In The Mix (Boogie Bunker Radio) draailijsten van 2022 / Playlist 2022: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (→7 april 2022) |
||
Regel 744: | Regel 744: | ||
16.00-17.00 uur: | 16.00-17.00 uur: | ||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #143, zoals uitgezonden op [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2005#10_september_2005|10 september 2005]] op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Gino Vannelli || People Gotta Move | |||
|- | |||
|02|| Loleatta Holloway || Love Sensation | |||
|- | |||
|03|| MDMC (Modern Danceable Music Company) ||How About It | |||
|- | |||
|04|| Whitney Houston || Queen Of The Night (instrumentaal) | |||
|- | |||
|05|| Jackson 5 || I Want You Back (acapella) | |||
|- | |||
|06|| Sister Sledge || We Are Family | |||
|- | |||
|07|| Black Box || Ride On Time | |||
|- | |||
|08|| Madonna || Everybody | |||
|- | |||
|09|| Mel & Kim || Showing Out (Get Fresh At The Weekend) | |||
|- | |||
|10|| Spiller Feat. Sophie Ellis-Bextor || Groovejet (If This Ain't Love) (acapella) | |||
|- | |||
|11|| 20 Fingers Feat. Gillette || Short Dick Man (acapella) | |||
|- | |||
|12|| Sister Sledge || All American Girls | |||
|- | |||
|13|| Coldcut Feat. Lisa Stansfield || People Hold On | |||
|} | |||
==14 april 2022== | ==14 april 2022== |
Versie van 7 apr 2022 18:24
In The Mix (Boogie Bunker Radio) draailijsten van 2022 / In The Mix (Boogie Bunker Radio) Playlist 2022
1 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
02.00-05.00 uur:
Dit is de herhaling van de Grandmix 2021, zoals uitgezonden op 31 december 2021 op Radio 538[1]
De Grandmix 2021 kun je op het officiële Vimeo kanaal van Ben Liebrand hier of hier terugkijken en luisteren!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
001 | Ben Liebrand | Grandmix 2021 Intro |
002 | Glass Animals | Heat Waves |
003 | JC Stewart | Break My Heart |
004 | P!nk Feat. Willow Sage Hart | Cover Me In Sunshine |
005 | Major Lazer Feat. Alessia Cara | Hell And High Water |
006 | Davina Michelle | Sweet Water |
007 | Olivia Rodrigo | Good 4 U |
008 | Rag'n'bone Man | All You Ever Wanted |
009 | Justin Bieber & Benny Blanco | Lonely |
010 | Kid LAROI & Justin Bieber | Stay |
011 | Taylor Swift | Willow |
012 | Ava Max | Who's Laughing Now |
013 | Doja Cat | Streets |
014 | Tesher & Jason Derulo | Jalebi Baby |
015 | Justin Bieber Feat. Daniel Caesar & Giveon | Peaches |
016 | Coldplay | Higher Power |
017 | Netsky & Hybrid Minds | Let Me Hold You |
018 | Ed Sheeran | Overpass Graffiti |
019 | Maluma & The Weeknd | Hawáï |
020 | Lil Nas X | That's What I Want |
021 | Lil Nas X | Montero (Call Me By Your Name) |
022 | Doja Cat | Get Into It (Yuh) |
023 | Davina Michelle | Nobody Is Perfect |
024 | 24KGoldn Feat. Iann Dior | Mood |
025 | Ckay Feat. ElGrande Toto | Love Nwantiti (North African Remix) |
026 | The Kid LAROI | Without You |
027 | Billie Eilish | Therefore I Am |
028 | Maroon 5 & Megan Thee Stallion | Beautiful Mistakes |
029 | Clean Bandit & Mabel Feat. 24K Goldn | Tick Tock |
030 | Jason Derulo & Nuka | Love Not War (The Tampa Beat) |
031 | Jonas Brothers | Who's In Your Head |
032 | Rondé | Hard To Say Goodbye |
033 | Regard Feat. Troye Sivan & Tate Mcrae | You |
034 | Lil Tjay Feat. 6Lack | Calling My Phone |
035 | Kris Kross Amsterdam, Shaggy & Conor Maynard | Early In The Morning |
036 | Clean Bandit Feat. Iann Dior | Higher |
037 | Coldplay & BTS | My Universe |
038 | Tom Grennan | Little Bit Of Love |
039 | Sia & David Guetta | Floating Through Space |
