In The Mix (Radio Happy) draailijsten van 2023 / Playlist 2023: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 231: | Regel 231: | ||
21.00-22.00 uur: | 21.00-22.00 uur: | ||
Episode: #081, dit is een herhaling van [[In The Mix]] van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2004#30_januari_2004|30 januari 2004]] zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 ||Sueño Latino || Sueño Latino | |||
|- | |||
|02 ||Freeez || I.O.U. | |||
|- | |||
|03 ||Whitney Houston || Love Will Save The Day (acapella) | |||
|- | |||
|04 ||Crystal Waters || Gypsy Woman (She's Homeless) | |||
|- | |||
|05 ||Was (Not Was) || Walk The Dinosaur (acapella) | |||
|- | |||
|06 ||Karen Young || Hot Shot (acapella) | |||
|- | |||
|07 ||Xpansions || Move Your Body (Elevation) | |||
|- | |||
|08 ||Rose Royce || Is It Love You’re After? (Sample) | |||
|- | |||
|09 ||Lonnie Gordon || Gonna Catch You | |||
|- | |||
|10 ||Tramaine || Fall Down (Spirit Of Love) (acapella) | |||
|- | |||
|11 ||Robin S. || Show Me Love | |||
|- | |||
|12 ||Afrika Bambaataa || Just Get Up And Dance (acapella) | |||
|- | |||
|13 ||The Ones || Flawless (acapella) | |||
|- | |||
|14 ||A Taste of Honey || Boogie Oogie Oogie | |||
|- | |||
|15 ||Raul Orellana || The Real Wild House | |||
|- | |||
|16 ||Sophie Ellis-Bextor || Get Over You (acapella) | |||
|- | |||
|17 ||Snap! || Rhythm Is A Dancer (Remix) | |||
|- | |||
|18 ||Coldcut || Doctorin' The House (acapella) | |||
|- | |||
|19 ||Shannon || Give Me Tonight (acapella) | |||
|} | |||
===17 juni 2023=== | ===17 juni 2023=== |
Versie van 11 jun 2023 21:03
In The Mix (Radio Happy) draailijsten van 2023 / Playlist 2023
In The Mix van Ben Liebrand wordt uitgezonden op Radio Happy in Denemarken binnen het programma Lordagsparty van Preben Pedersen op de zaterdagavond!
6 mei 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Dit is de eerste aflevering van In The Mix op Radio Happy!
Episode: #080, dit is een herhaling van In The Mix van 23 januari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Diana Ross | I'm Coming Out |
02 | A.D.O.R. | One For The Trouble (acapella) |
03 | Bee Gees | Stayin’ Alive |
04 | Sharon Redd | Can You Handle It |
05 | Queen | Another One Bites The Dust |
06 | Sugarhill Gang | Rapper’s Delight (acapella) |
07 | Lisa Lisa & Cult Jam | Let The Beat Hit ’Em |
08 | Incognito Feat. Jocelyn Brown | Always There |
09 | Nomad Feat. MC Mikee Freedom | (I Wanna Give You) Devotion |
10 | Chas Jankel | Glad To Know You |
11 | Dazz Band | Let It All Blow |
12 | Yazoo | Don't Go (acapella) |
13 | Madonna | Into The Groove |
14 | Billy Ocean | Are You Ready? |
15 | Sueño Latino | Sueño Latino |
16 | Madonna | Music (acapella) |
13 mei 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Episode: #083, dit is een herhaling van In The Mix van 13 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Midnight Star | Operator |
02 | Raw Silk | Do It To The Music (acapella) |
03 | Stone | Time |
04 | Herbie Hancock | Tell Everybody |
05 | Soulsearcher | Can't Get Enough |
06 | Michael Jackson | Wanna Be Startin’ Somethin’ |
07 | Frankie Goes To Hollywood | Relax (acapella) |
08 | The Michael Zager Band | Let’s All Chant |
09 | Miami Sound Machine | Conga |
10 | Divine | Native Love (Step By Step) |
11 | 2 Unlimited | Get Ready For This |
12 | Moby | Go |
13 | Baby D | Let Me Be Your Fantasy |
14 | Eberhard Schoener Feat. Andy Summers, Stewart Copeland & Sting | Why Don't You Answer |
15 | Gary’s Gang | Showtime |
16 | Earth, Wind & Fire | Let’s Groove |
17 | Sinnamon | I Need You Now (acapella) |
20 mei 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Episode: #084, dit is een herhaling van In The Mix van 20 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Color Me Badd | I Wanna Sex You Up |
