Ben Liebrand In The House (Boogie Bunker Radio) Draailijsten van 2022 / Playlist 2022: verschil tussen versies
k (→26 mei 2022) |
|||
Regel 76: | Regel 76: | ||
|16||Sebb Junior || The Stars Are Yours (Original Mix) | |16||Sebb Junior || The Stars Are Yours (Original Mix) | ||
|- | |- | ||
|17|| | |17|| Mistura || Think Positive (Acapella) | ||
|- | |- | ||
|18||De La Soul || Ring Ring Ring (Ha Ha Hey) (Acapella) | |18||Stoim Feat. Sulene Fleming || Give It Up (Opolopo Remix Instrumental) | ||
|- | |||
|19||De La Soul || Ring Ring Ring (Ha Ha Hey) (Acapella) | |||
|} | |} | ||
Versie van 20 mei 2022 15:02
Ben Liebrand In The House (Boogie Bunker Radio) draailijsten van 2022 / Playlist 2022
6 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #127, zoals uitgezonden op 25 december 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Got Soul Collective | Brotherly Tribute (Danny J Lewis Remix) |
02 | Arnaud D Feat. MissFly | Honey Love (Original Mix) |
03 | Saison | Dilbert's Ditty (Original Mix) |
04 | Ennis (Bro. E) Smith | To You Lord (DJ Spen C Dock Anthemental) |
05 | Jones Meadow & They Dream By Day | Monomagi (Original Mix) |
06 | Joseph Capriati & Eric Kupper Feat. Byron Stingily | Love Changed Me (Original Mix) |
07 | Fred Dewouters | Na Na Na (Aurelien Stireg Remix) |
08 | Yooks & Rona Ray | Goosebumps (Original Mix) |
09 | Msolnusic | Tea With Natives (Col Lawton Beach Vibe Remix) |
10 | Charly Angelz | Love Handle (Original Mix) |
11 | Stoim Feat. Sulene Fleming | Give It Up (OPOLOPO Remix) |
13 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #128 zoals uitgezonden op 2 januari 2022 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Vertigini | Da Purpose (Radio Edit) |
02 | Pierrasat | Free (Original Mix) |
03 | Brothers In Arts | Back Where You Start (Original Mix) |
04 | Mauro Ghess & Tuby Rubber | Fallin' In A Deeper Love (Dub Mix) |
05 | The Commodores | Brick House (Acapella) |
06 | Dilby & Pornbugs | Beyond That (Original Mix) |
07 | The Flirts | Passion (Acapella) |
08 | Claptone Feat. Apre | My Night (Picard Bbrothers Remix) |
09 | Kiko Navarro | Dope High (Opolopo Tweak) |
10 | The Strikers | Body Music (Acapella) |
11 | Scoopy | Devil Blues (Original Mix) |
12 | Marc Cotterell | 92 Grooves (Original Mix) |
13 | Cassius | The Sound Of Violence (Acapella) |
14 | Scruscru & Mike Fot | Hauz Bonger (Original Mix) |
15 | Sharon Brown | I Specialize In Love (Acapella) |
16 | Sebb Junior | The Stars Are Yours (Original Mix) |
17 | Mistura | Think Positive (Acapella) |
18 | Stoim Feat. Sulene Fleming | Give It Up (Opolopo Remix Instrumental) |
19 | De La Soul | Ring Ring Ring (Ha Ha Hey) (Acapella) |
20 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #129 zoals uitgezonden op 8 januari 2022 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Demarkus Lewis | Nothing Without Love (Original Mix) |
02 | Kevin Andrews & Orson Welsh | The Heartbreak (Original Mix) |
03 | David Harness | Taboo Love 2021 (Original Mix) |
04 | Admiral Titbit | Upside Down (Acapella) |
05 | Tracy Hamlin | You're Puttin' A Rush On Me (DJ Pope Funkhut Alternate Unreleased Vocal) |
06 | Kerri Chandler | Bar A Thym (Javi Bora Remix) |
07 | Delacy | Hideaway (acapella) |
08 | Raphael Raban | Exhale (M.A. Remix) |
09 | Agora | Samba Party (acapella) |
10 | Marlow | Corktown (Original Mix) |
11 | Eric Vegas | Levels (acapella) |
12 | Mo'Cream | Dream Of You (Main Vocal) |
