Bewerken van Gebruiker:Vincent/Kladblok/Slotbezetting
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
==september 1987== | |||
{| class="wikitable" style="font-size: 85%" | |||
|- | |||
!||width="7%"|05:00||width="7%"|06:30||width="7%"|07:00||width="7%"|08:00||width="7%"|09:00||width="7%"|10:00||width="7%"|11:00||width="7%"|12:00||width="7%"|13:00||width="7%"|14:00||width="7%"|15:00||width="7%"|16:00||width="7%"|17:00||width="7%"|18:00 | |||
|- | |||
| '''01'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" |Dick Verheul||Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||Mark de Mast||style="background-color: #ffdb58"|Peter de Groot||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Luc Dardin||Dick Verheul | |||
|-|||| | |||
|- | |||
| '''02'''||Sebastiaan Black||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" |Dick Verheul||Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||Mark de Mast||style="background-color: #84FF0A"|Peter de Groot||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Luc Dardin||Dick Verheul | |||
|- | |||
| '''03'''||Sebastiaan Black||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" |Dick Verheul||Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||Mark de Mast||style="background-color: #ffdb58"|Peter de Groot||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Luc Dardin||Dick Verheul | |||
|- | |||
| '''04'''||Sebastiaan Black||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" |Dick Verheul||Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||Mark de Mast||style="background-color: #84FF0A"|Nonstop||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Luc Dardin||Dick Verheul | |||
|-style="background-color: #efefef" | |||
| '''05'''||Luc Dardin||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="3" |Dick Verheul||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Eddy Ouwens||colspan="3" |Luc Dardin||colspan="3" |Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | |||
|-style="background-color: #efefef" | |||
| '''06'''||Nonstop||Nonstop||Dick Verheul||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach|| style="background-color: #82caff"|Ds Van Gent||colspan="2" |Luc Dardin||colspan="2" |Dick Verheul||colspan="2" |Sebastiaan Black||colspan="2" |Luc Dardin||style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | |||
|- | |||
| '''07'''||Sebastiaan Black||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||Luc Dardin||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Dick Verheul||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Luc Dardin||Sebastiaan Black | |||
|- | |||
| '''08'''||Sebastiaan Black||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||Luc Dardin||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Dick Verheul||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Luc Dardin||Sebastiaan Black | |||
|- | |||
| '''09'''||Sebastiaan Black||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||Luc Dardin||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Dick Verheul||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Luc Dardin||Sebastiaan Black | |||
|- | |||
| '''10'''||Sebastiaan Black||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||Luc Dardin||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Dick Verheul||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Luc Dardin||Sebastiaan Black | |||
|- | |||
| '''11'''||Sebastiaan Black||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" |Dick Verheul||Luc Dardin||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||style="background-color: #84FF0A" colspan="2" |Dick Verheul||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Luc Dardin||Sebastiaan Black | |||
|-style="background-color: #efefef" | |||
| '''12'''||Luc Dardin||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="3" |Dick Verheul||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Eddy Ouwens||colspan="3" |Luc Dardin||colspan="3" |Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | |||
|-style="background-color: #efefef" | |||
