Ben Liebrand In The House (Radio ISLA 106) Draailijsten / Playlist 2022: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 259: | Regel 259: | ||
Episode: #130 | Episode: #130 | ||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="350px" | '''Artiest''' || width="350px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Henrik Villard || Let's Try It (Original Mix) | |||
|- | |||
|02||Madonna || Music (Acapella) | |||
|- | |||
|03||Frank Para || Emotion Flow (Michael Kortenhaus Remix) | |||
|- | |||
|04||Mistura || If You Want Me (Acapella) | |||
|- | |||
|05||Prunk || The Bang (Original Mix) | |||
|- | |||
|06||Afterlife || Fantasy (Acapella) | |||
|- | |||
|07||Deep Factor Feat. Daniel Thomas || Once I've Been There (Main Mix) | |||
|- | |||
|08||Fuminori Kagajo Feat. Pete Simpson || Feels Like Gold (Original Mix) | |||
|- | |||
|09||The Audio Manipulator || Wisdom (Original Mix) | |||
|- | |||
|10||Trevor Deep Jr. || Keep On! (Acapella) | |||
|- | |||
|11||Ruben Rosschild || I Feel That (Original Mix) | |||
|- | |||
|12||Maickel Telussa || Give It Up (Original Mix) | |||
|- | |||
|13||Ross Couch || Give Me More (Original Mix) | |||
|- | |||
|14||Chip E. Presents Message In The Music, Myk Dubz, Bobby Lewis || Lift Me Up (Todd Terry Mix) | |||
|- | |||
|15||Sourires || Pickford (Extended Mix) | |||
|- | |||
|16||Freaks || 2 Please U (Acapella) | |||
|- | |||
|17||Flauschig || Get It Right (Original Mix) | |||
|- | |||
|18||Mistura || If You Want Me (Doo-Dup Acapella) | |||
|} | |||
===16 januari 2022=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
18:00-19:00 uur: | |||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #130 zoals uitgezonden op [[Ben_Liebrand_In_The_House_(Radio_ISLA_106)_Draailijsten_/_Playlist_2022#15_januari_2022|15 januari 2022]] op [[Radio ISLA 106]] | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" |
Versie van 16 jan 2022 19:52
Ben Liebrand In The House (Radio ISLA 106) Draailijsten 2022 / Ben Liebrand In The House (Radio ISLA 106) Playlist 2022
1 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20:00-21:00 uur:
Let op: dit is opnieuw de herhaling van Episode: #127, zoals uitgezonden op 25 december 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Got Soul Collective | Brotherly Tribute (Danny J Lewis Remix) |
02 | Arnaud D Feat. MissFly | Honey Love (Original Mix) |
03 | Saison | Dilbert's Ditty (Original Mix) |
04 | Ennis (Bro. E) Smith | To You Lord (DJ Spen C Dock Anthemental) |
05 | Jones Meadow & They Dream By Day | Monomagi (Original Mix) |
06 | Joseph Capriati & Eric Kupper Feat. Byron Stingily | Love Changed Me (Original Mix) |
07 | Fred Dewouters | Na Na Na (Aurelien Stireg Remix) |
08 | Yooks & Rona Ray | Goosebumps (Original Mix) |
09 | Msolnusic | Tea With Natives (Col Lawton Beach Vibe Remix) |
10 | Charly Angelz | Love Handle (Original Mix) |
11 | Stoim Feat. Sulene Fleming | Give It Up (OPOLOPO Remix) |
2 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18:00-19:00 uur:
Episode: #128
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Vertigini | Da Purpose (Radio Edit) |
02 | Pierrasat | Free (Original Mix) |
03 | Brothers In Arts | Back Where You Start (Original Mix) |
04 | Mauro Ghess & Tuby Rubber | Fallin' In A Deeper Love (Dub Mix) |
05 | The Commodores | Brick House (Acapella) |
06 | Dilby & Pornbugs | Beyond That (Original Mix) |
07 | The Flirts | Passion (Acapella) |
08 | Claptone Feat. Apre | My Night (Picard Bbrothers Remix) |
