Ben Liebrand In The House (Sunshine Live) Draailijsten / Playlist 2021: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 680: | Regel 680: | ||
15:00-16:00 uur: | 15:00-16:00 uur: | ||
Let op: dit is de herhaling van Episode #092, zoals uitgezonden op 10 april 2021 op [[Radio ISLA 106]] | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
|01 || | |01 ||Tony Fuel Feat. Andrea Brown || Let's Rise (Danny J Lewis Classic Remix) | ||
|- | |||
|02||Maurizio Basilotta Feat. Ashley Benjamin || Groove Theory (Original Mix) | |||
|- | |||
|03||Josh Davids || My House (Original Mix) | |||
|- | |||
|04||Diana Ross || Upside Down (Acapella) | |||
|- | |||
|05|| Baum || Funk | |||
|- | |||
|06 || Heatwave ||Boogie Nights (acapella) | |||
|- | |||
|07||Synare || When The Beat Hits (Original Mix) | |||
|- | |||
|08||Vales || You Turn Me On (Original Mix) | |||
|- | |||
|09||Gino Vannelli || People Gotta Move (Acapella) | |||
|- | |||
|10||Chemars || Tranquil (Original Mix) | |||
|- | |||
|11||Robbie Williams ||Millennium (Acapella) | |||
|- | |||
|12||Kode Breakerz || Old Skool Groove (Extended Mix) | |||
|- | |||
|13||DAN-ROS & Akami || I Don't Know (Extended Mix) | |||
|- | |||
|14||Kenny Bobien || Movin'On (Arnaud D Remix) | |||
|- | |||
|15||Agent Greg Feat. Alexandra Price || Turn It Up | |||
|- | |||
|16||Stef Davidse || For The Night (Mallin Remix) | |||
|- | |||
|17||Whitney Houston || I'm Every Woman (Acapella) | |||
|- | |||
|18||Kenny Bizzarro|| Speed (Original Mix) | |||
|- | |||
|19||Sister Sledge || The Greatest Dancer (Acapella) | |||
|} | |} | ||
Versie van 17 apr 2021 19:29
Ben Liebrand In The House (Sunshine Live) Draailijsten 2021 / Ben Liebrand In The House (Sunshine Live) Playlist 2021
16 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
Dit is de eerste aflevering van In The House op de Duitse Radio Sunshine Live en zal wekelijks uitgezonden worden op de zaterdagmiddag.
Let op: dit is Episode #080, zoals uitgezonden op 16 januari 2021 op Radio ISLA 106
15:00-16:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Reelsoul | Take Me Away (Stripped 808 Mix) |
02 | The Jacksons | Shake Your Body Down To The Ground (Acapella) |
03 | K London Posse Maydie Myles | I Believe (Marco Lys Remix) |
04 | Makito | Purpose Of Love Remixes (Harvee Remix) |
05 | The Weeknd | Can't Feel My Face (Acapella) |
06 | Kings Of Underground | Everyone Wants To Be A DJ (Original Mix) |
07 | Diva Avari The French House Mafia | You Don't Know (Original Mix) |
08 | Chapter Verse | Cancel It (Original Mix) |
09 | Nightcrawlers | Push The Feeling (Acapella) |
10 | Teddy Pendergrass | You Can't Hide (Super Disco Club Re Invent) |
11 | Sean Bartana | My Love For You (Original Mix) |
12 | Masters At Work | Work (Acapella) |
13 | Block Crown | Can You Feel My Wish |
14 | ROMBE4T | Want You (Instrumental Mix) |
15 | Kristine W. | Feel What You Want (Acapella) |
