Bewerken van Lijst van Radio 2 Top Song in 2014
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 4: | Regel 4: | ||
! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ! Nr. !! Datum !! Artiest !! Titel | ||
|- | |- | ||
| 1 || 15 mei || Michael Jackson & Justin Timberlake || ''Love | | 1 || 15 mei || Michael Jackson & Justin Timberlake || ''Love never felt so good'' | ||
|- | |- | ||
| 2 || 22 mei || John Mayer || ''Dear Marie'' | | 2 || 22 mei || John Mayer || ''Dear Marie'' | ||
Regel 10: | Regel 10: | ||
| 3 || 29 mei || Guus Meeuwis || ''Zonder jou'' | | 3 || 29 mei || Guus Meeuwis || ''Zonder jou'' | ||
|- | |- | ||
| 4 || 5 juni || Jason Mraz || ''Hello, | | 4 || 5 juni || Jason Mraz || ''Hello, you beautiful thing'' | ||
|- | |- | ||
| 5 || 12 juni || BLØF || ''Open je ogen'' | | 5 || 12 juni || BLØF || ''Open je ogen'' | ||
|- | |- | ||
| 6 || 19 juni || Train || ''Angel in | | 6 || 19 juni || Train || ''Angel in blue jeans'' | ||
|- | |- | ||
| 7 || 26 juni || Sam Smith || ''Stay | | 7 || 26 juni || Sam Smith || ''Stay with me'' | ||
|- | |- | ||
| 8 || 3 juli || Clean Bandit & Sharna Bass || ''Extraordinary'' | | 8 || 3 juli || Clean Bandit & Sharna Bass || ''Extraordinary'' | ||
Regel 28: | Regel 28: | ||
| 12 || 31 juli || The Script || ''Superheroes'' | | 12 || 31 juli || The Script || ''Superheroes'' | ||
|- | |- | ||
| 13 || 7 augustus || Waylon || ''Love | | 13 || 7 augustus || Waylon || ''Love drunk'' | ||
|- | |- | ||
| 14 || 14 augustus || Michael Jackson || ''A | | 14 || 14 augustus || Michael Jackson || ''A place with no name'' | ||
|- | |- | ||
| 15 || 21 augustus || Saint Motel || ''My | | 15 || 21 augustus || Saint Motel || ''My type'' | ||
|- | |- | ||
| - || 28 augustus || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met de 90’s week | | - || 28 augustus || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met de 90’s week | ||
|- | |- | ||
| 16 || 4 september || The Common Linnets || ''Give | | 16 || 4 september || The Common Linnets || ''Give me a reason'' | ||
|- | |- | ||
| 17 || 11 september || U2 || ''The | | 17 || 11 september || U2 || ''The miracle (of Joey Ramone)'' | ||
|- | |- | ||
| - || 18 september || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met de 80’s week | | - || 18 september || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met de 80’s week | ||
Regel 44: | Regel 44: | ||
| 18 || 25 september || Dotan || ''Fall'' | | 18 || 25 september || Dotan || ''Fall'' | ||
|- | |- | ||
| 19 || 2 oktober || Mr. Probz || ''Nothing | | 19 || 2 oktober || Mr. Probz || ''Nothing really matters'' | ||
|- | |- | ||
| 20 || 9 oktober || Avicii || ''The | | 20 || 9 oktober || Avicii || ''The days'' | ||
|- | |- | ||
| 21 || 16 oktober || The Common Linnets || ''Love | | 21 || 16 oktober || The Common Linnets || ''Love goes on'' | ||
|- | |- | ||
| 22 || 23 oktober || Chef'Special || ''On | | 22 || 23 oktober || Chef'Special || ''On your shoulders'' | ||
|- | |- | ||
| 23 || 30 oktober || Ladies of Soul || ''Up | | 23 || 30 oktober || Ladies of Soul || ''Up till now'' | ||
|- | |- | ||
| 24 || 6 november || Kris Berry || ''Perfect | | 24 || 6 november || Kris Berry || ''Perfect storm'' | ||
|- | |- | ||
| 25 || 13 november || Racoon || ''Brick by | | 25 || 13 november || Racoon || ''Brick by brick'' | ||
|- | |- | ||
| - || 20 november || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met de Top 2000 stemweek | | - || 20 november || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met de Top 2000 stemweek | ||
|- | |- | ||
| 26 || 27 november || Mark Ronson & Bruno Mars || ''Uptown | | 26 || 27 november || Mark Ronson & Bruno Mars || ''Uptown funk'' | ||
|- | |- | ||
| 27 || 4 december || Tom Odell || ''Real | | 27 || 4 december || Tom Odell || ''Real love'' | ||
|- | |- | ||
| 28 || 11 december || Trijntje Oosterhuis || ''Walk | | 28 || 11 december || Trijntje Oosterhuis || ''Walk along'' | ||
|- | |- | ||
| - || 18 december || Trijntje Oosterhuis || ''Walk | | - || 18 december || Trijntje Oosterhuis || ''Walk along'' | ||
|- | |- | ||
| - || 25 december || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met de Radio 2 Top 2000 | | - || 25 december || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met de Radio 2 Top 2000 |