In The Mix (Paradise FM) draailijsten van 2022 / Playlist 2022: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 476: | Regel 476: | ||
20.00-21.00 uur: | 20.00-21.00 uur: | ||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #180, zoals uitgezonden op [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#26_augustus_2006|26 augustus 2006]] op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Pino D'Angiò || Ma Quale Idea | |||
|- | |||
|02|| Adeva || It Should Have Been Me | |||
|- | |||
|03|| Sagat || Why Is It? (Funk Dat) | |||
|- | |||
|04|| Maria Vidal || Body Rock | |||
|- | |||
|05|| Double You || Please Don't Go | |||
|- | |||
|06|| First Choice || Double Cross | |||
|- | |||
|07|| Poussez! || Come On And Do It | |||
|- | |||
|08|| Class Action Feat. Chris Wiltshire || Weekend (acapella) | |||
|- | |||
|09|| Farley "Jackmaster" Funk & Jesse Saunders Feat. Darryl Pandy || Love Can't Turn Around | |||
|- | |||
|10|| Richie Rich || Salsa House | |||
|- | |||
|11|| Faithless || We Come One (acapella) | |||
|- | |||
|12|| Michael Jackson || Rock With You (acapella) | |||
|- | |||
|13|| Yazoo || Don't Go (& MT’s Dub) | |||
|} | |||
===2 april 2022=== | ===2 april 2022=== |
Versie van 27 mrt 2022 18:39
In The Mix (Paradise FM) draailijsten van 2022 / In The Mix (Paradise FM) Playlist 2022
Let op: De tijd van uitzending die hier vermeld is, is de lokale tijd en datum op Curaçao! (Dan is het in Nederland dus al een dag later, namelijk 02.00 tot 03.00 uur 's nachts Nederlandse tijd!)
1 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #144, zoals uitgezonden op 17 september 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Fast Eddie | Most Wanted |
02 | Tyree | Let The Music Take Control |
03 | Morel's Groove | Let's Groove (From Morel's Groove Part 4) |
04 | Hardrive | Deep Inside (acapella) |
05 | Amber | Sexual (acapella) |
06 | Sun | Sun Is Here |
07 | The Brothers Johnson | The Real Thing |
08 | Sister Sledge | Got To Love Somebody |
09 | Azoto | San Salvador |
10 | Carrie Lucas | I Gotta Keep Dancin' |
11 | House of Venus | Dish & Tell |
12 | Ultramagnetic MC's | Poppa Large (acapella) |
13 | Whitney Houston | Greatest Love Of All |
14 | Inner Life | Ain't No Moutain High Enough |
15 | Poussez! | Never Gonna Say Goodbye |
8 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #171, zoals uitgezonden op 27 mei 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Earth, Wind & Fire | Fantasy (Blaze DJ Shelter Mix) |
02 | Level 42 | Love Games |
03 | Queen | We Will Rock You (acapella) |
04 | Junior | Mama Used To Say |
05 | Kool & The Gang | Get Down On It |
06 | Frankie Goes to Hollywood | Rage Hard (Freddie Bastone Mix) |
07 | B.B. & Q. Band | Main Attraction |
08 | Kurtis Blow | The Breaks |
09 | Derek B. | Good Groove (acapella) |
10 | Ben Liebrand Feat. Tony Scott | Move To The Bigband (acapella) |
11 | Rocker's Revenge | Walking On Sunshine ("Do It, Do It" Sample acapella) |
12 | Frankie Goes to Hollywood | Relax |
13 | Basic Black | She's Mine |
14 | Jerry Knight | Overnight Sensation |
15 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #172, zoals uitgezonden op 3 juni 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Rebbie Jackson | Centipede |
02 | Klein & MBO | Dirty Talk |
03 | Leki | Breakin' Out (acapella) |
04 | Midway | Set It Out |
05 | Michael Jackson | Wanna Be Startin' Something (acapella) |
06 | Moby | Go (Intro Chords) |
07 | Michael Jackson | Wanna Be Startin' Something (Brothers In Rhythm Mix) |
08 | Chas Jankel | Ai No Corrida |
09 | Level 42 | Running In The Family |
10 | Chicks On Speed | Wordy Rappinghood |
11 | Earth, Wind & Fire | Let's Groove |
12 | The Reddings | The Awakening (Part 1+2) |
13 | Underdog Project | Summerjam (acapella) |
22 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #145, zoals uitgezonden op 24 september 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Hi-Gloss | You'll Never Know |
