Bewerken van Persoonlijke hittip (Radio Luxemburg)
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
De medewerkers van [[Radio Luxemburg (Engels)|Radio Luxemburg]] kozen iedere week een '''persoonlijke hittip'''. | De medewerkers van [[Radio Luxemburg (Engels)|Radio Luxemburg]] kozen iedere week een '''persoonlijke hittip'''. | ||
== [[Bob Stewart]] == | == [[Bob Stewart]] == | ||
Regel 18: | Regel 9: | ||
| 17 augustus 1969<ref name="uitzending19690822">{{citation|title=Dave Christian|date=22 augustus 1969|time=| | | 17 augustus 1969<ref name="uitzending19690822">{{citation|title=Dave Christian|date=22 augustus 1969|time=| | ||
publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 27 mei 2019</ref> || Edwin Starr || ''Twenty Five Miles'' | publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 27 mei 2019</ref> || Edwin Starr || ''Twenty Five Miles'' | ||
|- | |- | ||
| 7 september 1969 || The Alan Copeland Singers || ''Classical Gas/Scarborough Fair'' | | 7 september 1969 || The Alan Copeland Singers || ''Classical Gas/Scarborough Fair'' | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 24 maart 1970<ref name="uitzending19700327">{{citation|title=Peter Koelewijn, Dave Christian|date=27 maart 1970|time=|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 12 juni 2019</ref> || Frijid Pink || ''The House of the Rising Sun'' | | 24 maart 1970<ref name="uitzending19700327">{{citation|title=Peter Koelewijn, Dave Christian|date=27 maart 1970|time=|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 12 juni 2019</ref> || Frijid Pink || ''The House of the Rising Sun'' | ||
Regel 30: | Regel 17: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 21 april 1970<ref name="uitzending19700426-19"/> || Vanity Fare || ''Come Tomorrow'' | | 21 april 1970<ref name="uitzending19700426-19"/> || Vanity Fare || ''Come Tomorrow'' | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 16 juni 1970<ref name="uitzending19700621"/> || The Casuals || ''My Name Is Love'' | | 16 juni 1970<ref name="uitzending19700621"/> || The Casuals || ''My Name Is Love'' | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 28 augustus 1970<ref name="uitzending1970829-21">{{citation|title=Dave Christian|date=29 augustus 1970|time=21:51-23:29 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 10 augustus 2019</ref> || Doctor Father || ''Umbopo'' | | 28 augustus 1970<ref name="uitzending1970829-21">{{citation|title=Dave Christian|date=29 augustus 1970|time=21:51-23:29 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 10 augustus 2019</ref> || Doctor Father || ''Umbopo'' | ||
|- | |- | ||
| 4 oktober 1970<ref name="uitzending19701010-21"/> || Crazy Paving || ''Anytime Sunshine'' | | 4 oktober 1970<ref name="uitzending19701010-21"/> || Crazy Paving || ''Anytime Sunshine'' | ||
Regel 46: | Regel 27: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 15 december 1970<ref name="uitzending19701219-23">{{citation|title=Paul Burnett|date=19 december 1970|time=19:30-20:30 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 4 juni 2019</ref> || Cilla Black || ''Child of Mine'' | | 15 december 1970<ref name="uitzending19701219-23">{{citation|title=Paul Burnett|date=19 december 1970|time=19:30-20:30 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 4 juni 2019</ref> || Cilla Black || ''Child of Mine'' | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 26 januari 1971<ref name="uitzending19710130-20">{{citation|title=Bob Stewart, Paul Burnett|date=30 januari 1971|time=20:27-22:27|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 1 juni 2019</ref> || Lancelot Link & The Evolution Revolution || ''Sha-La Love You'' | | 26 januari 1971<ref name="uitzending19710130-20">{{citation|title=Bob Stewart, Paul Burnett|date=30 januari 1971|time=20:27-22:27|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 1 juni 2019</ref> || Lancelot Link & The Evolution Revolution || ''Sha-La Love You'' | ||
