Bewerken van Lijst van nummer 1-hits in de Parool Top 20 in 1967
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Deze hits | Deze hits stonden in '''[[1967]]''' op '''nummer 1''' in de '''[[Parool Top 20]]'''. | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
! width="100px" | Datum !! Artiest !! Titel | ! width="100px" | Datum !! Artiest !! Titel | ||
|- | |- | ||
| 7 januari || Easybeats || Friday On My Mind | | [[7 januari]] || Easybeats || Friday On My Mind | ||
|- | |- | ||
| 14 januari || The Monkees || I’m a Believer | | [[14 januari]] || The Monkees || I’m a Believer | ||
|- | |- | ||
| 21 januari || The Monkees || I’m a Believer | | [[21 januari]] || The Monkees || I’m a Believer | ||
|- | |- | ||
| 28 januari || The Monkees || I’m a Believer | | [[28 januari]] || The Monkees || I’m a Believer | ||
|- | |- | ||
| 4 februari || The Monkees || I’m a Believer | | [[4 februari]] || The Monkees || I’m a Believer | ||
|- | |- | ||
| 11 februari || Rolling Stones || Let’s Spend the Night Together | | [[11 februari]] || Rolling Stones || Let’s Spend the Night Together | ||
|- | |- | ||
| 18 februari || Rolling Stones || Let’s Spend the Night Together | | [[18 februari]] || Rolling Stones || Let’s Spend the Night Together | ||
|- | |- | ||
| 25 februari || Rolling Stones || Let’s Spend the Night Together | | [[25 februari]] || Rolling Stones || Let’s Spend the Night Together | ||
|- | |- | ||
| 4 maart || The Beatles || Penny Lane | | [[4 maart]] || The Beatles || Penny Lane | ||
|- | |- | ||
| 11 maart || The Beatles || Penny Lane | | [[11 maart]] || The Beatles || Penny Lane | ||
|- | |- | ||
| 18 maart || The Beatles || Penny Lane | | [[18 maart]] || The Beatles || Penny Lane | ||
|- | |- | ||
| 25 maart || The Beatles || Penny Lane | | [[25 maart]] || The Beatles || Penny Lane | ||
|- | |- | ||
| 1 april || The Beatles || Penny Lane | | [[1 april]] || The Beatles || Penny Lane | ||
|- | |- | ||
| 8 april || Petula Clark || This Is My Song | | [[8 april]] || Petula Clark || This Is My Song | ||
|- | |- | ||
| 15 april || Petula Clark || This Is My Song | | [[15 april]] || Petula Clark || This Is My Song | ||
|- | |- | ||
| 22 april || Petula Clark || This Is My Song | | [[22 april]] || Petula Clark || This Is My Song | ||
|- | |- | ||
| 29 april || Frank Sinatra and Nancy Sinatra || Somethin’ Stupid | | [[29 april]] || Frank Sinatra and Nancy Sinatra || Somethin’ Stupid | ||
|- | |- | ||
| 6 mei || Sandie Shaw || Puppet On a String | | [[6 mei]] || Sandie Shaw || Puppet On a String | ||
|- | |- | ||
| 13 mei || Manfred Mann || Ha Ha Said The Clown | | [[13 mei]] || Manfred Mann || Ha Ha Said The Clown | ||
|- | |- | ||
| 20 mei || The Kinks || Mr. Pleasant | | [[20 mei]] || The Kinks || Mr. Pleasant | ||
|- | |- | ||
| 27 mei || Manfred Mann || Ha Ha Said The Clown | | [[27 mei]] || Manfred Mann || Ha Ha Said The Clown | ||
|- | |- | ||
| 3 juni || Manfred Mann || Ha Ha Said The Clown | | [[3 juni]] || Manfred Mann || Ha Ha Said The Clown | ||
|- | |- | ||
| 10 juni || The Kinks || Waterloo Sunset | | [[10 juni]] || The Kinks || Waterloo Sunset | ||
|- | |- | ||
