Bewerken van Radio Luxemburg Top 20 (UK) van 18 juni 1960
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 4: | Regel 4: | ||
! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| 1 || The Everly Brothers || ''Cathy’s Clown | | 1 || The Everly Brothers || ''Cathy’s Clown | ||
|- | |- | ||
| 2 || Johnny Preston || ''Cradle of Love | | 2 || Johnny Preston || ''Cradle of Love | ||
|- | |- | ||
| 3 || Eddie Cochran || ''Three Steps to Heaven | | 3 || Eddie Cochran || ''Three Steps to Heaven | ||
|- | |- | ||
| 4 || Jimmy Jones || ''Handyman | | 4 || Jimmy Jones || ''Handyman | ||
|- | |- | ||
| 5 || Lonnie Donegan || ''I Wanna Go Home | | 5 || Lonnie Donegan || ''I Wanna Go Home | ||
|- | |- | ||
| 6 || Duane Eddy || ''Shazam | | 6 || Duane Eddy || ''Shazam | ||
|- | |- | ||
| 7 || Connie Francis || ''Mama | | 7 || Connie Francis || ''Mama | ||
|- | |- | ||
| | | 7 || Connie Francis || ''Robot Man | ||
|- | |- | ||
| | | 8 || Tommy Bruce || ''Ain’t Misbehavin’ | ||
|- | |- | ||
| | | 9 || Brenda Lee || ''Sweet Nothin’s | ||
|- | |- | ||
| | | 10 || Connie Francis || ''Mama | ||
|- | |- | ||
| | | 10 || Connie Francis || ''Robot Man | ||
|- | |- | ||
| | | 11 || Connie Stevens || ''Sixteen Reasons | ||
|- | |- | ||
| | | 12 || Neil Sedaka || ''Stairway to Heaven | ||
|- | |- | ||
| | | 13 || Johnny and the Hurricanes || ''Down Yonder | ||
|- | |- | ||
| | | 14 || Jimmy Jones || ''Good Timin’ | ||
|- | |- | ||
| | | 15 || Steve Lawrence || ''Footsteps | ||
|- | |- | ||
| | | 16 || Adam Faith || ''Big Time | ||
|- | |- | ||
| | | 16 || Adam Faith || ''Someone Else’s Baby | ||
|- | |- | ||
| | | 17 || Frank Sinatra || ''River, Stay ’way From My Door | ||
|- | |- | ||
| 20 || Michael Cox || ''Angela Jones | | 18 || Bob Azzam || ''Mustapha | ||
|- | |||
| 19 || Jim Reeves || ''He’ll Have to Go | |||
|- | |||
| 20 || Michael Cox || ''Angela Jones | |||
|- | |- | ||
| 20 || Russ Conway || ''Lucky Five'' | | 20 || Russ Conway || ''Lucky Five'' |