Radio Luxemburg Top 20 (UK) van 13 april 1969: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 27: | Regel 27: | ||
|- | |- | ||
| 12 || John Rowles || ''One Day'' | | 12 || John Rowles || ''One Day'' | ||
|- | |||
| 13 || The Beatles || ''Don’t Let Me Down'' | |||
|- | |- | ||
| 13 || The Beatles || ''Get Back'' | | 13 || The Beatles || ''Get Back'' | ||
Regel 40: | Regel 42: | ||
| 18 || Frank Sinatra || ''My Way'' | | 18 || Frank Sinatra || ''My Way'' | ||
|- | |- | ||
| 19 || Martha and The Vandellas || '' | | 19 || Martha and The Vandellas || ''Dancing in the Street '' | ||
|- | |- | ||
| 20 || Colors of Love || ''Mother of Convention'' | | 20 || Colors of Love || ''Mother of Convention'' |
Huidige versie van 2 mrt 2018 om 16:22
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 13 april 1969 door de Engelstalige service van Radio Luxemburg.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | Lulu | Boom Bang-A-Bang |
2 | Desmond Dekker & The Aces | Israelites |
3 | Stevie Wonder | I Don't Know Why |
4 | Joe South | Games People Play |
5 | The Foundations | In the Bad Bad Old Days (Before You Loved Me) |
6 | The Who | Pinball Wizard |
7 | The Tremeloes | Hello World |
8 | The Hollies | Sorry Suzanne |
9 | Mary Hopkin | Goodbye |
10 | Helen Shapiro | Today Has Been Cancelled |
11 | Dean Martin | Gentle on My Mind |
12 | John Rowles | One Day |
13 | The Beatles | Don’t Let Me Down |
13 | The Beatles | Get Back |
14 | Jefferson | The Colour of My Love |
15 | Johnny Nash | Cupid |
16 | Herman’s Hermits | My Sentimental Friend |
17 | Clodagh Rodgers | Come Back and Shake Me |
18 | Frank Sinatra | My Way |
19 | Martha and The Vandellas | Dancing in the Street |
20 | Colors of Love | Mother of Convention |