Bewerken van Overleg:Persoonlijke hittip (Radio Caroline)
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
== Info gezocht == | == Info gezocht == | ||
Van de onderstaande hittips wordt de week dat het de tip was gezocht en (indien vermeld) nog een naamcontrole op artiest/titel. Met de keus van de datum is uitgegaan van de zondag. Dit omdat in het programma Zondagmiddagmatinee de nieuwe tips bekend werden gemaakt. | Van de onderstaande hittips wordt de week dat het de tip was gezocht en (indien vermeld) nog een naamcontrole op artiest/titel. Met de keus van de datum is uitgegaan van de zondag. Dit omdat in het programma Zondagmiddagmatinee de nieuwe tips bekend werden gemaakt. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
Regel 10: | Regel 10: | ||
!Opmerking | !Opmerking | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| Ad Roberts || | | Ad Roberts || 24 juni 1979 <ref name="uitzending19790624-14"/> || Voyager || Halfway Hotel || | ||
|- | |- | ||
| | | Herman de Graaf || Datum? <ref name="uitzending19790504-10">{{citation|title=Ad Roberts - Tussen keuken en kombuis|date=4 mei 1979|time=10:00-12:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 4 augustus 2013 2013</ref> || Cashmere || Love's What I Want || | ||
|- | |- | ||
| Ad Roberts || | | Johan Visser || Datum? <ref name="uitzending19790724-10">{{citation|title=Ad Roberts - Tussen keuken en kombuis|date=24 juli 1979|time=10:00-11:30 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 31 juli 2013</ref> || Robert Palmer || Looking for Clues || | ||
|- | |- | ||
| | | Kees Borrell || Datum? <ref name="uitzending19790905-12">{{citation|title=Marc Jacobs - Baken 16|date=5 september 1979|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 8 september 2013</ref>|| The Korgis || If I Had You || | ||
|- | |- | ||
| | | Kees Borrell || Datum? || The Pretenders || Brass in Pocket || | ||
|- style="vertical-align: top" | |||
| rowspan="3" | Marc Jacobs | |||
| Datum? Naam? || Bus Stop || I Wrote You a Letter || | |||
|- | |- | ||
| Datum? <ref name="uitzending19790722-14">{{citation|title=Marc Jacobs, Ad Roberts - Zondagmiddagmatinee|date=22 juli 1979|time=14:00-15:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 31 juli 2013</ref> || Ricky Lee Jones || Chuck E's In Love || | |||
|- | |- | ||
| Datum? <ref name="uitzending19790815-08">{{citation|title=Rene van Elst|date=15 augustus 1979|time=08:00-09:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 3 augustus 2013 2013</ref> || Brothers Johnson || Strawberry Letter 23 || | |||
|- | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | rowspan="2" | Paul de Wit | ||
|Datum? <ref name="uitzending19790624-14">{{citation|title=Paul de Wit, Rob Hudson, Marc Jacobs - Zondagmiddagmatinee|date=24 juni 1979|time=14:00-16:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 4 augustus 2013 2013</ref> || Anita Ward || Ring My Bell || 2 a 3 weken eerder zijn hittip. | |||
|- | |- | ||
| | | Naam? || Lisa McKeay || Hold Me || datum is 27 mei 1979 <ref name="uitzending19790601-14">{{citation|title=Paul de Wit - 19-tig show|date=1 juni 1979|time=14:00-15:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 17 augustus 2013</ref> | ||
|- | |- | ||
| | | Rene van Elst || Datum? || No Doubt || Everybody Dancing || 3 juni 1979 <ref name="uitzending19790609-11">{{citation|title=Ad Roberts - Tussen keuken en kombuis|date=9 juni 1979|time=11:00-12:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 17 augustus 2013 2013</ref> | ||
|- | |- | ||
| | | Rene van Elst || Datum? || Edwin Starr || H.A.P.P.Y. Radio || 8 maart 1980 <ref name="uitzending19800308-15">{{citation|title=Hugo de Groot - 19tig show|date=8 maart 1980|time=15:00-16:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 20 maart 2018</ref> | ||
|- | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | rowspan="2" | Rob Hudson | ||
| Datum? <ref name="uitzending19790504-10">{{citation|title=Ad Roberts - Tussen keuken en kombuis|date=4 mei 1979|time=10:00-12:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 4 augustus 2013 2013</ref> || Bee Gees || Love You Inside Out || | |||
| Rob Hudson | |||
|- | |- | ||
| | | Naam? || Love Dimension || You Step Into My Life || | ||
|- | |- | ||
| | |Jeroen Woelwater || Datum?<ref name="uitzending19791130-08">{{citation|title=Jeroen Woelwater - Wekkerradio|date=30 november 1979|time=08:00-09:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 16 april 2016</ref> ||B.A Robertson || Bang Bang || Oude hittip, melding 30 november 1979 | ||
|- | |- | ||
| | | Peter de Vries || Datum? || Queen || Save Me || | ||
|- | |- | ||
| Sebastiaan Peters || Datum? || Jean Falissard || Ça va || | | Sebastiaan Peters || Datum? || Jean Falissard || Ça va || | ||
|- | |- | ||
| Tom van der Velde || Datum? || Danny Boy || Repper de Klep || 1980 | | Tom van der Velde || Datum? || Danny Boy || Repper de Klep || 1980 | ||
|} | |} | ||
--[[Gebruiker:Vincent|Vincent]] ([[Overleg gebruiker:Vincent|overleg]]) 4 aug 2013 08:03 (CEST) | |||
:Voyager met Halfway Hotel was 24 juni 1979 de hittip van Ad Roberts volgens het Zondagmiddagmatinee van 24 juni 1979 van 14:00 tot 16:00 uur.--[[Gebruiker:Vincent|Vincent]] ([[Overleg gebruiker:Vincent|overleg]]) 4 aug 2013 12:18 (CEST) | |||
== Referenties == | == Referenties == | ||
<references/> | <references/> |