of my love |
Ricky Nelson | Milk cow blues |
Brian Hyland | Itsy Bitsy Teeny Weeny Yellow Polka Dot Bikini |
James Booker | Gonzo |
Al Caiola | The Magnificent seven |
Johnny Tillotson | Poetry in motion |
Frank D’Rone | Strawberry blonde (the band rocked on) |
Jackie Wilson | My empty arms |
Peter Sellers & Sophia Loren | Goodness gracious me |
Rosie & the Originals | Angel baby |
Little Willie John | Walk slow |
The Shirelles | Will you love me tomorrow |
LaVern Baker | Bumble bee |
The Shadows | Man of mystery |
Frankie Avalon | A perfect love |
The Everly Brothers | Lucille |
19 januari 2003, aflevering 68: het jaar 1962. Presentatie Jeffrey Willems.[3]
Artiest | Titel |
---|---|
Elvis Presley | Little sister |
Bert Kaempfert | Afrikaan beat |
Robertino | Ave Maria |
John D. Loudermilk | Language of love |
Petula Clark | My friend the sea |
Chubby Checker | The twist |
Gladys Knight & the Pips | Letter full of tears |
Ace Cannon | Tuff |
Charlie Drake | My boomerang won’t come back |
The Marketts | Surfer’s stomp |
The Brothers Four | Blue water line |
Zangeres zonder naam | De blinde soldaat (twee ogen zo duister) |
Los Machucambos | Pepito |
Fats Domino | What a party |
The Cousins | Dang Dang |
Johnny Hallyday | Retiens la nuit |
Ray Charles | Hit the road Jack |
Frankie Vaughan | Tower of strengh |
Dion | The Wanderer |
26 januari 2003, aflevering 69: het jaar 1963. Presentatie Jeffrey Willems.[4]
Artiest | Titel |
---|---|
Elvis Presley | Return to sender |
Rotterdamse Riet | Nelis niet kietelen |
The Cousins | Relax |
The Matys Brothers | Who stole the Keeshka |
Conny Froboess | Lady Sunshine und Mr. Moon |
Paul & Paula | Hey Paula |
Baby Jane & the Rockabyes | How much is that doggie in the window |
Gilbert Becaud | Dimanche a Orly |
Steve Lawrence | Go away little girl |
The Moments | Walk right in |
The Tornados | Telstar |
The Kingston Trio | Greenback dollar |
Enrico Macias | Avant de tous payies |
Mel Torme | Comin’ home baby |
Anneke Grönloh | Brandend zand |
The Chucks | Loo be loo |
Del Shannon | The Swiss maid |
Marvin Gaye | Hitch hike |
The Crystals | He’s a rebel |
9 februari 2003, aflevering 71: het jaar 1965. Presentatie Jeffrey Willems.[5]
Artiest | Titel |
---|---|
Elvis Presley | Do the clam |
The Supremes | Baby love |
Hullabaloos | Did you ever |
Jay & the Americans | Let’s lock the door (and throw away the key) |
Gary Lewis & the Playboys | This diamond ring |
Beau Brummels | Laugh laugh |
Drafi Deutscher | Cinderella baby |
Adamo | Dolce Paula |
Bobby Solo | Se piangi, se ridi |
Rocco Granata | Noordzeestrand |
Manfred Mann | Come tomorrow |
Bernd Spier | Das war mein schonster tanz mit dir |
Brian Poole & the Tremeloes | Three Bells |
The Moody Blues | Go now |
Michel Delpech | Chez Laurette |
Georgie Fame & The Blue Flames | Yeh Yeh |
Trio Helenique | Ni nanai |
Gerry & The Pacemakers | Ferry cross the Mersey |
16 februari 2003, aflevering 72: het jaar 1966. Presentatie Jeffrey Willems.[6]
Artiest | Titel |
---|---|
Elvis Presley | Never say yes |
The Rolling Stones | As tears go by |
The McCoys | Up and down |
Four Pennies | Trouble is my middle name |
The Scorpions | Baby baby balla balla |
Eddy Arnold | I want to go with you |
Gary Lewis & the Playboys | She’s just my style |
The Beatles | Day tripper |
The Young Rascals | I ain’t gonna eat out my heart anymore |
Willeke Alberti | Morgen ben ik de bruid |
Swinging Blue Jeans | Don’t make me over |
Five Americans | I see the light |
Mindbenders | A groovy kind of love |
The Exciters | A little bit of soap |
New Colony Six | I confess |
The Fortunes | This golden ring |
Jan & Dean | Batman |
Paul & Barry Ryan | Have pity on the boy |
Milly Scott | Fernando en Filippo |
23 februari 2003, aflevering 73: het jaar 1967. Presentatie Jeffrey Willems.[7]