02 | Soul II Soul | Back To Life (However Do You Want Me) |
03 | Jenny Burton | Bad Habits |
04 | Black Machine | How Gee! |
05 | Fern Kinney | Groove Me |
06 | Jocelyn Brown | Somebody Else's Guy |
07 | Derek B. | Rock The Beat |
08 | Stephanie Mills | The Medicine Song |
09 | Bar-Kays | Sex-O-Matic |
10 | One Way | Let's Talk |
11 | Massive Attack | Unfinished Sympathy |
12 | Annie Lennox | Precious (acapella) |
13 | Sister Sledge | Lost In Music |
14 | Eminem | Without Me (acapella) |
15 | Rose Royce | Car Wash |
16 | Rose Royce | Is It Love You’re After? |
27 mei 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Episode: #085, dit is een herhaling van In The Mix van 27 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Black Box Feat. Martha Wash | Everybody Everybody |
02 | Prince & The Revolution | 1999 |
03 | Sonic Surfers Feat. Prhyme and Vivian Black | Beat Of Zen |
04 | Shirley Lites | Heat You Up (Melt You Down) (Meltdown Mix) |
05 | Moses | We Just |
06 | Club 69 | Let Me Be Your Underwear |
07 | Mister Happy | Come Back To Love (acapella) |
08 | G.Q. | Shake (acapella) |
09 | Dr. Alban | Sing Hallelujah |
10 | Gat Decor | Passion |
11 | 49-ers | I Got The Music (I Got It) (acapella) |
12 | Cherrelle & Alexander O’Neal | Saturday Love (acapella) |
13 | Age Of Love | The Age Of Love (Jam & Spoon Remix) |
14 | 2 Unlimited | Tribal Dance (acapella) |
15 | Robert Miles | Children |
16 | Energy 52 | Café Del Mar |
3 juni 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Episode: #086, dit is een herhaling van In The Mix van 5 maart 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Snap! | Rhythm Is A Dancer |
02 | Shannon | Give Me Tonight (acapella) |
03 | Kristine W. | Feel What You Want |
04 | Prince & The Revolution | When Doves Cry |
05 | Salt 'N' Pepa | Push It |
06 | Harddrive | Deep Inside (acapella) |
07 | Tyree | Turn Up The Bass |
08 | Bobby 'O' | She Has A Way |
09 | Dr. Alban | It's My Life |
10 | Culture Beat | Mr. Vain |
11 | Delirium | Silence (acapella) |
12 | Sheila & The Black Devotion | Spacer |
13 | Delerium | Silence (acapella) |
14 | Masters At Work Feat. Denise Belfon | Work (acapella) |
15 | Rozalla | Everybody’s Free (To Feel Good) |
16 | Peaches & Herb | Shake Your Groove Thing |
17 | Patrick Hernandez | Born To Be Alive |
18 | Una Mas | I Will Follow |
10 juni 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Episode: #081, dit is een herhaling van In The Mix van 30 januari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Sueño Latino | Sueño Latino |
02 | Freeez | I.O.U. |
03 | Whitney Houston | Love Will Save The Day (acapella) |
04 | Crystal Waters | Gypsy Woman (She's Homeless) |
05 | Was (Not Was) | Walk The Dinosaur (acapella) |
06 | Karen Young | Hot Shot (acapella) |
07 | Xpansions | Move Your Body (Elevation) |
08 | Rose Royce | Is It Love You’re After? (Sample) |
09 | Lonnie Gordon | Gonna Catch You |
10 | Tramaine | Fall Down (Spirit Of Love) (acapella) |
11 | Robin S. | Show Me Love |
12 | Afrika Bambaataa | Just Get Up And Dance (acapella) |
13 | The Ones | Flawless (acapella) |
14 | A Taste of Honey | Boogie Oogie Oogie |
15 | Raul Orellana | The Real Wild House |
16 | Sophie Ellis-Bextor | Get Over You (acapella) |
17 | Snap! | Rhythm Is A Dancer (Remix) |
18 | Coldcut | Doctorin' The House (acapella) |
19 | Shannon | Give Me Tonight (acapella) |
17 juni 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Nadere info volgt!
24 juni 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Nadere info volgt!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Officiële Website Radio Happy
- Direct Stream Radio Happy (192 kbps)
Referenties