Ben Liebrand In The House (Boogie Bunker Radio) Draailijsten van 2022 / Playlist 2022: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 225: | Regel 225: | ||
13:00-14:00 uur: | 13:00-14:00 uur: | ||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #132 zoals uitgezonden op [[Ben_Liebrand_In_The_House_(Radio_ISLA_106)_Draailijsten_/_Playlist_2022#5_februari_2022|5 februari 2022]] op [[Radio ISLA 106]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="350px" | '''Artiest''' || width="350px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Mat Lunnen & Darren Marshall || Spinney Jazz (Original Mix) | |||
|- | |||
|02||Christopher Cross || Ride like The Wind (Acapella) | |||
|- | |||
|03||Bibi & Sami Dee Presents Da Slammin Phrogz Feat. Ce Ce Peniston || Eternal Lover (Pray For More's Anthem Mix) | |||
|- | |||
|04||Din Jay || Going Deeper (Original Mix) | |||
|- | |||
|05||Bonetti || Deep Down Inside (Gustavo Fk Remix) | |||
|- | |||
|06||Funkadelic || (Not Just) Knee Deep (Acapella) | |||
|- | |||
|07||Soulbridge Feat. Pathy Andréas || Love At First Sight (Original Mix) | |||
|- | |||
|08||Moa Bay || Work Ain't Work (Original Mix) | |||
|- | |||
|09||Pepper MaShay || Release Yourself (Acapella) | |||
|- | |||
|10||Demarkus Lewis || Come Find Me (Main Mix) | |||
|- | |||
|11||J.Soul || Luv Part 2 (Extended Mix) | |||
|- | |||
|12||Le Petit Frenchy x Peverell x Eddie Amador || House Music Control (Qubiko Remix) | |||
|- | |||
|13||Groove Armada || I See You Baby (Shakin That Ass) (Acapella) | |||
|- | |||
|14||Ant LaRock || Ayyyyy (Original Mix) | |||
|- | |||
|15||Madison Avenue || Don't Call Me Baby (Acapella) | |||
|} | |||
===17 februari 2022=== | ===17 februari 2022=== |
Versie van 10 feb 2022 16:12
Ben Liebrand In The House (Boogie Bunker Radio) draailijsten van 2022 / Playlist 2022
6 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #127, zoals uitgezonden op 25 december 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Got Soul Collective | Brotherly Tribute (Danny J Lewis Remix) |
02 | Arnaud D Feat. MissFly | Honey Love (Original Mix) |
03 | Saison | Dilbert's Ditty (Original Mix) |
04 | Ennis (Bro. E) Smith | To You Lord (DJ Spen C Dock Anthemental) |
05 | Jones Meadow & They Dream By Day | Monomagi (Original Mix) |
06 | Joseph Capriati & Eric Kupper Feat. Byron Stingily | Love Changed Me (Original Mix) |
07 | Fred Dewouters | Na Na Na (Aurelien Stireg Remix) |
08 | Yooks & Rona Ray | Goosebumps (Original Mix) |
09 | Msolnusic | Tea With Natives (Col Lawton Beach Vibe Remix) |
10 | Charly Angelz | Love Handle (Original Mix) |
11 | Stoim Feat. Sulene Fleming | Give It Up (OPOLOPO Remix) |
13 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #128 zoals uitgezonden op 2 januari 2022 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Vertigini | Da Purpose (Radio Edit) |
02 | Pierrasat | Free (Original Mix) |
03 | Brothers In Arts | Back Where You Start (Original Mix) |
04 | Mauro Ghess & Tuby Rubber | Fallin' In A Deeper Love (Dub Mix) |
05 | The Commodores | Brick House (Acapella) |
06 | Dilby & Pornbugs | Beyond That (Original Mix) |
07 | The Flirts | Passion (Acapella) |
08 | Claptone Feat. Apre | My Night (Picard Bbrothers Remix) |
09 | Kiko Navarro | Dope High (Opolopo Tweak) |
10 | The Strikers | Body Music (Acapella) |
11 | Scoopy | Devil Blues (Original Mix) |
12 | Marc Cotterell | 92 Grooves (Original Mix) |
13 | Cassius | The Sound Of Violence (Acapella) |
14 | Scruscru & Mike Fot | Hauz Bonger (Original Mix) |
15 | Sharon Brown | I Specialize In Love (Acapella) |
16 | Sebb Junior | The Stars Are Yours (Original Mix) |
17 | Stoim Feat. Sulene Fleming | Give It Up (Opolopo Remix Instrumental) |
18 | De La Soul | Ring Ring Ring (Ha Ha Hey) (Acapella) |
20 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #129 zoals uitgezonden op 8 januari 2022 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Demarkus Lewis | Nothing Without Love (Original Mix) |
02 | Kevin Andrews & Orson Welsh | The Heartbreak (Original Mix) |
03 | David Harness | Taboo Love 2021 (Original Mix) |
