Bewerken van Lijst van Radio 2 Top Song in 2022
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 4: | Regel 4: | ||
! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ||
|- | |- | ||
| | | 372 || 7 januari || Sera || ''Take a Chance'' | ||
|- | |- | ||
| | | 373 || 14 januari || Blaudzun || ''Wide Open'' | ||
|- | |- | ||
| | | 374 || 21 januari || Nona || ''Lair'' | ||
|- | |- | ||
| | | 375 || 28 januari || Purple Disco Machine, Sophie and the Giants || ''In the Dark'' | ||
|- | |- | ||
| | | 376 || 4 februari || Orange Skyline || ''A Fire'' | ||
|- | |- | ||
| | | 377 || 11 februari || George Ezra || ''Anyone For You'' | ||
|- | |- | ||
| – || 18 februari || colspan=2| Geen Radio 2 Top Song in verband met de '80s Achtdaagse. | | – || 18 februari || colspan=2| Geen Radio 2 Top Song in verband met de '80s Achtdaagse. | ||
Regel 20: | Regel 20: | ||
| – || 25 februari || colspan=2| Geen Radio 2 Top Song in verband met de '80s Achtdaagse. | | – || 25 februari || colspan=2| Geen Radio 2 Top Song in verband met de '80s Achtdaagse. | ||
|- | |- | ||
| | | 378 || 4 maart || S10 || ''De diepte'' | ||
|- | |- | ||
| | | 379 || 11 maart || Danny Vera & Krezip || ''Make It a Memory'' | ||
|- | |- | ||
| | | 380 || 18 maart || The Black Keys || ''Wild Child'' | ||
|- | |- | ||
| | | 381 || 25 maart || Thomas Acda, Rolf Sanchez & Kraantje Pappie || ''Missen zou'' | ||
|- | |- | ||
| | | 382 || 1 april || Anouk || ''Something Better'' | ||
|- | |- | ||
| | | – || 8 april || DI-RECT || ''Through the Looking Glass'' | ||
|- | |- | ||
| | | – || 15 april || Floor Jansen || ''Fire'' | ||
|- | |- | ||
| | | – || 22 april || colspan=2| Geen Radio 2 Top Song in verband met ''De Koninklijke 500'' | ||
|-. | |-. | ||
| | | – || 29 april || colspan=2| Geen Radio 2 Top Song in verband met ''De Koninklijke 500'' | ||
|- | |- | ||
| | | – || 6 mei || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 13 mei || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 20 mei || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 27 mei || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 3 juni || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 10 juni || Oliver Pesch || ''Shelly (Lollapalooza)'' | ||
|- | |- | ||
| | | – || 17 juni || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 24 juni || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 1 juli || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 8 juli || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 15 juli || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 22 juli || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 29 juli || || | ||
|- | |- | ||
| – || 5 augustus || | | – || 5 augustus || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 12 augustus || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 19 augustus || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 26 augustus || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 2 september || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 9 september || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 16 september || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 23 september || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 30 september || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 7 oktober || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 14 oktober || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 21 oktober || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 28 oktober || || | ||
|- | |- | ||
| – || 4 november || | | – || 4 november || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 11 november || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 18 november || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 25 november || || | ||
|- | |- | ||
| – || 2 december || | | – || 2 december || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 9 december || || | ||
|- | |- | ||
| | | – || 16 december || || | ||
|- | |- | ||
| – || 23 december || | | – || 23 december || || | ||
|- | |- | ||
| – || 30 december || | | – || 30 december || || | ||
|} | |} | ||
{{Navigatie Radio 2 Top Song}} | {{Navigatie Radio 2 Top Song}} | ||
[[Categorie:Hittip]] | [[Categorie:Hittip]] |