Bewerken van Radio Luxemburg Top 20 (UK) van 11 juni 1960
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 4: | Regel 4: | ||
! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ! '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
| 1 || The Everly Brothers || ''Cathy’s Clown | | 1 || The Everly Brothers || ''Cathy’s Clown | ||
|- | |- | ||
| 2 || Johnny Preston || ''Cradle of Love | | 2 || Johnny Preston || ''Cradle of Love | ||
|- | |- | ||
| 3 || Jimmy Jones || ''Handyman | | 3 || Jimmy Jones || ''Handyman | ||
|- | |- | ||
| 4 || Brenda Lee || ''Sweet Nothin’s | | 4 || Brenda Lee || ''Sweet Nothin’s | ||
|- | |- | ||
| 5 || Eddie Cochran || ''Three Steps to Heaven | | 5 || Eddie Cochran || ''Three Steps to Heaven | ||
|- | |- | ||
| 6 || Duane Eddy || ''Shazam | | 6 || Duane Eddy || ''Shazam | ||
|- | |- | ||
| 7 || Lonnie Donegan || ''I Wanna Go Home | | 7 || Lonnie Donegan || ''I Wanna Go Home | ||
|- | |- | ||
| 8 || Connie Francis || ''Mama | | 8 || Connie Francis || ''Mama | ||
|- | |- | ||
| | | 8 || Connie Francis || ''Robot Man | ||
|- | |- | ||
| | | 9 || Connie Francis || ''Mama | ||
|- | |- | ||
| | | 9 || Connie Francis || ''Robot Man | ||
|- | |- | ||
| | | 10 || Adam Faith || ''Big Time | ||
|- | |- | ||
| | | 10 || Adam Faith || ''Someone Else’s Baby | ||
|- | |- | ||
| | | 11 || Jim Reeves || ''He’ll Have to Go | ||
|- | |- | ||
| | | 12 || Connie Stevens || ''Sixteen Reasons | ||
|- | |- | ||
| | | 13 || Nat King Cole || ''That’s You | ||
|- | |- | ||
| | | 14 || Neil Sedaka || ''Stairway to Heaven | ||
|- | |- | ||
| | | 15 || Billy Bland || ''Let the Little Girl Dance | ||
|- | |- | ||
| | | 16 || Russ Conway || ''Lucky Five | ||
|- | |- | ||
| 19 || Anthony Newley || ''Do You Mind | | 17 || Steve Lawrence || ''Footsteps | ||
|- | |||
| 18 || Tommy Bruce || ''Ain’t Misbehavin’ | |||
|- | |||
| 19 || Anthony Newley || ''Do You Mind | |||
|- | |- | ||
| 20 || Frank Sinatra || ''River, Stay ’way From My Door'' | | 20 || Frank Sinatra || ''River, Stay ’way From My Door'' |