Ben Liebrand In The House (Sunshine Live) Draailijsten / Playlist 2021: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
kGeen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 50: | Regel 50: | ||
|- | |- | ||
|19|| Ruben Vitalis San Sebastian || Soulpower (Original Mix) | |19|| Ruben Vitalis San Sebastian || Soulpower (Original Mix) | ||
|} | |||
===23 januari 2021=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
Let op: dit is Episode #81 zoals ook is uitgezonden op 24 januari 2021 op [[Radio ISLA 106]] | |||
15:00-16:00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 ||Heider || Oh Babe (Original Mix) | |||
|- | |||
|02 ||Hugh Masekela || Don't Go Loose It Baby (acapella) | |||
|- | |||
|03 ||Alaia Gallo & Michelle Weeks || I'm Going Up (Original Mix) | |||
|- | |||
|04 ||Alex Rai || Don't Burn No Bridges (Original Mix) | |||
|- | |||
|05 ||Perky Wires || Delirium (Original Mix) | |||
|- | |||
|06 ||Michael Jackson || Workin’ Day And Night (acapella) | |||
|- | |||
|07 ||Wave Point ||Shadows (Original Mix) | |||
|- | |||
|08 ||Cee Lo Green || Bright Lights Bigger City (acapella) | |||
|- | |||
|09 ||Danny Foster & Rocket Dubz & Rogue Feat. Rachel John || Still In Love (Extended Dub Mix) | |||
|- | |||
|10 ||Daft Punk || Better Stronger Faster (acapella) | |||
|- | |||
|11 ||Dian Solo || Party Time (Extended Mix) | |||
|- | |||
|12 ||Shuya Okino Feat. Navasha Daya || Still In Love (The Reflex Extended Revision) | |||
|- | |||
|13 ||Cafe 432 Feat. Joy Malcolm || Why (Extended Club Mix) | |||
|- | |||
|14 ||Dutchican Soul, Karmina Dai, Mr. V || Raise It Up (Micky More & Andy Tee Disco Mix) | |||
|- | |||
|15 ||Seb Skalski & L.T. Brown || I Live for that Day (Original Mix) | |||
|- | |||
|16 ||Andruss / Dmitri Saidi || PARTYNSNTP (Original Mix) | |||
|- | |||
|17 ||Love Tribe || Stand Up (acapella) | |||
|} | |} |
Versie van 25 jan 2021 19:08
Ben Liebrand In The House (Sunshine Live) Draailijsten 2021 / Ben Liebrand In The House (Sunshine Live) Playlist 2021
16 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
Dit is de eerste aflevering van In The House op de Duitse Radio Sunshine Live en zal wekelijks uitgezonden worden op de zaterdagmiddag.
Let op: dit is Episode #80 zoals ook is uitgezonden op 17 januari 2021 op Radio ISLA 106
15:00-16:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Reelsoul | Take Me Away (Stripped 808 Mix) |
02 | The Jacksons | Shake Your Body Down To The Ground (Acapella) |
03 | K London Posse Maydie Myles | I Believe (Marco Lys Remix) |
04 | Makito | Purpose Of Love Remixes (Harvee Remix) |
05 | The Weeknd | Can't Feel My Face (Acapella) |
06 | Kings Of Underground | Everyone Wants To Be A DJ (Original Mix) |
07 | Diva Avari The French House Mafia | You Don't Know (Original Mix) |
08 | Chapter Verse | Cancel It (Original Mix) |
09 | Nightcrawlers | Push The Feeling (Acapella) |
10 | Teddy Pendergrass | You Can't Hide (Super Disco Club Re Invent) |
11 | Sean Bartana | My Love For You (Original Mix) |
12 | Masters At Work | Work (Acapella) |
13 | Block Crown | Can You Feel My Wish |
14 | ROMBE4T | Want You (Instrumental Mix) |
15 | Kristine W. | Feel What You Want (Acapella) |
16 | Phonix SJ Johnson Jacq UK | I Feel Good (Extended Mix) |
17 | Johnny "Guitar" Watson | A Real Mother For ya (Go To A Disco) (Acapella) |
18 | Fiorious | Follow Me (Harry Romero Club Mix) |
19 | Ruben Vitalis San Sebastian | Soulpower (Original Mix) |
23 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is Episode #81 zoals ook is uitgezonden op 24 januari 2021 op Radio ISLA 106
15:00-16:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Heider | Oh Babe (Original Mix) |
02 | Hugh Masekela | Don't Go Loose It Baby (acapella) |
03 | Alaia Gallo & Michelle Weeks | I'm Going Up (Original Mix) |
04 | Alex Rai | Don't Burn No Bridges (Original Mix) |
05 | Perky Wires | Delirium (Original Mix) |
06 | Michael Jackson | Workin’ Day And Night (acapella) |
07 | Wave Point | Shadows (Original Mix) |
08 | Cee Lo Green | Bright Lights Bigger City (acapella) |
09 | Danny Foster & Rocket Dubz & Rogue Feat. Rachel John | Still In Love (Extended Dub Mix) |
10 | Daft Punk | Better Stronger Faster (acapella) |
11 | Dian Solo | Party Time (Extended Mix) |
12 | Shuya Okino Feat. Navasha Daya | Still In Love (The Reflex Extended Revision) |
13 | Cafe 432 Feat. Joy Malcolm | Why (Extended Club Mix) |
14 | Dutchican Soul, Karmina Dai, Mr. V | Raise It Up (Micky More & Andy Tee Disco Mix) |
15 | Seb Skalski & L.T. Brown | I Live for that Day (Original Mix) |
16 | Andruss / Dmitri Saidi | PARTYNSNTP (Original Mix) |
17 | Love Tribe | Stand Up (acapella) |