Bewerken van Overleg:Persoonlijke hittip (Radio Caroline)
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 10: | Regel 10: | ||
!Opmerking | !Opmerking | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Ad Roberts || Datum? || Voyager || Halfway Hotel || | | Ad Roberts || Datum? <ref name="uitzending19790624-14"/> || Voyager || Halfway Hotel || | ||
|- | |- | ||
| Ad Roberts || Datum?<ref name="uitzending19800223-14">{{citation|title=Peter de Vries - 19tig show|date=23 februari 1980|time=14:00-16:00|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 16 april 2018</ref> || Jennifer Warnes || I Know a Heartache When I See One || | | Ad Roberts || Datum?<ref name="uitzending19800223-14">{{citation|title=Peter de Vries - 19tig show|date=23 februari 1980|time=14:00-16:00|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 16 april 2018</ref> || Jennifer Warnes || I Know a Heartache When I See One || | ||
|- | |- | ||
| Ad Roberts || Datum? || The Three Degrees|| My Simple Heart || | | Ad Roberts || Datum? || The Three Degrees|| My Simple Heart || | ||
|- | |||
| Ad Roberts || Datum? || John Jolliffe || Follow The Wind || | |||
|- | |- | ||
| Captain Harris || Datum?<ref name="uitzending19800202-10">{{citation|title=Peter de Vries - Espresso|date=20 februari 1980|time=10:00-12:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 6 april 2018</ref> || The Darks || I'll Been Down || | | Captain Harris || Datum?<ref name="uitzending19800202-10">{{citation|title=Peter de Vries - Espresso|date=20 februari 1980|time=10:00-12:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 6 april 2018</ref> || The Darks || I'll Been Down || | ||
|- | |||
| Herman de Graaf || Datum? <ref name="uitzending19790504-10">{{citation|title=Ad Roberts - Tussen keuken en kombuis|date=4 mei 1979|time=10:00-12:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 4 augustus 2013</ref> || Cashmere || Love's What I Want || | |||
|- | |||
|Jeroen Woelwater || Datum?<ref name="uitzending19791130-08">{{citation|title=Jeroen Woelwater - Wekkerradio|date=30 november 1979|time=08:00-09:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 16 april 2016</ref> ||B.A Robertson || Bang Bang || Oude hittip, melding 30 november 1979 | |||
|- | |- | ||
| Johan Visser || Datum?<ref name="uitzending19800106-07">{{citation|title=Peter de Vries - Smakelijk eten|date=6 januaroi 1980|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 20 april 2018</ref> <ref name="uitzending19790724-10">{{citation|title=Ad Roberts - Tussen keuken en kombuis|date=24 juli 1979|time=10:00-11:30 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 31 juli 2013</ref> || Robert Palmer || Looking for Clues || | | Johan Visser || Datum?<ref name="uitzending19800106-07">{{citation|title=Peter de Vries - Smakelijk eten|date=6 januaroi 1980|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 20 april 2018</ref> <ref name="uitzending19790724-10">{{citation|title=Ad Roberts - Tussen keuken en kombuis|date=24 juli 1979|time=10:00-11:30 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 31 juli 2013</ref> || Robert Palmer || Looking for Clues || | ||
|- | |||
| Kees Borrell || Datum? <ref name="uitzending19790905-12">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=5 september 1979|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 8 september 2013</ref>|| The Korgis || If I Had You || | |||
|- | |- | ||
| Kees Borrell || Datum?<ref name="uitzending19800111-07">{{citation|title=Peter de Vries - Wekkerradio|date=11 januari 1980|time=07:30-09:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 21 april 2018</ref> || The Police || Walking on the Moon || | | Kees Borrell || Datum?<ref name="uitzending19800111-07">{{citation|title=Peter de Vries - Wekkerradio|date=11 januari 1980|time=07:30-09:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 21 april 2018</ref> || The Police || Walking on the Moon || | ||
|- | |- | ||
| Kees Borrell || Datum?<ref name="uitzending19800124">{{citation|title=Stuart Russell - 19tig show|date=24 januari 1980|time=14:00-16:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 24 april 2018</ref> || The Jags || Back of My Hand || | | Kees Borrell || Datum?<ref name="uitzending19800124">{{citation|title=Stuart Russell - 19tig show|date=24 januari 1980|time=14:00-16:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 24 april 2018</ref> || The Jags || Back of My Hand || waarschijnlijke november 1979 | ||
|- | |- | ||
| Kees Borrell || Datum?<ref name="uitzending19800128-07">{{citation|title=Hugo de Groot - Wekkerradio|date=28 januari 1980|time=07:30-09:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 26 april 2018</ref> || Billy Preston & Syreeta || It Will Come in Time || | | Kees Borrell || Datum?<ref name="uitzending19800128-07">{{citation|title=Hugo de Groot - Wekkerradio|date=28 januari 1980|time=07:30-09:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 26 april 2018</ref> || Billy Preston & Syreeta || It Will Come in Time || | ||
