Radio Luxemburg Top 20 (NL) van 3 april 1977: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 3 april 1977 door de Nederlandstalige service van Radio Luxemburg. 1. Julie Covington - Don't Cry For Me Argentina 2. ABBA...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 3 april 1977 door de Nederlandstalige service van Radio Luxemburg. 1 | De [[Radio Luxemburg Top 20 (NL)|Radio Luxemburg Top 20]], uitgezonden op 3 april 1977 door de Nederlandstalige service van [[Radio Luxemburg]]. | ||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || '''Artiest''' || '''Titel''' | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| 1 || Julie Covington || ''Don’t Cry for Me Argentina | |||
|- | |||
| 2 || ABBA || ''Knowing Me, Knowing You | |||
|- | |||
| 3 || BZN || ''Don't Say Goodbye | |||
|- | |||
| 4 || Gérard Lenorman || ''Voici les clés | |||
|- | |||
| 5 || Thelma Houston || ''Don't Leave Me This Way | |||
|- | |||
| 6 || Showaddywaddy || ''When | |||
|- | |||
| 7 || Dana || ''Fairytale | |||
|- | |||
| 8 || Dream Express || ''A Million In 1, 2, 3 | |||
|- | |||
| 9 || Fleetwood Mac || ''Go Your Own Way | |||
|- | |||
| 10 || Alan Stewart || ''Year of the Cat | |||
|- | |||
| 11 || Leo Sayer || ''When I Need You | |||
|- | |||
| 12 || Art Sullivan And Kiki || ''Et si tu pars | |||
|- | |||
| 13 || Mary McGregor || ''Torn Between Two Lovers | |||
|- | |||
| 14 || David Soul - Don't Give Up On Us | |||
|- | |||
| 15 || Smokie || ''Lay Back in the Arms of Someone | |||
|- | |||
| 16 || Heart - Crazy on You | |||
|- | |||
| 17 || David Parton || ''Isn't She Lovely | |||
|- | |||
| 18 || Patricia Paay || ''Who's That Lady With My Man | |||
|- | |||
| 19 || Van McCoy || ''Soul Cha Cha | |||
|- | |||
| 20 || Elvis Presley || ''Moody Blue | |||
|} | |||
{{Navigatie Radio Luxemburg Top 20 (NL) weeklijsten van 1977}} | |||
[[Categorie:Radio Luxemburg Top 20 (NL)]] | |||
[[Categorie:Hitlijst]] |
Versie van 9 dec 2018 21:41
De Radio Luxemburg Top 20, uitgezonden op 3 april 1977 door de Nederlandstalige service van Radio Luxemburg.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | Julie Covington | Don’t Cry for Me Argentina |
2 | ABBA | Knowing Me, Knowing You |
3 | BZN | Don't Say Goodbye |
4 | Gérard Lenorman | Voici les clés |
5 | Thelma Houston | Don't Leave Me This Way |
6 | Showaddywaddy | When |
7 | Dana | Fairytale |
8 | Dream Express | A Million In 1, 2, 3 |
9 | Fleetwood Mac | Go Your Own Way |
10 | Alan Stewart | Year of the Cat |
11 | Leo Sayer | When I Need You |
12 | Art Sullivan And Kiki | Et si tu pars |
13 | Mary McGregor | Torn Between Two Lovers |
14 | David Soul - Don't Give Up On Us | |
15 | Smokie | Lay Back in the Arms of Someone |
16 | Heart - Crazy on You | |
17 | David Parton | Isn't She Lovely |
18 | Patricia Paay | Who's That Lady With My Man |
19 | Van McCoy | Soul Cha Cha |
20 | Elvis Presley | Moody Blue |