Regel 53: | Regel 32: | ||
| 2 februari 1971<ref name="uitzending19710207-19">{{citation|title=Bob Stewart - Bob Stewart show|date=7 februari 1971|time=19:00-19:58 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 20 mei 2019</ref> || Desmond Dekker || ''(Where Did It Go) The Song We Used to Sing'' | | 2 februari 1971<ref name="uitzending19710207-19">{{citation|title=Bob Stewart - Bob Stewart show|date=7 februari 1971|time=19:00-19:58 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 20 mei 2019</ref> || Desmond Dekker || ''(Where Did It Go) The Song We Used to Sing'' | ||
|- style="vertical-align: top"- | |- style="vertical-align: top"- | ||
| 16 augustus 1971<ref name="uitzending19710816-19-"/> || Gene Latter || ''Too Busy Thinking About My Baby'' | | 16 augustus 1971<ref name="uitzending19710816-19-"/> || Gene Latter || ''Too Busy Thinking About My Baby'' | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 23 augustus 1971 || The Peddlers || ''Have You Ever Been to Georgia'' | | 23 augustus 1971 || The Peddlers || ''Have You Ever Been to Georgia'' | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 30 augustus 1971 | | 30 augustus 1971 || White Plains || ''Gonna Miss Her Mississippi'' | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 6 september 1971 | | 6 september 1971 || The Doors || ''Riders on the Storm'' | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 20 september 1971 | | 20 september 1971 || Brotherhood of Man || ''California Sunday Morning'' | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 27 september 1971 || R. Dean Taylor || ''Ain't It a Sad Thing'' | | 27 september 1971 || R. Dean Taylor || ''Ain't It a Sad Thing'' | ||
|- | |- | ||
| 25 oktober 1971<ref name="uitzending19711030"/> || Séverine || ''Vivre pour moi'' | | 25 oktober 1971<ref name="uitzending19711030"/> || Séverine || ''Vivre pour moi'' | ||
|} | |} | ||
Regel 80: | Regel 51: | ||
!width="180pt"|Datum | !width="180pt"|Datum | ||
!width="300pt"|Artiest | !width="300pt"|Artiest | ||
!Titel | !width="300pt"|Titel | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 17 augustus 1969<ref name="uitzending19690822-21"/> || Consortium || ''Beggar Man'' | | 17 augustus 1969<ref name="uitzending19690822-21"/> || Consortium || ''Beggar Man'' | ||
Regel 105: | Regel 76: | ||
|- | |- | ||
| 21 april 1970<ref name="uitzending19700426-19">{{citation|title=Bob Stewart|date=26 april 1970|time=19:11-20:23 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 14 juni 2019</ref> || Jethro Tull || ''Inside'' | | 21 april 1970<ref name="uitzending19700426-19">{{citation|title=Bob Stewart|date=26 april 1970|time=19:11-20:23 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 14 juni 2019</ref> || Jethro Tull || ''Inside'' | ||
|- | |- | ||
| 16 juni 1970<ref name="uitzending19700621">{{citation|title=Kid Jensen|date=21 juni 1970|time=19:50-20:40|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 5 juni 2019</ref> || Soft Pedalling || ''It' So Nice'' | | 16 juni 1970<ref name="uitzending19700621">{{citation|title=Kid Jensen|date=21 juni 1970|time=19:50-20:40|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 5 juni 2019</ref> || Soft Pedalling || ''It' So Nice'' | ||
|- | |- | ||
| 5 juli 1970<ref name="uitzending19700711-20">{{citation|title=Dave Christian, Bob Stewart|date=11 juli 1970|time=19:30-23:00 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 1 november 2021</ref> || Johnny Johnson & The Bandwagon || ''Sweet Inspiration'' | | 5 juli 1970<ref name="uitzending19700711-20">{{citation|title=Dave Christian, Bob Stewart|date=11 juli 1970|time=19:30-23:00 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 1 november 2021</ref> || Johnny Johnson & The Bandwagon || ''Sweet Inspiration'' | ||
|- | |- | ||
