In The Mix (Radio Happy) draailijsten van 2023 / Playlist 2023: verschil tussen versies
k (→1 juli 2023) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 401: | Regel 401: | ||
21.00-22.00 uur: | 21.00-22.00 uur: | ||
Episode: #089, dit is een herhaling van [[In The Mix]] van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2004#26_maart_2004|26 maart 2004]] zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01|| Dynasty || I Don't Wanna Be A Freak (But I Can't Help Myself) | |||
|- | |||
|02|| Tag Team|| Whoomp! (There It Is) (Acapella) | |||
|- | |||
|03|| Jimmy “Bo” Horne || Spank | |||
|- | |||
|04|| Total Touch || Touch Me There (acapella) | |||
|- | |||
|05|| The Brothers Johnson || Stomp! | |||
|- | |||
|06|| Donna Summer || Hot Stuff | |||
|- | |||
|07|| Michael Jackson & Diana Ross || Ease On Down The Road | |||
|- | |||
|08|| Beckie Bell || Steppin' Out Tonight | |||
|- | |||
|09|| Haddaway || What Is Love | |||
|- | |||
|10|| Jennifer Lopez || Play (acapella) | |||
|- | |||
|11|| Tony Scott || Gangster Boogie | |||
|- | |||
|12|| Baby’O || In The Forest | |||
|- | |||
|13|| Beyoncé || Work It Out (acapella) | |||
|- | |||
|14|| Kano || I’m Ready | |||
|- | |||
|15|| Crystal Waters || 100% Pure Love | |||
|- | |||
|16|| Depeche Mode || Just Can’t Get Enough | |||
|- | |||
|17|| Sly & The Family Stone || Dance To The Music (acapella) | |||
|- | |||
|18|| Bee Gees || You Should Be Dancing (acapella) | |||
|- | |||
|19||Opus III || It’s A Fine Day (acapella) | |||
|} | |||
===15 juli 2023=== | ===15 juli 2023=== |
Versie van 9 jul 2023 21:26
In The Mix (Radio Happy) draailijsten van 2023 / Playlist 2023
In The Mix van Ben Liebrand wordt uitgezonden op Radio Happy in Denemarken binnen het programma Lordagsparty van Preben Pedersen op de zaterdagavond!
6 mei 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Dit is de eerste aflevering van In The Mix op Radio Happy!
Episode: #080, dit is een herhaling van In The Mix van 23 januari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Diana Ross | I'm Coming Out |
02 | A.D.O.R. | One For The Trouble (acapella) |
03 | Bee Gees | Stayin’ Alive |
04 | Sharon Redd | Can You Handle It |
05 | Queen | Another One Bites The Dust |
06 | Sugarhill Gang | Rapper’s Delight (acapella) |
07 | Lisa Lisa & Cult Jam | Let The Beat Hit ’Em |
08 | Incognito Feat. Jocelyn Brown | Always There |
09 | Nomad Feat. MC Mikee Freedom | (I Wanna Give You) Devotion |
10 | Chas Jankel | Glad To Know You |
11 | Dazz Band | Let It All Blow |
12 | Yazoo | Don't Go (acapella) |
13 | Madonna | Into The Groove |
14 | Billy Ocean | Are You Ready? |
15 | Sueño Latino | Sueño Latino |
16 | Madonna | Music (acapella) |
13 mei 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Episode: #083, dit is een herhaling van In The Mix van 13 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Midnight Star | Operator |
02 | Raw Silk | Do It To The Music (acapella) |
03 | Stone | Time |
04 | Herbie Hancock | Tell Everybody |
05 | Soulsearcher | Can't Get Enough |
06 | Michael Jackson | Wanna Be Startin’ Somethin’ |
07 | Frankie Goes To Hollywood | Relax (acapella) |
08 | The Michael Zager Band | Let’s All Chant |
09 | Miami Sound Machine | Conga |
10 | Divine | Native Love (Step By Step) |
11 | 2 Unlimited | Get Ready For This |
12 | Moby | Go |
13 | Baby D | Let Me Be Your Fantasy |
14 | Eberhard Schoener Feat. Andy Summers, Stewart Copeland & Sting | Why Don't You Answer |
15 | Gary’s Gang | Showtime |
16 | Earth, Wind & Fire | Let’s Groove |
17 | Sinnamon | I Need You Now (acapella) |