16 | Phonix SJ Johnson Jacq UK | I Feel Good (Extended Mix) |
17 | Johnny "Guitar" Watson | A Real Mother For ya (Go To A Disco) (Acapella) |
18 | Fiorious | Follow Me (Harry Romero Club Mix) |
19 | Ruben Vitalis San Sebastian | Soulpower (Original Mix) |
23 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is Episode #081, zoals ook is uitgezonden op 23 januari 2021 op Radio ISLA 106
15:00-16:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Heider | Oh Babe (Original Mix) |
02 | Hugh Masekela | Don't Go Loose It Baby (acapella) |
03 | Alaia Gallo & Michelle Weeks | I'm Going Up (Original Mix) |
04 | Alex Rai | Don't Burn No Bridges (Original Mix) |
05 | Perky Wires | Delirium (Original Mix) |
06 | Michael Jackson | Workin’ Day And Night (acapella) |
07 | Wave Point | Shadows (Original Mix) |
08 | Cee Lo Green | Bright Lights Bigger City (acapella) |
09 | Danny Foster & Rocket Dubz & Rogue Feat. Rachel John | Still In Love (Extended Dub Mix) |
10 | Daft Punk | Better Stronger Faster (acapella) |
11 | Dian Solo | Party Time (Extended Mix) |
12 | Shuya Okino Feat. Navasha Daya | Still In Love (The Reflex Extended Revision) |
13 | Cafe 432 Feat. Joy Malcolm | Why (Extended Club Mix) |
14 | Dutchican Soul Feat. Karmina Dai & Mr. V | Raise It Up (Micky More & Andy Tee Disco Mix) |
15 | Seb Skalski & L.T. Brown | I Live for that Day (Original Mix) |
16 | Andruss & Dmitri Saidi | PARTYNSNTP (Original Mix) |
17 | Love Tribe | Stand Up (acapella) |
30 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is Episode #082, zoals ook is uitgezonden op 30 januari 2021 op Radio ISLA 106
15:00-16:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dimo | I Got The Feeling (Original Mix) |
02 | Bomb The Bass | Moody (acapella) |
03 | Booker T Feat. Kathy Brown | Boogie Oogie Oogie (Booker T Vocal Mix) |
04 | Rhyze & Brian Tappert & Frank Velardi | Just How Sweet Is Your Love (Brian Frankies Club XS Mix) |
05 | DONT BLINK | Music Please (Original Mix) |
06 | 20 Fingers Feat. Roula | Lick It (acapella) |
07 | Bohemien | No You Don't (Original Mix) |
08 | Dakar | Stronger (Original Mix) |
09 | D-Train | You're The One for Me (acapella) |
10 | Tonis | Theatrics (Original Mix) |
11 | House Of Glass | Disco Down (acapella) |
12 | Duskope Feat. Jay Ward | Yes I Do (Original Mix) |
13 | Stereosoulz & DiVine | L.O.V.E. (Extended Mix) |
14 | DONT BLINK | Vibration (Original Mix) |
15 | Rachel Auburn | Bass Keeps Pumpin (acapella) |
16 | T. Markakis | Marvins Touch (Original Mix) |
17 | Riffa Feat. Arnold Lane | Flauntin It (Original Mix) |
18 | Robin S. | Luv 4 Luv (acapella) |
19 | Anane | Get On The Funk Train (Michael Gray Mark Knight Mix) |
20 | Block & Crown, Paul Parsons | You Don't Stop (Club Mix) |
6 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is Episode: #079, zoals was uitgezonden op 9 januari 2021 op Radio ISLA 106
Dit is een speciale Mashup Special!
