Bewerken van Overleg:Persoonlijke hittip (Radio Mi Amigo)
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 11: | Regel 11: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Ad Petersen || Datum? || Penny McLean || A Letter from Miami || 20 april 1974 of eerder | | Ad Petersen || Datum? || Penny McLean || A Letter from Miami || 20 april 1974 of eerder | ||
|- | |- | ||
| Bart van Leeuwen || Datum?? || KC and the Sunshine Band || Shake Your Booty || | | Bart van Leeuwen || Datum?? || KC and the Sunshine Band || Shake Your Booty || | ||
Regel 20: | Regel 16: | ||
| Bart van Leeuwen || Datum?? || Slik || Requiem || In 1976 | | Bart van Leeuwen || Datum?? || Slik || Requiem || In 1976 | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | Bert Bennett<ref name="uitzending19750621-147">{{citation|title=Peter van Dam - Vliegende 50|date=21 juni 1975|time=14:00-17:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 21 februari 2018</ref> || Datum? || The Doobie Brothers|| Take Me in Your Arms (Rock Me a Little While) || voor 21 juni 1975 | ||
|- | |- | ||
| Datum? || Eric Clapton || Swing Low Sweet Chariot || voor 21 juni 1975 | | Datum? || Eric Clapton || Swing Low Sweet Chariot || voor 21 juni 1975 | ||
Regel 27: | Regel 23: | ||
|- | |- | ||
| Datum? || Colin Blunstone || Andorra || | | Datum? || Colin Blunstone || Andorra || | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" | Haike Debois | | rowspan="3" | Haike Debois | ||
Regel 49: | Regel 43: | ||
| Frans van der Drift || Datum? || Donna Hightower || Summershades || 6 april 1974 of eerder | | Frans van der Drift || Datum? || Donna Hightower || Summershades || 6 april 1974 of eerder | ||
|- | |- | ||
| Frans van der Drift || Datum? || | | Frans van der Drift || Datum? Frank Alwin || Oh Oh Melanie || 20 april 1974 of eerder | ||
|- | |- | ||
| Haike Debois || Datum? || The Stylistics || Can't Give You Anything (But My Love) || 1975 | | Haike Debois || Datum? || The Stylistics || Can't Give You Anything (But My Love) || 1975 | ||
Regel 60: | Regel 54: | ||
|- | |- | ||
| Herman de Graaf || Datum? || Andrew Gold || How Can This Be Love || voor juni 78 | | Herman de Graaf || Datum? || Andrew Gold || How Can This Be Love || voor juni 78 | ||
|- | |- | ||
| Jerry Hoogland || Datum? || Joe Egan || Back on the Road || | | Jerry Hoogland || Datum? || Joe Egan || Back on the Road || | ||
Regel 76: | Regel 68: | ||
|- | |- | ||
| Joop Verhoof || Datum?<br/>Artiest? || Dark and Pray Wishing || Generation || 23 of 30 maart 1974 | | Joop Verhoof || Datum?<br/>Artiest? || Dark and Pray Wishing || Generation || 23 of 30 maart 1974 | ||
|- | |- | ||
| Kees Borrell || Datum? || 10cc || Dreadlock Holiday || | | Kees Borrell || Datum? || 10cc || Dreadlock Holiday || | ||
Regel 92: | Regel 76: | ||
|- | |- | ||
| Kees Borrell || Datum? || Heatwave || Groove Line || Een paar weken voor 13 augustus 1978 | | Kees Borrell || Datum? || Heatwave || Groove Line || Een paar weken voor 13 augustus 1978 | ||
|- | |- | ||
| Joop Verhoof || Datum? || Euson || I Use the Soap || voor 19 januari 1975 | | Joop Verhoof || Datum? || Euson || I Use the Soap || voor 19 januari 1975 | ||
Regel 112: | Regel 92: | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2" | Maurice Bokkebroek | | rowspan="2" | Maurice Bokkebroek | ||
| Naam? <ref name="uitzending19760831-07">{{citation|title=Jan van der Meer - Ook goeiemorgen|date=31 augustus 1976|time=07:00-08:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 28 juli 2013</ref> || Marc de | | Naam? <ref name="uitzending19760831-07">{{citation|title=Jan van der Meer - Ook goeiemorgen|date=31 augustus 1976|time=07:00-08:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 28 juli 2013</ref> || Marc de Koning || Onverbiddelijk nee || | ||
|- | |- | ||
| Naam? || Fromms || Smurfencarnaval || | | Naam? || Fromms || Smurfencarnaval || | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| Norbert || Datum? || Elfi Graf || Herzen haben keine Fenster || voor 6 april 1974<ref name="uitzending19740413-09">{{citation|title=Norbert - Zaterdagse showtrein|date=13 april 1974|time=09:00-10:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 19 juli 2021</ref> | | Norbert || Datum? || Elfi Graf || Herzen haben keine Fenster || voor 6 april 1974<ref name="uitzending19740413-09">{{citation|title=Norbert - Zaterdagse showtrein|date=13 april 1974|time=09:00-10:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 19 juli 2021</ref> | ||
Regel 122: | Regel 101: | ||
| Norbert || Datum? || Two Man Sound || San Salvador || Enkele weken voor 13 april 1974. | | Norbert || Datum? || Two Man Sound || San Salvador || Enkele weken voor 13 april 1974. | ||
|- | |- | ||
| | | Peter van Dam<ref name="uitzending19750628-14"/> || Datum? || Moments and Whatnauts || Girls || voor 7 juni 1975 | ||
|- | |- | ||
| Peter van Dam || Datum? || Tavares || Heaven Must Be Missing an Angel || | | Peter van Dam || Datum? || Tavares || Heaven Must Be Missing an Angel || | ||
|- | |- | ||
| | | Kees Borrell<ref name="uitzending19760708-07">{{citation|title=Marc Jacobs - Belgische Nationale Tipparade|date=8 juli 1976|time=15:00-17:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 11 augustus 2015</ref> || Datum? || Massada || Latin Dance || voor 08-07-1978 | ||
|- | |||
| Kees Borrell || Datum? || The Trammps || Disco Inferno || | |||
|- | |- | ||
| Otto || Datum? || Queen || Night at the Opera || | | Otto || Datum? || Queen || Night at the Opera || |