Artiest | Titel |
---|---|
Elvis Presley | Fools fall in love |
Paul Jones | I’ve been a bad bad boy |
Nancy Sinatra | Sugar town |
Neil Diamond | You got to me |
Vince Hill | Edelweiss |
Sjakie Schram | Allemaal op de bok |
The Royal Guardsmen | Snoopy vs the Red Baron |
Rocco Granata | Hello Buona Sera |
Davy Jones & the Clungels | You’re gone your way |
Engelbert Humperdinck | Release me |
The 5th Dimension | Go where you wanna go |
The Mamas & the Papas | Dedicated tot he one I love |
Frans Halsema | De laatste tango |
Young Rascals | I’ve been lonely too long |
The Cats | What a crazy life |
Sopwith Camel | Hello Hello |
Freddie Scott | Are you lonely for me baby |
The Who | Happy Jack |
2 maart 2003, aflevering 74: het jaar 1968. Presentatie Jeffrey Willems.[8]
Artiest | Titel |
---|---|
Elvis Presley | Almost in love |
1910 fruitgum company | Simon says |
The Who | Mary Ann with the shaky hand |
Dionne Warwick | Valley of the Dolls |
The Tremeloes | Suddenly you love me |
Eric Burdon & the Animals | Monterey |
Lemon Pipers | Green tambourine |
Lulu | Me the peaceful heart |
The Symbols | The best part of breaking up |
The American Breed | Bend me shape me |
The Cowsills | We can fly |
Jeff Beck | Love is blue |
The Small Faces | Itchycoo park |
Left Side | Confusion in my mind |
Lalo Schifrin | Mission Impossible |
Brigitte Bardot & Serge Gainsbourg | Bonnie and Clyde |
Manfred Mann | Mighty quinn |
16 maart 2003, aflevering 76: het jaar 1960. Presentatie Jeffrey Willems.[9]
Artiest | Titel |
---|---|
Elvis Presley | Fame and fortune |
Frankie Avalon | Why |
Jimmy Makulis | Gitarren klingen leise durch die nacht |
Bryan Johnson | Looking high high high |
Adam Faith | Poor me |
The Fireballs | Bulldog |
Tommy Edwards | Don’t fence me in |
Willy Alberti | Romantica |
Connie Stevens | Sixteen reasons |
Don Gibson | Just one time |
Fats Domino | Be my guest |
Fabian | About this thing called love |
Jimmy Jones | Handy man |
Regento Stars | Laila |
Cliff Richard | A voice in the wilderness |
Johnny Ferguson | Angela Jones |
Freddy Cannon | California here I come |
Marty Robbins | El Paso |
Frank Chacksfield and his Orchestra | On the beach |
30 maart 2003, aflevering 78: het jaar 1962. Presentatie Jeffrey Willems.[10]
Artiest | Titel |
---|---|
Elvis Presley | Rock a hully baby |
Louis Neefs | Ein kleines kompliment |
Willy Schobben | Happy Jose (Ching-Ching) |
Burl Ives | A little bitty tear |
Matt Monro | Soflty as I leave you |
The Mar-Keys | Pop-eye stroll |
Don & Juan | What’s your name |
Bruce Channel | Hey! Baby |
The Dovells | Do the new continental |
Brenda Lee | Speak to me pretty |
Roy Orbison | Dream baby |
Johnny Keating | Theme from Z Cars |
Eddie Holland | Jamie |
Connie Francis | Don’t break the heart that loves you |
The Shadows | The savage |
Leroy Van Dyke | If a woman answers (hang up the phone) |
Shelley Fabares | Johnny Angel |
Gary U.S. Bonds | Twist twist senora |
Hayley Mills | Johnny Jingo |
Clyde McPhatter - Lover please |
27 april 2003, aflevering 82: het jaar 1966. Presentatie Jeffrey Willems.[11]
Artiest | Titel |
---|---|
Elvis Presley | Milky white way |
The Rolling Stones | 19th nervous breakdown |
Nancy Sinatra | How does it grab you darling |
Five Americans | Evil not love |
Lowland Trio | Trouw niet voor je 40 bent |
Ramsey Lewis Trio | A hard day’s night |
Adamo | Ton nom |
The Beatles | Girl |
Petula Clark | Sign of the times |
Peter Paul & Mary | The cruel war |
Toon Hermans | Sien |
Master Sisters | Highway Code |
Francoise Hardy | La maison ou j’ai grandi |
Golden Earrrings | That day |
The Elgins | Darling baby |
Johnny Rivers | Secret agent man |
Het | Kejje nagaan |
4 mei 2003, aflevering 83: het jaar 1967. Presentatie Jeffrey Willems.[12]
Artiest | Titel |
---|---|
