Lijst van nummer 1-hits in de 3FM Mega Top 50 in 2016: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(bijgewerkt) |
(bijgewerkt) |
||
Regel 87: | Regel 87: | ||
|- | |- | ||
| || 15 oktober || DJ Snake ft. Justin Bieber || ''Let Me Love You'' | | || 15 oktober || DJ Snake ft. Justin Bieber || ''Let Me Love You'' | ||
|- | |||
| || 22 oktober || DJ Snake ft. Justin Bieber || ''Let Me Love You'' | |||
|- | |||
| || 29 oktober || DJ Snake ft. Justin Bieber || ''Let Me Love You'' | |||
|- | |||
| || 5 november || DJ Snake ft. Justin Bieber || ''Let Me Love You'' | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie 3FM Mega Top 50}} | {{Navigatie 3FM Mega Top 50}} | ||
[[Categorie:3FM Mega Top 50]] | [[Categorie:3FM Mega Top 50]] |
Versie van 11 nov 2016 10:04
Deze hits stonden in 2016 op nummer 1 in de 3FM Mega Top 50.
Nummer | Datum | Artiest | Titel |
---|---|---|---|
792 | 2 januari | Justin Bieber | Love Yourself |
9 januari | Justin Bieber | Love Yourself | |
16 januari | Justin Bieber | Love Yourself | |
793 | 23 januari | Lukas Graham | 7 Years |
794 | 30 januari | Major Lazer featuring Nyla & Fuse ODG | Light It Up (remix) |
6 februari | Major Lazer featuring Nyla & Fuse ODG | Light It Up (remix) | |
795 | 13 februari | Mike Posner | I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix) |
20 februari | Mike Posner | I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix) | |
27 februari | Mike Posner | I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix) | |
796 | 5 maart | Rihanna featuring Drake | Work |
795 | 12 maart | Mike Posner | I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix) |
19 maart | Mike Posner | I Took a Pill in Ibiza (SeeB Remix) | |
797 | 26 maart | Dua Lipa | Be the One |
2 april | Dua Lipa | Be the One | |
9 april | Dua Lipa | Be the One | |
16 april | Dua Lipa | Be the One | |
798 | 23 april | Fifth Harmony featuring Ty Dolla $ign | Work from Home |
799 | 30 april | Drake featuring WizKid & Kyla | One Dance |
7 mei | Drake featuring WizKid & Kyla | One Dance | |
14 mei | Drake featuring WizKid & Kyla | One Dance | |
800 | 21 mei | Justin Timberlake | Can Stop This Feeling! |
28 mei | Justin Timberlake | Can Stop This Feeling! | |
4 juni | Justin Timberlake | Can Stop This Feeling! | |
11 juni | Justin Timberlake | Can Stop This Feeling! | |
18 juni | Justin Timberlake | Can Stop This Feeling! | |
25 juni | Justin Timberlake | Can Stop This Feeling! | |
2 juli | Justin Timberlake | Can Stop This Feeling! | |
9 juli | Justin Timberlake | Can Stop This Feeling! | |
16 juli | Justin Timberlake | Can Stop This Feeling! | |
799 | 23 juli | Drake featuring WizKid & Kyla | One Dance |
801 | 30 juli | Major Lazer, Justin Bieber & MØ | Cold Water |
6 augustus | Major Lazer, Justin Bieber & MØ | Cold Water | |
13 augustus | Major Lazer, Justin Bieber & MØ | Cold Water | |
20 augustus | Major Lazer, Justin Bieber & MØ | Cold Water | |
27 augustus | Major Lazer, Justin Bieber & MØ | Cold Water | |
3 september | Major Lazer, Justin Bieber & MØ | Cold Water | |
10 september | Major Lazer, Justin Bieber & MØ | Cold Water | |
802 | 17 september | DJ Snake ft. Justin Bieber | Let Me Love You |
24 september | DJ Snake ft. Justin Bieber | Let Me Love You | |
1 oktober | DJ Snake ft. Justin Bieber | Let Me Love You | |
8 oktober | DJ Snake ft. Justin Bieber | Let Me Love You | |
15 oktober | DJ Snake ft. Justin Bieber | Let Me Love You | |
22 oktober | DJ Snake ft. Justin Bieber | Let Me Love You | |
29 oktober | DJ Snake ft. Justin Bieber | Let Me Love You | |
5 november | DJ Snake ft. Justin Bieber | Let Me Love You |