|- | |- | ||
| Kees Borrell || Datum? || | | Kees Borrell || Datum?<ref name="uitzending19791220-16">{{citation|title=Tom van der Velde - Gangboord|date=20 december 1979|time=16:00-17:30 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 12 mei 2018</ref> || Janis Ian || Fly To High || | ||
|- | |- | ||
| | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="3" | Marc Jacobs | |||
| Datum? Naam? || Bus Stop || I Wrote You a Letter || | |||
|- | |- | ||
| | | Datum? <ref name="uitzending19790722-14">{{citation|title=Marc Jacobs, Ad Roberts - Zondagmiddagmatinee|date=22 juli 1979|time=14:00-15:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 31 juli 2013</ref> || Ricky Lee Jones || Chuck E's In Love || | ||
|- | |- | ||
| Datum? <ref name="uitzending19790815-08">{{citation|title=Rene van Elst|date=15 augustus 1979|time=08:00-09:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 3 augustus 2013 2013</ref> || Brothers Johnson || Strawberry Letter 23 || | |||
|- | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Marc Jacobs || | | rowspan="2" | Paul de Wit | ||
|Datum? <ref name="uitzending19790624-14">{{citation|title=Paul de Wit, Rob Hudson, Marc Jacobs - Zondagmiddagmatinee|date=24 juni 1979|time=14:00-16:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 4 augustus 2013 2013</ref> || Anita Ward || Ring My Bell || 2 a 3 weken eerder zijn hittip. | |||
|- | |- | ||
| | | Naam? || Lisa McKeay || Hold Me || datum is 27 mei 1979 <ref name="uitzending19790601-14">{{citation|title=Paul de Wit - 19-tig show|date=1 juni 1979|time=14:00-15:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 17 augustus 2013</ref> | ||
|- | |- | ||
| | | Rene van Elst || Datum? || No Doubt || Everybody Dancing || 3 juni 1979 <ref name="uitzending19790609-11">{{citation|title=Ad Roberts - Tussen keuken en kombuis|date=9 juni 1979|time=11:00-12:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 17 augustus 2013</ref> | ||
|- | |- | ||
| Rene van Elst || Datum? || | | Rene van Elst || Datum? || Edwin Starr || H.A.P.P.Y. Radio || 8 maart 1980 <ref name="uitzending19800308-15">{{citation|title=Hugo de Groot - 19tig show|date=8 maart 1980|time=15:00-16:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 20 maart 2018</ref> | ||
|- | |- | ||
| Richard Thompson || Datum? || The Shirts || Out On the Ropes || | | Richard Thompson || Datum? || The Shirts || Out On the Ropes || | ||
|- | |- | ||
| Richard Thompson || Datum?<ref name="uitzending19791225-14">{{citation|title=Richard Thompson - 19ti show|date=25 december 1979|time=14:00-16:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 19 mei 2018</ref> || The Headboys || The Shape of Things to Come || | | Richard Thompson || Datum?<ref name="uitzending19791225-14">{{citation|title=Richard Thompson - 19ti show|date=25 december 1979|time=14:00-16:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 19 mei 2018</ref> || The Headboys || The Shape of Things to Come || | ||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| Rob Hudson | | rowspan="2" | Rob Hudson | ||
| Datum? <ref name="uitzending19790504-10">{{citation|title=Ad Roberts - Tussen keuken en kombuis|date=4 mei 1979|time=10:00-12:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 4 augustus 2013</ref> || Bee Gees || Love You Inside Out || | |||
|- | |- | ||
| Naam? || Love Dimension || You Step Into My Life || | |||
|- | |- | ||
| | | Peter de Vries || Datum?<ref name="uitzending19800202-16">{{citation|title=Peter de Vries - Gangboord disco|date=20 februari 1980|time=16:00-17:30 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 6 april 2018</ref> || Amii Stewart || Jealousy || | ||
|- | |- | ||
| | | Peter de Vries || Datum?<ref name="uitzending19791215-12">{{citation|title=Ad Roberts - Radio Caroline Top 50|date=15 december 1979|time=12:00-15:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 9 mei 2018</ref> || De Wiko's || Tranen heb ik om jou gehuild || | ||
|- | |||
| | |||
|- | |- | ||
| Sebastiaan Peters || Datum? || Jean Falissard || Ça va || | | Sebastiaan Peters || Datum? || Jean Falissard || Ça va || | ||
|- | |- | ||
| Tom van der Velde || Datum? || Danny Boy || Repper de Klep || 1980 | | Tom van der Velde || Datum? || Danny Boy || Repper de Klep || 1980 | ||
|- | |- | ||
Regel 81: | Regel 81: | ||
|} | |} | ||
Bijgewerkt --[[Gebruiker:Vincent|Vincent]] ([[Overleg gebruiker:Vincent|overleg]]) | Bijgewerkt --[[Gebruiker:Vincent|Vincent]] ([[Overleg gebruiker:Vincent|overleg]]) 19 mei 2018 13:26 (CEST) | ||
== Referenties == | == Referenties == | ||
<references/> | <references/> |