In The Mix (Ping FM) draailijsten van 2011: verschil tussen versies
k (→2 januari 2021) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 42: | Regel 42: | ||
|- | |- | ||
|16|| Tag Team || Whoomp! (There It Is) (acapella) | |16|| Tag Team || Whoomp! (There It Is) (acapella) | ||
|} | |||
==7 januari 2021== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
19.00-20.00 uur: | |||
Episode: #089, dit is een herhaling van [[In The Mix]] van 26 maart 2004 zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01|| Dynasty || I Don't Wanna Be A Freak (But I Can't Help Myself) | |||
|- | |||
|02|| Jimmy “Bo” Horne || Spank | |||
|- | |||
|03|| Total Touch || Touch Me Here (acapella) | |||
|- | |||
|04|| The Brothers Johnson || Stomp! | |||
|- | |||
|05|| Donna Summer || Hot Stuff | |||
|- | |||
|06|| Michael Jackson & Diana Ross || Ease On Down The Road | |||
|- | |||
|07|| Beckie Bell || Steppin' Out Tonight | |||
|- | |||
|08|| Haddaway || What Is Love | |||
|- | |||
|09|| Jennifer Lopez || Play (acapella) | |||
|- | |||
|10|| Tony Scott || Gangster Boogie | |||
|- | |||
|11|| Baby’O || In The Forest | |||
|- | |||
|12|| Beyoncé || Work It Out (acapella) | |||
|- | |||
|13|| Kano || I’m Ready | |||
|- | |||
|14|| Crystal Waters || 100% Pure Love | |||
|- | |||
|15|| Depeche Mode || Just Can’t Get Enough | |||
|- | |||
|16|| Sly & The Family Stone || Dance To The Music (acapella) | |||
|- | |||
|17|| Bee Gees || You Should Be Dancing (acapella) | |||
|- | |||
|18||Opus III || It’s A Fine Day (acapella) | |||
|} | |||
==9 januari 2021== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
18.00-19.00 uur: | |||
Episode: #089, dit is opnieuw de herhaling van [[In The Mix]] van 26 maart 2004 zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01|| Dynasty || I Don't Wanna Be A Freak (But I Can't Help Myself) | |||
|- | |||
|02|| Jimmy “Bo” Horne || Spank | |||
|- | |||
|03|| Total Touch || Touch Me Here (acapella) | |||
|- | |||
|04|| The Brothers Johnson || Stomp! | |||
|- | |||
|05|| Donna Summer || Hot Stuff | |||
|- | |||
|06|| Michael Jackson & Diana Ross || Ease On Down The Road | |||
|- | |||
|07|| Beckie Bell || Steppin' Out Tonight | |||
|- | |||
|08|| Haddaway || What Is Love | |||
|- | |||
|09|| Jennifer Lopez || Play (acapella) | |||
|- | |||
|10|| Tony Scott || Gangster Boogie | |||
|- | |||
|11|| Baby’O || In The Forest | |||
|- | |||
|12|| Beyoncé || Work It Out (acapella) | |||
|- | |||
|13|| Kano || I’m Ready | |||
|- | |||
|14|| Crystal Waters || 100% Pure Love | |||
|- | |||
|15|| Depeche Mode || Just Can’t Get Enough | |||
|- | |||
|16|| Sly & The Family Stone || Dance To The Music (acapella) | |||
|- | |||
|17|| Bee Gees || You Should Be Dancing (acapella) | |||
|- | |||
|18||Opus III || It’s A Fine Day (acapella) | |||
|} | |||
==14 januari 2021== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
19.00-20.00 uur: | |||
Episode: #090, dit is een herhaling van [[In The Mix]] van 2 april 2004 zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01|| Depeche Mode || Just Can’t Get Enough | |||
|- | |||
|02|| New Order || Blue Monday | |||
|- | |||
|03|| Björk || Human Behaviour (acapella) | |||
|- | |||
|04|| Felix || Don’t You Want Me | |||
|- | |||
|05|| Robin S. || Show Me Love (acapella) | |||
|- | |||
|06|| Disco Dream & The Androids || Dream Machine | |||
|- | |||