13 | Saison | Back Seat Bingo (Original Mix) |
14 | Block & Crown | Dangerous Beast (Original Mix) |
15 | Ray Jones & Heidi Vogel | In The Dark (Deeper Mix) |
16 | Hugh Masakela | Don't Go Loose It Baby (acapella) |
27 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #130 zoals uitgezonden op 15 januari 2022 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Henrik Villard | Let's Try It (Original Mix) |
02 | Madonna | Music (Acapella) |
03 | Frank Para | Emotion Flow (Michael Kortenhaus Remix) |
04 | Mistura | If You Want Me (Acapella) |
05 | Prunk | The Bang (Original Mix) |
06 | Afterlife | Fantasy (Acapella) |
07 | Deep Factor Feat. Daniel Thomas | Once I've Been There (Main Mix) |
08 | Fuminori Kagajo Feat. Pete Simpson | Feels Like Gold (Original Mix) |
09 | The Audio Manipulator | Wisdom (Original Mix) |
10 | Trevor Deep Jr. | Keep On! (Acapella) |
11 | Ruben Rosschild | I Feel That (Original Mix) |
12 | Maickel Telussa | Give It Up (Original Mix) |
13 | Ross Couch | Give Me More (Original Mix) |
14 | Chip E. Presents Message In The Music, Myk Dubz, Bobby Lewis | Lift Me Up (Todd Terry Mix) |
15 | Sourires | Pickford (Extended Mix) |
16 | Freaks | 2 Please U (Acapella) |
17 | Flauschig | Get It Right (Original Mix) |
18 | Mistura | If You Want Me (Doo-Dup Acapella) |
3 februari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #131 zoals uitgezonden op 29 januari 2022 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Saison | You (Original Mix) |
02 | Britney Spears | Toxic (acapella) |
03 | Tony H | Blues Player (Original Mix) |
04 | Hatiras + Sebb Junior | Gravitate (Jay Vegas Remix) |
05 | Jeffrey Bergmann | Love Me Right (acapella) |
06 | Cuartero | Unforeseen (Original Mix) |
07 | PSY | Gangnam Style (acapella) |
08 | Dua Lipa & Angèle | Fever (Tommy Glasses Funky Remix) |
09 | Coeo | 25 Hundred Friends (Original Mix) |
10 | Leona Lewis | Bleeding Love (acapella) |
11 | Mystic 2 | Free To Be Me |
12 | LK Jon Blazt | Fun House/Carousel (Original Mix) |
13 | Duck Sauce | The Big Bad Wolf (acapella) |
14 | Craig C Feat. Lester Jay | I Wish (James Deron SoulVibes Remix) |
15 | Rubinskee | Tei (Original Mix) |
16 | Henry | Something On My Mind (acapella) |
17 | Michael Gray Feat. Kelli Sae | Over And Over (Saison Remix) |
18 | Carlo & Kreutziger | Blend Of Territory (Original Mix) |
19 | James D-Train Williams | You Are Everything (acapella) |
10 februari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #132 zoals uitgezonden op 5 februari 2022 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Mat Lunnen & Darren Marshall | Spinney Jazz (Original Mix) |
02 | Christopher Cross | Ride like The Wind (Acapella) |
03 | Bibi & Sami Dee Presents Da Slammin Phrogz Feat. Ce Ce Peniston | Eternal Lover (Pray For More's Anthem Mix) |
04 | Din Jay | Going Deeper (Original Mix) |
05 | Bonetti | Deep Down Inside (Gustavo Fk Remix) |
06 | Funkadelic | (Not Just) Knee Deep (Acapella) |
07 | Soulbridge Feat. Pathy Andréas | Love At First Sight (Original Mix) |
08 | Moa Bay | Work Ain't Work (Original Mix) |
09 | Pepper MaShay | Release Yourself (Acapella) |
10 | Demarkus Lewis | Come Find Me (Main Mix) |
11 | J.Soul | Luv Part 2 (Extended Mix) |
12 | Le Petit Frenchy x Peverell x Eddie Amador | House Music Control (Qubiko Remix) |
13 | Groove Armada | I See You Baby (Shakin That Ass) (Acapella) |
14 | Ant LaRock | Ayyyyy (Original Mix) |
15 | Madison Avenue | Don't Call Me Baby (Acapella) |
