Lijst met uitzendingen van De geschiedenis van de hits: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 62: | Regel 62: | ||
| Tom Mulder | | Tom Mulder | ||
| The Chiffons - ''One Fine Day''<br/>Duane Eddy - ''Boss Guitar''<br/>Rob de Nijs - ''Ritme van de regen''<br/>Rob de Nijs - ''Stil verdriet''<br/>The Exciters - ''Tell Him''<br/>Gerry & the Pacemakers - ''You'll Never Walk Alone''<br/>Gerry & the Pacemakers - ''Ferry Cross The Mersey''<br/>Billy J. Kramer - ''Bad to Me''<br/>ZZ & De Masker - ''Dracula''<br/>Perry Como - ''I Love You and Don't You Forget It''<br/>Ray Charles - ''Take These Chains From My Heart''<br/>Willeke Alberti - ''Norman''<br/>Willeke Alberti - ''Spiegelbeeld''<br/>Tommy Roe - ''Everybody''<br/>The Marvelettes - ''Please Mr. Postman''<br/>Salvatore Adamo - ''Vous Permettez Monsieur''<br/>Smokey Robinson - ''You Really Got a Hold on Me''<br/>Martha & the Vandellas - ''(Love Is Like a) Heat Wave''<br/>Four Tops - ''Baby I Need Your Loving'' | | The Chiffons - ''One Fine Day''<br/>Duane Eddy - ''Boss Guitar''<br/>Rob de Nijs - ''Ritme van de regen''<br/>Rob de Nijs - ''Stil verdriet''<br/>The Exciters - ''Tell Him''<br/>Gerry & the Pacemakers - ''You'll Never Walk Alone''<br/>Gerry & the Pacemakers - ''Ferry Cross The Mersey''<br/>Billy J. Kramer - ''Bad to Me''<br/>ZZ & De Masker - ''Dracula''<br/>Perry Como - ''I Love You and Don't You Forget It''<br/>Ray Charles - ''Take These Chains From My Heart''<br/>Willeke Alberti - ''Norman''<br/>Willeke Alberti - ''Spiegelbeeld''<br/>Tommy Roe - ''Everybody''<br/>The Marvelettes - ''Please Mr. Postman''<br/>Salvatore Adamo - ''Vous Permettez Monsieur''<br/>Smokey Robinson - ''You Really Got a Hold on Me''<br/>Martha & the Vandellas - ''(Love Is Like a) Heat Wave''<br/>Four Tops - ''Baby I Need Your Loving'' | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 13<ref name="uitzending1990226-18-">{{citation|title=Tom Mulder - De geschiedenis van de hits|date=26 februari 1999|time=18:00-19:00 uur|publisher=Radio 10 Gold}}, opname geraadpleegd op 1 februari 2020</ref> | |||
| 28 februari 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| The Newsbeats - ''Bread and Butter''<br/>Chuck Berry - ''No Particular Place to Go''<br/>The Chiffons - ''He's So Fine''<br/>The Searchers - ''Needles and Pins''<br/>Ronnie Tober - ''Iedere avond''<br/>Peter & Gordon - ''A World Without Love''<br/>The Zombies - ''She's Not''<br/>Dean Martin - ''Everybody Loves Somebody''<br/>Trini Lopez - ''This Land Is Your Land''<br/>Dave Berry - ''The Crying Game''<br/>The Beatles - ''Can't Buy Me Love''<br/>The Beatles - ''Twist and Shout''<br/>Jim Reeves - ''I Love You Because''<br/>The Shangri-Las - ''Remember (Walkin' In the Sand)''<br/>The Animals - ''House of the Rising Sun''<br/>The Supremes - ''Where Did Our Love Go''<br/>The Supremes - ''Baby Love''<br/>Diana Ross & The Supremes - ''Somebody We'll Be Together'' | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 14 | |||
| 7 maart 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 15 | |||
| 14 maart 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 16 | |||
| 21 maart 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 17 | |||
| 28 maart 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 18 | |||
| 4 april 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 19 | |||
| 11 april 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 20 | |||
| 18 april 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 21 | |||
| 25 april 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 22 | |||
| 2 mei 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 23 | |||
| 9 mei 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 24 | |||
| 16 mei 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 25 | |||
| 23 mei 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 26 | |||
| 30 mei 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 27 | |||
| 6 juni 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 28 | |||
| 13 juni 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 29 | |||
| 20 juni 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 30 | |||
| 27 juni 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 31 | |||
| 4 juli 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 32 | |||
| 11 juli 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 33 | |||
| 18 juli 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 34 | |||
| 25 juli 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 35 | |||
| 1 augustus 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 36 | |||
| 8 augustus 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 37 | |||
| 15 augustus 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 38 | |||
| 22 augustus 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 39 | |||
| 29 augustus 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 40 | |||
| 5 september 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 41 | |||
| 12 september 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 42 | |||
| 19 september 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 43 | |||
| 26 september 1999 | |||
| Tom Mulder | |||
| | |||
|} | |} | ||
== Referenties == | == Referenties == |
Versie van 1 feb 2020 09:21
Overzicht van de uitzendingen van het radioprogramma De geschiedenis van de hits.