040 | Justin Wellington Feat. Small Jam | Iko Iko |
041 | P!nk | All I Know So Far |
042 | Camila Cabello | Don't Go Yet |
043 | Purple Disco Machine Feat. Sophie And The Giants | Hypnotized |
044 | Ed Sheeran | Afterglow |
045 | Dua Lipa | Love Again |
046 | Justin Bieber | Anyone |
047 | Ava Max | My Head & My Heart |
048 | Elton John & Dua Lipa | Cold Heart |
049 | Lucas & Steve | I Want It All |
050 | Tiësto | The Business |
051 | Purple Disco Machine Feat. Eyelar | Dopamine |
052 | Tiësto & Karol G | Don't Be Shy |
053 | Onerepublic | Run |
054 | Dragonette, Sunnery James & Ryan Marciano & Cat Dealers Feat. Bruno Martini | Summer Thing |
055 | Alesso & Armin Van Buuren | Leave A Little Love |
056 | Swedish House Mafia & The Weeknd | Moth To A Flame |
057 | Martin Garrix Feat. Bono & The Edge | We Are The People |
058 | Jonas Brothers & Marshmello | Leave Before You Love Me |
059 | Tinlicker & Helsloot | Because You Move Me |
060 | Sunnery James & Ryan Marciano, Ginge, Qg | Better Things (Extended Mix) |
061 | Jason Derulo | Acapulco |
062 | Shouse | Love Tonight |
063 | The Weeknd | Take My Breath |
064 | Showtek Feat. Lxandra | Someone Like Me |
065 | Kream | Take Control |
066 | Jason Derulo Feat. Adam Levine | Lifestyle |
067 | Shawn Mendes & Tainy | Summer Of Love |
068 | Riton & Nightcrawlers Feat. Mufasa & Hypeman | Friday |
069 | Ofenbach | Wasted Love |
070 | Lost Frequencies & Calum Scott | Where Are You Now |
071 | Chef'special | Afraid Of The Dark |
072 | Sam Feldt Feat. Alma & Digital Farm Animals | Home Sweet Home |
073 | Afrojack & David Guetta | Hero |
074 | Kungs | Never Going Home |
075 | Kungs | Lipstick |
076 | ATB & Topic Feat. A7S | Your Love (9Pm) |
077 | Tungevaag, Sick Individuals, Marf | Miss You |
078 | Imagine Dragons | Follow You |
079 | Ava Max | Everytime I Cry |
080 | Noizu | Summer 91 (Looking Back) |
081 | Ofenbach & Quarterhead Feat. Norma Jean Martine | Head Shoulders Knees & Toes |
082 | Tom Grennan | Don't Break The Heart |
083 | Meduza Feat. Hozier | Tell It To My Heart |
084 | Ed Sheeran | Bad Habits |
085 | Lost Frequencies & Mathieu Koss | Don't Leave Me Now |
086 | Joel Corry x Raye x David Guetta | Bed |
087 | Galantis, David Guetta & Little Mix | Heartbreak Anthem |
088 | Joel Corry X Jax Jones Feat. Charli XCX & Saweetie | Out Out |
089 | Tate McRae | You Broke Me First |
090 | Meduza Feat. Dermot Kennedy | Paradise |
091 | Lost Frequencies | Rise |
092 | Sheppard | Learning To Fly |
093 | Rain Radio & DJ Craig Gorman | Talk About |
094 | Afrojack, Lucas & Steve & Dubvision | Anywhere With You |
095 | Vinai Feat. Vamero | Rise Up |
096 | Hvme | Goosebumps |
097 | Becky Hill & David Guetta | Remember |
098 | Kream & Millean Feat. Bemendé | What You've Done To Me |
099 | Robin Schulz & Felix Jaehn Feat. Alida | One More Time |
100 | Nathan Evans | Wellerman (220 KID x Billen Ted Remix) |
101 | Shane Codd | Get Out My Head |
102 | Calvin Harris Feat. Tom Grennan | By Your Side |
103 | Lucas & Steve X Tungevaag | Paper Planes |
104 | Joel Corry | Lonely |
105 | Ofenbach & Ella Henderson | Hurricane |
106 | Shane Codd Feat. Charlotte Haining | Always On My Mind |
107 | Majestic X Boney M | Rasputin |
108 | Doja Cat | Need To Know |
109 | Miley Cyrus Feat. Dua Lipa | Prisoner |
110 | David Guetta Feat. Kid Cudi | Memories 2021 |
111 | Mike Williams | Get Dirty |
112 | Navos | Believe Me |
113 | Doja Cat & The Weeknd | You Right |
114 | Armin Van Buuren & Davina Michelle | Hold On |
115 | Billie Eilish | Your Power |