17 februari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #133 zoals uitgezonden op 12 februari 2022 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Distant People Feat. Jaidene Veda | Circles (Reelsoul Remix) |
02 | Sicario (CAN) | Vegas Nights (Original Mix) |
03 | Felix Da Housecat | Silver Screen (Shower Scene) (Acapella) |
04 | Lesny Deep | Pick You Up (Original Mix) |
05 | Prospect Park | Surrender (Acapella) |
06 | Timmy Vegas Feat. Jennifer Wallace | Can't Make It Thru Another Day (Grant Nelson Remix) |
07 | Brothers In Arts & Boogietraxx | Mango Bongo Guitars (Original Mix) |
08 | Babert | Chicago 909 (Hatiras Remix) |
09 | Tommy Vicari Jnr | Look In Your Eyes (Sweely Remix) |
10 | Crew 7 | Strike It Up (Acapella) |
11 | Hatiras, Vincent Caira | What You Need (Extended Mix) |
12 | Discotron, Boogie Freaks | Lifting Me Higher (Extended Mix) |
13 | Max Muller + Dan Corco | Just Ask Me (Original Mix) |
14 | 2 In A Room | Wiggle it (Acapella) |
15 | Coeo | Physical (Kreature Remix) |
16 | Bruno Mars | 24K Magic (Acapella) |
17 | Yooks & Texsta Feat. Rebecca Scales | Respect (Original Vocal Mix) |
24 februari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Episode: #134, dit is de herhaling van 21 februari 2022, zoals uitgezonden op Sunshine Live
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | D-Compost Feat. Rona Ray | Loose Control (Fizzikx Vibe N Soul Vocal Mix) |
02 | Lee Wilson | Hold On (Reelsoul Remix) |
03 | JustMe. | Things (Original Mix) |
04 | R.E.M. | Losing My Religion (Acapella) |
05 | Mirko Deep | Feel It (Michael Gray Remix) |
06 | Grand Giro | We Can Escape (Club Mix) |
07 | DJManuel Feat. Diana | Monday Mood (Extended Mix) |
08 | Chicks Luv Us | More Than Love |
09 | Jocelyn Brown | Love's Gonna Get You (Acapella) |
10 | Supernova Feat. Mikey V | About You (Extended Mix) |
11 | Scibi | Always (Moe Turk Extended Remix) |
12 | Danny Howels & Dick Trevors Feat. Erire | Breathe (Acapella) |
13 | DJ Disciple Feat. Harmonies | Rescue me (Original Mix) |
14 | Beaten Soul & Dawn Tallman | It Starts With Us (Jonny Montana & Craig Stewart Organ Intro Mix) |
15 | DJ Disciple Feat. Beatweezy | I'm A Conqueror (Deez Raw Dub Mix) |
16 | Jellybean Feat. Madonna & Catharine Buchanan | Sidewalk Talk (Acapella) |
3 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #135 zoals uitgezonden op 26 februari 2022 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Soul Syndicate | Soul Glow (Remix) |
02 | KACZ | Funky Jam (Original Mix) |
03 | One Way | Let's Talk (acapella) |
04 | Risqué Connection | Saturday (Michael Gray Remix) |
05 | Steffen Lengler | Mein Haus (Original Mix) |
06 | The Course | Ain't Nobody (acapella) |
07 | Steven Stone & L.T. Brown | Let It Go (Revival Remix) |
08 | Bizio Cool & Robert Owens | Reflect On The Days (Vocal Dub Mix) |
09 | Serge Funk | You And I (Orginal Mix) |
10 | Mikko | So Many Times (Original Mix) |
11 | Henrik Villard | Time (Original Mix) |
12 | Fargetta | The Music Is Movin' |
13 | Boryn | Just Another Love (DJ Merci Remix) |
14 | Fatman Scoop & Timbaland | Drop (acapella) |
15 | David Morales | Never Looking Back (Extended Mix) |
16 | The Disclosure Project | 2 Deep (Original Mix) |
17 | Shannon | Let The Music Play (acapella) |
10 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #136 zoals uitgezonden op 5 maart 2022 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | East West Connection Feat. Pete Trotman | Once I've Been There (Iconix-Red Line Dub) |