02 | Ce Ce Peniston | In The Mood |
03 | James Brown | Static |
04 | Millie Scott | Prisoner Of Love |
05 | Delegation | Put A Little Love On Me |
06 | Kelis | Milkshake (acapella) |
07 | Shalamar | Second Time Around |
08 | Unlimited Touch | Search To Find The One |
09 | Talk Talk | Such A Shame |
10 | Afrika Bambaataa And The Soul Sonic Force | Renegades Of Funk |
11 | Breakfast Club | Right On Track |
12 | Michael Jackson | Thriller |
13 | First Choice | Let No Man Put Asunder |
29 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #146, zoals uitgezonden op 1 oktober 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Leon Haywood | Don't Push It Don't Force It |
02 | Northend & Michelle Wallace | It's Right |
03 | CeeJay | A Little Love (What's Going On) |
04 | Gayle Adams | Your Love Is A live Saver |
05 | Tony Scott | Get Into It |
06 | Lil Louis | Club Lonely |
07 | Temper | No Favors |
08 | Rockwell | Somebody's Watching Me |
09 | Yazoo | Situation |
10 | Fast Eddie Feat. Sundance | Git On Up |
11 | Joe Smooth | Promised Land |
12 | Deborah Wilson | Free |
13 | Technotronic Feat. Ya Kid K | Get Up (Before The Night Is Over) |
5 februari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #148, zoals uitgezonden op 22 oktober 2005 op Radio Veronica
Dit is een preview van de “Grandmix The 90's Edition 2". Dit zijn tracks 2 t/m 20 van CD 1, maar de duur ervan is langer!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dream Warriors | My Definition Of A Boombastic Jazz Style |
02 | 2 Brothers On The 4th Floor | Come Take My Hand (acapella) |
03 | P.M. Dawn | Set Adrift On Memory Bliss |
04 | L.L. Cool J | Mama Said Knock You Out |
05 | DNA Feat. Suzanne Vega | Tom's Diner |
06 | Los Del Rio | Macarena (Bayside Boys Remix) |
07 | Montell Jordan | This Is How We Do It |
08 | Run DMC Feat. Aerosmith | Walk This Way |
09 | Dave Stewart & Candy Dulfer | Lily Was Here |
10 | Fine Young Cannibals | She Drives Me Crazy |
11 | Incognito | Don't You Worry Bout A Thing |
12 | R.Kelly And Public Announcement | She's got that vibe |
13 | C&C Music Factory Feat. Q-Unique & D.Cooper | Keep It Comin' (Dance Till You Can't Dance No More!) |
14 | Heavy D. And The Boyz | We Got Our Own Thing |
15 | Tony! Toni! Toné! | Feels Good |
16 | Cathy Dennis | Touch Me |
17 | Dina Carroll | Ain't No Man |
18 | East Side Beat | Ride Like The Wind (Subway Mix) |
19 | 49-ers | Touch Me |
12 februari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #173, zoals uitgezonden op 17 juni 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Jean Michel Jarre | Magenetic Fields (Part 2) |
02 | Grace Jones | La Vie En Rose |
03 | The S.O.S. Band | Sands Of Time |
04 | Rob Base & DJ EZ Rock | It Takes 2 |
05 | Guy | Wanna Get With U |
06 | Firefly | Love is Gonna Be On Your Side |
07 | Ciara Feat. Missy Eliot | 1-2 Step (Rap) |
08 | Zapp | It Really Doesn't Matter |
09 | Madonna | Music |
10 | Yellow Magic Orchestra | Firecracker |
11 | Ben Liebrand | Cruisin' On Melmac Interstate |
12 | Lee Cabrera | Shake it (acapella) |
13 | The Brothers Johnson | Stomp! |
14 | Michael Jackson | Get On The Floor |
19 februari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #174, zoals uitgezonden op 24 juni 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Paul Hardcastle | You're The One For Me |
02 | Robin S. | Luv 4 Luv |
03 | Change Feat. Luther Vandross | Glow Of Love |
04 | Indeep | When Boys Talk (acapella) |
05 | Atlantic Star | Circles |
06 | Will Downing | A Love Supreme |
07 | Cookie Crew | Like Brother Like Sister |
08 | Jennifer Lopez | Play (acapella) |
09 | The Limit | Say Yeah |
10 | Baby 'O | In The Forest |
11 | Sharon Redd | In The Name Of Love |
12 | Voyage | Souvenirs |
13 | RUN DMC vs. Jason Nevins | It's Like That |
26 februari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #175, zoals uitgezonden op 1 juli 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Harold Melvin & The Blue Notes | Don't Leave Me This Way |