Afl. | Datum | Presentatie | Artiest |
---|---|---|---|
1 | 6 december 1998 | Tom Mulder | |
2 | 13 december 1998 | Tom Mulder | |
3 | 20 december 1998 | Tom Mulder | |
4 | 27 december 1998 | Tom Mulder | |
5 | 3 januari 1999 | Tom Mulder | |
6 | 10 januari 1999 | Tom Mulder | |
7 | 17 januari 1999 | Tom Mulder | |
8 | 24 januari 1999 | Tom Mulder | |
9 | 31 januari 1999 | Tom Mulder | |
10[1] | 7 februari 1999 | Tom Mulder | Bobby Vee - The Night Has a Thousand Eyes Bobby - Monster Mash Four Seasons - Sherry Four Seasons - Walk Like a Man Peggy March - I Will Follow Him Tommy Roe - Sheila Chris Montez - Let's Dance Dionne Warwick - Don't Take Me Over Johnny Cymbal - Mr. Bass Man Gene Pitney - Twenty-Four Hours From Tulsa Billy J. Kramer - Bad to Me Kye Sakamoto - Sukiyaki Lesley Gore - It's My Party Terry Stafford - Suspicion The Beach Boys - Surf City Jan & Dean - Dead Man's Curve Stevie Wonder - Blowin' in the Wind Stevie Wonder - Fingertips, Part 2 |
11[2] | 14 februari 1999 | Tom Mulder | Jimmy Soul - If You Wanna Be Happy Cliff Richard & the Shadows - Summer Holliday The Beach Boys - I Get Around The Beach Boys - Surfin' U.S.A. The Beach Boys - Fun, Fun, Fun Del Shannon - Little Town Flirt Soeur Sourire - Domin1que Frankie Valli & the Four Seasons - Rag Doll Betty Everett - It's In His Kiss (the Shoop Shoop Song) The Chantays - Pipeline Paul & Paula - Hay Paula The Searchers - Sweets for My Sweet The Kingsman - Louie Louie Bobby Rydell - Forget Him Gilbert Bécaud - Nathalie Charles Aznavour - For Me Formidable The Beatles - Please Please Me The Beatles - I Want to Hold Your Hand The Beatles - She Loves You |
12[3] | 21 februari 1999 | Tom Mulder | The Chiffons - One Fine Day Duane Eddy - Boss Guitar Rob de Nijs - Ritme van de regen Rob de Nijs - Stil verdriet The Exciters - Tell Him Gerry & the Pacemakers - You'll Never Walk Alone Gerry & the Pacemakers - Ferry Cross The Mersey Billy J. Kramer - Bad to Me ZZ & De Masker - Dracula Perry Como - I Love You and Don't You Forget It Ray Charles - Take These Chains From My Heart Willeke Alberti - Norman Willeke Alberti - Spiegelbeeld Tommy Roe - Everybody The Marvelettes - Please Mr. Postman Salvatore Adamo - Vous Permettez Monsieur Smokey Robinson - You Really Got a Hold on Me Martha & the Vandellas - (Love Is Like a) Heat Wave Four Tops - Baby I Need Your Loving |
13[4] | 28 februari 1999 | Tom Mulder | The Newsbeats - Bread and Butter Chuck Berry - No Particular Place to Go The Chiffons - He's So Fine The Searchers - Needles and Pins Ronnie Tober - Iedere avond Peter & Gordon - A World Without Love The Zombies - She's Not Dean Martin - Everybody Loves Somebody Trini Lopez - This Land Is Your Land Dave Berry - The Crying Game The Beatles - Can't Buy Me Love The Beatles - Twist and Shout Jim Reeves - I Love You Because The Shangri-Las - Remember (Walkin' In the Sand) The Animals - House of the Rising Sun The Supremes - Where Did Our Love Go The Supremes - Baby Love Diana Ross & The Supremes - Somebody We'll Be Together |
14 | 7 maart 1999 | Tom Mulder | |
15 | 14 maart 1999 | Tom Mulder | |
16 | 21 maart 1999 | Tom Mulder | |
17 | 28 maart 1999 | Tom Mulder | |
18 | 4 april 1999 | Tom Mulder | |
19 | 11 april 1999 | Tom Mulder | |
20 | 18 april 1999 | Tom Mulder | |
21 | 25 april 1999 | Tom Mulder | |
22 | 2 mei 1999 | Tom Mulder | |
23 | 9 mei 1999 | Tom Mulder | |
24 | 16 mei 1999 | Tom Mulder | |
25 | 23 mei 1999 | Tom Mulder | |
26 | 30 mei 1999 | Tom Mulder | |
27 | 6 juni 1999 | Tom Mulder | |
28 | 13 juni 1999 | Tom Mulder | |
29 | 20 juni 1999 | Tom Mulder | |
30 | 27 juni 1999 | Tom Mulder | |
31 | 4 juli 1999 | Tom Mulder | |
32 | 11 juli 1999 | Tom Mulder | |
33 | 18 juli 1999 | Tom Mulder | |
34 | 25 juli 1999 | Tom Mulder | |
35 | 1 augustus 1999 | Tom Mulder | |
36 | 8 augustus 1999 | Tom Mulder | |
37 | 15 augustus 1999 | Tom Mulder | |
38 | 22 augustus 1999 | Tom Mulder | |
39 | 29 augustus 1999 | Tom Mulder | |
40 | 5 september 1999 | Tom Mulder | |
41 | 12 september 1999 | Tom Mulder | |
42 | 19 september 1999 | Tom Mulder | |
43 | 26 september 1999 | Tom Mulder |
Referenties
- ↑ Tom Mulder - De geschiedenis van de hits, Radio 10 Gold, 7 februari 1999, opname geraadpleegd op 31 januari 2020
- ↑ Tom Mulder - De geschiedenis van de hits, Radio 10 Gold, 14 februari 1999, opname geraadpleegd op 31 januari 2020
- ↑ Tom Mulder - De geschiedenis van de hits, Radio 10 Gold, 21 februari 1999, opname geraadpleegd op 31 januari 2020
- ↑ Tom Mulder - De geschiedenis van de hits, Radio 10 Gold, 26 februari 1999, opname geraadpleegd op 1 februari 2020