02 | Ann Nesby | So Much Joy (acapella) |
03 | Grace Bones | J'Adore (Extended Mix) |
04 | Rony Breaker Feat. Ryan Konline | Keep On Dancing (Homero Espinosa Remix) |
05 | Locklead | Bumpin' Headz (Original Mix) |
06 | Dr. Dre & Snoop Dogg | The Next Episode (acapella) |
07 | Dennis Quin & Mr V. | Truth Speaks (New Master) |
08 | Dennis Ferrer & Disciples with James Yuill | Whisper (John Summit Extended Remix) |
09 | Sunset People | Dreaming Ain't Enough (acapella) |
10 | Brock Edwards | Sun Is Dark (Original Mix) |
11 | Jay Frog | Take Your Time (Original Mix) |
12 | Chrissy Ward | Right And Exact (acapella) |
13 | Stewart Birch | Soulfury (Original Mix) |
14 | Rithma | Nomad Station (Local Options Remix) |
15 | Sean Paul | Get Busy (acapella) |
16 | Rodney Hunter | Dance (Extended Mix) |
17 | DJ Jose, ROMBE4T | One World (Extended Epic Disco Mix) |
17 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #137 zoals uitgezonden op 12 maart 2022 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Jay Ward + Swanky | Want Your Love (Extended Mix) |
02 | Harley & Muscle Feat. Christopher McCray | What You Do To Me (Mo'Cream Remix) |
03 | JustMe. | Groovin' (Original Mix) |
04 | Milk & Sugar | Funky Music (Extended Mix) |
05 | Lenny Fontana Feat. New York Thunder | Holler (Club Slammer Mix) |
06 | Joe Ohms | We Got A Party (Deez Raw Life Remix) |
07 | Ben Liebrand Feat. Ceejay & CP | Give Me An Answer (Acapella) |
08 | Pigsie Feat. Morris Revy | No Highway (Scott Diaz Remix) |
09 | Big Gamble | Stone Cold (Extended Mix) |
10 | Deepswing Feat. Jacqueline Campa | Dance Tonight (Acapella) |
11 | Harley Muscle Feat. Christopher McCray | What You Do To Me (Drivetrain Remix) |
12 | Hatiras | Hey Cheech (Original Mix) |
13 | C&C Music Factory | Gonna Make You Sweat (Acapella) |
14 | Hotswing | The Feelings (Extended Mix) |
15 | BTWN SPKRS | Once A Dub (Original Mix) |
16 | BigBen Presents. Harmonica Sunbeam | This Is The Beat (Acapella) |
17 | Dennis Cruz | Bend (Original Mix) |
24 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #138 zoals uitgezonden op 19 maart 2022 op Radio ISLA 106
NB. Er gaat rond 13.12 uur iets mis tijdens de uitzending; na de eerste track stopt het programma plotseling en start het volgende programma op, vervolgens komt er een commercial break waarna het programma om 13.13 uur weer opstart.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Demarkus Lewis | Lose Yourself (Dub Mix) |
02 | The Police | Don't Stand So Close To Me (Acapella) |
03 | Roberto Parisi | Take Me Back (Original Mix) |
04 | Max Palmer | House Of Love (Original Mix) |
05 | Peter Mac | Powder Room (Extended Mix) |
06 | Gabriele Congedo & George Munro | Mind Prisoner (Original Mix) |
07 | Eddie Amador | House Music (House-apella) |
08 | Copy Paste Soul | The Reverend (Saison Remix) |
09 | Carlo | Earth Two (Original Mix) |
10 | Sugababes | Round Round (Acapella) |
11 | NUMA A TFIVE | You Can Say Nothin (Original Mix) |
12 | Angelo Ferreri | More People “In Many Ways” (Javi Bora Remix) |
13 | Peter Mac | I Like That (Original Mix) |
14 | Midnight Star | Midas Touch (Acapella) |
15 | Nari + Alexander P, Joe Mangione + Venessa Jackson | Emergency Room (Original Mix) |
16 | Corrado Alunni | The Midnight Hour (Original Mix) |
17 | Madonna | Into The Groove (Acapella) |
