Lijst van tunes bij Radio Caroline Nederlandstalige service '79-'80: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
(aanvulling 19 tig) |
||
Regel 33: | Regel 33: | ||
|- | |- | ||
| [[Shindig (The Shadows)]] || || [[19 toen show]]<ref name="uitzending19790422-">{{citation|title=Johan Visser - 19 toen show|date=22 april 1979|time=13:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 12 oktober 2018</ref> || | | [[Shindig (The Shadows)]] || || [[19 toen show]]<ref name="uitzending19790422-">{{citation|title=Johan Visser - 19 toen show|date=22 april 1979|time=13:00-14:00 uur|publisher=Radio Mi Amigo}}, opname geraadpleegd op 12 oktober 2018</ref> || | ||
|- | |||
| [[Song From M*A*S*H (Disco) (The New Marketts)]] || [[Stuart Russell]] || [[19 tig show]] | |||
|- | |- | ||
| [[Soul Coaxing (Biddu Orchestra)]] || || [[Zondagmiddagmatinee (Radio Caroline)|Zondagmiddagmatinee]]<ref name="soundscapesB"/> || | | [[Soul Coaxing (Biddu Orchestra)]] || || [[Zondagmiddagmatinee (Radio Caroline)|Zondagmiddagmatinee]]<ref name="soundscapesB"/> || | ||
Regel 46: | Regel 48: | ||
| [[Johan Visser]] || [[Schoonschip]].<ref name="uitzending19790530-12">{{citation|title=Johan Visser - Schoonschip|date=30 mei 1979|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 9 november 2018</ref> || | | [[Johan Visser]] || [[Schoonschip]].<ref name="uitzending19790530-12">{{citation|title=Johan Visser - Schoonschip|date=30 mei 1979|time=12:00-14:00 uur|publisher=Radio Caroline}}, opname geraadpleegd op 9 november 2018</ref> || | ||
|- | |- | ||
| [[Year Of The Cat (Al Stewart)]] || || [[Zondagmiddagmatinee (Radio Caroline)|Zondagmiddagmatinee]]<ref name="soundscapesA"/> | | [[Year Of The Cat (Al Stewart)]] || || [[Zondagmiddagmatinee (Radio Caroline)|Zondagmiddagmatinee]]<ref name="soundscapesA"/> | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 jun 2021 om 14:28
Lijst van tunes bij Radio Caroline Nederlandstalige service '79-'80
Referenties[bewerken]
- ↑ a b c d Knot, H., Zeezender Discografie 5B, Soundscapes, http://www.icce.rug.nl/~soundscapes/DATABASES/ZZD/ZZD_5B.shtml
- ↑ a b c Jelle Boonstra; Benno Roozen (2007), Het Tunes Boek, Amsterdam: Nijgh en Van Ditmar, ISBN 9789038803449
- ↑ Hugo de Groot - Belgische Nationale Hitparade, Radio Caroline, 3 februari 1980, opname geraadpleegd op 13 april 2018
- ↑ Knot, Hans, Zeezender Discografie, Soundscapes, http://www.icce.rug.nl/~soundscapes/DATABASES/ZZD/ZZD_5G.shtml
- ↑ Will Luikinga - Will wil wel, Radio Caroline, 1 oktober 1979, opname geraadpleegd op 3 oktober 2018
- ↑ Johan Visser, Radio Caroline, 28 oktober 1979, opname geraadpleegd op 22 juni 2018
- ↑ Ad Roberts - Radio Caroline Top 50, Radio Caroline, 15 december 1979, opname geraadpleegd op 9 mei 2018
- ↑ Rob Hudson - Schoonschip, Radio Caroline, 5 mei 1979, opname geraadpleegd op 24 oktober 2018
- ↑ a b Knot, Hans, Zeezender Discografie, Soundscapes, http://www.icce.rug.nl/~soundscapes/DATABASES/ZZD/ZZD_5A.shtml
- ↑ Ad Roberts - Gangboord Disco, Radio Caroline, 4 augustus 1979, opname geraadpleegd op 2 augustus 2018
- ↑ Johan Visser - 19 toen show, Radio Mi Amigo, 22 april 1979, opname geraadpleegd op 12 oktober 2018
- ↑ Herman de Graaf - Schoonschip, Radio Caroline, 16 april 1979, opname geraadpleegd op 2 oktober 1980
- ↑ Knot, H., Zeezender Discografie 5D, Soundscapes, http://www.icce.rug.nl/~soundscapes/DATABASES/ZZD/ZZD_5D.shtml
- ↑ Johan Visser - Country Time, Radio Caroline, 21 oktober 1979, opname geraadpleegd op 8 juli 2018
- ↑ Johan Visser - Schoonschip, Radio Caroline, 30 mei 1979, opname geraadpleegd op 9 november 2018