| 27 september 1970<ref name="uitzending19701010-21">{{citation|title=Paul Burnett, Dave Christian|date=10 oktober 1970|time=21:43-23:47|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 8 juli 2021</ref> || Richard Barnes || ''Go North'' | | 27 september 1970<ref name="uitzending19701010-21">{{citation|title=Paul Burnett, Dave Christian|date=10 oktober 1970|time=21:43-23:47|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 8 juli 2021</ref> || Richard Barnes || ''Go North'' | ||
Regel 120: | Regel 85: | ||
| 4 oktober 1970<ref name="uitzending19701010-21"/> || Dizzy Man's Band || ''Tickatoo'' | | 4 oktober 1970<ref name="uitzending19701010-21"/> || Dizzy Man's Band || ''Tickatoo'' | ||
|- | |- | ||
| | | 3 november 1970<ref name="uitzending19701107-20"/> || The Poppy Family || ''That's Where I Went Wrong'' | ||
|- | |- | ||
| 26 januari 1971<ref name="uitzending19710130-20"/> || Mungo Jerry || ''Baby Jump'' | | 26 januari 1971<ref name="uitzending19710130-20"/> || Mungo Jerry || ''Baby Jump'' | ||
Regel 134: | Regel 93: | ||
| 17 mei 1971<ref name="uitzending19710522-19-">{{citation|title=Paul Burnett - Paul Burnett Show|date=22 mei 1971|time=19:50-20:50 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 14 november 2016</ref> | | 17 mei 1971<ref name="uitzending19710522-19-">{{citation|title=Paul Burnett - Paul Burnett Show|date=22 mei 1971|time=19:50-20:50 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 14 november 2016</ref> | ||
|| Hurricane Smith || '' Don't Let It Die'' | || Hurricane Smith || '' Don't Let It Die'' | ||
|- | |- | ||
| 16 augustus 1971<ref name="uitzending19710816-19-"/> || Chairmen of the Board || ''Chairmen of the Board'' | | 16 augustus 1971<ref name="uitzending19710816-19-"/> || Chairmen of the Board || ''Chairmen of the Board'' | ||
Regel 152: | Regel 105: | ||
|- | |- | ||
| 27 september 1971 || The Delfonics || ''Ready or Not Here I Come'' | | 27 september 1971 || The Delfonics || ''Ready or Not Here I Come'' | ||
|} | |} | ||
Regel 185: | Regel 113: | ||
!width="300pt"|Titel | !width="300pt"|Titel | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 10 augustus 1969<ref name="uitzending19690822-21"/> || Grapefruit || ''Deep Water'' | | 10 augustus 1969<ref name="uitzending19690822-21"/> || Grapefruit || ''Deep Water'' | ||
|- | |- | ||
Regel 196: | Regel 122: | ||
|- | |- | ||
| 21 april 1970<ref name="uitzending19700426-19-">{{citation|title=Bob Stewart|date=26 april 1970|time=19:11-19:23 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 16 juni 2017</ref> || J. Vincent Edwards || ''Who Are My Friends'' | | 21 april 1970<ref name="uitzending19700426-19-">{{citation|title=Bob Stewart|date=26 april 1970|time=19:11-19:23 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 16 juni 2017</ref> || J. Vincent Edwards || ''Who Are My Friends'' | ||
|- | |- | ||
| 4 oktober 1970<ref name="uitzending19701010-21"/> || Neil Young || ''Cinnamon Girl'' | | 4 oktober 1970<ref name="uitzending19701010-21"/> || Neil Young || ''Cinnamon Girl'' | ||
|- | |- | ||
| 12 januari 1971<ref name="uitzending19710116-19">{{citation|title=Kid Jensen|date=16 januari 1971|time=19:30-20:20 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 16 september 2017</ref> || The Chambers Brothers || ''Funky'' | | 12 januari 1971<ref name="uitzending19710116-19">{{citation|title=Kid Jensen|date=16 januari 1971|time=19:30-20:20 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 16 september 2017</ref> || The Chambers Brothers || ''Funky'' | ||
|- | |- | ||
| 2 februari 1971<ref name="uitzending19710207-19"/> || Jimmy Webb || ''P.F. Sloan'' | | 2 februari 1971<ref name="uitzending19710207-19"/> || Jimmy Webb || ''P.F. Sloan'' | ||
|- | |- | ||
| 9 augustus 1971<ref name="uitzending19710814-20">{{citation|title=Mark Wesley|date=18 augustus 1971|time=20:15-21:15 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 1 juni 2019</ref> || Rod Stewart || ''(Find a) Reason To Believe'' | | 9 augustus 1971<ref name="uitzending19710814-20">{{citation|title=Mark Wesley|date=18 augustus 1971|time=20:15-21:15 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 1 juni 2019</ref> || Rod Stewart || ''(Find a) Reason To Believe'' | ||
