Bewerken van Radio Caroline presentatieoverzicht 1987
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 159: | Regel 159: | ||
|- | |- | ||
!||width="100pt"|01:00||width="100pt"|05:00||width="100pt"|09:00||width="100pt"|13:00||width="100pt"|17:00||width="100pt"|21:00||width="100pt"|23:00 | !||width="100pt"|01:00||width="100pt"|05:00||width="100pt"|09:00||width="100pt"|13:00||width="100pt"|17:00||width="100pt"|21:00||width="100pt"|23:00 | ||
|- | |||
| '''01'''|| Pat Brooks || Tim Allan || Peter Philips || Keith Francis || Nigel Harris || Steve Conway || Mike Watts | |||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''02'''|| Pat Brooks || Peter Philips || Keith Francis || Nigel Harris || Tim Allan || style="background-color: #82caff" colspan="2"|Steve Conway | | '''02'''|| Pat Brooks || Peter Philips || Keith Francis || Nigel Harris || Tim Allan || style="background-color: #82caff" colspan="2"|Steve Conway | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
Regel 171: | Regel 171: | ||
|- | |- | ||
| '''06'''|| Geen uitzending || Peter Philips || Keith Francis || Nigel Harris || Tim Allan || Steve Conway || Mike Watts | | '''06'''|| Geen uitzending || Peter Philips || Keith Francis || Nigel Harris || Tim Allan || Steve Conway || Mike Watts | ||
|- | |- | ||
| '''07'''|| Pat Brooks || Tim Allan || Peter Philips || Keith Francis || Nigel Harris || Steve Conway || Mike Watts | | '''07'''|| Pat Brooks || Tim Allan || Peter Philips || Keith Francis || Nigel Harris || Steve Conway || Mike Watts | ||
|- | |- | ||
| '''08'''|| Pat Brooks || Tim Allan || Chris Kennedy || Keith Francis || Nigel Harris || Chris Kennedy || Mike Watts | | '''08'''|| Pat Brooks || Tim Allan || Chris Kennedy || Keith Francis || Nigel Harris || Chris Kennedy || Mike Watts | ||
|- | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''09'''|| Pat Brooks || Kevin Turner || Keith Francis || Nigel Harris || Tim Allan || colspan="2"|Chris Kennedy | | '''09'''|| Pat Brooks || Kevin Turner || Keith Francis || Nigel Harris || Tim Allan || colspan="2"|Chris Kennedy | ||
|- | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''10'''|| Geen uitzending || Kevin Turner || style="background-color: #84FF0A"|Keith Francis || style="background-color: #84FF0A"|Geen uitzending || style="background-color: #84FF0A"|Tim Allan || colspan="2"|Chris Kennedy | | '''10'''|| Geen uitzending || Kevin Turner || style="background-color: #84FF0A"|Keith Francis || style="background-color: #84FF0A"|Geen uitzending || style="background-color: #84FF0A"|Tim Allan || colspan="2"|Chris Kennedy | ||
|- | |- | ||
Regel 185: | Regel 185: | ||
|- | |- | ||
| '''13'''|| Pat Brooks || Kevin Turner || Keith Francis || Nigel Harris || Tim Allan || colspan="2"|Chris Kennedy | | '''13'''|| Pat Brooks || Kevin Turner || Keith Francis || Nigel Harris || Tim Allan || colspan="2"|Chris Kennedy | ||
|- | |- | ||
| '''14'''|| colspan="7"|Geen uitzending | | '''14'''|| colspan="7"|Geen uitzending | ||
|- | |||
| '''15'''|| Geen uitzending || style="background-color: #FF5500"|Tim Allan || Kevin Turner || Keith Francis || Nigel Harris || colspan="2"|Chris Kennedy | |||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''16'''|| Pat Brooks || Kevin Turner || Keith Francis || Nigel Harris || Tim Allan || colspan="2"|Chris Kennedy | | '''16'''|| Pat Brooks || Kevin Turner || Keith Francis || Nigel Harris || Tim Allan || colspan="2"|Chris Kennedy | ||
|- | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''17'''|| Geen uitzending || Kevin Turner || Keith Francis || Nigel Harris || Tim Allan || colspan="2"|Chris Kennedy | | '''17'''|| Geen uitzending || Kevin Turner || Keith Francis || Nigel Harris || Tim Allan || colspan="2"|Chris Kennedy | ||
|- | |- | ||
Regel 199: | Regel 199: | ||
|- | |- | ||
| '''20'''|| Pat Brooks || Kevin Turner || Keith Francis || Nigel Harris || Tim Allan || colspan="2"|Chris Kennedy | | '''20'''|| Pat Brooks || Kevin Turner || Keith Francis || Nigel Harris || Tim Allan || colspan="2"|Chris Kennedy | ||
|- | |- | ||
| '''21'''|| Pat Brooks || Tim Allan || Kevin Turner || Keith Francis || Nigel Harris || colspan="2"|Chris Kennedy | | '''21'''|| Pat Brooks || Tim Allan || Kevin Turner || Keith Francis || Nigel Harris || colspan="2"|Chris Kennedy | ||
|- | |||
| '''22'''|| Pat Brooks || Tim Allan || Kevin Turner || Keith Francis || Nigel Harris || colspan="2"|Chris Kennedy | |||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''23'''|| Pat Brooks || Kevin Turner || Keith Francis || Nigel Harris || Tim Allan || colspan="2"|Chris Kennedy | | '''23'''|| Pat Brooks || Kevin Turner || Keith Francis || Nigel Harris || Tim Allan || colspan="2"|Chris Kennedy | ||
|- | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''24'''|| Pat Brooks || Kevin Turner || Keith Francis || Nigel Harris || Tim Allan || colspan="2"|Chris Kennedy | | '''24'''|| Pat Brooks || Kevin Turner || Keith Francis || Nigel Harris || Tim Allan || colspan="2"|Chris Kennedy | ||
|- | |- | ||
Regel 213: | Regel 213: | ||
|- | |- | ||
| '''27'''|| colspan="7"|Geen uitzending | | '''27'''|| colspan="7"|Geen uitzending | ||
|- | |- | ||
| '''28'''|| colspan="7"|Geen uitzending | | '''28'''|| colspan="7"|Geen uitzending | ||
|- | |- | ||
| '''29'''|| colspan="7"|Geen uitzending | | '''29'''|| colspan="7"|Geen uitzending | ||
|- | |- | ||
Regel 244: | Regel 244: | ||
|- | |- | ||
| '''04'''|| colspan="6"|Geen uitzending || colspan="4"|Nigel Harris || colspan="2"|Tim Allan || style="background-color: #FF5500"|Chris Kennedy | | '''04'''|| colspan="6"|Geen uitzending || colspan="4"|Nigel Harris || colspan="2"|Tim Allan || style="background-color: #FF5500"|Chris Kennedy | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''05'''|| colspan="3"|Geen uitzending || style="background-color: #82caff" colspan="2"|Tim Allan || colspan="3"|Keith Francis || colspan="3"|Nigel Harris || Chris Kennedy || Geen uitzending | | '''05'''|| colspan="3"|Geen uitzending || style="background-color: #82caff" colspan="2"|Tim Allan || colspan="3"|Keith Francis || colspan="3"|Nigel Harris || Chris Kennedy || Geen uitzending | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''06'''|| colspan="2"|Geen uitzending || Tim Allan || colspan="2"|Tony Peters || colspan="3"|Keith Francis || colspan="3"|Nigel Harris || Chris Kennedy || style="background-color: #FF5500"|Pat Brooks | | '''06'''|| colspan="2"|Geen uitzending || Tim Allan || colspan="2"|Tony Peters || colspan="3"|Keith Francis || colspan="3"|Nigel Harris || Chris Kennedy || style="background-color: #FF5500"|Pat Brooks | ||
|- | |- | ||
Regel 258: | Regel 258: | ||
|- | |- | ||
