In The Mix (Radio ISLA 106) draailijsten van 2023 / Playlist 2023: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (→6 januari 2023) |
||
Regel 6: | Regel 6: | ||
19.00-20.00 uur: | 19.00-20.00 uur: | ||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #224, zoals uitgezonden op [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2007#28_oktober_2007|28 oktober 2007]] en [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2011#19_juni_2011|19 juni 2011]] op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01|| Prince & The Revolution|| 1999 | |||
|- | |||
|02|| Fun Fun || Happy Station | |||
|- | |||
|03|| Madonna || Like A Prayer | |||
|- | |||
|04|| Company B. || Fascinated | |||
|- | |||
|05|| Secchi || I Say Yeah | |||
|- | |||
|06|| Shirley Lites || Heat You Up (Melt You Down) | |||
|- | |||
|07|| Nick Straker Band ||Straight Ahead | |||
|- | |||
|08|| Peter Brown || They Only Come Out At Night | |||
|- | |||
|09|| Moses || We Just | |||
|- | |||
|10|| Floorfilla ||Anthem #2 (acapella) | |||
|- | |||
|11|| Jungle Brothers || I'll House You (acapella) | |||
|- | |||
|12|| Dr. Alban || Sing Hallelujah! | |||
|- | |||
|13|| Evelyn Thomas || High Energy | |||
|} | |||
===7 januari 2023=== | ===7 januari 2023=== |
Versie van 6 jan 2023 20:20
In The Mix (Radio ISLA 106) draailijsten van 2023 / Playlist 2023
6 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #224, zoals uitgezonden op 28 oktober 2007 en 19 juni 2011 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Prince & The Revolution | 1999 |
02 | Fun Fun | Happy Station |
03 | Madonna | Like A Prayer |
04 | Company B. | Fascinated |
05 | Secchi | I Say Yeah |
06 | Shirley Lites | Heat You Up (Melt You Down) |
07 | Nick Straker Band | Straight Ahead |
08 | Peter Brown | They Only Come Out At Night |
09 | Moses | We Just |
10 | Floorfilla | Anthem #2 (acapella) |
11 | Jungle Brothers | I'll House You (acapella) |
12 | Dr. Alban | Sing Hallelujah! |
13 | Evelyn Thomas | High Energy |
7 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
00.00-03.00 uur:
Dit is de herhaling van de Grandmix 2022, zoals uitgezonden op 31 december 2022 op Radio 538 (Nederland)
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
001 | Ben Liebrand | Intro Grandmix 2022 |
002 | The Script | I Want It All |
003 | Dean Lewis | How Do I Say Goodbye |
004 | Benson Boone | In The Stars |
005 | Imagine Dragons x J.I.D | Enemy |
006 | Glass Animals | Heat Waves |
007 | 5 Seconds of Summer | COMPLETE MESS |
008 | Shawn Mendes | It'll Be Okay |
009 | QUIQUE | Camino |
010 | Rosa Linn | SNAP |
011 | The Kid Laroi | Thousand Miles |
012 | Stromae | L’Enfer |
013 | Taylor Swift | All Too Well |
014 | 5 Seconds Of Summer | Me Myself & I |
015 | DI-RECT | 90s Kid |
016 | Sorana & David Guetta | RedruM |
017 | Adele | Oh My God |
018 | Camila Cabello Feat. Ed Sheeran | Bam Bam |
019 | Calvin Harris & Dua Lipa & Young Thug | Potion |
020 | Lewis Capaldi | Forget Me |
021 | Jason Derulo Feat. Kodak Black | Slidin' |
022 | Dermot Kennedy | Better Days |
023 | Rolf Sanchez | Darte Un Beso |
024 | Bastille | Remind Me |
025 | Coldplay x BTS | My Universe |
026 | Rema | Calm Down |
027 | Snelle | In Mijn Bloed |
028 | Suzan & Freek | Kwijt |
029 | George Ezra | Anyone For You (Tiger Lily) |
030 | Bastille | Shut Off The Lights |
031 | RONDÉ | Hard To Say Goodbye |
032 | Ellie Goulding Feat. Big Sean | Easy Lover |
033 | Kygo Feat. DNCE | Dancing Feet |
034 | Fireboy DML & Ed Sheeran | Peru |
035 | Sera | Take A Chance |
036 | Flemming | Zij Wil Mij |
037 | Purple Disco Machine + Sophie And The Giants | In The Dark |
038 | Flemming Feat. Ronnie Flex | Terug Bij Af |
039 | Maan & DJVT Mixmaster | Naar de Maan |
040 | Ben Liebrand & OJAM | Running Away |
041 | Elton John & Dua Lipa | Cold Heart (PNAU Remix) |
042 | George Ezra | Green Green Grass |
043 | Harry Styles | Late Night Talking |
044 | Imagine Dragons | Bones |
045 | Son Mieux | Multicolor |
046 | Suzan & Freek | Honderd Keer |
047 | Alvaro Soler x Topic | Solo Para Ti |
048 | Imanbek & BYOR | Belly Dancer |
049 | Claude | Ladada (Mon Dernier Mot) |
050 | Swedish House Mafia & The Weeknd | Moth To A Flame |
