Bewerken van Minimix (Buitenlandse Radio) draailijsten 2024
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 343: | Regel 343: | ||
|2024-06-01||11.16 uur||2022-10-28||'''BWMMX #173'''||'''Chillin' Me Softly (Versie 1)'''||[[SAM Ibiza Radio]] | |2024-06-01||11.16 uur||2022-10-28||'''BWMMX #173'''||'''Chillin' Me Softly (Versie 1)'''||[[SAM Ibiza Radio]] | ||
|- | |- | ||
|2024-06-07||08. | |2024-06-07||08.33 uur||2023-04-08||'''Chic'''||'''Everybody Dance (Ben Liebrand 2023 Rework)'''||[[Paradise FM]] | ||
|- | |- | ||
|2024-06-08||11.16 uur|| | |2024-06-08||11.16 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | ||
|- | |- | ||
|2024-06-14||08.33 uur|| ||''' | |2024-06-14||08.33 uur|| ||''' '''||''' '''||[[Paradise FM]] | ||
|- | |- | ||
|2024-06-15||11.16 uur|| | |2024-06-15||11.16 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | ||
|- | |- | ||
|2024-06-21||08.33 uur|| ||''' | |2024-06-21||08.33 uur|| ||''' '''||''' '''||[[Paradise FM]] | ||
|- | |- | ||
|2024-06-22||11. | |2024-06-22||11.16 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | ||
|- | |- | ||
|2024-06-29||11.16 uur|| | |2024-06-28||08.33 uur|| ||''' '''||''' '''||[[Paradise FM]] | ||
|- | |||
|2024-06-29||11.16 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | |||
|} | |} | ||
Regel 362: | Regel 364: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! width="160px" | '''Datum'''|| width="160px" | '''Tijd''' || width="160px" | ''' Eerste Uitzenddatum''' || width="320px" |'''Artiest''' || width="380px" | '''Titel'''|| width="160px" | '''Radiozender''' | ! width="160px" | '''Datum'''|| width="160px" | '''Tijd''' || width="160px" | ''' Eerste Uitzenddatum''' || width="320px" |'''Artiest''' || width="380px" | '''Titel'''|| width="160px" | '''Radiozender''' | ||
|- | |||
|2024-07-05||08.33 uur|| ||''' '''||''' '''||[[Paradise FM]] | |||
|- | |- | ||
|2024-07-06||11.16 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | |2024-07-06||11.16 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | ||
|- | |||
|2024-07-12||08.33 uur|| ||''' '''||''' '''||[[Paradise FM]] | |||
|- | |- | ||
|2024-07-13||11.16 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | |2024-07-13||11.16 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | ||
|- | |||
|2024-07-19||08.33 uur|| ||''' '''||''' '''||[[Paradise FM]] | |||
|- | |- | ||
|2024-07-20||11.16 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | |2024-07-20||11.16 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | ||
|- | |||
|2024-07-26||08.33 uur|| ||''' '''||''' '''||[[Paradise FM]] | |||
|- | |- | ||
|2024-07-27||11.16 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | |2024-07-27||11.16 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] |