Bewerken van Lijst van Radio 2 Top Song in 2015
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 4: | Regel 4: | ||
! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ||
|- | |- | ||
| | | 31 || 1 januari || The Script || ''No good in goodbye'' | ||
|- | |- | ||
| | | 32 || 8 januari || Miss Montreal & Paskal Jakobsen || ''Ik zoek alleen mezelf'' | ||
|- | |- | ||
| | | 33 || 15 januari || Douwe Bob & Anouk || ''Hold me'' | ||
|- | |- | ||
| | | 34 || 22 januari || Causes || ''Teach me how to dance with you'' | ||
|- | |- | ||
| | | 35 || 29 januari || Kenny B || ''Als je gaat'' | ||
|- | |- | ||
| | | 36 || 5 februari || Dotan || ''Hungry'' | ||
|- | |- | ||
| | | 37 || 12 februari || Sam Smith || ''Like I can'' | ||
|- | |- | ||
| | | 38 || 19 februari || VanVelzen || ''Call it luck'' | ||
|- | |- | ||
| | | 39 || 26 februari || Matt Simons || ''You can come back home'' | ||
|- | |- | ||
| - || 5 maart || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met de 80’s week | | - || 5 maart || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met de 80’s week | ||
|- | |- | ||
| | | 40 || 12 maart || Kovacs || ''Diggin''' | ||
|- | |- | ||
| | | 41 || 19 maart || Racoon || ''Guilty'' | ||
|- | |- | ||
| | | 42 || 26 maart || Christine and the Queens || ''Christine'' | ||
|- | |- | ||
| | | || 2 april || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 9 april || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 16 april || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 23 april || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 30 april || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 7 mei || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 14 mei || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 21 mei || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 28 mei || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 4 juni || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 11 juni || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 18 juni || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 25 juni || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 2 juli || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 9 juli || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 16 juli || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 23 juli || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 30 juli || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 6 augustus || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 13 augustus || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 20 augustus || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 27 augustus || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 3 september || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 10 september || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 17 september || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 24 september || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 1 oktober || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 8 oktober || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 15 oktober || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 22 oktober || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 29 oktober || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 5 november || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 12 november || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 19 november || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 26 november || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 3 december || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 10 december || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 17 december || || | ||
|- | |- | ||
| | | || 24 december || || | ||
| | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie Radio 2 Top Song}} | {{Navigatie Radio 2 Top Song}} | ||
[[Categorie:Hittip]] | [[Categorie:Hittip]] |