Lijst van nummer 1-hits in de 3FM Mega Top 50 in 2016: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe week) |
(compleet) |
||
(13 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 44: | Regel 44: | ||
| || 14 mei || Drake featuring WizKid & Kyla || ''One Dance'' | | || 14 mei || Drake featuring WizKid & Kyla || ''One Dance'' | ||
|- | |- | ||
| 800 || 21 mei || Justin Timberlake || ''Can | | 800 || 21 mei || Justin Timberlake || ''[[Can’t Stop the Feeling! (Justin Timberlake)|Can Stop This Feeling!]]'' | ||
|- | |- | ||
| || 28 mei || Justin Timberlake || ''Can | | || 28 mei || Justin Timberlake || ''[[Can’t Stop the Feeling! (Justin Timberlake)|Can Stop This Feeling!]]'' | ||
|- | |- | ||
| || 4 juni || Justin Timberlake || ''Can | | || 4 juni || Justin Timberlake || ''[[Can’t Stop the Feeling! (Justin Timberlake)|Can Stop This Feeling!]]'' | ||
|- | |- | ||
| || 11 juni || Justin Timberlake || ''Can' | | || 11 juni || Justin Timberlake || ''[[Can’t Stop the Feeling! (Justin Timberlake)|Can Stop This Feeling!]]'' | ||
|- | |||
| || 18 juni || Justin Timberlake || ''[[Can’t Stop the Feeling! (Justin Timberlake)|Can Stop This Feeling!]]'' | |||
|- | |||
| || 25 juni || Justin Timberlake || ''[[Can’t Stop the Feeling! (Justin Timberlake)|Can Stop This Feeling!]]'' | |||
|- | |||
| || 2 juli || Justin Timberlake || ''[[Can’t Stop the Feeling! (Justin Timberlake)|Can Stop This Feeling!]]'' | |||
|- | |||
| || 9 juli || Justin Timberlake || ''[[Can’t Stop the Feeling! (Justin Timberlake)|Can Stop This Feeling!]]'' | |||
|- | |||
| || 16 juli || Justin Timberlake || ''[[Can’t Stop the Feeling! (Justin Timberlake)|Can Stop This Feeling!]]'' | |||
|- | |||
| 799 || 23 juli || Drake featuring WizKid & Kyla || ''One Dance'' | |||
|- | |||
| 801 || 30 juli || Major Lazer, Justin Bieber & MØ || ''Cold Water'' | |||
|- | |||
| || 6 augustus || Major Lazer, Justin Bieber & MØ || ''Cold Water'' | |||
|- | |||
| || 13 augustus || Major Lazer, Justin Bieber & MØ || ''Cold Water'' | |||
|- | |||
| || 20 augustus || Major Lazer, Justin Bieber & MØ || ''Cold Water'' | |||
|- | |||
| || 27 augustus || Major Lazer, Justin Bieber & MØ || ''Cold Water'' | |||
|- | |||
| || 3 september || Major Lazer, Justin Bieber & MØ || ''Cold Water'' | |||
|- | |||
| || 10 september || Major Lazer, Justin Bieber & MØ || ''Cold Water'' | |||
|- | |||
| 802 || 17 september || DJ Snake ft. Justin Bieber || ''Let Me Love You'' | |||
|- | |||
| || 24 september || DJ Snake ft. Justin Bieber || ''Let Me Love You'' | |||
|- | |||
| || 1 oktober || DJ Snake ft. Justin Bieber || ''Let Me Love You'' | |||
|- | |||
| || 8 oktober || DJ Snake ft. Justin Bieber || ''Let Me Love You'' | |||
|- | |||
| || 15 oktober || DJ Snake ft. Justin Bieber || ''Let Me Love You'' | |||
|- | |||
| || 22 oktober || DJ Snake ft. Justin Bieber || ''Let Me Love You'' | |||
|- | |||
| || 29 oktober || DJ Snake ft. Justin Bieber || ''Let Me Love You'' | |||
|- | |||
| || 5 november || DJ Snake ft. Justin Bieber || ''Let Me Love You'' | |||
|- | |||
| 803 || 12 november || The Weeknd ft. Daft Punk || ''Starboy'' | |||
|- | |||
| || 19 november || The Weeknd ft. Daft Punk || ''Starboy'' | |||
|- | |||
| || 26 november || The Weeknd ft. Daft Punk || ''Starboy'' | |||
|- | |||
| 804 || 3 december || Clean Bandit feat. Sean Paul & Anne-Marie || ''Rockabye'' | |||
|- | |||
| || 10 december || Clean Bandit feat. Sean Paul & Anne-Marie || ''Rockabye'' | |||
|- | |||
| || 17 december || Clean Bandit feat. Sean Paul & Anne-Marie || ''Rockabye'' | |||
|- | |||
| || 24 december || Clean Bandit feat. Sean Paul & Anne-Marie || ''Rockabye'' | |||
|- | |||
| || 31 december || Clean Bandit feat. Sean Paul & Anne-Marie || ''Rockabye'' | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie 3FM Mega Top 50}} | {{Navigatie 3FM Mega Top 50}} | ||
[[Categorie:3FM Mega Top 50]] | [[Categorie:3FM Mega Top 50]] |
Huidige versie van 5 mrt 2017 om 10:31
Deze hits stonden in 2016 op nummer 1 in de 3FM Mega Top 50.