| 17 juni || Procol Harum || A Whiter Shade Of Pale | | [[17 juni]] || Procol Harum || A Whiter Shade Of Pale | ||
|- | |- | ||
| 24 juni || Procol Harum || A Whiter Shade Of Pale | | [[24 juni]] || Procol Harum || A Whiter Shade Of Pale | ||
|- | |- | ||
| 1 juli || Procol Harum || A Whiter Shade Of Pale | | [[1 juli]] || Procol Harum || A Whiter Shade Of Pale | ||
|- | |- | ||
| 8 juli || Procol Harum || A Whiter Shade Of Pale | | [[8 juli]] || Procol Harum || A Whiter Shade Of Pale | ||
|- | |- | ||
| 15 juli || Procol Harum || A Whiter Shade Of Pale | | [[15 juli]] || Procol Harum || A Whiter Shade Of Pale | ||
|- | |- | ||
| 22 juli || The Beatles | | | [[22 juli]] || The Beatles || All You Need Is Love | ||
|- | |- | ||
| 29 juli || The Beatles || All You Need Is Love | | [[29 juli]] || The Beatles || All You Need Is Love | ||
|- | |- | ||
| 5 augustus || The Beatles || All You Need Is Love | | [[5 augustus]] || The Beatles || All You Need Is Love | ||
|- | |- | ||
| 12 augustus || The Beatles || All You Need Is Love | | [[12 augustus]] || The Beatles || All You Need Is Love | ||
|- | |- | ||
| 19 augustus || Scott McKenzie || San Francisco (Be Sure To Wear Some Flowers In Your Hair) | | [[19 augustus]] || Scott McKenzie || San Francisco (Be Sure To Wear Some Flowers In Your Hair) | ||
|- | |- | ||
| 26 augustus || Scott McKenzie || San Francisco (Be Sure To Wear Some Flowers In Your Hair) | | [[26 augustus]] || Scott McKenzie || San Francisco (Be Sure To Wear Some Flowers In Your Hair) | ||
|- | |- | ||
| 2 september || Scott McKenzie || San Francisco (Be Sure To Wear Some Flowers In Your Hair) | | [[2 september]] || Scott McKenzie || San Francisco (Be Sure To Wear Some Flowers In Your Hair) | ||
|- | |- | ||
| 9 september || Rolling Stones || We Love You | | [[9 september]] || Rolling Stones || We Love You | ||
|- | |- | ||
| 16 september || Rolling Stones || We Love You | | [[16 september]] || Rolling Stones || We Love You | ||
|- | |- | ||
| 23 september || Rolling Stones || We Love You | | [[23 september]] || Rolling Stones || We Love You | ||
|- | |- | ||
| 30 september || Rolling Stones || We Love You | | [[30 september]] || Rolling Stones || We Love You | ||
|- | |||
| [[7 oktober]] || Keith West || Excerpt From A Teenage Opera | |||
|- | |||
| [[14 oktober]] Keith West || Excerpt From A Teenage Opera | |||
|- | |||
| [[21 oktober]] Bee Gees || Massachusetts | |||
|- | |||
| [[28 oktober]] Bee Gees || Massachusetts | |||
|- | |||
| [[4 november]] Bee Gees || Massachusetts | |||
|- | |||
| [[11 november]] Procol Harum || Homburg | |||
|- | |||
| [[18 november]] Procol Harum || Homburg | |||
|- | |||
| [[25 november]] Procol Harum || Homburg | |||
|- | |||
| [[2 december]] The Beatles || Hello, Goodbye | |||
|- | |||
| [[9 december]] The Beatles || Hello, Goodbye | |||
|- | |||
| [[16 december]] The Beatles || Hello, Goodbye | |||
|- | |||
| [[23 december]] The Beatles || Hello, Goodbye | |||
|- | |||
| [[30 december]] Bee Gees || World | |||
|} | |} | ||
'''Zie ook:''' | |||
* [[Lijst van nummer 1-hits in de Parool Top 20 in 1966]] | |||
[[Categorie:3FM Mega Top 50]] | [[Categorie:3FM Mega Top 50]] |