| '''13'''||Nonstop||Nonstop||Peter de Groot||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #82caff"|Ds Van Gent||colspan="2" |Luc Dardin||colspan="2" |Dick Verheul||colspan="2" |Sebastiaan Black||colspan="3" |Luc Dardin | |||
|- | |||
| '''14'''||Sebastiaan Black||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" |Dick Verheul||Sebastiaan Black||colspan="2" |Luc Dardin||style="background-color: #84FF0A" colspan="2" |Sebastiaan Black||colspan="2" |Dick Verheul||colspan="2" |Luc Dardin||Sebastiaan Black | |||
|- | |||
| '''15'''||Sebastiaan Black||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" |Dick Verheul||Sebastiaan Black||colspan="2" |Luc Dardin||colspan="2" |Sebastiaan Black||colspan="2" |Dick Verheul||colspan="2" |Luc Dardin||Sebastiaan Black | |||
|- | |||
| '''16'''||Sebastiaan Black||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" |Dick Verheul||Sebastiaan Black||colspan="2" |Luc Dardin||colspan="2" |Sebastiaan Black||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Jan Veldkamp||style="background-color: #ffdb58"|Ronald van der Meijden | |||
|- | |||
| '''17'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||Colin Peters ||Colin Peters||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||style="background-color: #ffdb58"|Tony Berk||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Jan Veldkamp||style="background-color: #ffdb58"|Ronald van der Meijden | |||
|- | |||
| '''18'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||Colin Peters ||Colin Peters||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||style="background-color: #84FF0A"|Nonstop||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Jan Veldkamp||style="background-color: #ffdb58"|Ronald van der Meijden | |||
|-style="background-color: #efefef" | |||
| '''19'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="3" |Colin Peters||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Eddy Ouwens||colspan="3" |Jan Veldkamp||style="background-color: #32FFFF" colspan="3"|Colin Peters, Jan Veldkamp||style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | |||
|-style="background-color: #efefef" | |||
| '''20'''||Nonstop||Nonstop|| Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #82caff"|Ds Van Gent||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Vader Abraham||colspan="2" |Colin Peters||colspan="2" |Jan Veldkamp||colspan="2" |Wim de Valk||style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | |||
|- | |||
| '''21'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||colspan="2" |Colin Peters||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||style="background-color: #84FF0A"|Nonstop||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Jan Veldkamp||style="background-color: #ffdb58"|Ronald van der Meijden | |||
|- | |||
| '''22'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||colspan="2" |Colin Peters||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||style="background-color: #ffdb58"|Tony Berk||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Jan Veldkamp||style="background-color: #ffdb58"|Ronald van der Meijden | |||
|- | |||
| '''23'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||colspan="2" |Colin Peters||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||style="background-color: #84FF0A"|Nonstop||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Jan Veldkamp||style="background-color: #ffdb58"|Ronald van der Meijden | |||
|- | |||
| '''24'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||colspan="2" |Colin Peters||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||style="background-color: #ffdb58"|Tony Berk||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Jan Veldkamp||style="background-color: #ffdb58"|Ronald van der Meijden | |||
|- | |||
