Lijst van Radio 2 Top Song in 2019: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe NPO Radio 2 Top Song) |
(Nieuwe NPO Radio 2 Top Song) |
||
Regel 34: | Regel 34: | ||
| 242 || 12 april || Douwe Bob || ''Consider'' | | 242 || 12 april || Douwe Bob || ''Consider'' | ||
|- | |- | ||
| | | 243 || 19 april || Avicii featuring Aloe Blacc || ''SOS'' | ||
|- | |- | ||
| - || 26 april || || | | - || 26 april || || |
Versie van 19 apr 2019 09:52
Deze platen waren in 2019 de Radio 2 Top Song op NPO Radio 2.
Nr. | Datum | Artiest | Titel |
---|---|---|---|
228 | 4 januari | Douwe Bob & Jacqueline Govaert | I Do |
229 | 11 januari | Calvin Harris & Rag'n'Bone Man | Giant |
230 | 18 januari | Lizzo | Juice |
231 | 25 januari | Van Dik Hout | Één nacht eeuwigheid |
232 | 1 februari | Krezip | Lost Without You |
233 | 8 februari | Ilse DeLange | Half the Love |
234 | 15 februari | The Teskey Brothers | Pain and Misery |
235 | 22 februari | Anouk | Million Dollar |
236 | 1 maart | White Lies | Tokyo |
237 | 8 maart | Yola | Faraway Look |
238 | 15 maart | Duncan Laurence | Arcade |
239 | 22 maart | Bakermat featuring Albert Gold | Trouble |
240 | 29 maart | Danny Vera | Roller Coaster |
241 | 5 april | Two Door Cinema Club | Talk |
242 | 12 april | Douwe Bob | Consider |
243 | 19 april | Avicii featuring Aloe Blacc | SOS |
- | 26 april | ||
- | 3 mei | ||
- | 10 mei | ||
- | 17 mei | ||
- | 24 mei | ||
- | 31 mei | ||
- | 7 juni | ||
- | 14 juni | ||
- | 21 juni | ||
- | 28 juni | ||
- | 5 juli | ||
- | 12 juli | ||
- | 19 juli | ||
- | 26 juli | ||
- | 2 augustus | ||
- | 9 augustus | ||
- | 16 augustus | ||
- | 23 augustus | ||
- | 30 augustus | ||
- | 6 september | ||
- | 13 september | ||
- | 20 september | ||
- | 27 september | ||
- | 4 oktober | ||
- | 11 oktober | ||
- | 18 oktober | ||
- | 25 oktober | ||
- | 1 november | ||
- | 8 november | ||
- | 15 november | ||
- | 22 november | ||
- | 29 november | ||
- | 6 december | ||
- | 13 december | ||
- | 20 december | ||
- | 27 december |