| '''11'''|| colspan="2"|Geen uitzending || colspan="2"|Steve Conway || colspan="3"|Chris Kennedy || colspan="4"|Wim de Valk || colspan="2"|Geen uitzending | | '''11'''|| colspan="2"|Geen uitzending || colspan="2"|Steve Conway || colspan="3"|Chris Kennedy || colspan="4"|Wim de Valk || colspan="2"|Geen uitzending | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''12'''|| colspan="2"|Geen uitzending || colspan="2"|Chris Kennedy || colspan="3"|Steve Conway || colspan="2"|Chris Kennedy || colspan="2"|Steve Conway || colspan="2"|Geen uitzending | | '''12'''|| colspan="2"|Geen uitzending || colspan="2"|Chris Kennedy || colspan="3"|Steve Conway || colspan="2"|Chris Kennedy || colspan="2"|Steve Conway || colspan="2"|Geen uitzending | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''13'''|| colspan="2"|Geen uitzending || style="background-color: #FF5500" colspan="2"|Chris Kennedy || colspan="9"|Geen uitzending | | '''13'''|| colspan="2"|Geen uitzending || style="background-color: #FF5500" colspan="2"|Chris Kennedy || colspan="9"|Geen uitzending | ||
|- | |- | ||
Regel 272: | Regel 272: | ||
|- | |- | ||
| '''18'''|| colspan="2"|Geen uitzending || colspan="2"|Chris Kennedy || colspan="5"|Steve Conway || colspan="2"|Chris Kennedy || colspan="2"|Geen uitzending | | '''18'''|| colspan="2"|Geen uitzending || colspan="2"|Chris Kennedy || colspan="5"|Steve Conway || colspan="2"|Chris Kennedy || colspan="2"|Geen uitzending | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''19'''|| colspan="2"|Geen uitzending || colspan="2"|Steve Conway || colspan="3"|Chris Kennedy || colspan="2"|Steve Conway || colspan="2"|Chris Kennedy || colspan="2"|Geen uitzending | | '''19'''|| colspan="2"|Geen uitzending || colspan="2"|Steve Conway || colspan="3"|Chris Kennedy || colspan="2"|Steve Conway || colspan="2"|Chris Kennedy || colspan="2"|Geen uitzending | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''20'''|| colspan="2"|Geen uitzending || colspan="2"|Steve Conway || colspan="3"|Chris Kennedy || colspan="2"|Steve Conway || colspan="2"|Chris Kennedy || colspan="2"|Geen uitzending | | '''20'''|| colspan="2"|Geen uitzending || colspan="2"|Steve Conway || colspan="3"|Chris Kennedy || colspan="2"|Steve Conway || colspan="2"|Chris Kennedy || colspan="2"|Geen uitzending | ||
|- | |- | ||
Regel 286: | Regel 286: | ||
|- | |- | ||
| '''25'''|| colspan="2"|Geen uitzending || colspan="2"|Chris Kennedy || colspan="3"|Steve Conway || colspan="4"|Mike Watts || Mike Dixon || Steve Masters | | '''25'''|| colspan="2"|Geen uitzending || colspan="2"|Chris Kennedy || colspan="3"|Steve Conway || colspan="4"|Mike Watts || Mike Dixon || Steve Masters | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''26'''|| colspan="2"|Geen uitzending || Steve Conway || colspan="3"|Mike Dixon || colspan="4"|Steve Conway || Steve Masters || colspan="2"|Geen uitzending | | '''26'''|| colspan="2"|Geen uitzending || Steve Conway || colspan="3"|Mike Dixon || colspan="4"|Steve Conway || Steve Masters || colspan="2"|Geen uitzending | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''27'''|| colspan="2"|Geen uitzending || Steve Masters || colspan="3"|Chris Kennedy || colspan="4"|Mike Dixon || Steve Masters || colspan="2"|Geen uitzending | | '''27'''|| colspan="2"|Geen uitzending || Steve Masters || colspan="3"|Chris Kennedy || colspan="4"|Mike Dixon || Steve Masters || colspan="2"|Geen uitzending | ||
|- | |- |