Nummer | Datum | Artiest | Titel |
---|---|---|---|
792 | 2 januari | Justin Bieber | Love Yourself |
9 januari | Justin Bieber | Love Yourself | |
16 januari | Justin Bieber | Love Yourself | |
793 | 23 januari | Lukas Graham | 7 Years |
794 | 30 januari | Major Lazer featuring Nyla & Fuse ODG | Light It Up (remix) |
6 februari | Major Lazer featuring Nyla & Fuse ODG | Light It Up (remix) | |
795 | 13 februari | Mike Posner | I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix) |
20 februari | Mike Posner | I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix) | |
27 februari | Mike Posner | I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix) | |
796 | 5 maart | Rihanna featuring Drake | Work |
795 | 12 maart | Mike Posner | I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix) |
19 maart | Mike Posner | I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix) | |
797 | 26 maart | Dua Lipa | Be the One |
2 april | Dua Lipa | Be the One | |
9 april | Dua Lipa | Be the One | |
16 april | Dua Lipa | Be the One | |
798 | 23 april | Fifth Harmony featuring Ty Dolla $ign | Work from Home |
799 | 30 april | Drake featuring WizKid & Kyla | One Dance |
7 mei | Drake featuring WizKid & Kyla | One Dance | |
14 mei | Drake featuring WizKid & Kyla | One Dance | |
800 | 21 mei | Justin Timberlake | Can Stop This Feeling! |
28 mei | Justin Timberlake | Can Stop This Feeling! | |
4 juni | Justin Timberlake | Can Stop This Feeling! | |
11 juni | Justin Timberlake | Can Stop This Feeling! | |
18 juni | Justin Timberlake | Can Stop This Feeling! | |
25 juni | Justin Timberlake | Can Stop This Feeling! | |
2 juli | Justin Timberlake | Can Stop This Feeling! | |
9 juli | Justin Timberlake | Can Stop This Feeling! | |
16 juli | Justin Timberlake | Can Stop This Feeling! | |
799 | 23 juli | Drake featuring WizKid & Kyla | One Dance |
801 | 30 juli | Major Lazer, Justin Bieber & MØ | Cold Water |
6 augustus | Major Lazer, Justin Bieber & MØ | Cold Water | |
13 augustus | Major Lazer, Justin Bieber & MØ | Cold Water | |
20 augustus | Major Lazer, Justin Bieber & MØ | Cold Water | |
27 augustus | Major Lazer, Justin Bieber & MØ | Cold Water | |
3 september | Major Lazer, Justin Bieber & MØ | Cold Water | |
10 september | Major Lazer, Justin Bieber & MØ | Cold Water | |
802 | 17 september | DJ Snake ft. Justin Bieber | Let Me Love You |
24 september | DJ Snake ft. Justin Bieber | Let Me Love You | |
1 oktober | DJ Snake ft. Justin Bieber | Let Me Love You | |
8 oktober | DJ Snake ft. Justin Bieber | Let Me Love You | |
15 oktober | DJ Snake ft. Justin Bieber | Let Me Love You | |
22 oktober | DJ Snake ft. Justin Bieber | Let Me Love You | |
29 oktober | DJ Snake ft. Justin Bieber | Let Me Love You | |
5 november | DJ Snake ft. Justin Bieber | Let Me Love You | |
803 | 12 november | The Weeknd ft. Daft Punk | Starboy |
19 november | The Weeknd ft. Daft Punk | Starboy | |
26 november | The Weeknd ft. Daft Punk | Starboy | |
804 | 3 december | Clean Bandit feat. Sean Paul & Anne-Marie | Rockabye |
10 december | Clean Bandit feat. Sean Paul & Anne-Marie | Rockabye | |
17 december | Clean Bandit feat. Sean Paul & Anne-Marie | Rockabye | |
24 december | Clean Bandit feat. Sean Paul & Anne-Marie | Rockabye | |
31 december | Clean Bandit feat. Sean Paul & Anne-Marie | Rockabye |