Radio Caroline Top 50 van 8 september 1979: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'De Radio Caroline Top 50, uitgezonden op 8 september 1979 door de Nederlandstalige service van Radio Caroline. {| class="wikitable" ! width="40px" | '''Nr....') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
|- | |- | ||
| 01 || ? || ''?'' | | 01 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 02 || ? || ''?'' | | 02 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 03 || ? || ''?'' | | 03 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 04 || ? || ''?'' | | 04 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 05 || ? || ''?'' | | 05 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 06 || ? || ''?'' | | 06 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 07 || ? || ''?'' | | 07 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 08 || ? || ''?'' | | 08 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 09 || ? || ''?'' | | 09 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 10 || ? || ''?'' | | 10 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 11 || ? || ''?'' | | 11 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 12 || Umberto Tozzi || ''Gloria'' | | 12 || Umberto Tozzi || ''Gloria'' | ||
|- | |||
| 13 || ? || ''?'' | | 13 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 14 || KISS || ''I Was Made for Lovin’ You'' | | 14 || KISS || ''I Was Made for Lovin’ You'' | ||
|- | |||
| 15 || Shirley Bassey || ''This Is My Life'' | | 15 || Shirley Bassey || ''This Is My Life'' | ||
|- | |||
| 16 || ? || ''?'' | | 16 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 17 || ? || ''?'' | | 17 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 18 || ? || ''?'' | | 18 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 19 || ? || ''?'' | | 19 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 20 || ? || ''?'' | | 20 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 21 || Vader Abraham & 5 PK || ''999'' | | 21 || Vader Abraham & 5 PK || ''999'' | ||
|- | |||
| 22 || ? || ''?'' | | 22 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 23 || ? || ''?'' | | 23 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 24 || Guys 'n' Dolls || ''How Can You Mend a Broken Heart'' | | 24 || Guys 'n' Dolls || ''How Can You Mend a Broken Heart'' | ||
|- | |||
| 25 || ? || ''?'' | | 25 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 26 || The Millionaires || ''The Queen of Santa Maria'' | | 26 || The Millionaires || ''The Queen of Santa Maria'' | ||
|- | |||
| 27 || ? || ''?'' | | 27 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 28 || ? || ''?'' | | 28 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 29 || De Havenzangers || ''Daar bij de waterkant'' | | 29 || De Havenzangers || ''Daar bij de waterkant'' | ||
|- | |||
| 30 || Australia || ''Good News'' | | 30 || Australia || ''Good News'' | ||
|- | |||
| 31 || Wreckless Eric || ''Hit and Miss Judy'' | | 31 || Wreckless Eric || ''Hit and Miss Judy'' | ||
|- | |||
| 32 || ? || ''?'' | | 32 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 33 || The Jerry's || ''Brief naar Libanon'' | | 33 || The Jerry's || ''Brief naar Libanon'' | ||
|- | |||
| 34 || ? || ''?'' | | 34 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 35 || ? || ''?'' | | 35 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 36 || Rickie Lee Jones || ''Chuck E.’s in Love'' | | 36 || Rickie Lee Jones || ''Chuck E.’s in Love'' | ||
|- | |||
| 37 || Donna Summer || ''Bad Girls'' | | 37 || Donna Summer || ''Bad Girls'' | ||
|- | |||
| 38 || Herman van Veen & Monique van de Ven || ''Uit Elkaar'' | | 38 || Herman van Veen & Monique van de Ven || ''Uit Elkaar'' | ||
|- | |||
| 39 || Normaal || ''Marie'' | | 39 || Normaal || ''Marie'' | ||
|- | |||
| 40 || George Baker || ''Oh Magdalena'' | | 40 || George Baker || ''Oh Magdalena'' | ||
|- | |||
| 41 || AC/DC || ''Highway to Hell'' | | 41 || AC/DC || ''Highway to Hell'' | ||
|- | |||
| 42 || Mr. President || ''La La Kimbo'' | | 42 || Mr. President || ''La La Kimbo'' | ||
|- | |||
| 43 || Karen Chery || ''Show Me Your Man Enough'' | | 43 || Karen Chery || ''Show Me Your Man Enough'' | ||
|- | |||
| 44 || ? || ''?'' | | 44 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 45 || Inner Circle || ''Mary Mary'' | | 45 || Inner Circle || ''Mary Mary'' | ||
|- | |||
| 46 || The Sunstreams || ''Aan de grens van de Duitse heuvelen'' | | 46 || The Sunstreams || ''Aan de grens van de Duitse heuvelen'' | ||
|- | |||
| 47 || ? || ''?'' | | 47 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 48 || ? || ''?'' | | 48 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 49 || ? || ''?'' | | 49 || ? || ''?'' | ||
|- | |||
| 50 || Champagne || ''Black Jack'' | | 50 || Champagne || ''Black Jack'' | ||
|} | |} |
Versie van 12 sep 2016 15:10
De Radio Caroline Top 50, uitgezonden op 8 september 1979 door de Nederlandstalige service van Radio Caroline.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | ? | ? |
02 | ? | ? |
03 | ? | ? |
04 | ? | ? |
05 | ? | ? |
06 | ? | ? |
07 | ? | ? |
08 | ? | ? |
09 | ? | ? |
10 | ? | ? |
11 | ? | ? |
12 | Umberto Tozzi | Gloria |
13 | ? | ? |
14 | KISS | I Was Made for Lovin’ You |
15 | Shirley Bassey | This Is My Life |
16 | ? | ? |
17 | ? | ? |
18 | ? | ? |
19 | ? | ? |
20 | ? | ? |
21 | Vader Abraham & 5 PK | 999 |
22 | ? | ? |
23 | ? | ? |
24 | Guys 'n' Dolls | How Can You Mend a Broken Heart |
25 | ? | ? |
26 | The Millionaires | The Queen of Santa Maria |
27 | ? | ? |
28 | ? | ? |
29 | De Havenzangers | Daar bij de waterkant |
30 | Australia | Good News |
31 | Wreckless Eric | Hit and Miss Judy |
32 | ? | ? |
33 | The Jerry's | Brief naar Libanon |
34 | ? | ? |
35 | ? | ? |
36 | Rickie Lee Jones | Chuck E.’s in Love |
37 | Donna Summer | Bad Girls |
38 | Herman van Veen & Monique van de Ven | Uit Elkaar |
39 | Normaal | Marie |
40 | George Baker | Oh Magdalena |
41 | AC/DC | Highway to Hell |
42 | Mr. President | La La Kimbo |
43 | Karen Chery | Show Me Your Man Enough |
44 | ? | ? |
45 | Inner Circle | Mary Mary |
46 | The Sunstreams | Aan de grens van de Duitse heuvelen |
47 | ? | ? |
48 | ? | ? |
49 | ? | ? |
50 | Champagne | Black Jack |
Referenties