31 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #139 zoals uitgezonden op 26 maart 2022 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Ferreck Dawn x Jem Cooke | Back Tomorrow (Extended Mix) |
02 | Le Petit Frenchy x Peverell x Eddie Amador | House Music Control (Original Mix) |
03 | Soul Nomad | Dreams (Original Mix) |
04 | Roberto Rodriguez Feat. Malla | Your Happiness (Instrumental Mix) |
05 | Groove Armada | Alright (acapella) |
06 | DJ E-Clyps | Basement Bounce (Original Mix) |
07 | Nightcrawlers | Push The Feeling On (acapella) |
08 | Danny Snowden | Remember (Original Mix) |
09 | Indeep | Last Night A DJ Saved My Life (acapella) |
10 | Spencer Morales Feat. Randy Roberts | Without Your Love (Teddy Douglas Philly Groove Mix) |
11 | Mike Newman | Make Me Change (Original Mix) |
12 | Madonna | Vogue (acapella) |
13 | Alex Poet Feat. Karmina Dai | New plan (Extended Mix) |
14 | Jorn Johansen | Do It (Original Mix) |
15 | Matt Johnson, Derrick McKenzie Feat. Roki | Interstellar Love (Original Extended Mix) |
16 | Rocco Rodamaal | Tbt3 (Original Mix) |
17 | Barbara Mason | Another Man (acapella) |
7 april 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #140 zoals uitgezonden op 2 april 2022 op Radio ISLA 106
Let op: in deze aflevering was het volume van de acapella van track 4 harder; Ben Liebrand gaf aan dat hij een controle punt had gemist.
Mash-up Special
Special thanks to the WOLF (World Of Liebrand Fans) for the extra info!
Nr. | Artiest | Titel | Episode |
---|---|---|---|
01 | Seb Skalski Feat. Adam Joseph | Believer (Dave Mayer Remix) | #113 |
02 | Kool & The Gang | Celebration (Acapella) | #113 |
03 | Shaka Loves You | Stomp (Original Mix) | #113 |
04 | Hypnoteck & DJ Patrice "G" Stiker | Pump Pump It Up (Acapella) | #113 |
05 | ROMBE4T | Want You (Instrumental Mix) | #080 |
06 | Kristine W | Feel What You Want (Acapella) | #080 |
07 | James Silk | Rhythm & Flow (Original Mix) | #115 |
08 | D.J. Mark The 45 King | The 900 Number (Acapella) | #115 |
09 | Dominic Balchin | NY Strut (Original Mix) | #116 |
10 | Gladys Knight And The Pips | I Heard It Through The Grapevine (Acapella) | #116 |
11 | Martin Denev Feat. Anggela Vani | You Got Me (Dub Mix) | #084 |
12 | Towa Tei Feat. Kylie Minogue | GBI (German Bold Italic) (Acapella) | #084 |
13 | Papa Tony & Eventual Groove | Citra (Original Mix) | #114 |
14 | Supreme Beings Of Leisure | Divine (Acapella) | #114 |
15 | Todd Terry, House Of Gypsies | LA Sume (Extended Mix) | #112 |
16 | Boris Dlugosch Feat. Roisin Murphy | Never Enough (Fusion Groove Orchestra Jazz-a-pella) | #112 |
17 | Demarkus Lewis | Be Sincere (Original Mix) | #114 |
18 | Chic | Chic Mystique (Acapella) | #114 |
19 | Ryno | Disco Funk (Original Mix) | #113 |
20 | Evelyn “Champagne” King | Shame (Acapella) | #113 |
21 | Jo Paciello | Do You Like It (Original Mix) | #111 |
22 | Wham! | Everything She Wants (Acapella) | #111 |
23 | Marc Cotterell | Those Day's (True2life Mix) | #115 |
24 | Herb Alpert Feat. Janet Jackson | Diamonds (Acapella) | #115 |
25 | Ruby Francis | Betcha She Don't Love You (Sebb Junior Instrumental Remix) | #112 |
26 | Public Enemy | Public Enemy Number One (Acapella) | #112 |
14 april 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is grotendeels de herhaling van Episode: #141 zoals uitgezonden op 9 april 2022 op Radio ISLA 106, echter wordt de aflevering nu wel in zijn totaliteit uitgezonden!
Mash-up Special
Special thanks to the WOLF (World Of Liebrand Fans) for the extra info!
