Bewerken van Radio Mi Amigo Top 50 van 2 februari 1975
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ! width="40px" | '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| | | 01 || Labelle || Voulez-vous coucher avec moi ce soir? (Lady Marmalade) | ||
|- | |- | ||
| | | 02 || Tony Sherman || I Wrote You a Letter | ||
|- | |- | ||
| | | 03 || ? || ? | ||
|- | |- | ||
| | | 04 || Barry White || You're the First, the Last, My Everything | ||
|- | |- | ||
| | | 05 || David Essex || Gonna Make You a Star | ||
|- | |- | ||
| | | 06 || Percy Sledge || My Special Prayer | ||
|- | |- | ||
| | | 07 || Elvis Presley || My Boy | ||
|- | |- | ||
| | | 08 || Billy Swan || I Can Help | ||
|- | |- | ||
| | | 09 || Cindy || De volgende dans | ||
|- | |- | ||
| | | 10 || Bachman-Turner Overdrive || You Ain’t Seen Nothing Yet | ||
|- | |- | ||
| | | 11 || Ringo Starr || Only You | ||
|- | |- | ||
| | | 12 || George Harrison || Ding Dong | ||
|- | |- | ||
| | | 13 || Roger Baeten || Als het niet meer anders kan | ||
|- | |- | ||
| | | 14 || Pierre Groscolas || Elise | ||
|- | |- | ||
| | | 15 || ? || ? | ||
|- | |- | ||
| | | 16 || Donna Summer || Lady of the Night | ||
|- | |- | ||
| | | 17 || ? || ? | ||
|- | |- | ||
| | | 18 || Gloria Gaynor || Never Can Say Goodbye | ||
|- | |- | ||
| | | 19 || ? || ? | ||
|- | |- | ||
| | | 20 || The Rolling Stones || Ain't Too Proud to Beg | ||
|- | |- | ||
| | | 21 || Elton John || Lucy in the Sky With Diamond | ||
|- | |- | ||
| | | 22 || Albert Hammond || New York City Here I Come | ||
|- | |- | ||
| | | 23 || Leo Sayer || Long Tall Glasses | ||
|- | |- | ||
| | | 24 || Mac & Katie Kissoon || Sugar Candy Kisses | ||
|- | |- | ||
| | | 25 || ? || ? | ||
|- | |- | ||
| | | 26 || The Rubettes || Juke Box Jive | ||
|- | |- | ||
| | | 27 || Hot Chocolate || Cheri Babe | ||
|- | |- | ||
| | | 28 || The Hollies || I'm Down | ||
|- | |- | ||
| | | 29 || Julio Iglesias || Manuela | ||
|- | |- | ||
| | | 30 || Joey Dyser || 100 Years | ||
|- | |- | ||
| | | 31 || ? || ? | ||
|- | |- | ||
| | | 32 || Dizzy Man's Band || Dizzy on the Rocks | ||
|- | |- | ||
| | | 33 || ? || ? | ||
|- | |- | ||
| | | 34 || The Major Harris Boogie Blues Band || Each Morning I Wake Up | ||
|- | |- | ||
| | | 35 || Disco Tex & The Sex-O-Lettes || Get Dancin' | ||
|- | |- | ||
| | | 36 || The Pebbles || Seven Horses In The Sky | ||
|- | |- | ||
| | | 37 || Billy Paul || Be Truthful to Me | ||
|- | |- | ||
| | | 38 || ? || ? | ||
|- | |- | ||
| | | 39 || Livin'Blues || Boogie Woogie Woman | ||
|- | |- | ||
| | | 40 || ? || ? | ||
|- | |- | ||
| | | 41 || Peter Noone || Meet me in the corner down in Joe's cafe | ||
|- | |- | ||
| | | 42 || Splinter || Costa Fine Town | ||
|- | |- | ||
| | | 43 || Next one || Goodbye Ann Louisa | ||
|- | |- | ||
| | | 44 || Trammps || Trusting Hearts | ||
|- | |- | ||
| | | 45 || Silvio || Vera | ||
|- | |- | ||
| | | 46 || ABBA || So Long | ||
|- | |- | ||
| | | 47 || Andy Kim || Fire Baby I'm on Fire | ||
|- | |- | ||
| | | 48 || Euson || I use the soap | ||
|- | |- | ||
| 50 || Carpenters || | | 49 || Roger Baeten || Ik voel me goed zo dicht bij jou | ||
|- | |||
| 50 || Carpenters || Please Mr. Postman | |||
|} | |} | ||
{{Beginnetje}} | {{Beginnetje}} | ||
{{Navigatie Radio Mi Amigo Top 50 weeklijsten van 1975}} | {{Navigatie Radio Mi Amigo Top 50 weeklijsten van 1975}} | ||
{{Navigatie Radio Mi Amigo Top 50 weeklijsten van 1976}} | |||
{{Navigatie Radio Mi Amigo Top 50 weeklijsten van 1977}} | |||
{{Navigatie Radio Mi Amigo Top 50 weeklijsten van 1978}} | |||
{{Navigatie Radio Mi Amigo Top 50 weeklijsten van 1979}} | |||
[[Categorie:Radio Mi Amigo Top 50]] | [[Categorie:Radio Mi Amigo Top 50]] | ||
[[Categorie:Hitlijst]] | [[Categorie:Hitlijst]] |