|- | |- | ||
| 16 augustus 1971 | | 16 augustus 1971 || Cat Stevens || ''Moon Shadow'' | ||
|- | |- | ||
| 23 augustus 1971 | | 23 augustus 1971 || Joni Mitchell || ''Carey'' | ||
|- | |- | ||
| 30 augustus 1971<ref name="uitzending19710901-22-"/> || Graham Nash || ''Military Madness'' | | 30 augustus 1971<ref name="uitzending19710901-22-"/> || Graham Nash || ''Military Madness'' | ||
|- | |- | ||
| 6 | | 6 september 1971 || Gypsy || ''Changes Comin''' | ||
|- | |- | ||
| 20 september 1971 | | 20 september 1971|| Scott English || ''Brandy'' | ||
|- | |- | ||
| 27 september 1971 || Canned Heat || ''Long Way From L.A.'' | | 27 september 1971 || Canned Heat || ''Long Way From L.A.'' | ||
Regel 244: | Regel 152: | ||
!width="300pt"|Titel | !width="300pt"|Titel | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 9 augustus 1971<ref name="uitzending19710814-20"/> || Waldo de los Rios || ''Eine Kleine Nachtmusik'' | | 9 augustus 1971<ref name="uitzending19710814-20"/> || Waldo de los Rios || ''Eine Kleine Nachtmusik'' | ||
|- | |- | ||
| 16 augustus 1971<ref name="uitzending19710816-19-">{{citation|title=Mark Wesley - Mark Wesley Show|date=18 augustus 1971|time=19:30-21:03 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 23 mei 2019</ref> || The Marmalade || ''Cousin Norman'' | | 16 augustus 1971<ref name="uitzending19710816-19-">{{citation|title=Mark Wesley - Mark Wesley Show|date=18 augustus 1971|time=19:30-21:03 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 23 mei 2019</ref> || The Marmalade || ''Cousin Norman'' | ||
|- | |- | ||
| 23 augustus 1971 | | 23 augustus 1971 || Engelbert Humperdinck || ''Another Time, Another Place'' | ||
|- | |- | ||
| 31 augustus 1971<ref name="uitzending19710901-22-">{{citation|title=Bob Stewart, Paul Burnett|date=1 september 1971|time=22:41-23:51 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 20 mei 2019</ref> || Lobo || ''She Didn't Do Magic'' | | 31 augustus 1971<ref name="uitzending19710901-22-">{{citation|title=Bob Stewart, Paul Burnett|date=1 september 1971|time=22:41-23:51 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 20 mei 2019</ref> || Lobo || ''She Didn't Do Magic'' | ||
|- | |- | ||
| 6 september 1971 || Three Dog Night || ''Three Dog Night - Liar'' | | 6 september 1971 || Three Dog Night || ''Three Dog Night - Liar'' | ||
Regel 276: | Regel 180: | ||
|- | |- | ||
| 10 maart 1970<ref name="uitzending19700313-2"/> || The Pipkins || ''Gimme Dat Ding'' | | 10 maart 1970<ref name="uitzending19700313-2"/> || The Pipkins || ''Gimme Dat Ding'' | ||
|- | |- | ||
| 24 maart 1970<ref name="uitzending19700328-19-"/> || Creedence Clearwater Revival || ''Travelin' Band'' | | 24 maart 1970<ref name="uitzending19700328-19-"/> || Creedence Clearwater Revival || ''Travelin' Band'' | ||
|- | |- | ||
| 5 juli 1970<ref name="uitzending19700711-20"/> || Ray Morgan || ''Long And Winding Road'' | | 5 juli 1970<ref name="uitzending19700711-20"/> || Ray Morgan || ''Long And Winding Road'' | ||
Regel 289: | Regel 189: | ||
| 11 oktober 1970<ref name="uitzending19701118-19-">{{citation|title=Paul Burnett - Paul Burnett Show|date=18 oktober 1971|time=19:00-19:30 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 17 juli 2017</ref> || Teddy Brown || ''What Greater Love'' | | 11 oktober 1970<ref name="uitzending19701118-19-">{{citation|title=Paul Burnett - Paul Burnett Show|date=18 oktober 1971|time=19:00-19:30 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 17 juli 2017</ref> || Teddy Brown || ''What Greater Love'' | ||
|- | |- | ||
| | | 18 mei 1971<ref name="uitzending19710522-19-">{{citation|title=Paul Burnett - Paul Burnett Show|date=22 mei 1971|time=19:50-20:50 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 14 november 2016</ref> || John Kongos || ''He's Gonna Step on You Again'' | ||