15:00-16:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Vozmediano | Lollipop (Original Mix) |
02 | Dennis Edwards | Don't Look Any Further (acapella) |
03 | David Saenz | House Music (Original Mix) |
04 | Commodores | Brick House (acapella) |
05 | Pet Shop Boys | West End Girls (Ben Liebrand 9 Coarse Remix Suite) |
06 | Craftsmanship | Side Of Tears (Original Mix) |
07 | Michael Jackson | Workin' Day And Night (acapella) |
08 | Black Legend Project Feat. Veselina Popova | Like You Don't Care (Mattei Omich Piano Dub) |
09 | Bee Gees | Night Fever (acapella) |
10 | Don't Blink | Turn The Lights Out (Original Mix) |
11 | Bruno Mars | 24 Karat Magic (Acapella) |
12 | T.Markakis | Strings Of Life (Original Mix) |
13 | Imagination | Just An Illusion (acapella) |
14 | Husky Feat. Letta | Want U Back (Scott Diaz Grand Plans Dub) |
15 | Janet Jackson | Miss You Much (acapella) |
16 | Kevin Saunderson as E Dancer Feat. Virus J | Oombah |
17 | James Brown | Sex Machine (acapella) |
18 | K-Klass | Lose Control (Original Mix) |
19 | War | Galaxy (acapella) |
20 | Criss Korey | The Bounce (Original Mix) |
21 | Queen | Another One Bites The Dust (acapella) |
22 | Midnight City | The Guestlist |
23 | Michael Jackson | Don't Stop 'Till You Get Enough (acapella) |
24 | Crimsen | Club Paradise (Original Mix) |
25 | Sylvester | You Make Me Feel Mighty Real (acapella) |
13 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is Episode #083
15:00-16:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Mason | Further Ado (Extended Mix) |
02 | Simply Red | Money's Too Tight (Vibe-A-Pella) |
03 | Freqish | Let's Get High (Original Mix) |
04 | Moscrop | LFJ (DuBeats Remix) |
05 | The Fog | It's Been A Long Time (acapella) |
06 | Arel Schaefer | Traction (Original Mix) |
07 | McFadden & Whitehead | Ain't No Stoppin' Us Now (acapella) |
08 | Jus Tadi | Game Of Life (Original Mix) |
09 | Crew Deep | A Whole New Level (Original Mix) |
10 | Level 42 | It's Over (acapella) |
11 | Julius Jordan Feat. Treena | Higher (Terry Hunter, James Poyser Main) |
12 | Martin Denev Feat. Anggela Vani | You Got Me (Original Mix) |
13 | Blvckr | Always (Original Mix) |
14 | Change Feat. Luther Vandross | The Glow Of Love (acapella) |
15 | Adri Block | Follow You Now (Jackin' Clubmix) |
16 | Rene Amesz | Open Wide (Extended Mix) |
17 | Whitney Houston | Queen Of The Night (I've Got The Stuff That You Want) (Acapella) |
18 | Body Ocean | Once The Music (Extended Mix) |
19 | David Guetta | After The Love Is Gone (acapella) |
20 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is Episode #084
15:00-16:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Danny Gauntlett | Forget It (Original Mix) |
02 | Adruss Juarez | Whomp! There It Is (Extended Mix) |
03 | Black Eyed Peas | I Gotta Feeling (Acapella) |
04 | Wave Point | Words (Original Mix) |
05 | Oliver Cheatham | Get Down Saturdaynight (acapella) |
06 | Maickel Telussa Block Crown | Get On Up On Jack's Groove (Club Mix) |
07 | Moscrop | LFJ (DuBeats Remix) |
08 | Praxis Feat. Kathy Brown | Turn Me Out (Turn To Sugar) (Divapella) |
09 | Vintage Culture Feat. Elise LeGrow | It Is What It Is (Club Mix) |
10 | Crackazat | Alfa (Rick Wade Remix) |
11 | Inner City | Big Fun (acapella) |
12 | Animist | I Can Feel (Original Mix) |
13 | Michael Jackson | Smooth Criminal (acapella) |
14 | Marvin Sykes | Money Talks (Original Club Mix) |
15 | Martin Denev Anggela Vani | You Got Me (Dub Mix) |
16 | Kylie Minogue | GBI (German Bold Italic) |
17 | Adruss Juarez | Pump Up The Volume (Extended Mix) |