Nr. | Artiest | Titel | Episode |
---|---|---|---|
01 | Mary.J.OK | I Do It For Me (Soulshaker Dub Mix) | #114 |
02 | Michael Jackson | Remember The Time (Acapella) | #114 |
03 | Luis Radio & Stefano Guerra | That Feeling (Original Mix) | #110 |
04 | The Police | Roxanne (Acapella) | #110 |
05 | Frivolous Jackson | Bounce That (Original Mix) | #110 |
06 | Johnny "Guitar" Watson | A Real Mother For Ya (Disco Echo Bonus Acapella) | #110 |
07 | Dimo | I Got The Feeling (Original Mix) | #082 |
08 | Bomb The Bass | Moody (Acapella) | #082 |
09 | Beneath Usual | Quick Flip (Original Mix) | #112 |
10 | Freaks | 2 Please U (Acapella) | #112 |
11 | Blvckr | Always (Original Mix) | #083 |
12 | Change | The Glow Of Love(Acapella) | #083 |
13 | Mo'Cream | You Are (Original Mix) | #114 |
14 | Anabel Englund | London Headache (Acapella) | #114 |
15 | Duskope | Nostalgia (Original Mix) | #110 |
16 | Doug Lazy | Let It Roll (Acapella) | #110 |
17 | Frankie Knuckles, Directors Cut, Eric Kupper | The Whistle Song (Cinthie Extended Remix) | #111 |
18 | Gloria Gaynor | I Will Survive (Acapella) | #111 |
19 | DONT BLINK | Music Please (Original Mix) | #082 |
20 | 20 FINGERS Feat. Roula | Lick It (Acapella) | #082 |
21 | The Catcher | Screwing (Original Mix) | #112 |
22 | Loleatta Holloway | Hit & Run (Acapella) | #112 |
23 | Body Ocean | Once The Music (Intro Clean) | #083 |
24 | David Guetta | Love Is Gone (Acapella) | #083 |
25 | Andruss, Juarez | Whomp There It Is (Extended Mix) | #084 |
26 | The Black Eyed Peas | I Gotta Feeling (Acapella) | #084 |
21 april 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #142 zoals uitgezonden op 16 april 2022 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Davide Toschi | Light Shadow (Original Mix) |
02 | Omeria | Doubt (Original Mix) |
03 | Milton Jackson | Lockdown Love (Original Mix) |
04 | Dazz Band | Let It Whip (Acapella) |
05 | Vitess | Wet Signal (Original Mix) |
06 | Dua Lipa | Physical (Acapella) |
07 | Col Lawton, V77NNY, Angelala | Eros (Crying Doves Dub) |
08 | Milton Jackson & Matt Masters | Viaggio (Fred Everything Remix) |
09 | The Blappse Posse | Don't Hold Back (Backapella) |
10 | Bob Sinclar | Salome De Baiha (Acapella) |
11 | Reagan Mian | Waves/Good Advices (Original Mix) |
12 | Mariah Carey | Someday (Acapella) |
13 | David Geil | Dead Land/Ghost Dance (Original Mix) |
14 | Masaki Morii & Aaron K. Gray | Working (Original Mix) |
15 | Paul Parsons | Send Me There (Club Mix) |
16 | Sayro | All Right (Original Mix) |
17 | Katy Perry Feat. Snoop Dogg | California Girls (Acapella) |
28 april 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #143 zoals uitgezonden op 23 april 2022 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Haipa | Losing Control (Original Mix) |
02 | Paul Parsons | Can U Feel The Beat (Original Mix) |
03 | Sandy Rivera Feat. LT Brown | Come Into My Room (Dub Mix) |
04 | Richard Earnshaw Presents Inner Spirit Feat. Kholi | Addicted (Vocal Mix) |
05 | Takecha | Duration Rhyme (Tofubeats Remix Radio Edit) |
06 | D-Train | You're The One For Me (Simon Harris Remix) |
07 | Moglis | Her Sweat (Original Mix) |
08 | 2XM, Cortese Feat. Anya Sweeney | Psilo (Original Mix) |
09 | KulaKingz Starring Sian-Lee | LMSY(Yam Who? & Jaegerossa Instrumental Mix) |
10 | MTME | City Lights (Original Mix) |
11 | DJ Mes | Hot Tub Time Machine (Original Mix) |
12 | MarzAttack | Totem (Original Mix) |
5 mei 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #144, zoals uitgezonden op 30 april 2022 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Joel H | This Way (Original Mix) |
02 | Alan Russell Presents Tracks From The Tropics Project 268 | Listen You F**kers (Album Sampler) |
03 | Adrian Matos, Molac | Something 'Bout You (Original Mix) |
04 | Dave Mayer | A Night At Lane's(Extended Mix) |
05 | DJ Spen, John Khan & Gary Hudgins Feat. Leighton Jones | Yah Mo B There (DJ Spen & Gary Hudgins Remix) |
06 | AGENCY | We Live For Love (Nuno SEA Remix) |
07 | Alex Preston Feat. Lauren Day | Get To You (Original Mix) |
08 | Hardage Feat. Michael Franti | There's Enough For All Of Us (Remixes 2021 - Gotta Remix) |
09 | David Morales Feat. Ultra Naté | I Can Dream (Extended Mix) |
10 | Francis Scarlino | Got To Feel (Dub House Mix) |
11 | Norenoise | Copacabana (Mata Jones Remix) |
12 mei 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:10-14:00 uur: (Let op: afwijkende start tijd!)
