Ben Liebrand In The House (Sunshine Live) Draailijsten / Playlist 2021: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 100: | Regel 100: | ||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | ||
Let op: dit is Episode # | Let op: dit is Episode #82, zoals ook is uitgezonden op 31 januari 2021 op [[Radio ISLA 106]] | ||
15:00-16:00 uur: | 15:00-16:00 uur: | ||
Regel 107: | Regel 107: | ||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
|01 || | |01 ||Dimo ||I Got The Feeling (Original Mix) | ||
|- | |||
|02 ||? || Moody (acapella) | |||
|- | |||
|03 ||Booker T Kathy Brown||Boogie Oogie Oogie (Booker T Vocal Mix) | |||
|- | |||
|04 ||Rhyze Brian Tappert Frank Velardi ||Just How Sweet Is Your Love (Brian Frankies Club XS Mix) | |||
|- | |||
|05 ||DON'T BLINK||Music Please (Original Mix) | |||
|- | |||
|06 ||20 Fingers Feat. Roula || Lick It (acapella) | |||
|- | |||
|07 ||Bohemien ||No You Don't (Original Mix) | |||
|- | |||
|08 ||Dakar || Stronger (Original Mix) | |||
|- | |||
|09 ||D-Train || You're The One for Me (acapella) | |||
|- | |||
|10 ||Tonis||Theatrics (Original Mix) | |||
|- | |||
|11 ||House of Glass || Disco Down (acapella) | |||
|- | |||
|12 ||Duskope Jay Ward||Yes I Do (Original Mix) | |||
|- | |||
|13 ||Stereosoulz DiVine NL ||L O V E (Extended Mix) | |||
|- | |||
|14 ||DONT BLINK ||Vibration (Original Mix) | |||
|- | |||
|15 ||Rachel Auburn || Bass Keeps Pumpin (acapella) | |||
|- | |||
|16 ||T. Markakis || Marvins Touch (Original Mix) | |||
|- | |||
|17 ||Arnold Lane Riffa ||Flauntin It (Original Mix) | |||
|- | |||
|18 ||Robin S. || Luv 4 Luv (acapella) | |||
|- | |||
|19 ||Anane ||Get On The Funk Train (Michael Gray Mark Knight Mix) | |||
|- | |||
|20 ||Paul Parsons Block Crown ||You Don't Stop (Club Mix) | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie Ben Liebrand In The House}} | {{Navigatie Ben Liebrand In The House}} |
Versie van 31 jan 2021 22:39
Ben Liebrand In The House (Sunshine Live) Draailijsten 2021 / Ben Liebrand In The House (Sunshine Live) Playlist 2021
16 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
Dit is de eerste aflevering van In The House op de Duitse Radio Sunshine Live en zal wekelijks uitgezonden worden op de zaterdagmiddag.
Let op: dit is Episode #80, zoals ook is uitgezonden op 17 januari 2021 op Radio ISLA 106
15:00-16:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Reelsoul | Take Me Away (Stripped 808 Mix) |
02 | The Jacksons | Shake Your Body Down To The Ground (Acapella) |
03 | K London Posse Maydie Myles | I Believe (Marco Lys Remix) |
04 | Makito | Purpose Of Love Remixes (Harvee Remix) |
05 | The Weeknd | Can't Feel My Face (Acapella) |
06 | Kings Of Underground | Everyone Wants To Be A DJ (Original Mix) |
07 | Diva Avari The French House Mafia | You Don't Know (Original Mix) |
08 | Chapter Verse | Cancel It (Original Mix) |
09 | Nightcrawlers | Push The Feeling (Acapella) |
10 | Teddy Pendergrass | You Can't Hide (Super Disco Club Re Invent) |
11 | Sean Bartana | My Love For You (Original Mix) |
12 | Masters At Work | Work (Acapella) |
13 | Block Crown | Can You Feel My Wish |
14 | ROMBE4T | Want You (Instrumental Mix) |
15 | Kristine W. | Feel What You Want (Acapella) |
16 | Phonix SJ Johnson Jacq UK | I Feel Good (Extended Mix) |
17 | Johnny "Guitar" Watson | A Real Mother For ya (Go To A Disco) (Acapella) |
18 | Fiorious | Follow Me (Harry Romero Club Mix) |
19 | Ruben Vitalis San Sebastian | Soulpower (Original Mix) |
23 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is Episode #81, zoals ook is uitgezonden op 24 januari 2021 op Radio ISLA 106
15:00-16:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Heider | Oh Babe (Original Mix) |
02 | Hugh Masekela | Don't Go Loose It Baby (acapella) |
03 | Alaia Gallo & Michelle Weeks | I'm Going Up (Original Mix) |
04 | Alex Rai | Don't Burn No Bridges (Original Mix) |
05 | Perky Wires | Delirium (Original Mix) |
06 | Michael Jackson | Workin’ Day And Night (acapella) |
07 | Wave Point | Shadows (Original Mix) |
08 | Cee Lo Green | Bright Lights Bigger City (acapella) |
09 | Danny Foster & Rocket Dubz & Rogue Feat. Rachel John | Still In Love (Extended Dub Mix) |
10 | Daft Punk | Better Stronger Faster (acapella) |
11 | Dian Solo | Party Time (Extended Mix) |
12 | Shuya Okino Feat. Navasha Daya | Still In Love (The Reflex Extended Revision) |
13 | Cafe 432 Feat. Joy Malcolm | Why (Extended Club Mix) |
14 | Dutchican Soul, Karmina Dai, Mr. V | Raise It Up (Micky More & Andy Tee Disco Mix) |
15 | Seb Skalski & L.T. Brown | I Live for that Day (Original Mix) |
16 | Andruss / Dmitri Saidi | PARTYNSNTP (Original Mix) |
17 | Love Tribe | Stand Up (acapella) |
30 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is Episode #82, zoals ook is uitgezonden op 31 januari 2021 op Radio ISLA 106
15:00-16:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dimo | I Got The Feeling (Original Mix) |
02 | ? | Moody (acapella) |
03 | Booker T Kathy Brown | Boogie Oogie Oogie (Booker T Vocal Mix) |
04 | Rhyze Brian Tappert Frank Velardi | Just How Sweet Is Your Love (Brian Frankies Club XS Mix) |
05 | DON'T BLINK | Music Please (Original Mix) |
06 | 20 Fingers Feat. Roula | Lick It (acapella) |
07 | Bohemien | No You Don't (Original Mix) |
08 | Dakar | Stronger (Original Mix) |
09 | D-Train | You're The One for Me (acapella) |
10 | Tonis | Theatrics (Original Mix) |
11 | House of Glass | Disco Down (acapella) |
12 | Duskope Jay Ward | Yes I Do (Original Mix) |
13 | Stereosoulz DiVine NL | L O V E (Extended Mix) |
14 | DONT BLINK | Vibration (Original Mix) |
15 | Rachel Auburn | Bass Keeps Pumpin (acapella) |
16 | T. Markakis | Marvins Touch (Original Mix) |
17 | Arnold Lane Riffa | Flauntin It (Original Mix) |
18 | Robin S. | Luv 4 Luv (acapella) |
19 | Anane | Get On The Funk Train (Michael Gray Mark Knight Mix) |
20 | Paul Parsons Block Crown | You Don't Stop (Club Mix) |