|07|| Nightlife Unlimited || Love Is In You | |||
|- | |||
|08|| ABBA || Lay All Your Love On Me | |||
|- | |||
|09|| Kikrokos || Life Is A Jungle | |||
|- | |||
|10|| Soccer || Come On And Get It On | |||
|- | |||
|11|| Telex || Moskow Diskow | |||
|- | |||
|12|| Tag Team || Whoomp! (There It Is) (acapella) | |||
|- | |||
|13|| Trans-X || Living On Video | |||
|} | |||
==16 januari 2021== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
18.00-19.00 uur: | |||
Episode: #090, dit is opnieuw de herhaling van [[In The Mix]] van 2 april 2004 zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01|| Depeche Mode || Just Can’t Get Enough | |||
|- | |||
|02|| New Order || Blue Monday | |||
|- | |||
|03|| Björk || Human Behaviour (acapella) | |||
|- | |||
|04|| Felix || Don’t You Want Me | |||
|- | |||
|05|| Robin S. || Show Me Love (acapella) | |||
|- | |||
|06|| Disco Dream & The Androids || Dream Machine | |||
|- | |||
|07|| Nightlife Unlimited || Love Is In You | |||
|- | |||
|08|| ABBA || Lay All Your Love On Me | |||
|- | |||
|09|| Kikrokos || Life Is A Jungle | |||
|- | |||
|10|| Soccer || Come On And Get It On | |||
|- | |||
|11|| Telex || Moskow Diskow | |||
|- | |||
|12|| Tag Team || Whoomp! (There It Is) (acapella) | |||
|- | |||
|13|| Trans-X || Living On Video | |||
|} | |||
==21 januari 2021== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
19.00-20.00 uur: | |||
Episode: #091, dit is een herhaling van [[In The Mix]] van 16 april 2004 zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Yarbrough & Peoples || Don’t Stop The Music | |||
|- | |||
|02|| Public Enemy || Rebel Without A Pause (acapella) | |||
|- | |||
|03|| The Simpsons || Do The Bartman (acapella) | |||
|- | |||
|04|| Ruth Joy || Don’t Push It | |||
|- | |||
|05|| Jocelyn Brown || Somebody Else’s Guy | |||
|- | |||
|06|| Eric B. & Rakim || I Know You Got Soul | |||
|- | |||
|07|| Rufus & Chaka Khan || Ain’t Nobody | |||
|- | |||
|08|| Alyson Williams || Sleeptalk | |||
|- | |||
|09|| Marvin Gaye || Sexual Healing (acapella) | |||
|- | |||
|10|| Change || Change Of Heart | |||
|- | |||
|11|| Vanilla Ice || Ice Ice Baby | |||
|- | |||
|12|| The S.O.S. Band Feat. Alexander O'Neal || The Finest | |||
|- | |||
|13|| Janet Jackson || What Have You Done For Me Lately | |||
|- | |||
|14|| Mantronix Feat. Wondress|| Gotta Have Your Love (acapella) | |||
|- | |||
|15|| The Jacksons || Blame It On The Boogie | |||
|- | |||
|16|| Sharon Brown || I Specialize In Love | |||
|- | |||
|17|| 4 Strings || Take Me Away (Into The Night) (acapella) | |||
|} | |||
==23 januari 2021== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
18.00-19.00 uur: | |||
Episode: #091, dit is opnieuw de herhaling van [[In The Mix]] van 16 april 2004 zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Yarbrough & Peoples || Don’t Stop The Music | |||
|- | |||
|02|| Public Enemy || Rebel Without A Pause (acapella) | |||
|- | |||
|03|| The Simpsons || Do The Bartman (acapella) | |||
|- | |||
|04|| Ruth Joy || Don’t Push It | |||
|- | |||
|05|| Jocelyn Brown || Somebody Else’s Guy | |||
|- | |||
|06|| Eric B. & Rakim || I Know You Got Soul | |||
|- | |||
|07|| Rufus & Chaka Khan || Ain’t Nobody | |||
|- | |||
|08|| Alyson Williams || Sleeptalk | |||
|- | |||
|09|| Marvin Gaye || Sexual Healing (acapella) | |||
|- | |||
|10|| Change || Change Of Heart | |||
|- | |||
