Bewerken van Radio Luxemburg Top 20 (UK) van 31 december 1960
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 4: | Regel 4: | ||
! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| 1 || Elvis Presley || ''It’s Now or Never | | 1 || Elvis Presley || ''It’s Now or Never | ||
|- | |- | ||
| 2 || The Drifters || ''Save the Last Dance for Me | | 2 || The Drifters || ''Save the Last Dance for Me | ||
|- | |- | ||
| 3 || Johnny Tillotson || ''Poetry in Motion | | 3 || Johnny Tillotson || ''Poetry in Motion | ||
|- | |- | ||
| 4 || Cliff Richard & The Shadows || ''"D" In Love | | 4 || Cliff Richard & The Shadows || ''"D" In Love | ||
|- | |- | ||
| 4 || Cliff Richard & The Shadows || ''I Love You | | 4 || Cliff Richard & The Shadows || ''I Love You | ||
|- | |- | ||
| 5 || Adam Faith || ''Lonely Pup (In a Christmas Shop) | | 5 || Adam Faith || ''Lonely Pup (In a Christmas Shop) | ||
|- | |- | ||
| 5 || Nina & Frederik || ''Little Donkey | | 5 || Nina & Frederik || ''Little Donkey | ||
|- | |- | ||
| 7 || Anthony Newley || ''A Boy Without a Girl | | 7 || Anthony Newley || ''A Boy Without a Girl | ||
|- | |- | ||
| 7 || Anthony Newley || ''Strawberry Fair | | 7 || Anthony Newley || ''Strawberry Fair | ||
|- | |- | ||
| 8 || Peter Sellers & Sophia Loren || ''Goodness Gracious Me | | 8 || Peter Sellers & Sophia Loren || ''Goodness Gracious Me | ||
|- | |- | ||
| 9 || The Shadows || ''Man of Mystery | | 9 || The Shadows || ''Man of Mystery | ||
|- | |- | ||
| | | 9 || The Shadows || ''The Stranger | ||
|- | |- | ||
| | | 10 || Johnny and the Hurricanes || ''Rocking Goose | ||
|- | |- | ||
| | | 11 || Max Harris || ''Gurney Slade | ||
|- | |- | ||
| | | 12 || The Ventures || ''Perfidia | ||
|- | |- | ||
| | | 13 || Shirley Bassy || ''As Long as He Needs Me | ||
|- | |- | ||
| | | 14 || Emile Ford & The Checkmates || ''Counting Teardrops | ||
|- | |- | ||
| | | 15 || Frank D’Rone || ''Strawberry Blonde | ||
|- | |- | ||
| | | 16 || Matt Monro || ''Portrait of My Love | ||
|- | |- | ||
| | | 17 || Bobby Rydell || ''Sway | ||
|- | |- | ||
| | | 18 || Lonnie Donegan || ''Lively! | ||
|- | |- | ||
| 19 || Roy Orbinson || ''Blue Angel | | 19 || Johnny Mathis || ''My Love for You | ||
|- | |||
| 19 || Roy Orbinson || ''Blue Angel | |||
|- | |- | ||
| 19 || Roy Orbinson || ''Today’s Teardrops'' | | 19 || Roy Orbinson || ''Today’s Teardrops'' |