Bewerken van Radio Luxemburg Top 20 (UK) van 20 juli 1969
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 8: | Regel 8: | ||
| 2 || Elvis Presley || ''In the Ghetto'' | | 2 || Elvis Presley || ''In the Ghetto'' | ||
|- | |- | ||
| 3 || The Plastic Ono Band || '' | | 3 || The Plastic Ono Band || ''Give Peace a Chance'' | ||
|- | |- | ||
| 4 || Amen Corner || ''Hello Susie'' | | 4 || Amen Corner || ''Hello Susie'' | ||
Regel 14: | Regel 14: | ||
| 5 || The Beach Boys || ''Breakaway'' | | 5 || The Beach Boys || ''Breakaway'' | ||
|- | |- | ||
| 6 || Desmond Dekker & The Aces || ''It | | 6 || Desmond Dekker & The Aces || ''It Miek'' | ||
|- | |- | ||
| 7 || Billy Preston || ''That's the Way God Planned It'' | | 7 || Billy Preston || ''That's the Way God Planned It'' | ||
Regel 32: | Regel 32: | ||
| 14 || Marmalade || ''Baby Make It Soon'' | | 14 || Marmalade || ''Baby Make It Soon'' | ||
|- | |- | ||
| 15 || The Dells || ''I Can Sing a Rainbow - Love Is Blue'' | | 15 || The Dells || ''I Can Sing a Rainbow'' | ||
|- | |||
| 15 || The Dells || ''Love Is Blue'' | |||
|- | |- | ||
| 16 || Scott Walker || ''Lights of Cincinnati'' | | 16 || Scott Walker || ''Lights of Cincinnati'' |