Bewerken van Paul Vlaanderen en het Margo-mysterie
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{Infobox hoorspel | {{Infobox hoorspel | ||
| naam = Paul Vlaanderen en het Margo-mysterie | | naam = Paul Vlaanderen en het Margo-mysterie | ||
| afbeelding = | | afbeelding = [[File:AVRO Logo.svg|110px]] | ||
| onderschrift = | | onderschrift = | ||
| serie = [[Paul Vlaanderen]] | | serie = [[Paul Vlaanderen]] | ||
| genre = Detective | | genre = Detective | ||
| omroep = [[AVRO]] | | omroep = [[AVRO]] | ||
| zender = {{ | | zender = {{Zenders|Hilverum 1|Hilversum 2|Hilversum 4|Radio West}} | ||
| auteur = Francis Henry Durbridge | | auteur = Francis Henry Durbridge | ||
| auteurs = | | auteurs = | ||
Regel 15: | Regel 15: | ||
| techniek = | | techniek = | ||
| opnamestudio = | | opnamestudio = | ||
| startdatum = | | startdatum = 6 april 1947 | ||
| einddatum = | | einddatum = 30 september 1962 | ||
| afleveringen = 8 | | afleveringen = 8 | ||
| duur = | | duur = | ||
Regel 22: | Regel 22: | ||
'''Paul Vlaanderen en het Margo-mysterie''' is een [[hoorspel]] uit 1962 van 8 afleveringen uit de [[Paul Vlaanderen]] reeks, uitgezonden door de [[AVRO]]. | '''Paul Vlaanderen en het Margo-mysterie''' is een [[hoorspel]] uit 1962 van 8 afleveringen uit de [[Paul Vlaanderen]] reeks, uitgezonden door de [[AVRO]]. | ||
== Het verhaal == | ==Het verhaal== | ||
Paul Vlaanderen wordt aangesproken in het vliegtuig door een zekere Langdon, werkzaam voor de rijke zakenman George Kelburn, die een probleem heeft met zijn dochter. Bij aankomst in Londen blijkt Paul zijn vrouw Ina te zijn ontvoerd en verneemt hij dat Julia Kelburn, de dochter van de zakenman, vermoord is. In combinatie met de vondst van een mysterieuze mantel met het merk Margo is dit het begin van een avontuur waar de privé-detective geconfronteerd wordt met heling, drugs en moord | Paul Vlaanderen wordt aangesproken in het vliegtuig door een zekere Langdon, werkzaam voor de rijke zakenman George Kelburn, die een probleem heeft met zijn dochter. Bij aankomst in Londen blijkt Paul zijn vrouw Ina te zijn ontvoerd en verneemt hij dat Julia Kelburn, de dochter van de zakenman, vermoord is. In combinatie met de vondst van een mysterieuze mantel met het merk Margo is dit het begin van een avontuur waar de privé-detective geconfronteerd wordt met heling, drugs en moord | ||
Regel 32: | Regel 32: | ||
!class="unsortable"|Aflevering | !class="unsortable"|Aflevering | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| - || - || - | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|} | |} | ||
* Bron: De Nieuwe Hoorspelers<ref name="DNH">Hoorspel encyclopdie De Nieuwe Hoorspelers, versie 1.18 build 011, Peter Schrama</ref> | *Bron: De Nieuwe Hoorspelers<ref name="DNH">Hoorspel encyclopdie De Nieuwe Hoorspelers, versie 1.18 build 011, Peter Schrama</ref> | ||
== Uitzendingen == | == Uitzendingen == | ||
* 1962 - [[Hilversum 2]] van 21:00 tot 21:40 uur. | * 1962 - [[Hilversum 2]] van 21:00 tot 21:40 uur. | ||
* 1963 - Hilversum 2 van 19:20 tot 20:00 uur. | * 1963 - Hilversum 2 van 19:20 tot 20:00 uur. | ||
* 1976 - [[Hilversum 1]] van 21:25 tot | * 1976 - [[Hilversum 1]] van 21:25 tot 2:05 uur. | ||
* 1987 - [[Hilversum 4]] van 23:20 tot 24:00 uur | * 1987 - [[Hilversum 4]] van 23:20 tot 24:00 uur | ||
* 1995 - [[Radio West]] | * 1995 - [[Radio West]] | ||
Regel 200: | Regel 118: | ||
== Referenties == | == Referenties == | ||
<references/> | <references/> | ||
[[Categorie:Hoorspel]] | [[Categorie:Hoorspel]] | ||
[[Categorie:AVRO]] | [[Categorie:AVRO]] |