Lijst van Radio 2 Top Song in 2019: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe NPO Radio 2 Top Song) |
(Nieuwe NPO Radio 2 Top Song) |
||
(19 tussenliggende versies door 4 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 40: | Regel 40: | ||
| 245 || 3 mei || Bruce Springsteen || ''Hello Sunshine'' | | 245 || 3 mei || Bruce Springsteen || ''Hello Sunshine'' | ||
|- | |- | ||
| 246 || 10 mei || Marco Borsato | | 246 || 10 mei || Marco Borsato, Armin van Buuren & Davina Michelle || ''Hoe het danst'' | ||
|- | |- | ||
| | | 247 || 17 mei || Noel Gallagher's High Flying Birds || ''Black Star Dancing'' | ||
|- | |- | ||
| | | 248 || 24 mei || Joe Buck || ''The Way You Take Time'' | ||
|- | |- | ||
| | | 249 || 31 mei || Kensington || ''Bats'' | ||
|- | |- | ||
| | | 250 || 7 juni || Guus Meeuwis || ''Kom we gaan'' | ||
|- | |- | ||
| | | 251 || 14 juni || The Teskey Brothers || ''Hold Me'' | ||
|- | |- | ||
| | | 252 || 21 juni || Freddie Mercury || ''Time Waits For No One'' | ||
|- | |- | ||
| | | 253 || 28 juni || Suzan & Freek || ''Blauwe dag'' | ||
|- | |- | ||
| | | 254 || 5 juli || Black Pumas || ''Colors'' | ||
|- | |- | ||
| | | 255 || 12 juli || Ed Sheeran, Chris Stapleton & Bruno Mars || ''Blow'' | ||
|- | |- | ||
| | | 256 || 19 juli || Di-rect || '' Be Strong'' | ||
|- | |- | ||
| | | 257 || 26 juli || Inge van Calkar || ''Touchdown'' | ||
|- | |- | ||
| | | 258 || 2 augustus || Lukas Nelson & Promise of the Real || ''Find yourself'' | ||
|- | |- | ||
| | | 259 || 9 augustus || Tim Dawn || ''Bite the Bullet'' | ||
|- | |- | ||
| | | 260 || 16 augustus || Michael Kiwanuka || ''You Ain't the Problem'' | ||
|- | |- | ||
| | | 261 || 23 augustus || Ed Struijlaart || ''What I Like About You'' | ||
|- | |- | ||
| - || 30 augustus || | | | - || 30 augustus || colspan="2"| Geen Radio 2 Top Song in verband met de Collecteweek van KWF Kankerbestrijding | ||
|- | |- | ||
| | | 262 || 6 september || Kensington || ''What Lies Ahead'' | ||
|- | |- | ||
| | | 263 || 13 september || Brittany Howard || ''Stay High'' | ||
|- | |- | ||
| - || 20 september || || | | - || 20 september || || |
Versie van 13 sep 2019 15:20
Deze platen waren in 2019 de Radio 2 Top Song op NPO Radio 2.
Nr. | Datum | Artiest | Titel |
---|---|---|---|
228 | 4 januari | Douwe Bob & Jacqueline Govaert | I Do |
229 | 11 januari | Calvin Harris & Rag'n'Bone Man | Giant |
230 | 18 januari | Lizzo | Juice |
231 | 25 januari | Van Dik Hout | Één nacht eeuwigheid |
232 | 1 februari | Krezip | Lost Without You |
233 | 8 februari | Ilse DeLange | Half the Love |
234 | 15 februari | The Teskey Brothers | Pain and Misery |
235 | 22 februari | Anouk | Million Dollar |
236 | 1 maart | White Lies | Tokyo |
237 | 8 maart | Yola | Faraway Look |
238 | 15 maart | Duncan Laurence | Arcade |
239 | 22 maart | Bakermat featuring Albert Gold | Trouble |
240 | 29 maart | Danny Vera | Roller Coaster |
241 | 5 april | Two Door Cinema Club | Talk |
242 | 12 april | Douwe Bob | Consider |
243 | 19 april | Avicii featuring Aloe Blacc | SOS |
244 | 26 april | Mell & Vintage Future | Forever |
245 | 3 mei | Bruce Springsteen | Hello Sunshine |
246 | 10 mei | Marco Borsato, Armin van Buuren & Davina Michelle | Hoe het danst |
247 | 17 mei | Noel Gallagher's High Flying Birds | Black Star Dancing |
248 | 24 mei | Joe Buck | The Way You Take Time |
249 | 31 mei | Kensington | Bats |
250 | 7 juni | Guus Meeuwis | Kom we gaan |
251 | 14 juni | The Teskey Brothers | Hold Me |
252 | 21 juni | Freddie Mercury | Time Waits For No One |
253 | 28 juni | Suzan & Freek | Blauwe dag |
254 | 5 juli | Black Pumas | Colors |
255 | 12 juli | Ed Sheeran, Chris Stapleton & Bruno Mars | Blow |
256 | 19 juli | Di-rect | Be Strong |
257 | 26 juli | Inge van Calkar | Touchdown |
258 | 2 augustus | Lukas Nelson & Promise of the Real | Find yourself |
259 | 9 augustus | Tim Dawn | Bite the Bullet |
260 | 16 augustus | Michael Kiwanuka | You Ain't the Problem |
261 | 23 augustus | Ed Struijlaart | What I Like About You |
- | 30 augustus | Geen Radio 2 Top Song in verband met de Collecteweek van KWF Kankerbestrijding | |
262 | 6 september | Kensington | What Lies Ahead |
263 | 13 september | Brittany Howard | Stay High |
- | 20 september | ||
- | 27 september | ||
- | 4 oktober | ||
- | 11 oktober | ||
- | 18 oktober | ||
- | 25 oktober | ||
- | 1 november | ||
- | 8 november | ||
- | 15 november | ||
- | 22 november | ||
- | 29 november | ||
- | 6 december | ||
- | 13 december | ||
- | 20 december | ||
- | 27 december |