| '''25'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||colspan="2" |Colin Peters||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||style="background-color: #84FF0A"|Nonstop||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Jan Veldkamp||style="background-color: #ffdb58"|Ronald van der Meijden | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''26'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||colspan="2" |Colin Peters||style="background-color: #ffdb58"|Colin Peters||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Eddy Ouwens||colspan="3" |Jan Veldkamp||style="background-color: #32FFFF" colspan="3"|Colin Peters, Jan Veldkamp||style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | |||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''27'''||Nonstop||Nonstop||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach|| style="background-color: #82caff"|Ds Van Gent||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Vader Abraham||colspan="2" |Colin Peters||colspan="2" |Jan Veldkamp||colspan="2" |Wim de Valk||style="background-color: #ffdb58"|Rick van Rijn | |||
|- | |||
| '''28'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||colspan="2" |Colin Peters||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||style="background-color: #84FF0A"|Nonstop||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Jan Veldkamp||Wim de Valk | |||
|- | |||
| '''29'''||style="background-color: #FF5500"|Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||colspan="2" |Colin Peters||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||style="background-color: #ffdb58"|Tony Berk||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Jan Veldkamp||Wim de Valk | |||
|- | |||
| '''30'''||Nonstop||style="background-color: #82caff"|Johan Maasbach||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Peter de Groot||colspan="2" |Colin Peters||style="background-color: #ffdb58"|Joost den Draaijer||Mark de Mast||style="background-color: #84FF0A"|Nonstop||style="background-color: #ffdb58" colspan="2" |Ad Roberts||colspan="2" |Jan Veldkamp||Wim de Valk | |||
|- | |||
!||05:00||06:30||07:00||08:00||09:00||10:00||11:00||12:00||13:00||14:00||15:00||16:00||17:00||18:00 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="font-size: 85%" | |||
|- | |||
| style="background-color: #ffdb58"|bandprogramma||style="background-color: #82caff"|religieus programma||style="background-color: #84FF0A"|13:00-13:20 Tony Berk||style="background-color: #FF5500"|Start om 06:00||style="background-color: #32FFFF"|15:00-16:30 Colin Peters, 16:30-1800 Jan Veldkamp | |||
|} | |||
==Basis== | ==Basis== | ||
{| class="wikitable" style="font-size: 85%" | {| class="wikitable" style="font-size: 85%" | ||
Regel 175: | Regel 249: | ||
|} | |} | ||
== | ==mei== | ||
{| class="wikitable" style="font-size: 85%" | {| class="wikitable" style="font-size: 85%" | ||
|- | |- | ||
!||width="115pt"|00:00||width="115pt"|03:00||width="115pt"|06:00||width="115pt"| | !||width="115pt"|00:00||width="115pt"|03:00||width="115pt"|06:00||width="115pt"|09:00||width="115pt"|12:00||width="115pt"|14:00||width="115pt"|15:00||width="115pt"|16:00||width="115pt"|18:00||width="115pt"|20:00||width="115pt"|22:00 | ||
|- style="vertical-align: top" style="background-color: #efefef" | |||
| '''01'''|| Dave Rogers || Geen uitzending || style="background-color: #ffdb58"|Peter Holland || Jan van Veen || colspan="3"|Joost den Draaijer<br/>RNI Top 50 || Stevi Merike || Dave Rogers || Stevi Merike || Tony Allan | |||
|- style="vertical-align: top" style="background-color: #efefef" | |||
| '''02'''|| Dave Rogers || Geen uitzending || style="background-color: #82caff" colspan="2"|Joost den Draaijer || colspan="2"|Ferry Maat || colspan="2"|Stevi Merike<br/>RNI Top 50 || Dave Rogers || Stevi Merike || Tony Allan | |||
|- | |||
| '''03'''|| Dave Rogers || Geen uitzending || style="background-color: #ffdb58"|Peter Holland || Jan van Veen || Joost den Draaijer || colspan="2"|Ferry Maat || Stevi Merike || Dave Rogers || Stevi Merike || Tony Allan | |||
|- | |||
| '''04'''|| Dave Rogers || Geen uitzending || style="background-color: #ffdb58"|Peter Holland || Jan van Veen || Joost den Draaijer || colspan="2"|Ferry Maat || Stevi Merike || Dave Rogers || Crispian Saint John || Tony Allan | |||
|- | |- | ||