20 mei 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Episode: #084, dit is een herhaling van In The Mix van 20 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Color Me Badd | I Wanna Sex You Up |
02 | Soul II Soul | Back To Life (However Do You Want Me) |
03 | Jenny Burton | Bad Habits |
04 | Black Machine | How Gee! |
05 | Fern Kinney | Groove Me |
06 | Jocelyn Brown | Somebody Else's Guy |
07 | Derek B. | Rock The Beat |
08 | Stephanie Mills | The Medicine Song |
09 | Bar-Kays | Sex-O-Matic |
10 | One Way | Let's Talk |
11 | Massive Attack | Unfinished Sympathy |
12 | Annie Lennox | Precious (acapella) |
13 | Sister Sledge | Lost In Music |
14 | Eminem | Without Me (acapella) |
15 | Rose Royce | Car Wash |
16 | Rose Royce | Is It Love You’re After? |
27 mei 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Episode: #085, dit is een herhaling van In The Mix van 27 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Black Box Feat. Martha Wash | Everybody Everybody |
02 | Prince & The Revolution | 1999 |
03 | Sonic Surfers Feat. Prhyme and Vivian Black | Beat Of Zen |
04 | Shirley Lites | Heat You Up (Melt You Down) (Meltdown Mix) |
05 | Moses | We Just |
06 | Club 69 | Let Me Be Your Underwear |
07 | Mister Happy | Come Back To Love (acapella) |
08 | G.Q. | Shake (acapella) |
09 | Dr. Alban | Sing Hallelujah |
10 | Gat Decor | Passion |
11 | 49-ers | I Got The Music (I Got It) (acapella) |
12 | Cherrelle & Alexander O’Neal | Saturday Love (acapella) |
13 | Age Of Love | The Age Of Love (Jam & Spoon Remix) |
14 | 2 Unlimited | Tribal Dance (acapella) |
15 | Robert Miles | Children |
16 | Energy 52 | Café Del Mar |
3 juni 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Episode: #086, dit is een herhaling van In The Mix van 5 maart 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Snap! | Rhythm Is A Dancer |
02 | Shannon | Give Me Tonight (acapella) |
03 | Kristine W. | Feel What You Want |
04 | Prince & The Revolution | When Doves Cry |
05 | Salt 'N' Pepa | Push It |
06 | Harddrive | Deep Inside (acapella) |
07 | Tyree | Turn Up The Bass |
08 | Bobby 'O' | She Has A Way |
09 | Dr. Alban | It's My Life |
10 | Culture Beat | Mr. Vain |
11 | Delirium | Silence (acapella) |
12 | Sheila & The Black Devotion | Spacer |
13 | Delerium | Silence (acapella) |
14 | Masters At Work Feat. Denise Belfon | Work (acapella) |
15 | Rozalla | Everybody’s Free (To Feel Good) |
16 | Peaches & Herb | Shake Your Groove Thing |
17 | Patrick Hernandez | Born To Be Alive |
18 | Una Mas | I Will Follow |
10 juni 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Episode: #081, dit is een herhaling van In The Mix van 30 januari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Sueño Latino | Sueño Latino |
02 | Freeez | I.O.U. |
03 | Whitney Houston | Love Will Save The Day (acapella) |
04 | Crystal Waters | Gypsy Woman (She's Homeless) |
05 | Was (Not Was) | Walk The Dinosaur (acapella) |
06 | Karen Young | Hot Shot (acapella) |
07 | Xpansions | Move Your Body (Elevation) |
08 | Rose Royce | Is It Love You’re After? (Sample) |
09 | Lonnie Gordon | Gonna Catch You |
10 | Tramaine | Fall Down (Spirit Of Love) (acapella) |
11 | Robin S. | Show Me Love |
12 | Afrika Bambaataa | Just Get Up And Dance (acapella) |
13 | The Ones | Flawless (acapella) |
14 | A Taste of Honey | Boogie Oogie Oogie |
15 | Raul Orellana | The Real Wild House |
16 | Sophie Ellis-Bextor | Get Over You (acapella) |
17 | Snap! | Rhythm Is A Dancer (Remix) |
18 | Coldcut | Doctorin' The House (acapella) |
19 | Shannon | Give Me Tonight (acapella) |
17 juni 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Episode: #082, dit is een herhaling van In The Mix van 6 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Cameo | Word Up! |