09 | Kiko Navarro | Dope High (Opolopo Tweak) |
10 | The Strikers | Body Music (Acapella) |
11 | Scoopy | Devil Blues (Original Mix) |
12 | Marc Cotterell | 92 Grooves (Original Mix) |
13 | Cassius | The Sound Of Violence (Acapella) |
14 | Scruscru & Mike Fot | Hauz Bonger (Original Mix) |
15 | Sharon Brown | I Specialize In Love (Acapella) |
16 | Sebb Junior | The Stars Are Yours (Original Mix) |
17 | Stoim Feat. Sulene Fleming | Give It Up (Opolopo Remix Instrumental) |
18 | De La Soul | Ring Ring Ring (Ha Ha Hey) (Acapella) |
7 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
22:00-23:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #071, zoals uitgezonden op 24 oktober 2020 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | HP Vince | The Big Funk Jam (Original Mix) |
02 | Lambert Handle | Not Gonna Lie (Original Mix) |
03 | Robert Owens Ted Warehouse | Stay Sane (Original Mix) |
04 | Jaxx Inc. | Party Now (Original Mix) |
05 | Kiddy Smile | Let A Bitch Know (Honey Dijons That Bitch Knew Extended Remix) |
06 | Angelo Scalici | Buggin' (Original Mix) |
07 | Freejak | I'm For Real (Extended Mix) |
08 | Midnight City | What I Feel (Original Mix) |
09 | Le Petit Frenchy Mel Hammond | Keep It (Vocal Mix) |
10 | Roger Sanchez GTO | Turn On The Music (Colour Castle Instrumental Mix) |
11 | Prince & The Revolution | Let's go Crazy (acapella) |
12 | Mike Dunn | If I Can't Get Down (Mousse T.'s Funky Shizzle Extended Mix) |
13 | LEFTI | What You Gonna Do (Original Mix) |
14 | Wahoo | Make Em Shake (acapella) |
15 | KAISER66 | Since Before Time (Original Mix) |
16 | The Trammps | Disco Inferno (acapella) |
8 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20:00-21:00 uur:
Episode: #129
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Demarkus Lewis | Nothing Without Love (Original Mix) |
02 | Kevin Andrews & Orson Welsh | The Heartbreak (Original Mix) |
03 | David Harness | Taboo Love 2021 (Original Mix) |
04 | Admiral Titbit | Upside Down (Acapella) |
05 | Tracy Hamlin | You're Puttin' A Rush On Me (DJ Pope Funkhut Alternate Unreleased Vocal) |
06 | Kerri Chandler | Bar A Thym (Javi Bora Remix) |
07 | Delacy | Hideaway (acapella) |
08 | Raphael Raban | Exhale (M.A. Remix) |
09 | Agora | Samba Party (acapella) |
10 | Marlow | Corktown (Original Mix) |
11 | Eric Vegas | Levels (acapella) |
12 | Mo'Cream | Dream Of You (Main Vocal) |
13 | Saison | Back Seat Bingo (Original Mix) |
14 | Block & Crown | Dangerous Beast (Original Mix) |
15 | Ray Jones & Heidi Vogel | In The Dark (Deeper Mix) |
16 | Hugh Masakela | Don't Go Loose It Baby (acapella) |
9 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18:00-19:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #129 zoals uitgezonden op 8 januari 2022 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Demarkus Lewis | Nothing Without Love (Original Mix) |
02 | Kevin Andrews & Orson Welsh | The Heartbreak (Original Mix) |
03 | David Harness | Taboo Love 2021 (Original Mix) |
04 | Admiral Titbit | Upside Down (Acapella) |
05 | Tracy Hamlin | You're Puttin' A Rush On Me (DJ Pope Funkhut Alternate Unreleased Vocal) |
06 | Kerri Chandler | Bar A Thym (Javi Bora Remix) |
07 | Delacy | Hideaway (acapella) |
08 | Raphael Raban | Exhale (M.A. Remix) |
09 | Agora | Samba Party (acapella) |
10 | Marlow | Corktown (Original Mix) |
11 | Eric Vegas | Levels (acapella) |
12 | Mo'Cream | Dream Of You (Main Vocal) |
13 | Saison | Back Seat Bingo (Original Mix) |
14 | Block & Crown | Dangerous Beast (Original Mix) |