|11|| Vanilla Ice || Ice Ice Baby | |||
|- | |||
|12|| The S.O.S. Band Feat. Alexander O'Neal || The Finest | |||
|- | |||
|13|| Janet Jackson || What Have You Done For Me Lately | |||
|- | |||
|14|| Mantronix Feat. Wondress|| Gotta Have Your Love (acapella) | |||
|- | |||
|15|| The Jacksons || Blame It On The Boogie | |||
|- | |||
|16|| Sharon Brown || I Specialize In Love | |||
|- | |||
|17|| 4 Strings || Take Me Away (Into The Night) (acapella) | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie In The Mix draailijsten}} | {{Navigatie In The Mix draailijsten}} |
Versie van 23 feb 2021 14:58
In The Mix (Ping FM) draailijsten van 2011 / In The Mix (Ping FM) playlist 2011
2 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #088, dit is opnieuw de herhaling van In The Mix van 19 maart 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Robbie Nevil | C'est La Vie (Ben Liebrand Edit) |
02 | Liberty X | Just A Little (acapella) |
03 | Total Contrast | Takes A Little Time |
04 | Pointer Sisters | Automatic |
05 | Instant Funk | I Got My Mind Made Up (You Can Get It Girl) |
06 | 50 Cents | In tha Club (acapella) |
07 | The Jacksons | Shake Your Body (Down To The Ground) |
08 | Indeep | When Boys Talk (acapella) |
09 | Madonna | Music (acapella) |
10 | Madonna | Express Yourself |
11 | Double Trouble & The Rebel M.C. | Street Tuff |
12 | Beats International Feat. Lindy Layton | Dub Be Good To Me (acapella) |
13 | Robin S. | Luv 4 Luv |
14 | Liberty X | Just A Little |
15 | Dynasty | I Don't Want To Be A Freak (But I Can't Help Myself) |
16 | Tag Team | Whoomp! (There It Is) (acapella) |
7 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Episode: #089, dit is een herhaling van In The Mix van 26 maart 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dynasty | I Don't Wanna Be A Freak (But I Can't Help Myself) |
02 | Jimmy “Bo” Horne | Spank |
03 | Total Touch | Touch Me Here (acapella) |
04 | The Brothers Johnson | Stomp! |
05 | Donna Summer | Hot Stuff |
06 | Michael Jackson & Diana Ross | Ease On Down The Road |
07 | Beckie Bell | Steppin' Out Tonight |
08 | Haddaway | What Is Love |
09 | Jennifer Lopez | Play (acapella) |
10 | Tony Scott | Gangster Boogie |
11 | Baby’O | In The Forest |
12 | Beyoncé | Work It Out (acapella) |
13 | Kano | I’m Ready |
14 | Crystal Waters | 100% Pure Love |
15 | Depeche Mode | Just Can’t Get Enough |
16 | Sly & The Family Stone | Dance To The Music (acapella) |
17 | Bee Gees | You Should Be Dancing (acapella) |
18 | Opus III | It’s A Fine Day (acapella) |
9 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #089, dit is opnieuw de herhaling van In The Mix van 26 maart 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dynasty | I Don't Wanna Be A Freak (But I Can't Help Myself) |
02 | Jimmy “Bo” Horne | Spank |
03 | Total Touch | Touch Me Here (acapella) |
04 | The Brothers Johnson | Stomp! |
05 | Donna Summer | Hot Stuff |
06 | Michael Jackson & Diana Ross | Ease On Down The Road |
07 | Beckie Bell | Steppin' Out Tonight |
08 | Haddaway | What Is Love |
09 | Jennifer Lopez | Play (acapella) |
10 | Tony Scott | Gangster Boogie |
11 | Baby’O | In The Forest |
12 | Beyoncé | Work It Out (acapella) |
13 | Kano | I’m Ready |
14 | Crystal Waters | 100% Pure Love |
15 | Depeche Mode | Just Can’t Get Enough |
16 | Sly & The Family Stone | Dance To The Music (acapella) |