116 | Farruko | Pepas |
117 | Leony | Faded Love |
118 | Dua Lipa | We're Good |
119 | Gabry Ponte X Lum!X X Prezioso | Thunder |
120 | Banners | If I Didn't Have You |
121 | Adele | Easy On Me |
122 | Shawn Mendes | Wonder |
123 | Justin Bieber | Hold On |
124 | Ed Sheeran | Shivers |
125 | Ariana Grande | Positions |
126 | Shawn Mendes & Justin Bieber | Monster |
127 | Banners | Someone To You |
128 | Anne-Marie & Niall Horan | Our Song |
129 | Justin Bieber | Ghost |
130 | Doja Cat Feat. Ariana Grande | I Don't Do Drugs |
131 | Olivia Rodrigo | Drivers License |
132 | Silk Sonic Presents Bruno Mars & Anderson .Paak | Leave The Door Open |
133 | The Script | I Want It All |
134 | Ben Liebrand | Grandmix 2021 Outro |
6 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #130, zoals uitgezonden op 14 mei 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Haddaway | What Is Love |
02 | Total Touch | Touch Me There |
03 | Wally Jump Junior & The Criminal Element | Private Party |
04 | LaTour | People Are Still Having Sex |
05 | Poussez! | Come On And Do It (percapella) |
06 | 2 Brothers On The 4th Floor Feat. Da Smooth Baron MC And Gale Robinson | Turn Da Music Up |
07 | Baby'O | In The Forest |
08 | Sunbelt | Spin It |
09 | Sharon Redd | In The Name Of Love |
10 | Hi-Tek 3 Feat. Ya Kid K | Spin That Wheel (Turtles Get Real) |
11 | Telex | Moskow Diskow (French 12" version) |
12 | Dr. Baker | Turn Up The Music |
13 | Sly & The Family Stone | Dance To The Music (acapella) |
13 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #131, zoals uitgezonden op 21 mei 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Skipworth & Turner | Thinking About Your Love |
02 | Valentine Brothers | Money's Too Tight (To Mention) (1982) |
03 | Teena Marie | I Need Your Lovin' |
04 | Simply Red | Money's Too Tight (To Mention) (1985) |
05 | Heavy D. & The Boyz | We Got Our Own Thang |
06 | Duran Duran | Wild Boys |
07 | Colonel Abrams | I'm Not Gonna Let You |
08 | Colonel Abrams | Trapped (acapella) |
09 | Willy Colon | Set Fire To Me |
10 | FPI project | Rich In Paradise (Going Back To My Roots) |
11 | Tony! Toni! Toné! | Feels Good |
12 | Bobby Thurston | Check Out The Groove |
20 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #132, zoals uitgezonden op 28 mei 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Bobby Thurston | Check Out The Groove |
02 | Damon Harris | It's Music |
03 | Steve "Silk" Hurley | Work It Out |
04 | Inner City | Good Life |
05 | Brandon Cooke | Sharp As A Knife |
06 | D-Mob | We Call It Acieed |
07 | Nomad | Something Special |
08 | Yazz And The Plastic Population | The Only Way Is Up |
09 | Barry White | You See The Trouble With Me (acapella) |
10 | Faithless | Insomnia |
11 | Justin Timberlake | Like I Love You (acapella) |
12 | Lisa Marie with Malcolm McLaren and the Bootzilla Orchestra | Something's Jumpin' In Your Shirt (Walk The Body Mix) |
13 | Clivillés & Cole | Pride (In The Name Of Love) |
27 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #133, zoals uitgezonden op 11 juni 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Coolio | Gangsta's Paradise |
02 | The Pointer Sisters | Yes We Can Can |
03 | DJ Jazzy Jeff & The Fresh Prince | Summertime |
04 | A Tribe Called Quest | Can I Kick It? |
05 | Howard Jones | What Is Love? |
06 | Full Force | Alice, I Want You Just For Me |
07 | James Brown | I'm Real |
08 | Kurtis Blow | I'm Chillin' |
09 | Propaganda | P-Machinery |
10 | Propaganda | Dr. Mabuse |
11 | Chad Jackson | Hear The Drummer (Get Wicked) |