18 | Benjamin Barth | Saxo (Original Mix) |
19 | Soul II Soul | Back To Life (acapella) |
20 | Manu Marrero | The Beat (Original Mix) |
21 | Mo Cream | Never Felt (Original Mix) |
22 | Michael Jackson | Wanna Be Startin' Something (acapella) |
27 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
15:00-16:00 uur:
Let op: dit is Episode: #085, zoals uitgezonden op 21 februari 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Rino(IO)DJ | Dancing (Original Mix) |
02 | M High | Morning Avenue (Original Mix) |
03 | Bee Gees | Nigh Fever (acapella) |
04 | Hever Jara | To Get Drunk (Club Mix) |
05 | David Penn & KPD | Jerkin (Extended Mix) |
06 | Wolf Story | Waiting For You (Roger Sanchez Jak'n Vibe Extended Remix) |
07 | GhostMasters | Body Funk (Extended Mix) |
08 | The S.O.S. Band | The Finest (acapella) |
09 | Dennis Quin | Recurrent Thoughts (The Willers Brothers Remix) |
10 | Johnny "Guitar" Watson | A Real Mother For Ya (acapella) |
11 | Robert Burian | You Should Already Know (Extended Mix) |
12 | Micfreak X Dino DC | Go Get It (Lee Buxton Remix) |
13 | Debbie Pender | Moving On (acapella) |
14 | David Morales Feat. DJ Spen vs. Carla Prather | I Got The Love (Original Mix) |
15 | Earl TuTu and John Khan Feat. Mike City | What A Difference (Jerome Sydenham Vocal Remix) |
16 | Dennis Cruz & Eddy M | Goldigger (Original Mix) |
17 | Britney Spears | Work Bitch (acapella) |
18 | Qubiko | Bidibody (Original Mix) |
6 maart 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
15:00-16:00 uur:
Let op: dit is Episode: #086, zoals uitgezonden op 27 februari 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Discotron, Sandy's Groove | Some Kinda Magic (Dub Mix) |
02 | Chic | Everybody Dance (acapella) |
03 | Franz Costa | Feeling Good (Original Mix) |
04 | Fatback | Spread Love (acapella) |
05 | LewRaz | Into It (Original Mix) |
06 | Even Evie | Give Me A Reason (Extended Mix) |
07 | Greedo & STRNGR | U Know The Score (Original Club Mix) |
08 | Daft Punk | Technologic (acapella) |
09 | Block & Crown Feat. Paul Parsons | Close To Me (Clubmix) |
10 | Crazibiza + House Of Prayers | Around You (Original Mix) |
11 | Carlostella | Paradisco (Original Mix) |
12 | Sparque | Let's Go Dancin' (acapella) |
13 | 2XM | Floating Desire (Original Mix) |
14 | Anicée Feat. Robert Owens | This Is Old School (Original Mix) |
15 | P LASK | You Make Me (Original Mix) |
16 | Kylie Minogue | Slow (acapella) |
17 | Idris Elba & Inner City Feat. Steffanie Christi'an | No More Looking Back (Extended Mix) |
18 | Alex Rai, Jonk & Spook | You & I (Original Mix) |
19 | Casey Spillman | Gambling Man (Original Mix) |
20 | ?? | Disco (acapella) |
13 maart 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
15:00-16:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode #087, zoals uitgezonden op 6 maart 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Mattei Omich & Ella | I Remember (Babert Extended Remix) |
02 | Sean McCabe | Take It On Up (Original Mix) |
03 | Midway | Set It Out (acapella) |
04 | Jack Roy | Instance (Original Mix) |
05 | Spiller Feat. Sophie Ellis-Bextor | Groovejet (If This Ain't Love) (acapella) |
06 | Art Of Tones | Freaky Music (Original Mix) |
07 | Kings Of Tomorrow | Finally (acapella) |
08 | George Jackson Feat. Gene Roberson | All That Matters (Danny J Lewis Remix) |
09 | Melohman | Acid Nights (Original Mix) |
10 | The Black Eyed Peas | Don't Lie (acapella) |
11 | Clydus | Overdose (Original Mix) |
12 | Hard Copy | Friends With Benefits (Original Mix) |