02 | Lenny Kravitz | Believe In Me (acapella) |
03 | Billy Ocean | Are You Ready? |
04 | Michael Jackson | Billie Jean |
05 | Indeep | Last Night A D.J. Saved My Life (acapella) |
06 | Sugarhill Gang | Rapper’s Delight (Sample) |
07 | Luther Vandross & Janet Jackson with Bell Biv Devoe & Ralph Tresvant | The Best Things In Life Are Free |
08 | D-Train | You're The One For Me |
09 | The Good Men | Give It Up |
10 | De'Lacy | Hideaway |
11 | The Jacksons | Can You Feel It |
12 | Lil’ Louis | French Kiss |
13 | Whitney Houston | I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me) (acapella) |
24 juni 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Episode: #087, dit is een herhaling van In The Mix van 12 maart 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Cerrone | Supernature |
02 | Jellybean Feat. Madonna | Sidewalk Talk (acapella) |
03 | Lipps Inc. | Funkytown |
04 | Technotronic Feat. Felly | Pump Up The Jam |
05 | The Trammps | Disco Inferno (acapella) |
06 | Giorgio Moroder | Chase |
07 | Cuba Gooding | Happiness, Is Just Around The Bend (acapella) |
08 | Mory Kante | Yé Ké Yé Ké (Hardfloor Mix) |
09 | Jaydee | Plastic Dreams |
10 | The Project Feat. Gerideau | Bring It Back 2 Luv |
11 | Eurythmics | Sweet Dreams (Are Made Of This) |
12 | Donna Summer | I Feel Love |
13 | Duke | So In Love With You (acapella) |
14 | Shannon | Let The Music Play (acapella) |
15 | Patrick Cowley | Menergy |
1 juli 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Episode: #088, dit is een herhaling van In The Mix van 19 maart 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Robbie Nevil | C'est La Vie (Ben Liebrand Edit) |
02 | Liberty X | Just A Little (acapella) |
03 | Total Contrast | Takes A Little Time |
04 | Pointer Sisters | Automatic |
05 | Instant Funk | I Got My Mind Made Up (You Can Get It Girl) |
06 | 50 Cents | In tha Club (acapella) |
07 | The Jacksons | Shake Your Body (Down To The Ground) |
08 | Indeep | When Boys Talk (acapella) |
09 | Madonna | Music (acapella) |
10 | Madonna | Express Yourself |
11 | Double Trouble & The Rebel M.C. | Street Tuff |
12 | Beats International Feat. Lindy Layton | Dub Be Good To Me (acapella) |
13 | Robin S. | Luv 4 Luv |
14 | Liberty X | Just A Little (acapella) |
15 | Dynasty | I Don't Want To Be A Freak (But I Can't Help Myself) |
16 | Tag Team | Whoomp! (There It Is) (acapella) |
8 juli 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Episode: #089, dit is een herhaling van In The Mix van 26 maart 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dynasty | I Don't Wanna Be A Freak (But I Can't Help Myself) |
02 | Tag Team | Whoomp! (There It Is) (Acapella) |
03 | Jimmy “Bo” Horne | Spank |
04 | Total Touch | Touch Me There (acapella) |
05 | The Brothers Johnson | Stomp! |
06 | Donna Summer | Hot Stuff |
07 | Michael Jackson & Diana Ross | Ease On Down The Road |
08 | Beckie Bell | Steppin' Out Tonight |
09 | Haddaway | What Is Love |
10 | Jennifer Lopez | Play (acapella) |
11 | Tony Scott | Gangster Boogie |
12 | Baby’O | In The Forest |
13 | Beyoncé | Work It Out (acapella) |
14 | Kano | I’m Ready |
15 | Crystal Waters | 100% Pure Love |
16 | Depeche Mode | Just Can’t Get Enough |
17 | Sly & The Family Stone | Dance To The Music (acapella) |
18 | Bee Gees | You Should Be Dancing (acapella) |
19 | Opus III | It’s A Fine Day (acapella) |
15 juli 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Nadere info volgt nog!
22 juli 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Nadere info volgt nog!
29 juli 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Officiële Website Radio Happy
- Direct Stream Radio Happy (192 kbps)
Referenties