| ''' | | '''05'''|| Dave Rogers || Geen uitzending || style="background-color: #ffdb58"|Peter Holland || Jan van Veen || Joost den Draaijer || colspan="2"|Ferry Maat || Stevi Merike || Dave Rogers || Crispian Saint John || Tony Allan | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''06'''|| Dave Rogers || Geen uitzending || style="background-color: #ffdb58"|Peter Holland || Jan van Veen || Joost den Draaijer || colspan="2"|Ferry Maat || Stevi Merike || Alan West || Crispian Saint John || Tony Allan | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''07'''|| Dave Rogers || Geen uitzending || style="background-color: #ffdb58"|Peter Holland || Jan van Veen || Joost den Draaijer || colspan="2"|Ferry Maat || Stevi Merike || Alan West || Crispian Saint John || Tony Allan | ||
|- style="vertical-align: top" style="background-color: #efefef" | |- style="vertical-align: top" style="background-color: #efefef" | ||
| ''' | | '''08'''|| Mike Ross || Geen uitzending || style="background-color: #ffdb58"|Peter Holland || Jan van Veen || colspan="3"|Joost den Draaijer<br/>RNI Top 50 || Stevi Merike || Alan West || Crispian Saint John || Tony Allan | ||
|- style="vertical-align: top" style="background-color: #efefef" | |- style="vertical-align: top" style="background-color: #efefef" | ||
| ''' | | '''09'''|| Mike Ross || Geen uitzending || style="background-color: #82caff" colspan="2"|Joost den Draaijer || colspan="2"|Ferry Maat || colspan="2"|Mike Ross<br/>RNI Top 50 || Alan West || Crispian Saint John || Tony Allan | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''10'''|| Mike Ross || Geen uitzending || style="background-color: #ffdb58"|Peter Holland || Jan van Veen || Joost den Draaijer || colspan="2"|Ferry Maat || Stevi Merike || Alan West || Crispian Saint John || Stevi Merike | ||
|- | |||
| '''11'''|| colspan="2"|Geen uitzending || style="background-color: #ffdb58"|Peter Holland || Jan van Veen || Joost den Draaijer || colspan="2"|Ferry Maat || Stevi Merike || Alan West || Crispian Saint John || Tony Allan | |||
|- | |- | ||
| ''' | | '''12'''|| Mike Ross || Geen uitzending || style="background-color: #ffdb58"|Peter Holland || Jan van Veen || Joost den Draaijer || colspan="2"|Ferry Maat || Stevi Merike || Alan West || Crispian Saint John || Tony Allan | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''13'''|| Mike Ross || Geen uitzending || style="background-color: #ffdb58"|Peter Holland || Jan van Veen || Joost den Draaijer || colspan="2"|Ferry Maat || Crispian Saint John || Alan West || Crispian Saint John || Alan West | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''14'''|| Dave Rogers || Geen uitzending || style="background-color: #ffdb58"|Peter Holland || Jan van Veen || Joost den Draaijer || colspan="2"|Ferry Maat || Crispian Saint John || Alan West || Crispian Saint John || Alan West | ||
|- style="vertical-align: top" style="background-color: #efefef" | |- style="vertical-align: top" style="background-color: #efefef" | ||
| ''' | | '''15'''|| Dave Rogers || Geen uitzending || style="background-color: #ffdb58"|Peter Holland || Jan van Veen || colspan="3"|Joost den Draaijer<br/>RNI Top 50 || Crispian Saint John || Alan West || Crispian Saint John || style="background-color: #FF5500"|Alan West | ||
|- style="vertical-align: top" style="background-color: #efefef" | |- style="vertical-align: top" style="background-color: #efefef" | ||
| ''' | | '''16'''|| colspan="2"|Geen uitzending || Hans ten Hooge || colspan="3"|? || colspan="2"|Dave Rogers<br/>RNI Top 50 || Alan West || Crispian Saint John || Alan West | ||
|- | |||
| '''17'''|| Dave Rogers || Geen uitzending || style="background-color: #ffdb58"|Peter Holland || Jan van Veen || Joost den Draaijer || colspan="2"|Ferry Maat || Crispian Saint John || Alan West || Crispian Saint John || Alan West | |||
|- | |- | ||
| ''' | | '''18'''|| Dave Rogers || Geen uitzending || style="background-color: #ffdb58"|Peter Holland || Jan van Veen || Joost den Draaijer || colspan="2"|Ferry Maat || Stevi Merike || Dave Rogers || Mike Ross || Tony Allan | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''19'''|| Dave Rogers || Geen uitzending || style="background-color: #ffdb58"|Peter Holland || Jan van Veen || Joost den Draaijer || colspan="2"|Ferry Maat || Stevi Merike || Dave Rogers || Mike Ross || Tony Allan | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''20'''|| Dave Rogers || Geen uitzending || style="background-color: #ffdb58"|Peter Holland || Jan van Veen || Joost den Draaijer || colspan="2"|Ferry Maat || Stevi Merike || Dave Rogers || Mike Ross || Tony Allan | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''21'''|| Dave Rogers || Geen uitzending || style="background-color: #ffdb58"|Peter Holland || Jan van Veen || Joost den Draaijer || colspan="2"|Ferry Maat || Stevi Merike || Dave Rogers || Mike Ross || Tony Allan | ||
