Bewerken van Lijst van de 5-sterren track in 2018
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 4: | Regel 4: | ||
! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ||
|- | |- | ||
| | | 99 || 1 januari || Blackbird || ''Lost in the Middle'' | ||
|- | |- | ||
| | | || 8 januari || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 15 januari || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 22 januari || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 29 januari || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 5 februari || || | ||
|- | |- | ||
| || 12 februari || | | || 12 februari || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 19 februari || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 26 februari || || | ||
|- | |- | ||
| || 5 maart || | | || 5 maart || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 12 maart || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 19 maart || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 26 maart || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 2 april || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 9 april || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 16 april || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 23 april || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 30 april || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 7 mei || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 14 mei || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 21 mei || || | ||
|- | |- | ||
| || 28 mei || | | || 28 mei || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 4 juni || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 11 juni || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 18 juni || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 25 juni || || | ||
|- | |||
| || 2 juli || || | |||
|- | |||
| || 9 juli || || | |||
|- | |||
| || 16 juli || || | |||
|- | |||
| || 23 juli || || | |||
|- | |||
| || 30 juli || || | |||
|- | |||
| || 6 augustus || || | |||
|- | |||
| || 13 augustus || || | |||
|- | |||
| || 20 augustus || || | |||
|- | |||
| || 27 augustus || || | |||
|- | |||
| || 3 september || || | |||
|- | |||
| || 10 september || || | |||
|- | |||
| || 17 september || || | |||
|- | |||
| || 24 september || || | |||
|- | |||
| || 1 oktober || || | |||
|- | |||
| || 8 oktober || || | |||
|- | |||
| || 15 oktober || || | |||
|- | |||
| || 22 oktober || || | |||
|- | |||
| || 29 oktober || || | |||
|- | |||
| || 5 november || || | |||
|- | |||
| || 12 november || || | |||
|- | |||
| || 19 november || || | |||
|- | |||
| || 26 november || || | |||
|- | |||
| || 3 december || || | |||
|- | |||
| || 10 december || || | |||
|- | |||
| || 17 december || || | |||
|- | |||
| || 24 december || || | |||
|- | |||
| || 31 december || || | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie Vijf sterren track}} | {{Navigatie Vijf sterren track}} | ||
[[Categorie:Hittip]] | [[Categorie:Hittip]] |