|- | |- | ||
| | | 1 september 1970<ref name="uitzending19700906-19">{{citation|title=Bob Stewart|date=6 september 1970|time=19:30-20:30 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 31 juli 2017</ref> || Nicky Thomas || ''Love of the Common People'' | ||
|- | |- | ||
| | | 3 november 1970<ref name="uitzending19701107-20">{{citation|title=Bob Stewart|date=7 november 1970|time=20:50-21:13 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 10 augustus 2019</ref> || Chairmen of the Board || ''You've Got Me Dangling On a String'' | ||
|- | |- | ||
| | | 15 december 1970<ref name="uitzending19701219-19">{{citation|title=Paul Burnett|date=19 december1970|time=19:30-20:30 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 4 juli 2019</ref> || Frijd Pink|| ''Heartbreak Hotel'' | ||
|- | |- | ||
| 16 augustus 1971<ref name="uitzending19700922">{{citation|title=Bob Stewart|date=16 augustus 1971|time=|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 24 mei 2019</ref> || Hot Chocolate || ''I Believe (in Love)'' | | 16 augustus 1971<ref name="uitzending19700922">{{citation|title=Bob Stewart|date=16 augustus 1971|time=|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 24 mei 2019</ref> || Hot Chocolate || ''I Believe (in Love)'' | ||
Regel 335: | Regel 231: | ||
| 17 augustus 1969<ref name="uitzending19690822-21">{{citation|title=Dave Christian|date=22 augustus 1969|time=21:46-23:16|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 27 mei 2019</ref> || Consortium || ''Beggar Man'' | | 17 augustus 1969<ref name="uitzending19690822-21">{{citation|title=Dave Christian|date=22 augustus 1969|time=21:46-23:16|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 27 mei 2019</ref> || Consortium || ''Beggar Man'' | ||
|- | |- | ||
| | | 10 maart 1970<ref name="uitzending19700313-20-"/> || Bee Gees || ''I.O.I.O.'' | ||
|- | |- | ||
| 24 maart 1970<ref name="uitzending19700405-22">">{{citation|title=Bob Stewart|date=5 april 1969|time=19:00-20:47|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 18 juni 2019</ref> || Dana || ''All Kinds of Everything'' | | 24 maart 1970<ref name="uitzending19700405-22">">{{citation|title=Bob Stewart|date=5 april 1969|time=19:00-20:47|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 18 juni 2019</ref> || Dana || ''All Kinds of Everything'' | ||
Regel 345: | Regel 241: | ||
| 12 mei 1970<ref name="uitzending19700516">{{citation|title=Bob Stewart|date=16 mei 1970|time=19:30-20:25|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 3 juni 2019</ref> | | 12 mei 1970<ref name="uitzending19700516">{{citation|title=Bob Stewart|date=16 mei 1970|time=19:30-20:25|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 3 juni 2019</ref> | ||
|| Elvis Presley || ''Kentucky Rain'' | || Elvis Presley || ''Kentucky Rain'' | ||
|- | |- | ||
| 4 oktober 1970<ref name="uitzending19701010-21"/> || Mardy Garden || ''Stand On Tour In Two Feets'' | | 4 oktober 1970<ref name="uitzending19701010-21"/> || Mardy Garden || ''Stand On Tour In Two Feets'' | ||
|} | |} | ||
Regel 365: | Regel 251: | ||
!width="300pt"|Titel | !width="300pt"|Titel | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 7 december 1969<ref name="uitzending19691208-20">{{citation|title=Kid Jensen, Bob Stewart - Kid Jensen show, Tony Prince show|date=8 december 1969|time=20:36-21:24 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 31 oktober 2021</ref> || Steve Tracey || ''She's Gone'' | | 7 december 1969<ref name="uitzending19691208-20">{{citation|title=Kid Jensen, Bob Stewart - Kid Jensen show, Tony Prince show|date=8 december 1969|time=20:36-21:24 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 31 oktober 2021</ref> || Steve Tracey || ''She's Gone'' | ||
|- | |- | ||