|- style="vertical-align: top" style="background-color: #efefef" | |- style="vertical-align: top" style="background-color: #efefef" | ||
| ''' | | '''22'''|| Dave Rogers || Geen uitzending || style="background-color: #ffdb58"|Peter Holland || Jan van Veen || colspan="3"|Joost den Draaijer<br/>RNI Top 50 || Tony Allan || Dave Rogers || Mike Ross || Stevi Merike | ||
|- style="vertical-align: top" style="background-color: #efefef" | |- style="vertical-align: top" style="background-color: #efefef" | ||
| ''' | | '''23'''|| Dave Rogers || Geen uitzending || colspan="4"|? || colspan="2"|Tony Allan<br/>RNI Top 50 || Dave Rogers || Mike Ross || Stevi Merike | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''24'''|| Dave Rogers || Geen uitzending || style="background-color: #ffdb58"|Peter Holland || Jan van Veen || Joost den Draaijer || colspan="2"|Ferry Maat || Tony Allan || Dave Rogers || Mike Ross || Stevi Merike | ||
|- | |||
| '''25'''|| Dave Rogers || Geen uitzending || style="background-color: #ffdb58"|Peter Holland || Jan van Veen || Joost den Draaijer || colspan="2"|Ferry Maat || Tony Allan || Dave Rogers || Mike Ross || Stevi Merike | |||
|- | |- | ||
| ''' | | '''26'''|| Dave Rogers || Geen uitzending || style="background-color: #ffdb58"|Peter Holland || Jan van Veen || Joost den Draaijer || colspan="2"|Ferry Maat || Tony Allan || Dave Rogers || Mike Ross || Stevi Merike | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''27'''|| Dave Rogers || Geen uitzending || style="background-color: #ffdb58"|Peter Holland || Jan van Veen || Joost den Draaijer || colspan="2"|Ferry Maat || Tony Allan || Alan West || Crispian Saint John || Alan West | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''28'''|| Mike Ross || Geen uitzending || style="background-color: #ffdb58"|Peter Holland || Jan van Veen || Joost den Draaijer || colspan="2"|Ferry Maat || Tony Allan || Alan West || Crispian Saint John || Alan West | ||
|- style="vertical-align: top" style="background-color: #efefef" | |- style="vertical-align: top" style="background-color: #efefef" | ||
| ''' | | '''29'''|| Mike Ross || Geen uitzending || style="background-color: #ffdb58"|Peter Holland || Jan van Veen || colspan="2"|Joost den Draaijer<br/>RNI Top 50 || Jan van Veen ||Tony Allan || Alan West || Crispian Saint John || Alan West | ||
|- style="vertical-align: top" style="background-color: #efefef" | |- style="vertical-align: top" style="background-color: #efefef" | ||
| ''' | | '''30'''|| Mike Ross || Geen uitzending || Tony Allan || ? || style="background-color: #84FF0A"|Joost den Draaijer<br/>Ferry Maat || Ferry Maat || colspan="2"|Tony Allan<br/>RNI Top 50 || Alan West || Crispian Saint John || Alan West | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''31'''|| Mike Ross || Geen uitzending || style="background-color: #ffdb58"|Peter Holland || Jan van Veen || Joost den Draaijer || colspan="2"|Ferry Maat || Tony Allan || Alan West || Crispian Saint John || Alan West | ||
|- | |- | ||
!||00:00||03:00||06:00|| | !||00:00||03:00||06:00||09:00||12:00||14:00||15:00||16:00||18:00||21:00||22:00 | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="font-size: 85%" | {| class="wikitable" style="font-size: 85%" | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #ffdb58"|Johan Maasbach van 06:30 tot 07:00|| | | style="background-color: #ffdb58"|Johan Maasbach van 06:30 tot 07:00||style="background-color: #82caff"|Start om 07:00 met nonstop, Johan Maasbach van 07:30 tot 08:00||style="background-color: #84FF0A"|12:00-13:00 Joost den Draaijer, 13:00-14:00 Ferry Maat||style="background-color: #FF5500"|Bomaanslag, eerder uit de lucht | ||
|} | |} |