13 | Austins Groove | Take You There (Original Mix) |
14 | B.A.N.G | So Good (Extended Mix) |
15 | Groove Junkies & Reelsoul Feat. Tertulien Thomas | Risin' To The Top |
16 | Local Options | The Way You Get (Original Mix) |
17 | WLDO Feat. RoXium | Dance The Night Away (acapella) |
18 | Low Steppa | You (Original Mix) |
20 maart 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
15:00-16:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode #088, zoals uitgezonden op 14 maart 2021 op Radio ISLA 106
Dit is een "MASHUP Special"
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dakar | Stronger |
02 | D-Train | You're The One For Me (acapella) |
03 | Makito | Purpose Of Love (Harvee Remix) |
04 | The Weeknd | Can't Feel My Face (The Him Remix) |
05 | Sean Bartana | My Love For You (Original Mix) |
06 | Masters At Work | Work (acapella) |
07 | Chapter & Verse | Cancel It (Original Mix) |
08 | Nightcrawlers | Push The Feeling (acapella) |
09 | Reelsoul | Take Me Away (Stripped 808 Mix) |
10 | The Jacksons | Shake Your Body (Down To The Ground) (acapella) |
11 | Benjamin Barth | Saxo (Original Mix) |
12 | Soul II Soul | Back To Life (acapella) |
13 | Rene Amesz | Open Wide (Extended Mix) |
14 | Whitney Houston | Queen Of The Night (acapella) |
15 | Mo’Cream | Never Felt (Original Mix) |
16 | Michael Jackson | I Wanna Be Startin' Something (acapella) |
17 | Mason | Further Ado |
18 | Simply Red | Money Too Tight (Too Mention) (acapella) |
19 | Wave Point | Words (Original Mix) |
20 | Oliver Cheatham | Get Down Saturday Night (acapella) |
21 | Tonis | Theatrics (Original Mix) |
22 | House Of Glass | Disco Down (acapella) |
23 | Arel & Schaefer | Traction (Original Mix) |
24 | McFadden & Whitehead | Ain't No Stoppin Us Now (acapella) |
25 | Crackazat | Alfa (Rick Wade Remix) |
26 | Inner City | Big Fun (acapella) |
27 | Animist | I Can Feel (Original Mix) |
28 | Michael Jackson | Smooth Criminal (acapella) |
27 maart 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
15:00-16:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode #089, zoals uitgezonden op 20 maart 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Wasabi Qubiko | My Love (Qubiko Remix Extended Mix) |
02 | TekTonicSoul | I Need Ya (Original Mix) |
03 | Tramaine | Fall Down (Spirit Of Love) (acapella) |
04 | Kideko | Cubanito (Extended Mix) |
05 | Earth, Wind & Fire | September (acapella) |
06 | Claudia Tejeda | The Station (Original Mix) |
07 | Heatwave | The Groove Line (acapella) |
08 | Soul Avengerz Feat. Krysten Cummings | Respect (Wayne Soul Avengerz & Odyssey Inc. Remix) |
09 | Mattei & Omich Feat. Steff Daxx | God Put A Smile Upon Your Face (Extended Mix) |
10 | Patrice Rushen | Forget Me Nots (acapella) |
11 | Princess Superstar vs. Todd Terry | Perfect 2020 (Todd Terry Extended Remix) |
12 | Seb Skalski Feat. Adam Joseph | Believer (Original Mix) |
13 | Lee Pearce | Downtown Corner (Original Mix) |
14 | Sheryl Lee Ralph | In The Evening (acapella) |
15 | Anthony Attalla | Agendas (Moreno Pezzolato Extended Remix) |
16 | City Soul Project & Man Go Funk | Pump It Up Loud (Narda Remix) |
17 | Chocolate Puma | I Wanna Be U (acapella) |
18 | Hatiras & Vincent Caira | Brand New And Fresh (Original Mix) |
19 | Diana Ross & The Supremes | Love Child (acapella) |
20 | Redux Saints | Unhinged (Extended Mix) |
21 | Thick D | Insatiable (acapella) |
3 april 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