17 | Bee Gees | You Should Be Dancing (acapella) |
18 | Opus III | It’s A Fine Day (acapella) |
14 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Episode: #090, dit is een herhaling van In The Mix van 2 april 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Depeche Mode | Just Can’t Get Enough |
02 | New Order | Blue Monday |
03 | Björk | Human Behaviour (acapella) |
04 | Felix | Don’t You Want Me |
05 | Robin S. | Show Me Love (acapella) |
06 | Disco Dream & The Androids | Dream Machine |
07 | Nightlife Unlimited | Love Is In You |
08 | ABBA | Lay All Your Love On Me |
09 | Kikrokos | Life Is A Jungle |
10 | Soccer | Come On And Get It On |
11 | Telex | Moskow Diskow |
12 | Tag Team | Whoomp! (There It Is) (acapella) |
13 | Trans-X | Living On Video |
16 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #090, dit is opnieuw de herhaling van In The Mix van 2 april 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Depeche Mode | Just Can’t Get Enough |
02 | New Order | Blue Monday |
03 | Björk | Human Behaviour (acapella) |
04 | Felix | Don’t You Want Me |
05 | Robin S. | Show Me Love (acapella) |
06 | Disco Dream & The Androids | Dream Machine |
07 | Nightlife Unlimited | Love Is In You |
08 | ABBA | Lay All Your Love On Me |
09 | Kikrokos | Life Is A Jungle |
10 | Soccer | Come On And Get It On |
11 | Telex | Moskow Diskow |
12 | Tag Team | Whoomp! (There It Is) (acapella) |
13 | Trans-X | Living On Video |
21 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Episode: #091, dit is een herhaling van In The Mix van 16 april 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Yarbrough & Peoples | Don’t Stop The Music |
02 | Public Enemy | Rebel Without A Pause (acapella) |
03 | The Simpsons | Do The Bartman (acapella) |
04 | Ruth Joy | Don’t Push It |
05 | Jocelyn Brown | Somebody Else’s Guy |
06 | Eric B. & Rakim | I Know You Got Soul |
07 | Rufus & Chaka Khan | Ain’t Nobody |
08 | Alyson Williams | Sleeptalk |
09 | Marvin Gaye | Sexual Healing (acapella) |
10 | Change | Change Of Heart |
11 | Vanilla Ice | Ice Ice Baby |
12 | The S.O.S. Band Feat. Alexander O'Neal | The Finest |
13 | Janet Jackson | What Have You Done For Me Lately |
14 | Mantronix Feat. Wondress | Gotta Have Your Love (acapella) |
15 | The Jacksons | Blame It On The Boogie |
16 | Sharon Brown | I Specialize In Love |
17 | 4 Strings | Take Me Away (Into The Night) (acapella) |
23 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #091, dit is opnieuw de herhaling van In The Mix van 16 april 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Yarbrough & Peoples | Don’t Stop The Music |
02 | Public Enemy | Rebel Without A Pause (acapella) |
03 | The Simpsons | Do The Bartman (acapella) |
04 | Ruth Joy | Don’t Push It |
05 | Jocelyn Brown | Somebody Else’s Guy |
06 | Eric B. & Rakim | I Know You Got Soul |
07 | Rufus & Chaka Khan | Ain’t Nobody |
08 | Alyson Williams | Sleeptalk |
09 | Marvin Gaye | Sexual Healing (acapella) |
10 | Change | Change Of Heart |
11 | Vanilla Ice | Ice Ice Baby |
12 | The S.O.S. Band Feat. Alexander O'Neal | The Finest |
13 | Janet Jackson | What Have You Done For Me Lately |
14 | Mantronix Feat. Wondress | Gotta Have Your Love (acapella) |
15 | The Jacksons | Blame It On The Boogie |
16 | Sharon Brown | I Specialize In Love |
17 | 4 Strings | Take Me Away (Into The Night) (acapella) |