Elvis Presley | That’s someone you never forget |
Pink Floyd | Arnold Layne |
David Garrick | A certain misunderstanding |
Willy en Willeke Alberti | Dat afgezaaide zinnetje |
Simon & Garfunkel | At the zoo |
The Yellow Balloon | Yellow Ballloon |
The Rolling Stones | Let’s spend the night together |
Wally Tax | I sat and thought and wondered why |
Nitty Gritty Dirt Band | Buy me for the rain |
The Warm Sounds | Birds and bees |
Parade | Sunshine girl |
Sonny & Cher | A beautiful story |
Golden Earrings | In my house |
Don & the Goodtimes | I could be so good to you |
The Marvelettes | When you’re young and in love |
The Kinks | Mr. Pleasant |
The Shadows | Maroc 7 |
Therese Steinmetz | Speel het spel |
11 mei 2003, aflevering 84: het jaar 1968. Presentatie Jeffrey Willems.[13]
Artiest | Titel |
---|---|
Elvis Presley | Trouble/Guitar man |
Tremeloes | Helule helule |
Duo de Koning | Bloemen voor een vrouw waar ik van hou |
Herman’s Hermits | Sleepy Joe |
Bee Gees | Jumbo |
Billy Vera & Judy Clay | Storybook Children |
Paper Dolls | Something here in my heart |
Kinks | Wonder boy |
The New Colony Six | I will always think about you |
Andy Kim | How’d we ever get this way |
After Tea | Snowflakes on Amsterdam |
The Dells | Wear it on our face |
Tommy Boyce & Bobby Hart | Goodbye baby (I don’t want to see you cry) |
Billy Joe Royal | Hush |
Guy Marks | Loving you has made me bananas |
1910 Fruitgum Company | May I take a giant step |
Robert John | If you don’t want my love |
Sandy Coast | I see your face again |
18 mei 2003, aflevering 85: het jaar 1969. Presentatie Jeffrey Willems.[14]
Artiest | Titel |
---|---|
Elvis Presley | Long black limousine |
Simon & Garfunkel | The boxer |
Manfred Mann | Ragamuffin man |
Herman’s Hermits | My sentimental friend |
Jefferson | The colour of my love |
Gary Lewis & the Playboys | Rhythm of the rain |
Glenn Campbell | Galveston |
The Beatles | Get back |
The Vogues | Earth angel |
Sergio Mendes & Brasil ‘66 | Pretty world |
Mary Hopkin | Goodbye |
Four Tops | What is a man |
Bobby Goldsboro | I’m a drifter |
Noel Harrison | The windmills of your mind |
Peggy Scott & Jo Jo Benson | I want to love you baby |
Brooklyn Bridge | Welcome me love |
Tom Jones | Help yourself |
Referenties
- ↑ Jeffrey Willems - Het steenen tijdperk, AVRO / Radio 1, 5 januari 2003, opname geraadpleegd op 28 mei 2022
- ↑ Jeffrey Willems - Het steenen tijdperk, AVRO / Radio 1, 12 januari 2003, opname geraadpleegd op 29 mei 2022
- ↑ Jeffrey Willems - Het steenen tijdperk, AVRO / Radio 1, 19 januari 2003, opname geraadpleegd op 30 mei 2022
- ↑ Jeffrey Willems - Het steenen tijdperk, AVRO / Radio 1, 26 januari 2003, opname geraadpleegd op 31 mei 2022
- ↑ Jeffrey Willems - Het steenen tijdperk, AVRO / Radio 1, 9 februari 2003, opname geraadpleegd op 1 juni 2022
- ↑ Jeffrey Willems - Het steenen tijdperk, AVRO / Radio 1, 16 februari 2003, opname geraadpleegd op 3 juni 2022
- ↑ Jeffrey Willems - Het steenen tijdperk, AVRO / Radio 1, 23 februari 2003, opname geraadpleegd op 3 juni 2022
- ↑ Jeffrey Willems - Het steenen tijdperk, AVRO / Radio 1, 2 maart 2003, opname geraadpleegd op 4 juni 2022
- ↑ Jeffrey Willems - Het steenen tijdperk, AVRO / Radio 1, 16 maart 2003, opname geraadpleegd op 5 juni 2022
- ↑ Jeffrey Willems - Het steenen tijdperk, AVRO / Radio 1, 30 maart 2003, opname geraadpleegd op 7 juni 2022
- ↑ Jeffrey Willems - Het steenen tijdperk, AVRO / Radio 1, 27 april 2003, opname geraadpleegd op 7 juni 2022
- ↑ Jeffrey Willems - Het steenen tijdperk, AVRO / Radio 1, 4 mei 2003, opname geraadpleegd op 8 juni 2022
- ↑ Jeffrey Willems - Het steenen tijdperk, AVRO / Radio 1, 11 mei 2003, opname geraadpleegd op 9 juni 2022
- ↑ Jeffrey Willems - Het steenen tijdperk, AVRO / Radio 1, 18 mei 2003, opname geraadpleegd op 10 juni 2022