Overleg:Lijst van Power Play op Radio Luxemburg in 1970: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 19: | Regel 19: | ||
|- | |- | ||
| Creedence Clearwater Revival || ''Up Around the Bend'' || | | Creedence Clearwater Revival || ''Up Around the Bend'' || | ||
|- | |||
| Union Expres || ''Think About The Good Times'' || voor 11 april 1970 | |||
|} | |} | ||
--[[Gebruiker:Vincent|Vincent]] ([[Overleg gebruiker:Vincent|overleg]]) 4 aug 2017 09:23 (CEST) | --[[Gebruiker:Vincent|Vincent]] ([[Overleg gebruiker:Vincent|overleg]]) 4 aug 2017 09:23 (CEST) |
Versie van 14 jun 2019 08:22
Niet gedateerde Power Play uit 1970:
Artiest | Titel | opmerking |
---|---|---|
Chicago | 25 or 6 to 4 | (mogelijk 12 juli) |
The Jackson 5 | The Love You Save | (mogelijk 12 juli) |
Elvis Presley | Kentucky Rain | |
Richard Barnes | Take to the Mountains | |
Diana Ross | Reach Out and Touch (Somebody's Hand) | |
The Ides of March | Vehicle | |
The Tremeloes | By the Way | voor 14 april 1970 |
Creedence Clearwater Revival | Up Around the Bend | |
Union Expres | Think About The Good Times | voor 11 april 1970 |