02 | Crystal Waters | 100% Pure Love (acapella) |
03 | Kikrokos | Life's A Jungle |
04 | Maynard Ferguson | Hollywood |
05 | Gianni Colletti Feat. The Go-Gospel Girls | Gimme Fantasy (acapella) |
06 | Soccer | Come On And Get It On |
07 | Trans-X | Living On Video |
08 | Djuma Sound System | Les Djinns (instrumentaal) |
09 | The Isley Brothers | It's A Disco Night (Rock Don't Stop) |
10 | Harlow | Take Off |
11 | Musique | In The Bush |
12 | Patrick Hernandez | Born To Be Alive |
5 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #177, zoals uitgezonden op 29 juli 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Wild Cherry | Play That Funky Music |
02 | Mai Tai | History (Acapella) |
03 | Hall & Oattes | I Can't Go For That (No Can Do) |
04 | Odyssey | Going Back To My Roots |
05 | The Jacksons | Blame It On The Boogie |
06 | Luther Vandross | Never Too Much |
07 | The Quick | The Rhythm Of The Jungle |
08 | Earth, Wind & Fire | In The Stone |
09 | The Bangles | Walk Like An Egyptian (Acapella) |
10 | Boz Scags | Lowdown |
11 | The Emotions | Best Of My Love |
12 | Martin Circus | Disco Circus |
13 | Hugh Masakela | Don't Go Lose It Baby |
14 | Peter Brown | They Only Come Out At Night |
15 | Cheryl Lynn | Shake It Up Tonight |
16 | Dan Hartman | Relight My Fire |
17 | The Trammps | Love Epidemic |
12 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #178, zoals uitgezonden op 5 augustus 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Robin S. | Show Me Love |
02 | Aviators Feat. Lady K | Poison To My Mind (I Keep Movin') (acapella) |
03 | 4Tune 500 | Dancing In The Dark (acapella) |
04 | Candido | Jingo |
05 | Antonio Rodriguez | La Bamba |
06 | Eurythmics | Sexcrime (Nineteen Eighty-Four) |
07 | Gwen Guthrie | Peanut Butter |
08 | Will To Power | Fading Away |
09 | Heavy D. & The Boyz | We Got Our Own Thang (acapella) |
10 | Bassheads | Is There Anybody Out There? |
11 | Dr. Alban | It's My Life |
12 | Divine | Shoot Your Shot (John "Jellybean" Benitez Dance Remix) |
19 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #179, zoals uitgezonden op 12 augustus 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | En Vogue | My Lovin' (You're Never Gonna Get It) |
02 | 52nd Street | Tell Me (How It Feels) |
03 | Terence Trent D'Arby | Wishing Well |
04 | Donna Allen | Joy And Pain |
05 | Ceejay | Could This Be Love |
06 | Bomb The Bass | Megablast (Hip Hop On Precinct 13) |
07 | Liaisons Dangereuses | Los Niños Del Parque |
08 | Robert Palmer | You Are In My System |
09 | Kylie Minogue | Slow (acapella) |
10 | Total Contrast | Hit And Run |
11 | First Choice | Dr. Love |
12 | Shakira | Whenever, Wherever (acapella) |
26 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #180, zoals uitgezonden op 26 augustus 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Pino D'Angiò | Ma Quale Idea |
02 | Adeva | It Should Have Been Me |
03 | Sagat | Why Is It? (Funk Dat) |
04 | Maria Vidal | Body Rock |
05 | Double You | Please Don't Go |
06 | First Choice | Double Cross |
07 | Poussez! | Come On And Do It |
08 | Class Action Feat. Chris Wiltshire | Weekend (acapella) |
09 | Farley "Jackmaster" Funk & Jesse Saunders Feat. Darryl Pandy | Love Can't Turn Around |
10 | Richie Rich | Salsa House |
11 | Faithless | We Come One (acapella) |
12 | Michael Jackson | Rock With You (acapella) |
13 | Yazoo | Don't Go (& MT’s Dub) |
2 april 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Nadere info volgt nog!
9 april 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Nadere info volgt nog!
16 april 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Nadere info volgt nog!
23 april 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Nadere info volgt nog!
30 april 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Radiofreak
- Website Paradise FM