Bewerken van Minimix (Buitenlandse Radio) draailijsten 2024
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 333: | Regel 333: | ||
|2024-05-25||11.14 uur||2022-10-21||'''BWMMX #172'''||'''Disco Inferno Multitrack Remix (2022 Versie)'''||[[SAM Ibiza Radio]] | |2024-05-25||11.14 uur||2022-10-21||'''BWMMX #172'''||'''Disco Inferno Multitrack Remix (2022 Versie)'''||[[SAM Ibiza Radio]] | ||
|- | |- | ||
|2024-05-31||08. | |2024-05-31||08.34 uur||2023-03-25||'''Ray Parker Jr.'''||'''Ghostbusters (Ben Liebrand Minimix)'''||[[Paradise FM]] | ||
|} | |} | ||
Regel 343: | Regel 343: | ||
|2024-06-01||11.16 uur||2022-10-28||'''BWMMX #173'''||'''Chillin' Me Softly (Versie 1)'''||[[SAM Ibiza Radio]] | |2024-06-01||11.16 uur||2022-10-28||'''BWMMX #173'''||'''Chillin' Me Softly (Versie 1)'''||[[SAM Ibiza Radio]] | ||
|- | |- | ||
|2024-06- | |2024-06-06||08.33 uur|| ||''' '''||''' '''||[[Paradise FM]] | ||
|- | |- | ||
|2024-06- | |2024-06-07||11.16 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | ||
|- | |- | ||
|2024-06- | |2024-06-13||08.33 uur|| ||''' '''||''' '''||[[Paradise FM]] | ||
|- | |- | ||
|2024-06- | |2024-06-14||11.16 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | ||
|- | |- | ||
|2024-06- | |2024-06-20||08.33 uur|| ||''' '''||''' '''||[[Paradise FM]] | ||
|- | |- | ||
|2024-06- | |2024-06-21||11.16 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | ||
|- | |- | ||
|2024-06- | |2024-06-27||08.33 uur|| ||''' '''||''' '''||[[Paradise FM]] | ||
|- | |||
|2024-06-28||11.16 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | |||
|} | |} | ||
Regel 362: | Regel 364: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! width="160px" | '''Datum'''|| width="160px" | '''Tijd''' || width="160px" | ''' Eerste Uitzenddatum''' || width="320px" |'''Artiest''' || width="380px" | '''Titel'''|| width="160px" | '''Radiozender''' | ! width="160px" | '''Datum'''|| width="160px" | '''Tijd''' || width="160px" | ''' Eerste Uitzenddatum''' || width="320px" |'''Artiest''' || width="380px" | '''Titel'''|| width="160px" | '''Radiozender''' | ||
|- | |||
|2024-07-05||08.33 uur|| ||''' '''||''' '''||[[Paradise FM]] | |||
|- | |- | ||
|2024-07-06||11.16 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | |2024-07-06||11.16 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | ||
|- | |||
|2024-07-12||08.33 uur|| ||''' '''||''' '''||[[Paradise FM]] | |||
|- | |- | ||
|2024-07-13||11.16 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | |2024-07-13||11.16 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | ||
|- | |||
|2024-07-19||08.33 uur|| ||''' '''||''' '''||[[Paradise FM]] | |||
|- | |- | ||
|2024-07-20||11.16 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | |2024-07-20||11.16 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | ||
|- | |||
|2024-07-26||08.33 uur|| ||''' '''||''' '''||[[Paradise FM]] | |||
|- | |- | ||
|2024-07-27||11.16 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] | |2024-07-27||11.16 uur|| ||''' '''||''' '''||[[SAM Ibiza Radio]] |