15:00-16:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode #090, zoals uitgezonden op 27 maart 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Friend Within | Xperience (Extended Mix) |
02 | Donna Summer | Bad Girls (acapella) |
03 | Stereosoulz | Funkadelik (Original) |
04 | Ant LaRock | HMANL (Original Mix) |
05 | Change | Lover's Holiday (acapella) |
06 | Jolyon Petch | Holding On (Random Soul Extended Remix) |
07 | Sattam & Lee Wilson | Remember To Love (Extended Mix) |
08 | FDF | Time Lapse (Original Mix) |
09 | Marvin Gaye | I Heard It Through The Grapevine (acapella) |
10 | DJ Steaw | Dancin' (Original Mix) |
11 | Danny Tenaglia Feat. Carol Sylvan | Look Ahead (acapella) |
12 | Ricky Pellegrino | Disco Jump (Massimo Conte Mix) |
13 | Duskope | Touch Me Baby (Extended Mix) |
14 | Sandy Rivera Feat. Tamara Raven | Round Midnight (Sandy Riveras Classic Mix) |
15 | Feint Young Son & Roland Clark | Protect Your Mind (Original Mix) |
16 | Fred Everything | Alone Together (Original Mix) |
17 | Crystal Waters | Gypsy Woman (She's Homeless) (acapella) |
18 | Paul Parsons | Throw Your Head Up In The Air (Extended Mix) |
10 april 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
15:00-16:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode #091, zoals uitgezonden op 3 april 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Ant Klent | Move Your Feet (Original Mix) |
02 | Funkytino | Love Like Mine (Coral O'Connor Remix) |
03 | Tom Browne | Funkin' For Jamaica (acapella) |
04 | Joseph Sinatra | Soul Vibration (Original Mix) |
05 | Per QX & Rare Candy | Don't Look Back (Original Mix) |
06 | Cuba Gooding | Happiness, Is Just Around The Bend (acapella) |
07 | Just Chace | Fucking Crazy (Original Mix) |
08 | Adamski | Space Jungle (acapella) |
09 | Romy Black | Take Your Time (Sebb Junior Extended Remix) |
10 | Wave Point | Passion (Original Mix) |
11 | Deborah Cox | Things Just Ain't The Same (acapella) |
12 | Kelly G. | Be Still (Kelly G's Sunday Morning Ritual) |
13 | Le Petit Frenchy & Micronoise | Un Été á La Plage (Original Mix) |
14 | DJ Tikyo Feat. Andrea Love | Love Will Bring Us Back (Carlos Vargas Soulful Mix) |
15 | Deephope | Mask (Original Mix) |
16 | Madonna | Frozen (acapella) |
17 | Tony Fuel Feat. Andrea Brown | Let's Rise (Original Mix) |
18 | Lomax CH Michael Procter | I Got Love (Booker T Satta Lick Remix) |
17 april 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
15:00-16:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode #092, zoals uitgezonden op 10 april 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Tony Fuel Feat. Andrea Brown | Let's Rise (Danny J Lewis Classic Remix) |
02 | Maurizio Basilotta Feat. Ashley Benjamin | Groove Theory (Original Mix) |
03 | Josh Davids | My House (Original Mix) |
04 | Diana Ross | Upside Down (Acapella) |
05 | Baum | Funk |
06 | Heatwave | Boogie Nights (acapella) |
07 | Synare | When The Beat Hits (Original Mix) |
08 | Vales | You Turn Me On (Original Mix) |
09 | Gino Vannelli | People Gotta Move (Acapella) |
10 | Chemars | Tranquil (Original Mix) |
11 | Robbie Williams | Millennium (Acapella) |
12 | Kode Breakerz | Old Skool Groove (Extended Mix) |
13 | DAN-ROS & Akami | I Don't Know (Extended Mix) |
14 | Kenny Bobien | Movin'On (Arnaud D Remix) |
15 | Agent Greg Feat. Alexandra Price | Turn It Up |
16 | Stef Davidse | For The Night (Mallin Remix) |
17 | Whitney Houston | I'm Every Woman (Acapella) |
18 | Kenny Bizzarro | Speed (Original Mix) |
19 | Sister Sledge | The Greatest Dancer (Acapella) |
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Radio Sunshine Live