Bewerken van Programmaoverzicht Europa Radio
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 54: | Regel 54: | ||
! Programma | ! Programma | ||
|- | |- | ||
| 00:00-01:00 || Alfred Lagarde || | | 00:00-01:00 || Alfred Lagarde || All Night Long | ||
|- | |||
| 00:00-01:00 || Alfred Lagarde || All Night Long | |||
|- | |||
| 01:00-02:00 || Alfred Lagarde || All Night Long | |||
|- | |- | ||
| 01:00-02:00 || Alfred Lagarde || All Night Long | | 01:00-02:00 || Alfred Lagarde || All Night Long | ||
Regel 60: | Regel 64: | ||
| 02:00-03:00 || Alfred Lagarde || All Night Long | | 02:00-03:00 || Alfred Lagarde || All Night Long | ||
|- | |- | ||
| 03:00-04:00 || Simone Walraven | | | 02:00-03:00 || Alfred Lagarde || All Night Long | ||
|- | |||
| 03:00-04:00 || Simone Walraven || De nachtbrakers | |||
|- | |- | ||
| 04:00-05:00 || Simone Walraven || De nachtbrakers | | 04:00-05:00 || Simone Walraven || De nachtbrakers | ||
Regel 66: | Regel 72: | ||
| 05:00-06:00 || Simone Walraven || De nachtbrakers | | 05:00-06:00 || Simone Walraven || De nachtbrakers | ||
|- | |- | ||
| 06:00-07:00 || Leo van der Goot || | | 06:00-07:00 || Leo van der Goot || Goeiemorgen Europa | ||
|- | |- | ||
| 07:00-08:00 || Leo van der Goot || Goeiemorgen Europa | | 07:00-08:00 || Leo van der Goot || Goeiemorgen Europa | ||
Regel 72: | Regel 78: | ||
| 08:00-09:00 || Leo van der Goot || Goeiemorgen Europa | | 08:00-09:00 || Leo van der Goot || Goeiemorgen Europa | ||
|- | |- | ||
| 09:00-10:00 || Hans Mondt || | | 09:00-10:00 || Hans Mondt || Goud van Oud | ||
|- | |- | ||
| 10:00-11:00 || Bart van Leeuwen || | | 10:00-11:00 || Bart van Leeuwen || Aroma van de hits | ||
|- | |- | ||
| 11:00-12:00 || Bart van Leeuwen || Aroma van de hits | | 11:00-12:00 || Bart van Leeuwen || Aroma van de hits | ||
|- | |- | ||
| 12:00-13:00 || Chiel van Praag || | | 12:00-13:00 || Chiel van Praag || Mijn idool | ||
|- | |- | ||
| 13:00-14:00 || Peter Teekamp || | | 13:00-14:00 || Peter Teekamp || | ||
Regel 84: | Regel 90: | ||
| 14:00-15:00 || Peter Teekamp || | | 14:00-15:00 || Peter Teekamp || | ||
|- | |- | ||
| 15:00-16:00 || || | | 15:00-16:00 || || Spraakmakers | ||
|- | |- | ||
| 16:00-17:00 || Jeroen van Inkel || | | 16:00-17:00 || Jeroen van Inkel || | ||
Regel 92: | Regel 98: | ||
| 18:00-18:15 || || Nieuwsoverzicht | | 18:00-18:15 || || Nieuwsoverzicht | ||
|- | |- | ||
| 18:15-19:00 || Erik de Zwart || | | 18:15-19:00 || Erik de Zwart || Hitladder | ||
|- | |- | ||
| 19:00-20:00 || Erik de Zwart || Hitladder | | 19:00-20:00 || Erik de Zwart || Hitladder | ||
|- | |- | ||
| 20:00-21:00 || Adam Curry || | | 20:00-21:00 || Adam Curry || Hot Curry | ||
|- | |- | ||
| 21:00-22:00 || Adam Curry || Hot Curry | | 21:00-22:00 || Adam Curry || Hot Curry | ||
Regel 252: | Regel 258: | ||
| 11:00-12:00 || Tineke de Nooij || | | 11:00-12:00 || Tineke de Nooij || | ||
|- | |- | ||
| 12:00-13:00 || Lex Harding, Jeroen van Inkel || | | 12:00-13:00 || Lex Harding, Jeroen van Inkel || European Top 100 | ||
|- | |- | ||
| 13:00-14:00 || Lex Harding, Jeroen van Inkel || European Top 100 | | 13:00-14:00 || Lex Harding, Jeroen van Inkel || European Top 100 |