Lijst van ANP nieuwslezers op de Nederlandse radio: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 3: | Regel 3: | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
! '''Naam''' || '''Van ''' || '''Tot''' | ! '''Naam''' || '''Van ''' || '''Tot''' | ||
|- | |||
| [[Alex Oosterveen]] || || | |||
|- | |- | ||
| [[André Koolen]] || || | | [[André Koolen]] || || | ||
Regel 9: | Regel 11: | ||
|- | |- | ||
| [[Arend Langenberg]] || || | | [[Arend Langenberg]] || || | ||
|- | |||
| [[Bas van Halderen]] || || | |||
|- | |- | ||
| [[Bob Kurpershoek]] || || | | [[Bob Kurpershoek]] || || | ||
Regel 21: | Regel 25: | ||
|- | |- | ||
| [[Frans van der Beek]] || || | | [[Frans van der Beek]] || || | ||
|- | |||
| [[Freek Simon]] || || | |||
|- | |- | ||
| [[Gert van Drimmelen]] || || | | [[Gert van Drimmelen]] || || | ||
Regel 29: | Regel 35: | ||
|- | |- | ||
| [[Hans van Zijl]] || || | | [[Hans van Zijl]] || || | ||
|- | |||
| [[Harry van der Heijden]] || || | |||
|- | |- | ||
| [[Henk Camperman]] || || | | [[Henk Camperman]] || || | ||
Regel 50: | Regel 58: | ||
| [[Karel Prior]] || || | | [[Karel Prior]] || || | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Maaike Snoeijer]] || || | ||
|- | |||
| [[Marc Bercht]] || || | |||
|- | |- | ||
| [[Marc van Amstel]] || || | | [[Marc van Amstel]] || || | ||
|- | |||
| [[Maria Punch]] || || | |||
|- | |- | ||
| [[Nanette Weijl]] || || | | [[Nanette Weijl]] || || | ||
|- | |||
| [[Nicolas Ruis]] || || | |||
|- | |- | ||
| [[Patrick Crooijmans]] || || | | [[Patrick Crooijmans]] || || |
Versie van 17 apr 2018 07:20
Overzicht van ANP nieuwslezers op de Nederlandse radio.
Referenties
ANP nieuwslezers, internetradiocafe.nl (20 maart 2018), geraadpleegd op 28 maart 2018