3 februari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #134, zoals uitgezonden op 18 juni 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Funky Four Plus One More | Rappin' And Rocking The House |
02 | Gayle Adams | Love Fever |
03 | Snap! | Keep It Up |
04 | Timex Social Club | Rumours |
05 | France Joli | Gonna Get Over You |
06 | Tom Browne | Funkin' For Jamaica |
07 | T-Connection | Saturday Night |
08 | Pointer Sisters | Automatic |
09 | Bomb The Bass | Beat Dis |
10 | Nomad Feat. MC Mikee Freedom | (I Wanna Give You) Devotion |
10 februari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #135, zoals uitgezonden op 25 juni 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Prince & The New Power Generation | Gett Off (Housestyle) |
02 | Eric B. & Rakim | I Know You Got Soul |
03 | The Temptations | Treat Her Like A Lady |
04 | Chic | You Are Beautiful |
05 | Jellybean Feat. Madonna | Sidewalk Talk |
06 | G.L.O.B.E. & Whiz Kid | Play That Beat Mr. DJ |
07 | C.O.D. | In The Bottle |
08 | Grandmaster Flash & Melle Mel | White Lines (Don't Do It) |
09 | The Whispers | Rock Steady |
10 | First Choice | Doctor Love |
11 | Geraldine Hunt | Can't Fake The Feeling |
12 | Kool & The Gang | Ladies Night |
13 | Flash & The Pan | Midnight Man |
17 februari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #136, zoals uitgezonden op 9 juli 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | The Earons | Land Of Hunger |
02 | Jovanotti | Libera L'Anima |
03 | T-Connection | Do What You Wanna Do |
04 | Cock Robin | The Promise You Made |
05 | Dazz Band | Let It All Blow |
06 | Prince & The New Power Generation | Gett Off (Housestyle) (Sample "Dance To The Speaker") |
07 | Johnny Gill | The Floor |
08 | Public Enemy | Bring The Noise (Sample ‘Bring The Noise’) |
09 | Candi Staton | When You Wake Up Tomorrow |
10 | Prince & The Revolution | 1999 |
11 | Vanity 6 | Nasty Girl |
10 | Flash & The Pan | Midnight Man |
11 | Koto | Visitors |
12 | B.P. Johnson | I Believe In The Power Of Love (acapella) |
24 februari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #137, zoals uitgezonden op 16 juli 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Third World | Now That We Found Love |
02 | Heavy D. & The Boyz | Now That We Found Love |
03 | D-Mob | It Is Time To Get Funky |
04 | Gino Soccio | I Wanna Take You There |
05 | Earth, Wind & Fire | System Of Survival |
06 | The Adventures Of Stevie V. | Dirty Cash (Money Talks) |
07 | Carol Jiani | Hit 'N Run Lover |
08 | Petra & Co | Just Let Go |
09 | Whitney Houston | I'm Every Woman |
10 | Lipps Inc. | Funkytown |
11 | Kraftwerk | It's More Fun To Compute |
3 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #138, zoals uitgezonden op 23 juli 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Harvey Mason | Groovin' You |
02 | Carol Wiliams | Love Is You |
03 | Spiller Feat. Sophie Ellis-Bextor | Groovejet (If This Ain't Love) |
04 | 49-ers | Touch Me |
05 | Deskee | Let There Be House |
06 | Jungle Brothers | I'll House You |
07 | Off-Shore | I Can't Take The Power |
08 | Kraftwerk | Spacelab |
09 | Voggue | Dancin' The Night Away |
10 | Anita Ward | Ring My Bell |
11 | Eurythmics | Sweet Dreams (Are Made Of This) |
12 | Yes | Owner Of A Lonely Heart |
10 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #139, zoals uitgezonden op 13 augustus 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Egma | Let The Bass Kick |
02 | Transformer 2 | Pacific Symphony |
03 | Jaydee | Plastic Dreams |