Let op: dit is de herhaling van Episode: #145 zoals uitgezonden op 7 mei 2022 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Ben Liebrand & OJAM | Running Away (Full Story Mix) |
02 | B.B. & Q. Band | Dreamer (Michael Gray Remix) |
03 | Funk The Sound | Roof Garden (Original Mix) |
04 | Bill Withers, Grover Washington Jr. | Just The Two Of Us (LON Remix) |
05 | Michael Gray Feat. Kimberly Brown | Brother Brother (Booker T Vocal Remix) |
06 | Me & My Toothbrush | Trippin' On Acid (Extended Mix) |
07 | Faithless | Insomnia (Acapella) |
08 | AN:TI | Zvezda (Original Mix) |
09 | Boney M | Kalimba De Luna (Acapella) |
10 | Tuxedo | Phantasma (Funk D'Void Remix) |
11 | Dua Lipa | Break My Heart (Acapella) |
12 | DJ Spen Presents James Deron | Amenundala (DJ Spen Deeper House Re Edit) |
13 | Animist | Keep On Searchin' EP (String Machine?) (Original Mix) |
14 | Cleptomaniacs | All I Do (Acapella) |
15 | Una Mas | All I Need (Acapella) |
16 | Firefly | Love Is Gonna Be On Your Side (Ben Liebrand Love Remix) |
19 mei 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #146 zoals uitgezonden op 14 mei 2022 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Matt Prehn Griffin | Feel4Me (RawBeetz Remix) |
02 | Boston | More Than A Feeling (Acapella) |
03 | Manuel Grandi | Keep On Lovin' Me (Club Mix) |
04 | Guglielmo Rantica | She (Original Mix) |
05 | Col Lawton & Glass Slipper | Way To Go (DuBeats Remix) |
06 | Saison Feat. Miss Yankey | Making Shapes (Scott Diaz Instrumental Remix) |
07 | Triple X | Feel The Same (Acapella) |
08 | DJ Nana | The Feeling (Young Molz Funky Groove Mix) |
09 | Roy Ayers | Don't Stop The Feeling (Acapella) |
10 | ?? | Don't Ever Stop (Acapella) |
11 | ?? | Don't Stop Rockin' (Acapella) |
12 | S Club 7 | Don't Stop Movin' (Acapella) |
13 | Father And Son | My Mind (Extended Mix) |
14 | Instant Funk | I Got My Mind Made Up (Acapella) |
15 | Celeda | Free Your Mind (Acapella) |
16 | Yhago | Too Much (Jay Vegas Can't Get Enuff Dub) |
17 | Dachshund | Only (Original Mix) |
18 | Dayton | The Sound Of Music (Acapella) |
19 | Alessio Collesano | Come To Me (Original Mix) |
20 | Blind Truth Feat. Tata Vega & Toney Lee | Why Can't We See (Acapella) |
21 | Louie Vega Presents Unlimited Touch | I Hear Music In The Streets |
26 mei 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Nadere info volgt nog!
2 juni 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Nadere info volgt nog!
9 juni 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Nadere info volgt nog!
16 juni 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Nadere info volgt nog!
23 juni 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Nadere info volgt nog!
30 juni 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Boogie Bunker Radio