| 10 maart 1970<ref name="uitzending19700313-20-">{{citation|title=Dave Christian, Paul Burnett|date=13 maart 1970|time=20:20-22:33 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 14 juni 2017</ref> || The Pipkins || ''Gimme Dat Ding'' | | 10 maart 1970<ref name="uitzending19700313-20-">{{citation|title=Dave Christian, Paul Burnett|date=13 maart 1970|time=20:20-22:33 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 14 juni 2017</ref> || The Pipkins || ''Gimme Dat Ding'' | ||
|- | |- | ||
| 24 maart 1970<ref name="uitzending19700328-19-">{{citation|title=Tony Prince|date=28 maart 1970|time=19:30-20:30 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 14 juni 2017</ref> || Richard Barnes || ''Take to the Mountains'' | | 24 maart 1970<ref name="uitzending19700328-19-">{{citation|title=Tony Prince|date=28 maart 1970|time=19:30-20:30 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 14 juni 2017</ref> || Richard Barnes || ''Take to the Mountains'' | ||
|- | |- | ||
| 13 september 1970<ref name="uitzending19700913-19-">{{citation|title=Tony Prince|date=13 september 1970|time=19:02-20:05 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op8 juli 2021</ref> || The Rattles || ''The Witch'' | |||
| 13 september 1970<ref name="uitzending19700913 | |||
|- | |- | ||
| 5 januari | | 5 januari 19710<ref name="uitzending19710207-19"/> || The Rattles || ''You Can't Have Sunshine Everyday'' | ||
|- | |- | ||
| 2 februari 1971<ref name="uitzending19710207-19"/> || Creedence Clearwater Revival || ''Have You Ever Seen the Rain?'' | | 2 februari 1971<ref name="uitzending19710207-19"/> || Creedence Clearwater Revival || ''Have You Ever Seen the Rain?'' | ||
|} | |} | ||
== [[ | == [[Onbekend]] == | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
!width="180pt"|Datum | !width="180pt"|Datum | ||
Regel 410: | Regel 270: | ||
!width="300pt"|Titel | !width="300pt"|Titel | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| 15 maart 1970<ref name="uitzending19700314-20">{{citation|title=Tony Prince, Bob Stewart|date=14 maart 1979|time=21:176-22:16 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 1 noveber 2921</ref> || Tommy Roe || ''Stir It up and Serve it'' | |||
|- | |- | ||
| | | 15 maart 1970<ref name="uitzending19700314-20"/> || Bob & Earl || ''(Pickin' Up) Love's Vibrations'' | ||
|- | |||
|- | |||
| 24 maart 1970<ref name="uitzending197003130-20"/> || Almond Marzipan || ''Open Up Your Heart'' | | 24 maart 1970<ref name="uitzending197003130-20"/> || Almond Marzipan || ''Open Up Your Heart'' | ||
|- | |- | ||
| 24 maart 1970<ref name="uitzending19700327-18-">{{citation|title=Peter Koelewijn, Dave Christian|date=27 maart 1970|time=18:50-21:00 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 16 juni 2017</ref> || The Freshman || ''Halfway to Where'' | | 24 maart 1970<ref name="uitzending19700327-18-">{{citation|title=Peter Koelewijn, Dave Christian|date=27 maart 1970|time=18:50-21:00 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 16 juni 2017</ref> || The Freshman || ''Halfway to Where'' | ||
|- | |||
| 13 september 1970<ref name="uitzending19700913-20-">{{citation|title=PTony Prince|date=13 september 1970|time=19:02-20:05 uur|publisher=Radio Luxemburg}}, opname geraadpleegd op 6 juli 2021</ref> || The Rattles || ''The Witch'' | |||
|- | |- | ||
| 26 januari 1971<ref name="uitzending19710201-19-"/> || Dana || ''Who Put the Lights Out'' | | 26 januari 1971<ref name="uitzending19710201-19-"/> || Dana || ''Who Put the Lights Out'' | ||
|- | |- | ||
| 21 december 1971 || The Chi-Lites || ''Have You Seen Her'' | | 21 december 1971 || The Chi-Lites || ''Have You Seen Her'' | ||
Regel 434: | Regel 286: | ||
| 21 december 1971 || America || ''A Horse With No Name'' | | 21 december 1971 || America || ''A Horse With No Name'' | ||
|- | |- | ||
| 21 december 1971 | | 21 december 1971 || Donnie Elbert || ''Where Did Our Love Go'' | ||
|- | |- | ||
| 21 december 1971 | | 21 december 1971 || B.J. Arnau || ''I Wanna Go Back There Again'' | ||
|} | |} | ||