15 | Ray Jones & Heidi Vogel | In The Dark (Deeper Mix) |
16 | Hugh Masakela | Don't Go Loose It Baby (acapella) |
14 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
22:00-23:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #072, zoals uitgezonden op 31 oktober 2020 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Mar Vista | Piano '93 (Original Mix) |
02 | David Penn | The Heat (Qubiko Remix) |
03 | Anderblast | Bicio Papao (Extended Mix) |
04 | Saliva Commandos | Can You Hear Me Out There (Original Mix) |
05 | Alex Kenji & Luca Guerrieri | Await (Original Mix) |
06 | Chic | Good Times (acapella) |
07 | Malachi | In The Dub Socket (Original Mix) |
08 | Homero Espinosa Feat. Tobirus Mozelle | Love Is The Cure (Soul Mix) |
09 | Mattei & Omich Feat. Ella | Hold Me (Original Mix) |
10 | The Goodfellas | Soul Heaven (David Penn Remix) |
11 | Lee Cabrera | Mayday (Original Extended) |
12 | J. Majik Feat. Kathy Brown | Love Is Not A Game (acapella) |
13 | Arturo Macchiavelli | We Got Love (Original Mix) |
14 | Silversix | Bassgirl (Original Mix) |
15 | Jomanda | Don't You Want My Love (acapella) |
16 | Jamie Vice | It's Too Much (Original Mix) |
15 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20:00-21:00 uur:
Episode: #130
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Henrik Villard | Let's Try It (Original Mix) |
02 | Madonna | Music (Acapella) |
03 | Frank Para | Emotion Flow (Michael Kortenhaus Remix) |
04 | Mistura | If You Want Me (Acapella) |
05 | Prunk | The Bang (Original Mix) |
06 | Afterlife | Fantasy (Acapella) |
07 | Deep Factor Feat. Daniel Thomas | Once I've Been There (Main Mix) |
08 | Fuminori Kagajo Feat. Pete Simpson | Feels Like Gold (Original Mix) |
09 | The Audio Manipulator | Wisdom (Original Mix) |
10 | Trevor Deep Jr. | Keep On! (Acapella) |
11 | Ruben Rosschild | I Feel That (Original Mix) |
12 | Maickel Telussa | Give It Up (Original Mix) |
13 | Ross Couch | Give Me More (Original Mix) |
14 | Chip E. Presents Message In The Music, Myk Dubz, Bobby Lewis | Lift Me Up (Todd Terry Mix) |
15 | Sourires | Pickford (Extended Mix) |
16 | Freaks | 2 Please U (Acapella) |
17 | Flauschig | Get It Right (Original Mix) |
18 | Mistura | If You Want Me (Doo-Dup Acapella) |
16 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18:00-19:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #130 zoals uitgezonden op 15 januari 2022 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Henrik Villard | Let's Try It (Original Mix) |
02 | Madonna | Music (Acapella) |
03 | Frank Para | Emotion Flow (Michael Kortenhaus Remix) |
04 | Mistura | If You Want Me (Acapella) |
05 | Prunk | The Bang (Original Mix) |
06 | Afterlife | Fantasy (Acapella) |
07 | Deep Factor Feat. Daniel Thomas | Once I've Been There (Main Mix) |
08 | Fuminori Kagajo Feat. Pete Simpson | Feels Like Gold (Original Mix) |
09 | The Audio Manipulator | Wisdom (Original Mix) |
10 | Trevor Deep Jr. | Keep On! (Acapella) |
11 | Ruben Rosschild | I Feel That (Original Mix) |
12 | Maickel Telussa | Give It Up (Original Mix) |
13 | Ross Couch | Give Me More (Original Mix) |
14 | Chip E. Presents Message In The Music, Myk Dubz, Bobby Lewis | Lift Me Up (Todd Terry Mix) |
15 | Sourires | Pickford (Extended Mix) |
16 | Freaks | 2 Please U (Acapella) |
17 | Flauschig | Get It Right (Original Mix) |
18 | Mistura | If You Want Me (Doo-Dup Acapella) |
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Radio Isla 106 Ibiza