Bewerken van Radio Luxemburg Top 20 (UK) van 21 januari 1961
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
De [[Radio Luxemburg Top 20 (UK)|Radio Luxemburg Top 20]], uitgezonden op | De [[Radio Luxemburg Top 20 (UK)|Radio Luxemburg Top 20]], uitgezonden op 14 januari 1961 door de Engelstalige service van [[Radio Luxemburg (Engels)|Radio Luxemburg]]. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
Regel 6: | Regel 6: | ||
| 1 || Johnny Tillotson || ''Poetry in Motion'' | | 1 || Johnny Tillotson || ''Poetry in Motion'' | ||
|- | |- | ||
| 2 || | | 2 || Cliff Richard & The Shadows || ''"D" In Love'' | ||
|- | |- | ||
| | | 2 || Cliff Richard & The Shadows || ''I Love You'' | ||
|- | |- | ||
| 3 || | | 3 || The Drifters || ''Save the Last Dance for Me'' | ||
|- | |- | ||
| 4 || | | 4 || Elvis Presley || ''It’s Now or Never'' | ||
|- | |- | ||
| 5 || | | 5 || The Ventures || ''Perfidia'' | ||
|- | |- | ||
| 6 || | | 6 || Matt Moro || ''Portait of My Love'' | ||
|- | |- | ||
| 7 || | | 7 || Emile Ford & The Checkmates || ''Counting Teardrops'' | ||
|- | |- | ||
| 8 || | | 8 || Adam Faith || ''Lonely Pup (In a Christmas Shop)'' | ||
|- | |- | ||
| 9 || | | 9 || Peter Sellers & Sophia Loren || ''Goodness Gracious Me'' | ||
|- | |- | ||
| 10 || | | 10 || Roy Orbinson || ''Blue Angel / Today's Teardrops'' | ||
|- | |- | ||
| 11 || | | 11 || Johnny and the Hurricanes || ''Rocking Goose'' | ||
|- | |- | ||
| 12 || | | 12 || Acker Bilk || ''Buona Sera'' | ||
|- | |- | ||
| 13 || | | 13 || Bobby Rydell || ''Sway'' | ||
|- | |- | ||
| | | 14 || The Shadows || ''Man of Mystery / The Stranger'' | ||
|- | |- | ||
| 15 || | | 15 || Anthony Newley || ''Strawberry Fair'' | ||
|- | |- | ||
| | | 15 || Anthony Newley || ''A Boy Without a Girl'' | ||
|- | |- | ||
| | | 16 || Maurice Williams & The Zodiacs || ''Stay'' | ||
|- | |- | ||
| | | 16 || Marty Wilde || ''Little Girl'' | ||
|- | |- | ||
| | | 18 || The Everly Brothers || ''Like Strangers'' | ||
|- | |- | ||
| 20 || | | 18 || Duane Eddy || ''Pepe'' | ||
|- | |||
| 20 || Frank D’Rone || ''Strawberry Blonde (The Band Rocked On)'' | |||
|} | |} | ||