04 | Kurtis Feat. Carole Sylvan | Let Go (acapella) |
05 | Quartz | Beyond The Clouds |
06 | Lime | Babe We're Gonna Love Tonight |
07 | Pig Bag | Papa's Got A Brand New Pig Bag |
08 | Martin Circus | Ite Missa Est |
09 | Lime | Your Love |
10 | Sin With Sebastian | Shut Up (And Sleep With Me) (acapella) |
11 | Jam & Spoon Feat. Plavka | Right In The Night (Fall In Love With Music) |
12 | Destination | Move On Up |
17 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #140, zoals uitgezonden op 20 augustus 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Mtume | Juicy fruit |
02 | DJ Jazzy Jeff & the Fresh Prince | Girls ain't nothing but trouble |
03 | Madonna | Erotica |
04 | Princess | Say I'm Your No. 1 |
05 | Imagination | Just An Illusion |
06 | Laura Branigan | Self control |
07 | Will Smith | Gettin' Jiggy With It |
08 | Whodini | Magic's Wand |
09 | Patrice Rushen | Forget Me Nots |
10 | Mtume | So You Wanna Be A Star |
11 | David Joseph | You Can't Hide (Your Love From Me) |
12 | Cameo | Word Up! |
13 | Europe | The Final Countdown |
24 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #141, zoals uitgezonden op 27 augustus 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Stacy Lattisaw | Dynamite |
02 | Michael Jackson | Billie Jean |
03 | D-Train | Keep On |
04 | Luther Vandross & Janet Jackson With Bell Biv Devoe & Ralph Tresvant | The Best Things In Life Are Free |
05 | Lil' Louis | Do U Luv Me |
06 | The Strikers | Body Music |
07 | The Beatmasters With Merlin | Who's In The House |
08 | Coffee | Casanova |
09 | Village people | Y.M.C.A. |
10 | Dead Or Alive | You Spin Me Round (Like Me A Record) |
11 | Miquel Brown | So Many Men, So Little Time |
31 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #142, zoals uitgezonden op 3 september 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Evelyn "Champagne" King | Love Come Down |
02 | Whitney Houston | I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me) |
03 | Whitney Houston | How Will I Know |
04 | Madonna | Like A Virgin |
05 | Prince | Controversy |
06 | The Strikers | Inch By Inch |
07 | Shalamar | Right In The Socket |
08 | The Minute Men | Bingo Bongo |
09 | Shakedown | At Night (acapella) |
10 | Hashim | Al-Naafiysh (The Soul) |
11 | Adeva | Respect |
12 | Ashford & Simpson | Found A Cure |
7 april 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #143, zoals uitgezonden op 10 september 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Gino Vannelli | People Gotta Move |
02 | Loleatta Holloway | Love Sensation |
03 | MDMC (Modern Danceable Music Company) | How About It |
04 | Whitney Houston | Queen Of The Night (instrumentaal) |
05 | Jackson 5 | I Want You Back (acapella) |
06 | Sister Sledge | We Are Family |
07 | Black Box | Ride On Time |
08 | Madonna | Everybody |
09 | Mel & Kim | Showing Out (Get Fresh At The Weekend) |
10 | Spiller Feat. Sophie Ellis-Bextor | Groovejet (If This Ain't Love) (acapella) |
11 | 20 Fingers Feat. Gillette | Short Dick Man (acapella) |
12 | Sister Sledge | All American Girls |
13 | Coldcut Feat. Lisa Stansfield | People Hold On |
14 april 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Nadere info volgt nog!
21 april 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Nadere info volgt nog!
28 april 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Boogie Bunker Radio
Referenties
- ↑ Radiofreak.nl 'Dit hoor je met Oud & Nieuw op de landelijke zenders | Publicatie: donderdag 30 december 2021 20:47 | (Gevonden 17 januari 2022)