051 | Sick Individuals | More Than I Want To |
052 | Tiësto & Ava Max | The Motto |
053 | Ofenbach Feat. FAST BOY | Love Me Now |
054 | Gayle | Abcdefu |
055 | The Weeknd | Sacrifice |
056 | VIZE x R3HAB Feat. Enny-Mae | One Last Time |
057 | Sam Feldt x Rita Ora | Follow Me |
058 | Clean Bandit Feat. A7S | Everything But You |
059 | Rondé | Bright Eyes |
060 | Joel Corry x David Guetta x Bryson Tiller | What Would You Do? |
061 | Martin Garrix & DubVision Feat. Shaun Farrugia | Starlight (Keep Me Afloat) |
062 | Armin van Buuren & Billen Ted Feat. JC Stewart | Come Around Again |
063 | DubVision & Afrojack | Feels Like Home |
064 | DubVision & The Him | Sometimes |
065 | Alesso & Katy Perry | When I'm Gone |
066 | David Guetta & Becky Hill & Ella Henderson | Crazy What Love Can Do |
067 | Calvin Harris & Justin Timberlake & Halsey & Pharrell | Stay With Me |
068 | Tom Grennan | Don't Break The Heart |
069 | Charli XCX Feat. Rina Sawayama | Beg For You |
070 | Megan Thee Stallion & Dua Lipa | Sweetest Pie |
071 | Topic x A7S | Kernkraft 400 (A Better Day) |
072 | Meduza Feat. Hozier | Tell It To My Heart |
073 | Lucas & Steve, MARF | Give Me Your Love |
074 | Afrojack, Lucas & Steve & DubVision | Anywhere With You |
075 | Robin Schulz & Tom Walker | Sun Will Shine |
076 | James Hype & Miggy Dela Rosa | Ferrari |
077 | Armin van Buuren Feat. Philip Strand | Roll The Dice |
078 | John Summit | La Danza |
079 | Lost Frequencies & James Arthur | Questions |
080 | LF SYSTEM | Afraid To Feel (David Guetta & Dyro Remix) |
081 | Joel Corry & Tom Grennan | Lionheart (Fearless) |
082 | Joel Corry & Becky Hill | History |
083 | Swedish House Mafia & Connie Constance | Heaven Takes You Home |
084 | Alok, Sigala, Ellie Goulding | All By Myself |
085 | Nathan Dawe Feat. Ella Henderson | 21 Reasons |
086 | La Fuente | I Want You |
087 | Imagine Dragons | Sharks |
088 | Alesso + Zara Larsson | Words |
089 | Sigala | Melody |
090 | David Guetta vs. Benny Benassi | Satisfaction |
091 | Sunnery James x Ryan Marciano | Run |
092 | Willy William | Trompeta |
093 | Ofenbach | 4U |
094 | Meduza x James Carter Feat. Elley Duhé + FAST BOY | Bad Memories |
095 | Lucas & Steve x 4 Strings Feat. Lagique | If It Ain't Love |
096 | Armin van Buuren Feat. Maia Wright | One More Time |
097 | Elton John, Britney Spears | Hold Me Closer |
098 | Tiësto & Charli XCX | Hot In It |
099 | Dimitri Vegas x David Guetta & Nicole Scherzinger x Azteck | The Drop |
100 | Jax Jones Feat. MNEK | Where Did You Go? |
101 | Farruko | Nazareno |
102 | David Guetta & Bebe Rexha | I'm Good (Blue) |
103 | Gabry Ponte x LUM!X x Daddy DJ | We Could Be Together |
104 | Robin Schulz & Dennis Lloyd | Young Right Now |
105 | Acraze Feat. Cherish | Do It To It |
106 | Ed Sheeran | Celestial |
107 | Martin Garrix, Matisse & Sadko, John Martin | Won’t Let You Go |
108 | Ofenbach & Ella Henderson | Hurricane |
109 | Alok, Ella Eyre & Kenny Dope Feat. Never Dull | Deep Down |
110 | Marf & Wulf | Somebody To Love |
111 | Meau | Dat Heb Jij Gedaan |
112 | Ava Max | Million Dollar Baby |
113 | Gabry Ponte x LUM!X x Prezioso | Thunder |
114 | The Black Eyed Peas, Shakira & David Guetta | Don't You Worry |
115 | Tom Grennan | Remind Me |
116 | Kensington | Island |
117 | OneRepublic | I Ain't Worried |
118 | Gabry Ponte x R3HAB x Timmy Trumpet | Call Me |
119 | OneRepublic | Sunshine |
120 | Shawn Mendes | When You're Gone |
121 | Duncan Laurence | Electric Life |
122 | Justin Bieber | Ghost |
123 | Tate McRae | She's All I Wanna Be |
124 | Tom Grennan | All These Nights |
125 | Kris Kross Amsterdam x Antoon x Sigourney K | Vluchtstrook |
126 | Ava Max | Maybe You’re The Problem |
127 | Harry Styles | As It Was |
128 | DI-RECT | Through The Looking Glass |
129 | Davina Michelle | Hyper |
130 | Davina Michelle | I Love Me More |
131 | Ed Sheeran | Overpass Graffiti |
132 | Iann Dior | Let You |
133 | Rondé | Love Myself |
134 | Lil Nas X | Thats What I Want |
135 | Ben Liebrand | Outro Grandmix 2022 |
19:00-20:00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Radio ISLA 106 Ibiza
- Direct Stream Radio ISLA 106 (192 kbps)