04 | Admiral Titbit | Upside Down (Acapella) |
05 | Tracy Hamlin | You're Puttin' A Rush On Me (DJ Pope Funkhut Alternate Unreleased Vocal) |
06 | Kerri Chandler | Bar A Thym (Javi Bora Remix) |
07 | Delacy | Hideaway (acapella) |
08 | Raphael Raban | Exhale (M.A. Remix) |
09 | Agora | Samba Party (acapella) |
10 | Marlow | Corktown (Original Mix) |
11 | Eric Vegas | Levels (acapella) |
12 | Mo'Cream | Dream Of You (Main Vocal) |
13 | Saison | Back Seat Bingo (Original Mix) |
14 | Block & Crown | Dangerous Beast (Original Mix) |
15 | Ray Jones & Heidi Vogel | In The Dark (Deeper Mix) |
16 | Hugh Masakela | Don't Go Loose It Baby (acapella) |
27 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #130 zoals uitgezonden op 15 januari 2022 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Henrik Villard | Let's Try It (Original Mix) |
02 | Madonna | Music (Acapella) |
03 | Frank Para | Emotion Flow (Michael Kortenhaus Remix) |
04 | Mistura | If You Want Me (Acapella) |
05 | Prunk | The Bang (Original Mix) |
06 | Afterlife | Fantasy (Acapella) |
07 | Deep Factor Feat. Daniel Thomas | Once I've Been There (Main Mix) |
08 | Fuminori Kagajo Feat. Pete Simpson | Feels Like Gold (Original Mix) |
09 | The Audio Manipulator | Wisdom (Original Mix) |
10 | Trevor Deep Jr. | Keep On! (Acapella) |
11 | Ruben Rosschild | I Feel That (Original Mix) |
12 | Maickel Telussa | Give It Up (Original Mix) |
13 | Ross Couch | Give Me More (Original Mix) |
14 | Chip E. Presents Message In The Music, Myk Dubz, Bobby Lewis | Lift Me Up (Todd Terry Mix) |
15 | Sourires | Pickford (Extended Mix) |
16 | Freaks | 2 Please U (Acapella) |
17 | Flauschig | Get It Right (Original Mix) |
18 | Mistura | If You Want Me (Doo-Dup Acapella) |
3 februari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #131 zoals uitgezonden op 29 januari 2022 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Saison | You (Original Mix) |
02 | Britney Spears | Toxic (acapella) |
03 | Tony H | Blues Player (Original Mix) |
04 | Hatiras + Sebb Junior | Gravitate (Jay Vegas Remix) |
05 | Jeffrey Bergmann | Love Me Right (acapella) |
06 | Cuartero | Unforeseen (Original Mix) |
07 | PSY | Gangnam Style (acapella) |
08 | Dua Lipa & Angèle | Fever (Tommy Glasses Funky Remix) |
09 | Coeo | 25 Hundred Friends (Original Mix) |
10 | Leona Lewis | Bleeding Love (acapella) |
11 | Mystic 2 | Free To Be Me |
12 | LK Jon Blazt | Fun House/Carousel (Original Mix) |
13 | Duck Sauce | The Big Bad Wolf (acapella) |
14 | Craig C Feat. Lester Jay | I Wish (James Deron SoulVibes Remix) |
15 | Rubinskee | Tei (Original Mix) |
16 | Henry | Something On My Mind (acapella) |
17 | Michael Gray Feat. Kelli Sae | Over And Over (Saison Remix) |
18 | Carlo & Kreutziger | Blend Of Territory (Original Mix) |
19 | James D-Train Williams | You Are Everything (acapella) |
10 februari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #132 zoals uitgezonden op 5 februari 2022 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Mat Lunnen & Darren Marshall | Spinney Jazz (Original Mix) |
02 | Christopher Cross | Ride like The Wind (Acapella) |
03 | Bibi & Sami Dee Presents Da Slammin Phrogz Feat. Ce Ce Peniston | Eternal Lover (Pray For More's Anthem Mix) |
04 | Din Jay | Going Deeper (Original Mix) |
05 | Bonetti | Deep Down Inside (Gustavo Fk Remix) |
06 | Funkadelic | (Not Just) Knee Deep (Acapella) |
07 | Soulbridge Feat. Pathy Andréas | Love At First Sight (Original Mix) |
08 | Moa Bay | Work Ain't Work (Original Mix) |
09 | Pepper MaShay | Release Yourself (Acapella) |
10 | Demarkus Lewis | Come Find Me (Main Mix) |
11 | J.Soul | Luv Part 2 (Extended Mix) |
12 | Le Petit Frenchy x Peverell x Eddie Amador | House Music Control (Qubiko Remix) |
13 | Groove Armada | I See You Baby (Shakin That Ass) (Acapella) |
14 | Ant LaRock | Ayyyyy (Original Mix) |
15 | Madison Avenue | Don't Call Me Baby (Acapella) |
17 februari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Nadere info volgt nog!
24 februari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Boogie Bunker Radio